PDA

View Full Version : Посрещане на Първа Пролет 2010 със групата на 155 - Пловдив



Alfa User
28-02-2010, 22:32
Колеги, мислим да организираме едно преспиване на приятно място, съчетано с добра почерпка и весел купон по случай Първа Пролет.
За да е удобно на всички и според календара, ще е най-добре мероприятието да се проведе на 20 и 21 Март 2010г.
Пускам темата, за да видим колко желаещи ще се съберем, за да търсим подходящо място, което да ни приюти. Вероятно ще сме някъде в Средна гора ...
Очаквам всички желаещи да пишат тук, за да си организираме едно наистина хубаво изживяване :)

milenamr
28-02-2010, 23:34
Аз утре ще проверя едно от местата, които ми се въртят в главата и ще напиша какво е положението, но все пак добре е да се знае колко горе долу човека ще сме, защото за количествата и цените са различни.:)

MUROMAN
01-03-2010, 12:08
Пуснете да видим за какво става дума и може да се присъединя към веселата 155- компания.:drive:

vegatta
01-03-2010, 12:42
о дааааа

1239
01-03-2010, 13:11
http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Huts/Sredna_gora

Ето това сега разглеждам, като единствено съм била на Воден камък, но я кажете какво по-точно сте се разбрали вчера, че Недко нищо не ми обясни :)

Alfa User
01-03-2010, 13:28
Еми мястото не е уточнено, точно защото не знаем каква бройка луди глави ще съберем ...
Едната идея беше за почивна станция на Чудните мостове, а другата - за почивна станция в с. Баня до Панагюрище.
Веско - стягай групата и да се съберем кат хората, че с тая криза все не можем да се наканим да се видим ...

milenamr
01-03-2010, 18:55
Така :) Говорих със собственика на станцията в с.Баня Панагюрско, всичко си работи там-ресторанта, басейна.
Обстановката е съвсем нормална и удовлетворителна, аз съм ходила няколко пъти и ми харесва.
Цените са:
1.Стая с 2 легла -25 лв за стаята.
2.Стая с 3 легла-35 лв за стаята.
Ако ми остане време може да отскоча по-следващия уикенд до там, да видя на място как е положението и да направя снимки(следващия уикенд ще съм в София и няма как).
Ами според мен ми се струва, че е подходящо мястото-пътя е съвсем нормален, не е далече.
Почти на равни разстояния е от Пловдив(около 75 км) и от София(около 85 км).
На Пазарджик ще им е най-близо(около 40 км), но пък те го заслужават, защото са много готини пичове и мадами и винаги са се отзовавали на всякъкви явки, независимо за какви разстояния е ставало въпрос:respect: :)
Така, че колеги, помислете си добре.
Предлагам ви го мястото и защото познавам задочно собственика и е много точен човек, няма да имаме никакви проблеми.
Ходила съм там с приятели и винаги всичко е било изключително точно и готино.
Така, че надявам се да направим едно подобаващо пролетно посрещане.
Всички желаещи(със или без 155:)) да се чувстват поканени :):cheers:

vj_kenetik
01-03-2010, 19:05
:clapping:Браво...........

MUROMAN
02-03-2010, 08:34
Аз съм желаещ . :-)

Furious 155
02-03-2010, 08:38
и от мен +2-ма вероятно!

vegatta
02-03-2010, 11:44
довечера ще обсъдим положението и сме на линия

питайте за много бира че ще идвам с Токича:stretcher:

MUROMAN
02-03-2010, 12:12
довечера ще обсъдим положението и сме на линия

питайте за много бира че ще идвам с Токича:stretcher:

1 каса от мен .

milenamr
02-03-2010, 12:54
Бира ще има в неограничени количества, това въобще не го мислете ;)
:cheers:

milenamr
03-03-2010, 19:25
Ходихме днес до с.Баня да видим как е.
Пътя е учудващо добър, половината от него е по магистралата, а другата половина през села, като за целия път имаше само 2 дупки.Направо съм очарована.:thumbup:
Стигнахме за 50 мин.
След малко Алекс ще даде повече подробности и снимки :)

Alfa User
03-03-2010, 21:08
Подробностите (цени и място) вече го видяхте. Станцията не е нещо "невероятно", но като за 12 лв/легло става. Има и топъл басейн - НЕ СТАВА ЗА ИЗТРЕЗНЯВАНЕ !!!
Щракнах малко снимчици, не знам дали ще добиете добра представа. На 20.03 обаче (когато смятаме да сме там), ще има РОК-ВЕЧЕР - т.е. няколко рок-групи от Панагюрище и Пазарджик ще са там и ще забиват якооооо ... :metal:
Имаме съвсем малко време да си резервираме места, защото има опасност заради рок-вечерта и първа пролет да има много други хора там, така че очакваме сериозно отношение за да се организираме.
Пиеньето може да си носите, за да не се претоварвате с цени от станцията (макар да не са високи). За хапване има доста неща - все пак това не е хижа...
Ето и малко снимчици (последното е залата с тенис-масата на втори етаж) :

Furious 155
03-03-2010, 21:25
мястото изглежда подходящо! Само дали няма да е проблем рок-вечерта? Всмисъл откъм лудница и много народ!

milenamr
03-03-2010, 21:40
За сега има места в същия ден, пък и от наша страна изобщо не е ясно колко човека ще сме.Като се ориентираме с цифрата на сигурните хора от нас, ще преценим дали ще успеем да се сместим в съшата вечер или да ангажираме друга дата.
Но аз и Алекс проявихме голям интерес към тези групи, отдавна не сме ходили на рок купон и смятаме да го уважим, независимо дали ще съвпадне с алфа пролетната среща :) Но най-добре е да съвпадне :)
Смятам, че ще бъде весело.
Но кажете си мнението и вие, то разбира се е от изключителна важност, аз само предлагам :)

П.П.
Ето и още една снимка, с частичен изглед на двойните стаи

rumenti77
04-03-2010, 09:13
Много хубава идея:bravo:.За мен стая с две легла и един радиатор:mrgreen:

vegatta
04-03-2010, 15:56
пак ли бре

Alfa User
05-03-2010, 17:51
Той радиатора е за отопление бре :hi_temerature:

Ма така или иначе не виждам ентусиазъм нещо ... следващата седмица трябва да знаем колко сме, за да си запазим местата. Ние с Милена сме там най-малкото заради рок-купона и възможността да се разтъпчем малко извън скапания град и мръсния въздух. Всички останали са добре дошли - няма да съжалявате !!!

Furious 155
05-03-2010, 21:36
алооооо, хайде 155 сектатааааа!!! Ще се наказваме :laser:

MUROMAN
06-03-2010, 00:45
Ми аз съм навит ,даже убеждавам още Алфисти. :go:

milenamr
06-03-2010, 01:07
Ми хайде де, очакваме ви с нетърпение :)
И колеги, моя съвет е за тази срещичка, ако искате да дойдете няколко човека с една кола, за да се направят икономии на средства ;)
А пък вече парада на 155-ците да го оставим за Националната среща на 155, която ще е след няколко месеца :)

1239
06-03-2010, 12:55
Какво става, Пловдивската група на какво мнение е? Аз също мисля за лудницата и многото хора покрай рок вечерта, но сме с булшинството, каквото и да се реши.

155_8000rpm
06-03-2010, 17:22
Абе къде ще е тая рок вечер не разбрах...в самата станция ли или някъде навънка?
Иначе аз не пиша,ама не защото няма да идваме(то се знае,трябва да се обърка нещо сериозно,за да пропуснем)...па и нема кой да им изпие бирата,ако ни няма двамата с Токича:scherzkeks:...
П.П. Като гледам кви са сега температурите,ако и тогава е студенко може и направо на ракия да почнем...
ТРЕНДИ няма ли да довтаса с оная сопотската гилотина...

milenamr
06-03-2010, 17:39
Да в самата станция, в ресторанта :)
Тъкмо по този начин може да гледаме рок концерт безплатно и да си спестим пари за DJ :) например ;)

155_8000rpm
06-03-2010, 17:58
Да в самата станция, в ресторанта :)
Тъкмо по този начин може да гледаме рок концерт безплатно и да си спестим пари за DJ :) например ;)

То пък файда от смисъл dj да викаме...то хубуу,ама като че ли с тоя рок купон няма да можем да се видим като хората,а нали тва е целта!Нещо не ме кефи идеята за такава вечер,ама както и да е.

milenamr
06-03-2010, 18:24
Цялата работа е там, че искаме да си направим сбирка за посрещане на първа пролет, а това е на 22-ри :)
И предложих тази станция, понеже ми хареса и мястото и самата станция, пък и отдавна се каним точно там да пробваме как е/
Ситуацията с рок купона е просто съвпадение, понеже на същия ден си има организирано такова мероприятие, което не изпълва цялото заведение и е с отворени врати за евентуални посетители.
Аз за това казах, че просто предлагам, ако искате да го направим така, ако не ,дайте други предложения.
Само, че аз лично следващия уикенд(на 26 и 27 март), ще съм на състезание по ИТ в Благоевград с мои ученици, така че за съжаление няма да съм на линия.
Така, че ако имате други предложения и идеи -казвайте.
Засега не виждам такива обаче, а нали точно затова е темата.

155_8000rpm
06-03-2010, 19:00
Ок,ама нали се сещаш,че имам куп ангажименти на главата и един ден почивен,който не го прекарвам обикновено в търсене на хижи...а се опитвам да си видя детето и да му се нарадвам...
Затова съм благодарен,че има и по-активни от мен,а и явно по-свободни,които да предложат нещо...бих помогнал иначе с каквото мога!
П.П. Просто споделих мнението си,което не означава,че няма да дойда и не уважавам това,че сте си направили труда да видите станцията и да я предложите на всички.

toki4a
06-03-2010, 19:07
довечера ще обсъдим положението и сме на линия

питайте за много бира че ще идвам с Токича:stretcher:

отиваи да помпиш гумите на колата;;:flirt:
ако сам в БГ.тогава бройте и мене :smoke: тоест 2 ма

Alfa User
07-03-2010, 11:15
Значи до тук сме :

1. Alfa User
2. milenamr
3. Muroman
4. Furious 155 + 1
.....
6. vegatta + 1
7. toki4a + 1
8. vj_kenetik + 1 ?
.....
10. Buxalkata
------------------------------
Общо - 12 човека +/- някой

Buxalkata
07-03-2010, 12:08
най-вероятно и аз ще се присъединя ...ве4е ще видя дали ще съм с кола или евентуално да нахалствам при някой .... Мариане навит ли си ?:cheers:

Alfa User
07-03-2010, 14:46
Комбинирането за пътя е най-удачното решение. Отделно че около почивната станция няма паркинг и ще се спира по улицата ...

MUROMAN
07-03-2010, 20:10
най-вероятно и аз ще се присъединя ...ве4е ще видя дали ще съм с кола или евентуално да нахалствам при някой .... МариЯне навит ли си ?:cheers:

Винаги готов.

Buxalkata
07-03-2010, 22:35
пи4ага си ти ;) :notworthy::notworthy::drunk:

rumenti77
08-03-2010, 17:07
Ако някой иска и при мен ще има 2-3 места(за в колата говоря не за в леглото:-)).Ще е много яко,само да не влезна в болница до тогава.

Buxalkata
08-03-2010, 22:08
Ами колеги моя човек от Пнагюрище вдига раменете и каза,че си ходел от дъжд на вятър и не знаел нищо.
Така че както решите...

еми има 2 варианта ... да се направи нещо по въпроса и 2-ри да го отложим за малко по на там примерно май месец .... да сме пове4е хора до тогава може да се появът нови предложения ... ?

Alfa User
08-03-2010, 23:58
За Панагюрище има още един вариант, не бързайте да се отказвате :)
Като научим повече, ще пишем своевременно.

rumenti77
09-03-2010, 08:40
какво ти е бе Румба,с какво закъса сега:hi_temerature:

На 10.03(утре) ще ходя до болницата и след това ще ви кажа какво то4но става с мен и дали ще идвам или не.

Buxalkata
09-03-2010, 21:16
На 10.03(утре) ще ходя до болницата и след това ще ви кажа какво то4но става с мен и дали ще идвам или не.

айде дано вси4ко е наред... ще стискам палци ;-)

rumenti77
11-03-2010, 05:01
Сега,ще ви го кажа така.Единият ми бъбрек е брак и ще се премахне.И това не е най лошото,най лошото е че не се знае другия дали ще се справи сам(според лекарите не,защото бил задръстен с камани).Извинявайте че ви натоваравам с лични проблеми.Та мисълта ми беше че сега ще имам яко изваждане и за съжаление няма да мога да дойда да се видиме.

Alfa User
11-03-2010, 10:47
Важното е всичко да мине леко, и да си добре след това !!!
Сбирки винаги ще има, и ще се виждаме и занапред.
С теб сме, успех и късмет !!!

toki4a
11-03-2010, 21:08
Сега,ще ви го кажа така.Единият ми бъбрек е брак и ще се премахне.И това не е най лошото,най лошото е че не се знае другия дали ще се справи сам(според лекарите не,защото бил задръстен с камани).Извинявайте че ви натоваравам с лични проблеми.Та мисълта ми беше че сега ще имам яко изваждане и за съжаление няма да мога да дойда да се видиме.

ти ще се справиш, всичко ще е наред ;;) важното е да си добре не е важно кога ще се видим !!!!

rumenti77
11-03-2010, 21:29
Няма страшно,само ще олекотиме малко конструкцията и пак ще се съберем на по ракия.Мога да ви пожелая приятно изкарване и ще чакам снимки.

MUROMAN
12-03-2010, 00:28
Няма страшно,само ще олекотиме малко конструкцията и пак ще се съберем на по ракия.Мога да ви пожелая приятно изкарване и ще чакам снимки.

Румба как пък все на теб ти се случват такив неща ,не е истина.:depressed:
Успех и дано бързо ,безблезнено и без финансова до се оправиш.

milenamr
12-03-2010, 00:55
Няма страшно,само ще олекотиме малко конструкцията и пак ще се съберем на по ракия.Мога да ви пожелая приятно изкарване и ще чакам снимки.

Охх Румба, не се отчайвай и не се предоверявай на лекарите, това бих те посъветвала.Трябва да вярваш, че ще се оправиш и това ще се случи, ние всички сме с теб, ако има нужда от помощ, не забравяй ,че ще помагаме.
А за камъните в бъбреците, знам успешна рецепта, с която са се излекували на 100% мои близки.
На лични мога да ти я напиша, ако искаш.
Горе главата, ние сме с теб :)

Furious 155
12-03-2010, 08:48
Няма страшно,само ще олекотиме малко конструкцията и пак ще се съберем на по ракия.Мога да ви пожелая приятно изкарване и ще чакам снимки.пожелавам успешен изход от ситуацията. Знам какво е с камъните из бъбреците и трябва положително да се настроиш! Стискаме палци!!!

rumenti77
12-03-2010, 09:57
Много ви благодаря за пожеланията и подкрепата.Знам че винаги мога да разчитам на вас за което също съм ви много благодарен.А за отчайване и дума да не става защото това дете и таз Алфа кой ще ги гледа(за жената не пиша че за нея винаги ще се намери някой:-)шегичка за която мога да ям и бой от нея).Ами прати ми рецептата, ако не те затруднявам.

Buxalkata
13-03-2010, 14:30
и все пак ще правим ли среща или за момента отпада ?:dunno:

milenamr
13-03-2010, 19:09
Колеги разбрах, че рок групите, които ще свирят на 20 март в с.Баня, няма да са в станцията, а в някакъв клуб отсреща:) Така ,че опасенията ви, че ще бъде лудница и няма да можем да се видим, отпадат :)
А разбрах, че едната от двете групи, които ще свирят е групата на Тома(от Мюзик Айдъл), така че ако имате желание все пак да се отбием да ги погледнем, можем да го направим, ако ли не- както си решим :)
Другото положително нещо е, че съм се уговорила с мой приятел от Панагюрище да ни разведе през деня до някои интересни местенца в Панагюрище(града е на 3 км от селото), а там със сигурност има доста такива.
И така ще съчетаем полезното с приятното.
Така, че очаквам да сте по-активни, очертава си да си изкараме страхотно, както винаги :)
Остава само да се разпределим по стаи, защото няма да има свободни само двойни стаи, ами някой ще трябва да си правят тройка :gayfight:

toki4a
14-03-2010, 10:17
Колеги разбрах, че рок групите, които ще свирят на 20 март в с.Баня, няма да са в станцията, а в някакъв клуб отсреща:) Така ,че опасенията ви, че ще бъде лудница и няма да можем да се видим, отпадат :)
А разбрах, че едната от двете групи, които ще свирят е групата на Тома(от Мюзик Айдъл), така че ако имате желание все пак да се отбием да ги погледнем, можем да го направим, ако ли не- както си решим :)
Другото положително нещо е, че съм се уговорила с мой приятел от Панагюрище да ни разведе през деня до някои интересни местенца в Панагюрище(града е на 3 км от селото), а там със сигурност има доста такива.
И така ще съчетаем полезното с приятното.
Така, че очаквам да сте по-активни, очертава си да си изкараме страхотно, както винаги :)
Остава само да се разпределим по стаи, защото няма да има свободни само двойни стаи, ами някой ще трябва да си правят тройка :gayfight:

:prescription:троиките са хубаво нещо:shutup:
там сме;)

MUROMAN
14-03-2010, 10:54
Аз на 20-21 съм на лекции , но мисля ,че ще ги пропусна ище дойда. Софиската част като гледам е доста заспала.
Но също съм и на работа до 12 часа , който иска може да тръгва с мен , за сега сме аз и Бухалката.
Ако има още някой навит да скача при нас и това е. :grin:

Buxalkata
14-03-2010, 12:49
ми дано от софийската 4аст още някой се присъедини ....

toki4a
14-03-2010, 17:43
Аз на 20-21 съм на лекции , но мисля ,че ще ги пропусна ище дойда. Софиската част като гледам е доста заспала.
Но също съм и на работа до 12 часа , който иска може да тръгва с мен , за сега сме аз и Бухалката.
Ако има още някой навит да скача при нас и това е. :grin:

кви лекцииии бре пустиняк??ела ние ще ги водим там:drunk:
маи маи нещу темата умрре как може така незнам ,някои хора пак се нагръбват да организират нещо да се съберем ,а другата страна на тъмната сила половината измрехте!!!!!
щЕ ВИ ИЗТРИЯ ТЕЛЕФОНИТЕ НА ВСИчКИ хаххххааа пустиняци

---------- Post added at 15:40 ---------- Previous post was at 15:38 ----------

като гледам останаха наи сериозните до сегаа:prescription:

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:40 ----------


ми дано от софийската 4аст още някой се присъедини ....

софиииската част нооооо комент:prescription:

vj_kenetik
14-03-2010, 18:17
Ами напротив всички са готови просто чакаме последния момент за да се разбере кой ще идва в + . Колите и шифьорите сме ясни пасажерите се вайкат...

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:14 ----------

:super:155 винаги готова за път!:gayfight::drive:

Alfa User
14-03-2010, 18:52
Да ви припомня че до утре следобяд трябва да имаме поне някаква приблизителна идея какви стаи ще ни трябват. Иначе работата е на 99% опечена.
Моля всички да потвърдят отново кой с кого ще идва и дали ще дойде, за да знам какво да кажа на управителя на станцията!

toki4a
14-03-2010, 19:11
Да ви припомня че до утре следобяд трябва да имаме поне някаква приблизителна идея какви стаи ще ни трябват. Иначе работата е на 99% опечена.
Моля всички да потвърдят отново кой с кого ще идва и дали ще дойде, за да знам какво да кажа на управителя на станцията!

ами аз лично мога да си легна в някоя стая с 2 3 жени:drunk:
ама по добре на палатка щото съм с жената:grin:

за мене стая с 2 3 легла там няма проблеми то ще я споделим с някои колега от пазарджик

toki4a
14-03-2010, 19:47
Кое ще споделите, че не схванах?:gayfight:

имах предвид ако няма стая с 2 легла ,а са повече бре ..

пппп кои за кво си мисли ?:grin:

да го взимам ли въпросния триъгълник десния който ти трябва?

---------- Post added at 17:32 ---------- Previous post was at 17:31 ----------


И си остава там нали?:kiss::gayfight:

ти как си и без приятелка ..:pp: дирекно те праим жина:kiss:

---------- Post added at 17:47 ---------- Previous post was at 17:32 ----------

значи ще се видим направо там ;)
само не разбрах в колко ще се тръгва ???? :drinking:

Alfa User
14-03-2010, 20:05
Тва ще го уточняваме тия дни, както и сборното място за групите от София и Пловдив - че на вас от Пз ви е най-лесно ;)

milenamr
14-03-2010, 23:32
нещо пак починахте бре!!!!!!:drinking:

Никой не е починал , споко :tongue2::bouncing_smiley:

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:23 ----------


Кое ще споделите, че не схванах?:gayfight:
А колега ти няма ли да дойдеш на пролетната сбирка :)?
Хайде вземи та ела :)

MUROMAN
15-03-2010, 10:24
Тва ще го уточняваме тия дни, както и сборното място за групите от София и Пловдив - че на вас от Пз ви е най-лесно ;)

Групата от София сме Аз и Бухалката така като гледам.
А аз съм до 12 н работа,такка ,че ще тръгвам след това.:flirt:

milenamr
15-03-2010, 10:37
Групата от София сме Аз и Бухалката така като гледам.
А аз съм до 12 н работа,такка ,че ще тръгвам след това.:flirt:

Ми идеално и аз смятам да тръгна най-рано в 13.30 , защото преди това съм на Спанчевци, ако останалите колеги от Пловдив искате да тръгнете по-рано, то не се съобразявайте с мен :)

vegatta
15-03-2010, 16:04
Алекс пиши и мен с жената па довечера ша питам и кибиците че неам време да си дигна главата сега


утре ще ти кажа дали ша има и други от ПЗ

155_8000rpm
15-03-2010, 22:19
Ами ние ще пропуснем...Дано да си прекарате хубаво и да видим снимки...
Няма начин просто...ще се пазим за националната среща!

Furious 155
15-03-2010, 22:43
засега сме в играта - 2-ма сме с една легенда! Дано само до края на седмицата реша и моя проблем с нея, да може да се пътува спокойно!

1239
15-03-2010, 23:12
и ние ще пропуснем - днес разбрах че в събота 100% ще съм цял ден та чак и за неделя ще се отвори работа май.

Alfa User
15-03-2010, 23:53
Ее, па вие окапахте кат круши наесен ... До националната среща има доста време ... щото не вярвам да стане скоро. Но... всеки си решава за себе си.

Alfa User
16-03-2010, 18:17
Колеги, резервацията е направена и мандалото хлопна.
Току-що резервирах двойни стаи за 12 човека, а именно :

1. Alfa User + milenamr
2. Muroman + Buxalkata
3. Furious 155 + 1
4. vegatta + 1
5. toki4a + 1
6. vj_kenetik + 1

Искрено се надявах да сме по-сериозна група, но явно няма да стане за този път.
Аз и Милена няма да можем да тръгнем от Пловдив по-рано от 13.30ч, така че ще сме на разклона за Панагюрище към 14.10 да речем. Предлагам ако на всички е удобно, да се съберем някъде по пътя от магистралата от София за Панагюрище към 14.10-14.30.
С управителя на станцията се разбрахме, че ще сме там между 15.00 и 16.00ч.
Това е инфото от днес, чакам ви да кажете какви предложения и забележки имате към планчето :) Очаквам разумни предложения, за да е удобно на всички ни.

П.П. Алкохол и храни има достатъчно в станцията, но поради факта, че не проверихме цените, нищо не пречи да се запасите с любимите течности.

toki4a
16-03-2010, 19:00
Колеги, резервацията е направена и мандалото хлопна.
Току-що резервирах двойни стаи за 12 човека, а именно :

1. Alfa User + milenamr
2. Muroman + Buxalkata
3. Furious 155 + 1
4. vegatta + 1
5. toki4a + 1
6. vj_kenetik + 1

Искрено се надявах да сме по-сериозна група, но явно няма да стане за този път.
Аз и Милена няма да можем да тръгнем от Пловдив по-рано от 13.30ч, така че ще сме на разклона за Панагюрище към 14.10 да речем. Предлагам ако на всички е удобно, да се съберем някъде по пътя от магистралата от София за Панагюрище към 14.10-14.30.
С управителя на станцията се разбрахме, че ще сме там между 15.00 и 16.00ч.
Това е инфото от днес, чакам ви да кажете какви предложения и забележки имате към планчето :) Очаквам разумни предложения, за да е удобно на всички ни.

П.П. Алкохол и храни има достатъчно в станцията, но поради факта, че не проверихме цените, нищо не пречи да се запасите с любимите течности.
:screwy::screwy:за какви течности говориш бре ?,ще си взема малко течност за чистачки моооже и да вали знам ли ;)

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:59 ----------


Колеги, резервацията е направена и мандалото хлопна.
Току-що резервирах двойни стаи за 12 човека, а именно :

1. Alfa User + milenamr
2. Muroman + Buxalkata
3. Furious 155 + 1
4. vegatta + 1
5. toki4a + 1
6. vj_kenetik + 1

Искрено се надявах да сме по-сериозна група, но явно няма да стане за този път.
Аз и Милена няма да можем да тръгнем от Пловдив по-рано от 13.30ч, така че ще сме на разклона за Панагюрище към 14.10 да речем. Предлагам ако на всички е удобно, да се съберем някъде по пътя от магистралата от София за Панагюрище към 14.10-14.30.
С управителя на станцията се разбрахме, че ще сме там между 15.00 и 16.00ч.
Това е инфото от днес, чакам ви да кажете какви предложения и забележки имате към планчето :) Очаквам разумни предложения, за да е удобно на всички ни.

П.П. Алкохол и храни има достатъчно в станцията, но поради факта, че не проверихме цените, нищо не пречи да се запасите с любимите течности.

АААААА и забравих да кажа дирекно трия телефоните на всички които няма да присъстват!!!:throw:

Alfa User
16-03-2010, 19:06
АААААА и забравих да кажа дирекно трия телефоните на всички които няма да присъстват!!!:throw:

E тва е - сериозните се познават отдалече :metal:
Ако някой допълнително изяви желание да се включи - да свирка овреме, макар че стаите са заявени вече. Но не вярвам да няма свободни ... Колкото повече - толкова повече, както е казал Мечо Пух :evilsmiley:

Buxalkata
16-03-2010, 19:50
а какво стана с Томата от музик айдъл те близо до нас ли са ще ходим ли на гости .... има ли план за събота ве4ер или си седиме кротко в нащо къще и си поркаме и обсъждаме пустиняците който ги няма :) :evilsmiley:

vj_kenetik
16-03-2010, 22:08
:rotfl:

Alfa User
16-03-2010, 22:09
Тома с групата си и още някаква група ще свирят точно отсреща през улицата.
Организацията за вечерта си е изцяло наша обща отговорност - не се наемам да организирам и това :surrender:

toki4a
17-03-2010, 09:40
Тома с групата си и още някаква група ще свирят точно отсреща през улицата.
Организацията за вечерта си е изцяло наша обща отговорност - не се наемам да организирам и това :surrender:

еее ни са знае знае ли са , кът пиинем по три 6 лимонади моем и ние да се вкючим на концерта аз ще побарам барабаните много сам бил добър!!!:flirt::beer::hehehm:

---------- Post added at 07:40 ---------- Previous post was at 07:37 ----------

пък и с вегата познаваме на Томата баща му ... недеи си боже и тои да е там ще стане стршно:tequilla::tequilla:

tokata_pz_flex
17-03-2010, 09:40
Аз ще ти донеса една мандолина ако мина да ви видя :)

MUROMAN
17-03-2010, 10:55
A Баня къде се намира изобщо?:idea2:

Alfa User
17-03-2010, 14:23
с. Баня е преди Панагюрище. Т.е. от София може да се мине по магистралата до Пазарджик, и оттам - към Панагюрище. Сборния пункт за всички може да е в с. Гелеменово - на някое широко място.
Нека колегите, които са по-запознати с тоя район, да кажат къде е най-сгодно.
Ето къде е с. Баня (http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=5c4dc1159c10c180c6cc708d489d4d7d&tip=1)

toki4a
17-03-2010, 14:49
с. Баня е преди Панагюрище. Т.е. от София може да се мине по магистралата до Пазарджик, и оттам - към Панагюрище. Сборния пункт за всички може да е в с. Гелеменово - на някое широко място.
Нека колегите, които са по-запознати с тоя район, да кажат къде е най-сгодно.
Ето къде е с. Баня (http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=5c4dc1159c10c180c6cc708d489d4d7d&tip=1)

точно на центара на въпросното Гелеменово има така по широк площад, ако искате там ?

AlFonSovCi
17-03-2010, 14:52
E тва е - сериозните се познават отдалече :metal:
Ако някой допълнително изяви желание да се включи - да свирка овреме, макар че стаите са заявени вече. Но не вярвам да няма свободни ... Колкото повече - толкова повече, както е казал Мечо Пух :evilsmiley:

Ако не е късно вече колега ме запиши и мен с приятелката ми:)

MUROMAN
17-03-2010, 14:54
Има веростност и VAKLINATOR /Ваклин/ да е с нас .:smile:

milenamr
17-03-2010, 18:42
с. Баня е преди Панагюрище. Т.е. от София може да се мине по магистралата до Пазарджик, и оттам - към Панагюрище. ...

Ти хубаво предлагаш този вариант, но не забравяй, че така на софиянци пътя им се удължава с около 60-70 км(ако минават по магистралата и през Пазарджик)
От София до Пазарджик по магистралата са около 111 км и от там до село Баня са още около 40 км-общо 150 и малко отгоре .
А има директен път от София до Панагюрище(не през магистралата ), който е около 90 км .

Furious 155
17-03-2010, 18:48
Ти хубаво предлагаш този вариант, но не забравяй, че така на софиянци пътя им се удължава с около 60-70 км(ако минават по магистралата и през Пазарджик)
От София до Пазарджик по магистралата са около 111 км и от там до село Баня са още около 40 км-общо 150 и малко отгоре .
А има директен път от София до Панагюрище(не през магистралата ), който е около 90 км .
принципно е така, но подбалкана нещо не е приятен за каране с ниска кола... а и след Златица пътя към Панагюрище незнам в какво здраве е! Та донакъде препочитам 60км повече май...

milenamr
17-03-2010, 18:55
принципно е така, но подбалкана нещо не е приятен за каране с ниска кола... а и след Златица пътя към Панагюрище незнам в какво здраве е! Та донакъде препочитам 60км повече май...

Да ,има го и този момент, вие си преценете, по магистралата поне е сигурно че пътя си е добър, а от Пазарджик до с.Баня ще ахнете колко хубав е пътя.
Явно са го ремонтирали скоро и е просто кеф за колата и душата :)

toki4a
17-03-2010, 19:10
към нас се присъединяват още двама фенове с една лъскава 145 ца
надявам се не е късно вече:magic:

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

АЛЕКС пиши и Митака с жена му ;)

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 16:57 ----------


Ако не е късно вече колега ме запиши и мен с приятелката ми:)

точно за вас писах сега ;)

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

не сам видял пааааааак спъъъъъ:-)

milenamr
17-03-2010, 19:11
към нас се присъединяват още двама фенове с една лъскава 145 ца
надявам се не е късно вече:magic:



АЛЕКС пиши и Митака с жена му ;)[COLOR="Silver"]


Той Алекс лесно ще ви запише в неговия си тефтер:book:, ама въпроса е в станцията дали ще има все още места, защото ние вчера резервирахме стаи за хората, които потвърдиха присъствието си.
Ако сте сигурни нововключилите се, ще говорим със собсвеника дали има още стаи, дано да има :)

Alfa User
17-03-2010, 22:36
Епа той живота затва е гаден ...
Иначе за стаите наистина не знам колко и какви свободни има. Темата все пак стоя почти месец и до последно знаех със сигурност за изписаните 12 човека...
Ще звънна утре в станцията, и ще видим какво е положението. Но дори да има някакви стаи, най-вероятно ще са тройки, и ще трябва да се комбинирате както може.

Alfa User
18-03-2010, 00:30
и аз само да поясня че тройката изисква 2 жени ;). Другото е ГМО :-)

Абе тва е от мъжка гледна точка ... Ама да не се отплесваме сега точно :devil:

Последно - колко още човека искат да дойдат ? Ама със сигурност !

AlFonSovCi
18-03-2010, 07:58
Абе тва е от мъжка гледна точка ... Ама да не се отплесваме сега точно :devil:

Последно - колко още човека искат да дойдат ? Ама със сигурност !

Аз със сигурност ще дойда с жената:)

toki4a
18-03-2010, 09:40
Е доколкото стана ясно тук има почитатели на тройките, така че не виждам какъв е проблема :devil:

:big_wink::big_wink:и аз:devil::twisted:

---------- Post added at 07:40 ---------- Previous post was at 07:38 ----------


Аз със сигурност ще дойда с жената:)

ее как инааааачеее:bangin:

vegatta
18-03-2010, 11:19
:big_wink::big_wink:и аз:devil::twisted:

---------- Post added at 07:40 ---------- Previous post was at 07:38 ----------



ее как инааааачеее:bangin:


и аз ша дойда с жената ( ДОКОВ) че другата е на работа

м/у другото някой да ми е виждал телефона че нещо съм го изгубил малко

Alfa User
18-03-2010, 12:36
Значи запазих още една тройна стая и ситуацията придобива следния вид :
1. Alfa User + milenamr
2. Muroman + Buxalkata + vaklinator
3. Furious 155 + 1
4. vegatta + 1
5. toki4a + 1
6. vj_kenetik + 1
7. AlFonSovCi + 1

Tова е. Повече промени надали ще могат да се правят.
Предлагайте мястото и часа на събирането - ако няма други идеи, остава площада на Гелеменово, за времето от 14.10 до 14.30.

MUROMAN
18-03-2010, 16:10
Алекс ти си идвал доста пъти до София , имам едно такова питане.
Трябва ми оптимален марширут по който да стигна от София до срещата като тръгна 12,30 от София.

Alfa User
18-03-2010, 17:50
Има вариант да се мине през Вакарел и нататък, но някой по-горе спомена, че пътя бил лош ... Така че ако искаш да пътуваш по-бързо и по-удобно - мини си по магистралата, и слез от нея на отбивката за Панагюрище, която ще се падне май веднага след тая за Пазарджик (щото май има още една млко по-напред).
Нямам много спомени за табелите, да кажат как е точно колегите от Пз.

toki4a
18-03-2010, 18:36
Има вариант да се мине през Вакарел и нататък, но някой по-горе спомена, че пътя бил лош ... Така че ако искаш да пътуваш по-бързо и по-удобно - мини си по магистралата, и слез от нея на отбивката за Панагюрище, която ще се падне май веднага след тая за Пазарджик (щото май има още една млко по-напред).
Нямам много спомени за табелите, да кажат как е точно колегите от Пз.

точно на отбивката на Пз. е!! качва се на моста и вместо на дясно за Пазарджик ,бие ляво за Панагюрище и след надлеза влиза в Гелеменово ,само на право и сллед около600 700 метра е въпросния площад;)

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:33 ----------

ама забравих ,че тои ще доиде по късно!!!
0894650778 ми е тела биии една шайба МАРИЯНКА ако сгелпиш нещо ... пустиняк:beer:

AlFonSovCi
18-03-2010, 20:24
Значи запазих още една тройна стая и ситуацията придобива следния вид :
1. Alfa User + milenamr
2. Muroman + Buxalkata + vaklinator
3. Furious 155 + 1
4. vegatta + 1
5. toki4a + 1
6. vj_kenetik + 1
7. AlFonSovCi + 1

Tова е. Повече промени надали ще могат да се правят.
Предлагайте мястото и часа на събирането - ако няма други идеи, остава площада на Гелеменово, за времето от 14.10 до 14.30.

Благодаря на колега че ни запази места:)
Ще трябва и ние да го почерпим:smile:

Alfa User
19-03-2010, 17:24
Така като гледам липсата на предложения и оплаквания - сборното място за срещата за Първа пролет остава

площада на Гелеменово, за времето от 14.10 до 14.30ч.

Ще се видим там - малко остана !

barzia
19-03-2010, 18:33
pi4ove kak da si ka4a snimkite na alfretka mamkamy

-------------------------------------------------
обидни забележки, при това неграмотно написани, и мнения без връзка с темата (особено на латиница!), не се допускат във форума !

rumenti77
19-03-2010, 19:12
Така като гледам липсата на предложения и оплаквания - сборното място за срещата за Първа пролет остава

площада на Гелеменово, за времето от 14.10 до 14.30ч.

Ще се видим там - малко остана ! Ей и умната там(най вече Алекс че колко хора му се заканиха да го черпят...)да не ви мисла.Обърнете десетина чашки и заради мене.:bouncing_smiley::bouncing_smiley:

robygas
20-03-2010, 12:18
Весело изкарване на компанията. Пийте едно и за мене:cheers:

dimo
20-03-2010, 13:45
Весело и безаварийно и от мен :):cheers:

Buxalkata
21-03-2010, 14:18
е явно аз ще съм първия с коментарите от интелектуалната ни среща :)!за тези който не дойдоха е излишно да казвам,4е пропуснаха доста :drunk:
та с 2 думи позабавлявахме се доволно сма4кахме с Марианката на тенис ... въпреки 4е снощи не бяхме в състояние да видим и топ4ето ама карай ...поне бяхме ентусиасти :) поздрави на Алех Милена и вси4ки пазарджишки пи4ове ... ;) и до нови срещи :bg:

MUROMAN
21-03-2010, 19:42
то ,че шъ пием шъ пием ,ама да беше дошъл и ти ли ..!!!
мнооооооооого си несириозен бре:no:

---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:16 ----------

айди бре Алекс разтовари маалко този фотоапарат:devil:

малииииииии тази кръчма СТАРАТА къща мнооо ми ареса!! ще пушим с веското по некоя цигара и там!!:devil:

Екстра си изкарахме за пореден път.
Хапване ,пииване , разходки , музей. Всичко беше екстра.
Кръчмана и на нас много ни хареса. :handshake:
Ето няколко снимки от мен.
От ресторанта нямам апарата спа в колата.:)

Furious 155
21-03-2010, 20:29
Екстра си изкарахме за пареден път.
Кръчмана и на нас много ни хареса. :handshake:
Добре беше навсякъде! Доста добър уикенд се получи!!!

Buxalkata
21-03-2010, 22:17
нема снимки ... вси4ки са в реанимация явно ... :drunk:

Alfa User
21-03-2010, 22:41
Да, реанимацията беше наложителна, и още не е приключила...
Но до сега се опитвах да подредя и пооправя малко снимките - дали са станали добре, ще кажете вие.
Иначе за срещата - наистина, който не дойде, може само да съжалява !!! Както винаги компанията беше на ниво, а това си е най-важното за готиното изкарване :drunk:
Важното е, че поканихме пролетта както трябва, и тя дойде. Поговорихме и за Втората национална среща на 155 в България, но за това ще има отделна тема.
Ето част от снимките :
http://lh4.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBSGERPbI/AAAAAAAAHLg/rYUA5RcRMH4/s800/DSC_6726.JPG

http://lh3.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBVM5oOnI/AAAAAAAAHLw/xQ-k1wY06fQ/s800/DSC_6741.JPG

http://lh5.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBZoyQuJI/AAAAAAAAHMY/OnmO3qTyYO8/s800/DSC_6817.JPG

http://lh4.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBaRyI5bI/AAAAAAAAHMg/tdIvTuiIF-M/s800/DSC_6820.JPG

http://lh3.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBamaWzrI/AAAAAAAAHMk/YcCfadJ9J7g/s800/DSC_6823.JPG

http://lh5.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBbWjZYlI/AAAAAAAAHMs/BLndf4-3Hvs/s800/DSC_6825.JPG

http://lh5.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBfSDJyfI/AAAAAAAAHNY/KtixgIukZys/s800/DSC_6840.JPG

http://lh3.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBgO4kyyI/AAAAAAAAHNg/xXQcE9f0bb8/s800/DSC_6842.JPG

http://lh4.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBgU18nYI/AAAAAAAAHNk/kAH4hDbFJLw/s800/DSC_6843.JPG

http://lh3.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBhcfH5iI/AAAAAAAAHNw/Z3SbdMaWRUw/s800/DSC_6846.JPG

http://lh3.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBiBkEIBI/AAAAAAAAHN4/JqAANfNke3c/s800/DSC_6851.JPG

http://lh5.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBjhYcxAI/AAAAAAAAHOQ/f4FYzXrP1oM/s576/DSC_6860.JPG

http://lh4.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBkZ6IuRI/AAAAAAAAHOU/EBt9X2z4iYo/s800/DSC_6863.JPG

Всички останали снимки можете да видите и да си свалите от този линк (http://picasaweb.google.bg/slyn4ogled/155IPyrvaProlet#).
Надявам се мероприятието да е харесало на всички, и скоро да се организираме пак!

toki4a
22-03-2010, 04:39
Да, реанимацията беше наложителна, и още не е приключила...
Но до сега се опитвах да подредя и пооправя малко снимките - дали са станали добре, ще кажете вие.
Иначе за срещата - наистина, който не дойде, може само да съжалява !!! Както винаги компанията беше на ниво, а това си е най-важното за готиното изкарване :drunk:
Важното е, че поканихме пролетта както трябва, и тя дойде. Поговорихме и за Втората национална среща на 155 в България, но за това ще има отделна тема.
Ето част от снимките :

Всички останали снимки можете да видите и да си свалите от този линк (http://picasaweb.google.bg/slyn4ogled/155IPyrvaProlet#).
Надявам се мероприятието да е харесало на всички, и скоро да се организираме пак!

СУПЕР СУПЕР;)
айди момци до другия път:drunk:

rumenti77
22-03-2010, 09:26
Абе много сте ми свежи:static:.Другия път ще ви покажа точно как трябва да изглеждате:tequilla:Иначе нищо не казвате,ходихте ли да слушате Тома:punk:,имаше ли паднали под масата и т.н.Гледам Токси4а ту целува жена си ,ту чашата:respect:.Браво вие сте най сериозните,другия път обещавам че и аз ще присъствам.

vaklinator
22-03-2010, 10:28
Много арна сбирка.
Благодарности на всички присъстващи.:waving:

Alfa User
22-03-2010, 10:53
Тома го отсвирихме ние :punk:
Иначе ходихме до Панагюрище, да си припомним малко историята ... нужно е и хубаво да знаем какво е ставало напук на платените изказвания и писания по Българска история напоследък. Някак е трудно да повярваш че турците са били само на гости тук, като видиш всичко там...

http://lh6.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBWQAKWpI/AAAAAAAAHL4/4jdeZwxDdh4/s576/DSC_6765.JPG
http://lh3.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBWwoB3TI/AAAAAAAAHL8/8NcTN8K9doE/s800/DSC_6775.JPG
http://lh4.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBXnVPRNI/AAAAAAAAHME/DPoMak757us/s800/DSC_6784.JPG
http://lh6.ggpht.com/_PCxrFCdurrg/S6aBY6OsNYI/AAAAAAAAHMQ/_pBHm4H93fE/s800/DSC_6807.JPG

И Панагюрското злато видяхме ... прекрасно съкровище!

vegatta
22-03-2010, 11:27
збирката беши идеална :punk:

трябва да почнем да ги правим по често

vaklinator
22-03-2010, 13:20
Кво говориш бе, ние се размазахме от кеф.

milenamr
22-03-2010, 18:13
Срещата беше прекрасна, за което не съм се и съмнявала, като се има впредвид и сериозната подкрепа на Пазарджик, то е ясно, че грешка нема :respect:
Благодаря на всичко отзовали се, за да си спретнем подобаващо увеселително посрещане на първа пролет :)
А на тези, които не дойдоха, мога да кажа с чиста съвест, че има за какво да съжаляват.
А за представителите на "Алфа съсловието в Пловдив", просто нямам думи- несериозна работа.
То се вижда кои са сериозните хора, но всеки си знае и си преценя приоритетите в живота :)

Купона си беше на ниво, както винаги, а имаше и един забавно екзотичен момент, че след 2ч нощес из станцията се заразхождаха нагоре-надолу голи мъже по хавлийки с надеждата, че басейна работи :hump:
Беше доста забавна гледка :crazy:
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=42562&d=1269273958
А по този повод се сещам и за култовата реплика на бай Рад, на който също му се приходи в басейна към 2-3 ч :)
И аз му подметнах, че не работи след 22ч, а той :
"Що?Шотото няма спасител ли ? Аз ще съм спасител, давещия се като ме види, ще проплува ..":dance::rotfl::rotfl::rotfl:

Furious 155
22-03-2010, 19:37
малко фото и от нас:

dimo
23-03-2010, 14:17
Еха ,добре сте си изкарали.
...