PDA

View Full Version : Какво мислим за новия ни кандидат за еврокомисар?



Stoyan Georgiev
03-02-2010, 16:21
на мен ми харесва, интелигентна е , говори уверено и начетено

фактът, че на няколко пъти хора се отказаха от въпросите си сам за да я похвалят, говори, че се приема добре и в брюксел :)

да видим дали хейтърският български народ може да каже нещо лошо за някой компетентен , или както аз си мисля ще го оцени по достойнство ?

търтей
03-02-2010, 16:33
Много обичам обобщения за българския народ, просто (особено като обощаващият не използва пълен член правилно)...

DerMeister
03-02-2010, 16:34
Обобщенията са си много яки по принцип. Сега може да почнем със следното:
- Издигната от ГЕРБ => на гъсто с Бойко => връзки с подземния свят => мутри ни представят и в Европа.:prescription:

morfius
03-02-2010, 16:34
На малко прасенце и нов еврокомисар не се радвай, не знаеш що за свиня ще излезе :biggrin1:

Като видя що за свиня е излязло ще ти кажа какво мисля...

Stoyan Georgiev
03-02-2010, 16:45
обобщението ми беше по-скоро саркастично и насочено към онази тема, в която тези, които си бяха позволили да нападат желева бяха обвинени в хейтърство и родо-изменничество :)

Kuku
03-02-2010, 17:02
Що ме триеш сЯ :crazy:
Нали Стоенчо пита за мнението ни - това ми е мнението - тая е същата като оная... само дето говори по-добре чужд език!

Stoyan Georgiev
03-02-2010, 17:07
Що ме триеш сЯ :crazy:
Нали Стоенчо пита за мнението ни - това ми е мнението - тая е същата като оная... само дето говори по-добре чужд език!

а поне с едно ще се съгласиш ли ?

не ни излага ... засега ;)

по-скоро ни излага по косвен начин, щом можем да пратим един начетен и адекватен поне на външен вид кандидат, защо по дяволите пращаме накой лумпен ?

(въпросът е реторичен)

Kuku
03-02-2010, 17:12
Да, супер е.... докато не се издъни ;)


Как пък все наще се дънят ?! :?

Mind_Control
03-02-2010, 17:18
Обобщенията са си много яки по принцип. Сега може да почнем със следното:
- Издигната от ГЕРБ => на гъсто с Бойко => връзки с подземния свят => мутри ни представят и в Европа.:prescription:

Мутрите не могат да те направят замесник в Световната банка.

Stoyan Georgiev
03-02-2010, 17:21
Мутрите не могат да те направят замесник в Световната банка.

заместник-президент при това ;)

gogo79
03-02-2010, 17:24
Всички са еднакви, за съжаление си показваме магариите и пред ЕС. Не случайно главният виновник за свалянето на г-жа Желева беше отново от български произход

Kuku
03-02-2010, 17:30
Мутрите не могат да те направят замесник в Световната банка.Е, да - там им викат по друг начин....

DerMeister
03-02-2010, 17:35
Мутрите не могат да те направят замесник в Световната банка.
Айде, айде, щом и в ЮНЕСКО почнаха да се намесват... :metal:
Вие на конспирации не вярвате ли, там е истината. :gives[1]:

Mind_Control
03-02-2010, 19:54
Е, да - там им викат по друг начин....

Прав си принципно. Там са мутри, ама не с мускули, а с мозък :) , което е доста по- добрия вариант.

Stoyan Georgiev
03-02-2010, 20:54
Прав си принципно. Там са мутри, ама не с мускули, а с мозък :) , което е доста по- добрия вариант.

дерейлираме темата, но не съм съвсем съгласен, че мутри с мозък са по-добрия вариант от мутри с мускули ;)

fred
03-02-2010, 21:46
И аз покрепям приказката за новото прасе..., иначе жената има качества, като всеки друг сносен еврокомисар или евробюрократ.

old alfist
03-02-2010, 22:46
Не знам като политик каква ще бъде, но съм учил икономика по учебници на Кристалина Георгиева.

На времето ми направи силно впечетление написаното в тях - всичко беше перфектно изложено,обяснено и поднесено по интригуващ начин.

Дано да бъде такава и в новото и амплоа.

Stoyan Georgiev
07-02-2010, 15:52
На времето ми направи силно впечетление написаното в тях - всичко беше перфектно изложено,обяснено и поднесено по интригуващ начин.

Дано да бъде такава и в новото и амплоа.


а дано :)

pent
07-02-2010, 22:09
що веднъж не видя тия 15-20 от редовно пишещите във форума да кажат нещо добро за някой? ае все космоса е крив нали? :)

по темата, г-жа Георгиева е с доста прилична(меко казано) визитка и е доста смешно да чета коментари характеризиращи я в негативна светлина.

Аз я подкрепям напълно!

Приятно ме изненада способноста на кабинета да доведе и Илиян Михов за общата кауза!

Айде на неделната доза обща култура (http://www.manager.bg/broi-130/aktsent/da-napravish-chudo)!

fred
08-02-2010, 09:22
В Библията още преди повече от 2000 години е казано, че по делата им ще ги познаете.
Няма значение кой какъв е, а какво ще направи. Не случайно Левски и Стамболов не са били най образовани за времето си /както и хиляди други знайни и незнайни българи/но са направили много повече за България и сънародниците си, отколкото други образовани и богати българи, ангажирани с българската кауза, които обаче най-често мислят първо за собствената си изгода, а после за обществената, ако въобще се замислята за последната.
Навремето народа в умиление четеше по вестниците и слушаше по радия и ТВ колко пари взимали Милен Велчев, Ники Василев из Англия, колко заможна била жената на Кобурга, а той какви контакти имал и т.н.
Накрая излезе че те, тук за един мандат забогатяха толкова, колкото в Англия или в САЩ, или където и да било, не биха спечелили и за цялата си кариера, заедно с цялото си домочадия.Сигурен съм че и сега пак няма да натрупат до края на живота си половината от това, което издалавериха тук за 4години само.За България и народеца, който ги избра и всички нас остана "наградата" да им плащаме простотиите.
Та затова сме скептични към тези, които ни представят по света и у нас.