PDA

View Full Version : Реле - пръскалки за фаровете 164



machina_nervosa
18-03-2006, 11:54
Някой знае ли къде се намира релето за пръскалките на фаровете, че нещо не ми бачкат миячките. Мислех че моторчето е заминало, ама се оказа че е ОК, но недостига ток дотам. Мисля да видя релето дали е ОК или бушона , ама незнам къде се намират. Ако някой има идея къде се намират тез работи, или е имал такъв проблем с пръслалките, сега е момента да сподели :wink:

machina_nervosa
04-04-2006, 17:45
Намерих го релето. До релето на ГНП-то над десния фар под предния капак се намирало. Наистина не бачка. Във Ванто ми казаха че могат да ми доставят такова срещу скромната сума от 80 лв. след 1 месец :? Естествено им отказах на пичовете... малко скъпичко ми се струва. Та шунтирахме релето с един приятел, и сега ми пръска заедно с пръскалките за предното стъкло... За сега така ще я карам, важното че работи и не ми се налага да слизам да търкам фаровете (които и така слабо светят) вечер като се зацапат. Пък по-натам като прижаля 80 кинта ше си взема едно. Или някой ако има представа откъде може да има такова реленце втора ръка, нека ме светне плс.

virusalfa
04-04-2006, 20:06
а ти да не мисли6,4е като ба4ка ше ти измие фаровете като с 4етка?-Дрън-дрън-ярина-това е направено за тия скотове германците,дето ги мързи да погледнат ,алко по-дале4е от носовете си :idea:

machina_nervosa
06-04-2006, 17:33
Даже много добре се мият :pfbbt: Все пак пръска под налягане, което е доста по голямо от това на пръскалките за предното стъклото. По-добре ли е фаровете да са с чистачки, и като се прецака някоя, да си :brickwall: откъде на намериш такива

Boby
09-04-2006, 10:54
Релета при Италянеца с лопата да ги ринеш. :wink: