PDA

View Full Version : Въпрос за дебитомер не 33



aserrr
17-03-2006, 13:33
Здравейте! Прецака ми се дебитомера на 33 ката. Получи се детонация на газ и той замина. :evil: Въпроса ми е мога ли да карам за известно време без него и евентуално какви последици може да има това ? Колата е 33 1.7 16 клапана. И откъде мога да намеря нов и за колко пари ? Предварително мерси на отзовалите се.

Bobo
17-03-2006, 14:06
Ако ти се прецака дебитомера няма да работи на бензин :wink: Ако пък си работи единственото което може да стане е да харчи повече и да не върви :idea:

aserrr
17-03-2006, 18:29
Днес отворихме дебитомера и се оказа , че клапата е изкривена и почти се е счупила. Майстора каза , че не става за ремонт и трябва да се смени с нов. Та въпроса ми е мога ли да карам известно време без дебитомер докато го сменя и колко евентуално ще струва смяната? За колко може да се намери нов?

aserrr
17-03-2006, 18:34
Забравих да кажа , че колата все още бърви на бензин макар и трудно да пали (ама това сигурно са свещи които трябва да се сменят). На газ няма проблеми засега.

Bobo
18-03-2006, 00:13
А ти каза ли му на майстора ти той да ти купи дебитомер :idea:

И тия въпроси му задавай на него може ли без или неможе :!:

aserrr
20-03-2006, 08:46
А ти каза ли му на майстора ти той да ти купи дебитомер :idea:

И тия въпроси му задавай на него може ли без или неможе :!: Неможах да схвана смисъла нещо. :shock: Както и да е . Ще го оставя без коментар. Важното е че оправихме проблема. Мерси за помоща все пак.

ALFA33S16V
22-03-2006, 12:23
А ти каза ли му на майстора ти той да ти купи дебитомер :idea:

И тия въпроси му задавай на него може ли без или неможе :!: Неможах да схвана смисъла нещо. :shock: Както и да е . Ще го оставя без коментар. Важното е че оправихме проблема. Мерси за помоща все пак.

Пали ти трудно на бензин заради дебитомера. Колата сега ти работи в авариен режим - нямаш раз и ти харчи много. Карай на газ, а ако искаш дебитомер ми се обади 0888369082. Втора употреба е, но е от работеща кола. Нов струва май над 1000лв.