PDA

View Full Version : нови стикери



twin spark
13-01-2004, 11:54
са направени. кой има място да ги хостне, да остави меил да му ги пратя.
и най-накрая да направим визитките.

KGB
13-01-2004, 19:38
Колеги,

Дайте да се стегнем малко и да направим нещата малко по като хората...какво имам в предвид...

1. Да регистрираме клуба като дружество с иделана цел...тоест да фигурираме законно и да може да се подписват договори с сервизи, други клубове и т.н. Аз днес говорих с един приятел адвокат така че може да дайстваме....или да дайствам ако ми дадете зелена светлина

2. Да си изкараме членски карти...но без члеснки внос за сега че тогава нещата стават доста по сложни...счетоводсво и т.н.

3. Евентуално мога да уредя една стая на едно място да ни стане като офис...естествено без това да струва нещо на клуба към коята да имат достап освен мен още 2-3 членове на клуба

Имам и други идеи но за сега нека това да обмислим

п.с: 156 ГТА трябва да дойде до седмица...ако момчето не хукне веднага с нея или я представят на журналистите, ще ми се обадят от ауто италия и ако искате може да се организираме да отидем да я видим

twin spark
13-01-2004, 23:26
нека да направим среща специално да решим тези неща. среща само за да обсъдим ще правим ли нещо или не. аз ще присъствам.

Grigor
14-01-2004, 03:47
Е обади се и ще ги хостнем.
А и нещо не мога да те засега в ICQ.....

KGB
14-01-2004, 16:08
Ок, значи другата неделя или тази която идва може да се срещнем...някъде на кафе и да решим какво ще се прави... :wink: