PDA

View Full Version : за момчето от клуба с червената 147



mladej_it
12-10-2004, 01:59
Приятели незнам кой от вас кара тази червена алфа(поради простата причина,че все не идвам на някое мероприятие), но сам сигурен че е от клуба щото видях лепенката на задния джам та вапросното момче беше пред мен (аз бех в едно рено 19 зад него) та действието се развива на опалченска по баира от сливница нагоре некав тъп селяндур сас своито гадже което беше в предучилищната рещи нещо да се прави на мАж и му налиташе на бой та приятел требваше тоя да го метнеш с вратата.Аз ти казвам ,че беше ли излезнал от алфата ние с моя спътник бехме готови да го смажеме тоя дръвник. Та изках да ти кажа сложи си нещо масивно под седалката за такива случаи че знаеш ли кво мое да стане секви откачалки в тая България. И нали знаеш ние сме на всеки километар винаги може да се разчита на италияно фенове!

KGB
12-10-2004, 02:12
Ами аз бях...а колега pooh ме чакаше десетина метра по-надолу.

Случката беше следната...

Аз си карам и ония си пресича, бавно бавно..Ок аз си намялавам и те се вече почти пресекли и ония се изплю по колата ми и почна да псува...аз набих спирачки...оная го държи...и го пусна...идва ония и ми разпрява некви глупости....бил излезнал от затвора преди седмица, точно щото бил счупил главата на някъв...аз му казах, че аз ако изляза дълго време няма да излезне от пирогов....оня си тръгва и нещо ме напсува на майка...аз пак спрях и ония се опита да ми ритне колата...видях, че чакат доста коли, а и не ми се занимаваше с цигани...и най-важното закъснявахме за срещатата на клуба...

абре ако беше преди някоя и друга година, въобще нямаше да го чакам да ми говори...ама с годините ми идва и ъкала :lol: а и все пак карам Алфа вече :D

МЕРСИ ЗА ПОМОЩА...

п.с: аз мисля да си закупим радиостанций като бакшорите....струват към 100лв. за кола....и ние като тях...то в тая държава друг начин няма.

DiStefano
12-10-2004, 15:26
Петко ти си като магнит за неприятности :lol:

mladej_it
12-10-2004, 15:28
Ма Верно ли сте отивали на срещата след това ,аз :( :? ако знаех щях да дойда бях свободен да му се невиди. А на феста не дойдох щото ходих до слънчев бряг и дефакто минах покрай отбивката самоче 12 часа вечерта на 3-ти .

alfamilano
12-10-2004, 19:43
Eeeeee verno mnogo gadno ,brato da ti kaja chestno prav si za godinkite i za poboishtata,no ako biah na tvoe miasto i ako mi beshe ot kategoriata toia shteshe da mu izkaram DVATA predni zyba chestno! :evil:

Mnogo umno si postypil ne me slushai! :wink:
p.s. Sory za latinicata

KGB
13-10-2004, 01:58
Трябваше да спреш до нас и да ни поздравиш...ние щяхме да ти кажем за срещата и да отидем заедно :wink:

относно битките по пътищата...днеска на един с удоволствие ми изкривих ламарините....с шут....не е лесно да караш нова кола :roll:

после едни се удариха точно пред мене в студенски град....един тъпак с пежо некъв селяндур...кара с 20км/ч спира все едно пуска едно момче с едно поло което чакаше за ляв завой...момчето дръгна и оня с мръсна газ....праснаха се...ония от пежото слезна...някъв див селянин на около 50години на външе вид пиян...и хукна към полото...от пежото още тримата...абре грозна картинка.

Преди 7-8 години в БГ можеше да се кара спокойно и имаше добри шофьори...в момента сугурно сме на последните места в Европа по етика и култура на каране.

За 7 години в Канада до като учех там сам слизал да се разпрявам точно веднъж...и веднага викнаха и куките...ония си получи глобата.

alfamilano
14-10-2004, 20:03
Mantalitet!!! :cry: Ama na takiva seliaci kvo da im kajesh!?

JOVANI
18-10-2004, 16:49
Ei, momcheta vnimavaite s tezi neshta, zashtoto moge ot glupost da si procvalite jivota. Ne se razpraviaite, ako ne e nalojitelno:) Tegli mu edna maina i si prodaljavai,a ako se naloji , no samo v kraini nujdi, slizash i mu razbivash glavata i izchezvash:))))))

KGB
21-10-2004, 02:58
Джовани,

много си прав....а и не се знае кой луд ще изкара пистолет и ще те гръмне....па после :cry: