PDA

View Full Version : СИБанк и „ВИП Секюрити” ще разпространяват винетките



viki
12-12-2009, 19:29
Към цялата новина
цък (http://www.novinar.net/news/sibank-i-vip-sekiuriti-shte-razprostraniavat-vinetkite_MzEzMjsyNw==.html)

На печелившите честито:):):):)
Новите управляващи сеят морал :stumm::shutup:
Разбира се, и тук няма корупция:)Всичко е честно и почтено...и един мармот завива шоколад :)
Чудя се ,сега за да купя винетка,дали ще трябва да правя превод в СиБанк....:drunk:

santo_traficante
12-12-2009, 19:40
нормално най малък % искат

търтей
12-12-2009, 19:45
нормално най малък % искат

:shutup:

viki
12-12-2009, 19:54
Най-малък % от сумата за превод,нали :pp::pp::pp:
....или за винетките, добрите хорица от банката,няма да взимат комисионна:gives[1]:
Изобщо не подпомагат банката,ама изобщо...Всички преводи по осигуровките и данъците минават през сметки в СиБанк.Сега и винетките.Друго?:)

myato
12-12-2009, 20:34
Па вий ся шо щете,добрите орица от глади да умрат?Ефтино ги даат.Саму 20% отгорце.Кът за идното ДДС нема.И къъ конфликт нъ интъреси,тее за еднъта чест сичку праат.:machinegunner:

pa4ito
12-12-2009, 22:18
Честито на печелившите, макар че отдавна бяха известни...
Май ме влече брега на някой океан и ми вика "Елаааа, елааа и не се занимавай повече с глупости..."
:big_whoops:

ФЕРАРИСТ
12-12-2009, 22:38
Е, ся не мое да отречете че бате Бойко по интилигентно и тактично топи ръчичка в кацата.......
Аз мисля да си зема една, и да я редувам на предните джамове......

koolio
13-12-2009, 14:54
По интелигентно и тактично?!?!?!? Да възложиш такава поръчка на банката за която цяла България знае, че е на жена ти - такъв гьонсуратлък не си е позволявал ни Костов, ни Дедо, ни серГей.

VFTI
14-12-2009, 11:14
Е да ама ако го направи ПО-скришно, утре Яне Янев ще писне и ще му срине реномето...А така народа "някак си" го възприема и няма проблеми...Таа трябва да се признае, че Гойко започва да заприличва на политик и почва с тънките сметки и умели политически ходове:devil::devil:

Ass
14-12-2009, 12:32
Преди да се разгорещите - някой обърна ли внимание на това:

"Досега винетките се разпространяваха от сдружение „ДЗИ – Транс”, което за 4 години е взело комисиона от над 10 процента от приходите за това време."

и това:

"Съвместната оферта на СИБанк, където участие имат белгийската KBC и бизнесдамата Цветелина Бориславова, приятелка на премиера Бойко Борисов, и фирмата за охрана и инкасови операции „ВИП Секюрити” е за 4,75 процента от приходите от изтъргувани стикери."

JORDI
14-12-2009, 13:18
Преди да се разгорещите - някой обърна ли внимание на това:

"Досега винетките се разпространяваха от сдружение „ДЗИ – Транс”, което за 4 години е взело комисиона от над 10 процента от приходите за това време."

и това:

"Съвместната оферта на СИБанк, където участие имат белгийската KBC и бизнесдамата Цветелина Бориславова, приятелка на премиера Бойко Борисов, и фирмата за охрана и инкасови операции „ВИП Секюрити” е за 4,75 процента от приходите от изтъргувани стикери."

Ми той Търтея в 3-ти пост е отговорил недвусмисленно на това,което си писал, ама някой да е прочел колко % ще се усвоят и за кои обекти за ремонт на пътища ще се вложат??? Абе Търтея си го "каза" - :shutup:

Alpina
14-12-2009, 13:23
А обърнахте ли внимание, че е за следващите 4 години...
Т.е. всякакви приказки, че ще отпадат през 2011 са....

То всяка година си го говорят това, ама... :)
През следващите 4 години, едва ли ще отпаднат...

ФЕРАРИСТ
14-12-2009, 13:27
Е да ама ако го направи ПО-скришно, утре Яне Янев ще писне и ще му срине реномето...А така народа "някак си" го възприема и няма проблеми...Таа трябва да се признае, че Гойко започва да заприличва на политик и почва с тънките сметки и умели политически ходове:devil::devil:
Абсолютно......Иначе не съм съгласен че ББ заприличва на политик, от него толкова бързо такъв не може да стане, опъват му конците......

Ass
14-12-2009, 14:48
Ми той Търтея в 3-ти пост е отговорил недвусмисленно на това,което си писал, ама някой да е прочел колко % ще се усвоят и за кои обекти за ремонт на пътища ще се вложат??? Абе Търтея си го "каза" - :shutup:

Търтеят какво е искал да каже само той си знае, но това, че ти нищо не каза е факт!

BatVas
14-12-2009, 14:58
Да Да СИБанк (процента не беше най малък ама найсе) - то те СИБанк обслужват осигуровки, данъци и ако сте забелязали колко са ефтини - на гишето в КАТ за да внесеш глоба 20 лева ти вземат 4 лева такса . Е няма такава такса - аз като отида да внеса по сметката на някоя фирма ми вземат само 2 лева, а ако внасям по сметките на община Свищов да речем (от там съм) не ми вземат такса защото общината иска да се обслужват гражданите, а банката е искала да ползва ресурс на общината. ДА ама за СИБанк не важи - 4 лева ако внасяш на каса за КАТ

JORDI
14-12-2009, 19:30
Търтеят какво е искал да каже само той си знае, но това, че ти нищо не каза е факт!

Аааа...няма да споря за глупости!:no:Млад си и още наивен за да разбереш, че иронията може да се предаде не с думи, а с подходящ емотикон! Това имах в предвид за 3-ти пост...ама нейсе!!!:th_up:

Коки
15-12-2009, 02:03
Преди да се разгорещите - някой обърна ли внимание на това:

"Досега винетките се разпространяваха от сдружение „ДЗИ – Транс”, което за 4 години е взело комисиона от над 10 процента от приходите за това време."

и това:

"Съвместната оферта на СИБанк, където участие имат белгийската KBC и бизнесдамата Цветелина Бориславова, приятелка на премиера Бойко Борисов, и фирмата за охрана и инкасови операции „ВИП Секюрити” е за 4,75 процента от приходите от изтъргувани стикери."

Да бе, така е. Това че жената на премиера е дала най-добра оферта е чисто и просто съвпадение. :) Кои сме ние да се съмняваме в честността и почтеността на всенародния любимец? Упсс... увлякох се, ами сега? Ченгетата всеки момент ще приемат закона за Тоталния контрол и ще ме сгащят, че пиша против тях у форума!

Ass
15-12-2009, 09:01
Да бе, така е. Това че жената на премиера е дала най-добра оферта е чисто и просто съвпадение. :) Кои сме ние да се съмняваме в честността и почтеността на всенародния любимец? Упсс... увлякох се, ами сега? Ченгетата всеки момент ще приемат закона за Тоталния контрол и ще ме сгащят, че пиша против тях у форума!

Обърнах внимание на факта колко е бил процента до сега!
А колкото до "почтеността на всенародния любимец", както писах и преди, е много рано да се дава оценка.

viki
15-12-2009, 11:39
е много рано да се дава оценка.
"най-доброто" предстои:priest::hehehm:
Например:ще задължат всички работодатели,да превеждат по сметки заплатите на служителите си(през Сибанк-естествено):ghost2:

Всички сметки за телефон,ток ,вода и прочие консумативи-пак през сметки в Сибанк.

Сметките пък,от своя страна ще се гледат под лупа от служители на МВР :indian:

;)не е като да няма накъде да се "развиват":goodnight:

Ass
15-12-2009, 11:53
"най-доброто" предстои:priest::hehehm:
Например:ще задължат всички работодатели,да превеждат по сметки заплатите на служителите си(през Сибанк-естествено):ghost2:

Всички сметки за телефон,ток ,вода и прочие консумативи-пак през сметки в Сибанк.

Сметките пък,от своя страна ще се гледат под лупа от служители на МВР :indian:

;)не е като да няма накъде да се "развиват":goodnight:

Задължение за превеждане на заплатите по банкова сметка има отдавна в бюджетните предприятия и няма проблем с това в коя точно!
А относно Сибанк, ми който участва пичели.....

viki
15-12-2009, 12:08
Не ме разбра:)
Казах,че ще има задължение да се превеждат през Сибанк:):):):)
Най-много "ще спечели" народа,това е ясно:priest:
п.п.
Всъщност логично,премиер избран от слепци,няма как да не бъде издиган в култ,независимо какво прави:waving:

Ass
15-12-2009, 12:19
Не ме разбра:)
Казах,че ще има задължение да се превеждат през Сибанк:):):):)
Най-много "ще спечели" народа,това е ясно:priest:
п.п.
Всъщност логично,премиер избран от слепци,няма как да не бъде издиган в култ,независимо какво прави:waving:

Айде сега, че съм късоглед си признавам, но чак пък сляп! Много ми е интересно всички, които така ви се услажда да злословите против сегашните - Какво предлагате?
Никой не казва за какво се бори, а само, че и тези били маскари! Вие за кого гласувахте? Или не?!

търтей
15-12-2009, 12:21
Никой не казва за какво се бори, а само, че и тези били маскари! Вие за кого гласувахте? Или не?!

Тия дето не харесваме гойко всички знаят за кога се гласували. Ама все пак е добре да се чете форума преди да се пише.

"Всички са маскари" е тотално невярно като твърдение но се използва за да се подведат разни селтици и да гласуват за пожарникари.
А дали сме гласували изобщо - ми в тоя раздел има една важна тема - виж там прочети я.

JORDI
15-12-2009, 12:23
...
п.п.
Всъщност логично,премиер избран от слепци,няма как да не бъде издиган в култ,независимо какво прави:waving:

:th_up:

viki
15-12-2009, 12:33
Айде сега, че съм късоглед си признавам, но чак пък сляп!
Ееее,не приемай всичко лично :)
Каквото съм искала да кажа-казала съм го:)Каквото не съм искала-не съм го казала:)
Всичко,което си мислиш е проекция само на твоя ум ...ако ме разбираш :)

Ass
15-12-2009, 12:45
Тия дето не харесваме гойко всички знаят за кога се гласували.

Е аз не знам и не мога да изчета целият форум!
В темата за гласуването не пише нищо по въпроса.

За Вики: Само Black Sabbath!!!!!!

viki
15-12-2009, 13:23
За Вики: Само Black Sabbath!!!!!!
http://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/3933.gifViva!:):):):):):)

Търся аз информация,къде ще се продават винетки тази година, и на какво попадам:):):):)
Новина от 01.12
СИБанк кани конкурентите си също да продават винетки (http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=4542&sectionid=3&id=0000602)
Принципно звучи много добре , като изключим,че поканата е преди търга да е приключил:waving:http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_lol.gifhttp://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_lol.gifhttp://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_lol.gif

Коки
15-12-2009, 19:37
Задължение за превеждане на заплатите по банкова сметка има отдавна в бюджетните предприятия и няма проблем с това в коя точно! .....

Неее, няма никакъв проблем, само дето премиерът назначава министрите, те назначават други директори и шефове на ведомства и предприятия и като опре директорът да избира банка, кой поръчва музиката?


...А относно Сибанк, ми който участва пичели.....

Да де, ама те и други участват, пък не пичелят - нещо ми се губи логиката :)

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:27 ----------


...Никой не казва за какво се бори, а само, че и тези били маскари! Вие за кого гласувахте? Или не?!

Ами маскари са - хората гласуваха за поредния месия, който се появи на бял кон и обеща "да ни оправи". И комунистите са маскари, и НДСВ и ДПС ....

Гласувам при всички избори и никога не съм дал гласа си за някой от горепосочените. Нека да позная обаче - ти си гласувал за поне 2 от споменатите партии? Така ли е?

П.П. Сега ти видях възрастта, значи може би и за 3 от горепосочените :)

Ass
16-12-2009, 08:10
Гласувам при всички избори и никога не съм дал гласа си за някой от горепосочените. Нека да позная обаче - ти си гласувал за поне 2 от споменатите партии? Така ли е?

П.П. Сега ти видях възрастта, значи може би и за 3 от горепосочените :)

Не позна! Не бях гласувал от много години - защото не виждах за кого да дам гласът си! Сигурно е грешка, че не съм гласувал, но така или иначе - никой от трите не съм подкрепял!

Коки
16-12-2009, 23:43
Не позна! Не бях гласувал от много години - защото не виждах за кого да дам гласът си! Сигурно е грешка, че не съм гласувал, но така или иначе - никой от трите не съм подкрепял!

Е, добре, значи ти е простено да възлагаш някакви надежди на сегашните ;)

BatVas
18-12-2009, 19:22
Надежда всяка тука оставете - тотални некадърници се назначават в администрацията и те слушкат ли слушкат :)

търтей
18-12-2009, 19:26
Надежда всяка тука оставете - тотални некадърници се назначават в администрацията и те слушкат ли слушкат :)

Еми те ако са кадърни и си тежат на мястото и си разбират от работата дали биха били послушни?