PDA

View Full Version : Още едно трансаксиално сърце забуча по улиците



Iltcho
11-04-2006, 12:31
...

Venci
11-04-2006, 12:40
Бат` Венцо... :tooth: мисли до 1-2 нощи да си събере колата и пак да дава газ по завоите. Всеки който е изстрадал и наполовина колкото мен колата си ще и се "радва" така излизайки от КАТ. Аре да вали дъжд, че почна да ми става любимо нощем да ходя на хладилника на обръщалото :dance: .

Slide
12-04-2006, 10:30
Приятно шофиране колега, и не се притеснявай за влизане с вратите части се намират :D

Mury
12-04-2006, 14:13
Честито и от мен да я караш със здраве и те чакаме на някоя среща да долети с бабата :lol: :lol: :lol:

Venci
12-04-2006, 14:46
Обещал е! Ще дойде! Аз, пък съм му обещал да го чакам на Ботевградско на караулката :P .

V_G_Z
15-04-2006, 20:12
уха курника тръгна ли ве :lol: ма с кокошките ли го караш или умряха от грипа :shock: :lol: ...
ай честито 8) само аз дето още се ослушвам :oops: ма мойта като тръгне дано поне да върви като за последно :twisted:

75 2.0 turbo
16-04-2006, 13:26
уха курника тръгна ли ве :lol: ма с кокошките ли го караш или умряха от грипа :shock: :lol: ...
ай честито 8) само аз дето още се ослушвам :oops: ма мойта като тръгне дано поне да върви като за последно :twisted:
аз като те гледам скоро не те виждам на пътя тебе :roll: по скоро ще влезем у европеиския съюз :lol: :lol: :lol:

Iltcho
17-04-2006, 18:20
уха курника тръгна ли ве :lol:

Тръгна курника, тръгна. Даже с вратите напред иска мама и пачавренска :D И то не с цялата газ :P В момента съм поолекотен (свалена задна броня, задна седалка, извадено абсолютно всичко от багажника, който с бормашина и телена четка олекотих и от страна на боя за да мажа с грундове :twisted: Доволен съм. Събота и неделя бая и се порадвах :twisted: Скоро снимки - ма като я сглобя, че ся не мяза на нищо (не че събрана мяза щот още не е боядисана :lol: )

П.п VGZ - скорошно оздравяване и мятай туй табло, че нямам търпение да ида на смяна на номерата с него 8)

Iltcho
28-04-2006, 22:40
Радоста не беше за дълго :cry: ЗАРАДИ смотаната ми глава. Тъкмо стабилизирах колата, покарах и се повозих, и днес след командировка реших да направя няколко завойчета на полигона. До тук добре :cry: Незнаен състезател спукал картер на единия завой - ударил се в камък на пътя - не видях локвата с маслото, нагазих в нея, паникьосах се, завъртях се и ... в един стълб странично със заден десен калник. Резултатът е : Спукан стоп, смачкан калник, леко огънат заден капак и ... :cry: Черна седмица... Ламарините са поправими - стопа винаги ще личи като го залепя. Добре че не бях сложил току-що поправената броня иначе и тя да е на парчета.

Та търся стоп - ако някой има идея - да свирка... :cry:

valjo
29-04-2006, 00:56
леле братле :((
недей така беее
еххх сичките сте едни ....

Mury
29-04-2006, 17:48
леле братле :((
недей така беее
еххх сичките сте едни ....Трансаксиални ненормалници :wow: :upsidedwnsmiley:
П.С.А иначе за стоп питай Андро ника му е АЛФ :wink: :wink:

Iltcho
30-04-2006, 22:34
леле братле :((
недей така беее
еххх сичките сте едни ....Трансаксиални ненормалници :wow: :upsidedwnsmiley:
П.С.А иначе за стоп питай Андро ника му е АЛФ :wink: :wink:

Питал съм го - няма. Неговата била с присаждани от "Лада". Ще го лепя няма начин. Просто никъде не намирам на този етам. Иначе колата вече е изпъната и китвана, движи се :D 2 дни люсках с гумения чук, ама се получи. Даже съм я китвал, шкурил и на водно.Утре ще шприцвам със някъф оцветен шприц черно и пак ще се возим :P

EvgeniiM
01-05-2006, 02:57
Силикон му е майката

Venci
02-05-2006, 09:59
Ле леЙ! ... Батка лоша работа. Не се кахъри щом ти си добре другото няма значение. Ламарините се оправят. Стопът не е единствения произведен в света все някой ден ще намериш друг и той ще изглежда като нов. Гарантирам ти! :D Важното е, че ти си добре.

Iltcho
03-05-2006, 20:21
...

valjo
03-05-2006, 23:34
ей, тва врачане, сме голема работа;)

браво бате:) все със същия жар .... :)

MONI
01-06-2006, 14:21
Може би не е за тук това ама може би колегата ще се заинтересува...

http://www.alo.bg/pregled.php?town_id=a ... cat_id=141 (http://www.alo.bg/pregled.php?town_id=a&cat_id=2&subcat_id=141)