PDA

View Full Version : Покупка на съединител



umax
16-03-2006, 19:24
Здравейте колеги,
Дойде време за съединителя, превърта яко. :frown:
Та някакви идей за марка и магазин?
Ходих до T&Ncar там ми предлагат някъкъв за 160 лева.
Казаха ми, че VALEO за 164 нямало да намеря :cry:
Ако няма друг вариант ще е този от T&N.

Някакви идей :roll:

virusalfa
16-03-2006, 21:30
има Валео,ама вероятно не в България:

http://www.tpauto.gr/store/comersus_vie ... duct=10233 (http://www.tpauto.gr/store/comersus_viewItem.asp?idProduct=10233)

това е за 164 ТС

Bobo
16-03-2006, 23:47
Здравейте колеги,
Дойде време за съединителя, превърта яко. :frown:
Та някакви идей за марка и магазин?
Ходих до T&Ncar там ми предлагат някъкъв за 160 лева.
Казаха ми, че VALEO за 164 нямало да намеря :cry:
Ако няма друг вариант ще е този от T&N.

Някакви идей :roll:

В Александър ауто може да има Валео, ако няма взимай този от ТиН :wink:

Gligan
17-03-2006, 20:45
Здравей колега аз купувам за втори път съединител от магазина на бул."А.Стамболийски" 155,тел:920-01-81-комплекта /притискателен,феродов,лагер/ преди месец го купих за 130 лв. и съм много доволен :D Успех

Boby
17-03-2006, 22:51
Стамболийски. И тая бангия е със съединител от там. 130лв излезе комплекта без лагер.За сега няма проблеми минала е 20-30000.Имаше Валео в една от пряките на Сливница м/у Ракофска и Лъвов мост по задните забутани улички. :roll: Не помня адреса....

umax
21-03-2006, 21:26
Такааааа, тоя ефтиния от Т&Н, пасва точно ама неотделя, тоест и аз се сдобих с италиански паметник :Suicide: . Немога да разбера как така ще е точно и няма да работи бил менте :shock: е добре де той ако е менте ще се ихаби бързо ама да не работи, мъка мъка мъка :goodnight:

Bobo
22-03-2006, 00:01
Такааааа, тоя ефтиния от Т&Н, пасва точно ама неотделя, тоест и аз се сдобих с италиански паметник :Suicide: . Немога да разбера как така ще е точно и няма да работи бил менте :shock: е добре де той ако е менте ще се ихаби бързо ама да не работи, мъка мъка мъка :goodnight:

Ами проблема значи е в модела нещо са умотали :!: Или не е сложен както трябва :roll:

umax
22-03-2006, 09:24
Ами проблема значи е в модела нещо са умотали :!: Или не е сложен както трябва :roll:

Умотали, умотали ама сега в сервиза требва още 100 лева да давам :shock:

Алфаманиака казва, че феродовия диск е по-дебел. А дали е така :roll: Гледах онлайн каталога на CO.ME дебелините на феродовите дискове са еднакви за всички 164-ки :idea:

Bobo
22-03-2006, 13:11
Ами проблема значи е в модела нещо са умотали :!: Или не е сложен както трябва :roll:

Умотали, умотали ама сега в сервиза требва още 100 лева да давам :shock:

Алфаманиака казва, че феродовия диск е по-дебел. А дали е така :roll: Гледах онлайн каталога на CO.ME дебелините на феродовите дискове са еднакви за всички 164-ки :idea:

Ами то се ходи в магазина със стария съединител и се налагат и се гледа, ако има разлика се търси съвпадение с друг. Иначе за 100 лева трябваше да накараш и майстора да види дали е същия и ако потвърди смяната му трябва да е безплатна - поне в клубния сервиз е така :idea:

virusalfa
22-03-2006, 15:58
Както каза главния диагностик на форумо-най-добре е като се ходи за части ,да се носи старата!!! Иначе в Дупница има в един склад руско феродо ТИИР ,за 75-ца ф215мм е 7лв/4мм дебело

umax
22-03-2006, 18:37
Ъ фалшива тревога :D
Колата върви, има лека трудност в вкарването на първа и задна но мисля че ще се оправи. Покарах я малко около 2 км. и определено по лесно почнаха да влизат :twisted: .Иначе признавам повече никакви компромиси Само в клубния сервиз :!: