PDA

View Full Version : Пролетен събор 2010 гр. Елена 17.04-18.04



MrX
06-03-2010, 16:43
Уважаеми колеги,
имам удоволствието официално да ви поканя на вече традиционния Пролетен събор на Клуб Алфа Ромео България!

Дата: 17 април-18 април 2010 г.
Място: гр. Елена
Цена:60 лв. членовете на клуба ползват отстъпка в размер на 10%

На наше разположение са Комплекс за селски и еко-туризъм "Костадиновите къщи" www.k-house.eu и Хотелски комплекс ЕЛЕНА www.hotel-elena.eu, като празничната вечеря ще се състои в Комплекс "Костадиновите къщи". Има и транспорт между двата комплекса, осигурен от домакините.

Предлагаме ви вариантите за празничната вечеря:
Вариант 1.
Салата "Елена"
Предястие пилешки хапки
Свински врат с манатарки
Гарнирани картофи
Хляб 2 филии
50 гр. мезе
50 мл. ракия
1/2 бутилка вино
Минерална вода
Десерт плод

Вариант 2.
Салата "овчарска"
Предястие бяла риба пане
Пилешко филе "Елена"
Задушени зеленчуци
Хляб 2 филии
50 гр. мезе
50 мл. ракия
Бира
Минерална вода
Десерт торта

Вариант 3.
Салата "мешана"
Предястие сирене кашкавал хапки
Свински карета с гъби
Гарнитура асорти
Хляб 2 филии
50 гр. мезе
50 мл. ракия
1/3 бутилка червено вино
Минерална вода
Десерт плодова салата

За всички порция Празнично печено агне.

Имаме уверението на домакините, че менютата могат да варират между посочените варианти.

В цената спомената по-горе влизат :
Нощувка
Празнична вечеря + Печено агне
Закуска

За желаещите да нощуват и в петък ( 16 април 2010г.):
Цените за една нощувка + закуска са:
- единична стая - 35 лв.
- двойна стая -24 лв.
Нощувката в петък се заплаща допълнително!

Резервациите за мероприятието ще се осъществяват като внесете сумата за вашият престой по банков път на сметка:

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА
София, ул. Св. София 5
SWIFT: UBBSBGSF
IBAN: BG68UBBS 8002 4014441713

Мариана Евгениева Кръстева
----------------------------------------------------------

като основание за превода да се пише: ПС на КАРБ

След направен превод моля пратете на marianaana@abv.bg
желания вариант меню, типа стая и броя хора за които е направен превода.

Краен срок за резервации 10 април 2010 г.

ПП. Едно пояснение - 24 лева нощувка+36 лева куверт=60 лева (стандартна цена на човек в двойна стая)
35 лева нощувка+36 лева куверт=71 лева (цена на човек в единична стая)

Kamen666
06-03-2010, 18:51
Идеално !
Благодарности на всички.
Добре е,че тази година всичко се знае от по-рано ;)
Април месец живот и здраве сме там.
А коя е Мариана ?

ФЕРАРИСТ
06-03-2010, 19:09
Това ми изглежда добра новина........

pininfarina
06-03-2010, 19:31
Супер - там сме. Само някой може ли да ми каже на какво разстояние са двата комплекса?

mirchozo
06-03-2010, 20:08
Сложете карта да видим къде ще е въпросното събитие, че нямам никаква представа, досега не съм ходил в Елена и не познавам много тази местност.

RoMeO_156_GTA
06-03-2010, 20:11
Супер - там сме. Само някой може ли да ми каже на какво разстояние са двата комплекса?
"Костадиновите къщи" се намират в живописната махала Долни чукани, разположена непосредствено над град Елена, на 1,5 километра от центъра на града . В гр. Елена всичко е на близко :) Мястото е много добро :D Хотел "Елена" се намира точно на центъра на града ;) Дори на снимките се вижда центъра .

_________________
Искам да попитам , възможно ли е само вечеря да се резервира и каква ще бъде цената :flirt:

trustworthy
06-03-2010, 20:51
...Хотел "Елена" се намира точно на центъра на града ;) Дори на снимките се вижда центъра ...

А паркинг дали има достаттъчно голям? Щото на мегдана паркоместата не знам дали ще стигнат

RoMeO_156_GTA
06-03-2010, 21:02
А паркинг дали има достаттъчно голям? Щото на мегдана паркоместата не знам дали ще стигнат

На "Костадиновите къщи" местата са за около 20-25 коли , ако няма други посетители . Мегдана до самия хотел "Елена" е малко , вижда се на снимките , но на по около 50м има прилични паркинги ;) Народ да има , ще се съберат :D:D:D

Град Елена се намира на около 40 км от гр. Велико Търново http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=254a71ef8c9e180f931b7e9d8f7b754f&tip=1 . На централно място е , така че не трябва да има сърдити :?

bokota
07-03-2010, 13:49
Браво.Поздравления за организацията.

dilian alfa gtv
07-03-2010, 14:48
Там сме и ние живот и здраве...

fiore
07-03-2010, 18:58
Мариана е човекът който се занимава с резервациите. Собствениците на двата комплекса са едни и същи . Те се ангажират с непрекъснат транспорт от единия до другия с оглед тези които ще бъдат в хотел елена да могат да са спокойни и да си пият на воля.

dellltata
08-03-2010, 09:06
там сме.браво на фиорето.ще пада ядене с пиене....обожавам тия срещички хехеххе.а някоя широка площадка да си оставим там гумите?шега де .
ще стегнем и стария кокъл 75 :))

fiore
08-03-2010, 14:40
там сме.браво на фиорето.ще пада ядене с пиене....обожавам тия срещички хехеххе.а някоя широка площадка да си оставим там гумите?шега де .
ще стегнем и стария кокъл 75 :))

Благодарностите нека са за целия УС и за председателя. Мястото перфектно и ако е хубаво времето можем да седим отвън на барбекюто.

pinko
08-03-2010, 15:34
Искам да попитам , възможно ли е само вечеря да се резервира и каква ще бъде цената :flirt:


Няма проблеми, ние сме предвидили, че някои колеги от силната търновска група ще се приберат да си спинкат у дома.

Цената на празничното меню+печено агне е 36 лева на човек. Превеждаш ги и готово. Не се притеснявайте за алкохола - управата на комплекса ни увери, че няма никакъв проблем да се внася алкохол отвън.

П.П. Искам отново да помоля всеки, който преведе пари, да изпраща и по един мейл на организаторката с обяснение за какво точно е превел пари и името/имената, както и предпочитанията си за настаняване (с които максимално ще се съобразим). Семействата от 3 или 4 човека например могат да бъдат настанени в апартаменти - но това трябва изрично да се спомене.

ФЕРАРИСТ
08-03-2010, 16:30
Начи кратък въпрос - не искам да звуча претенциозно, но в нашия случай за мен и жената искам да питам дали мога само да си платим нощувките, щото при положение че не консумираме месо нито пък какъвто и да е алкохол, съм забелязал при ходенето си по събития от сорта че плащането на някакъв куверт в който са включени храна и алкохол, по принцип остава неконсумиран, затова свободната ни консумация е особенно желателна.......?????

pinko
08-03-2010, 21:29
Начи кратък въпрос - не искам да звуча претенциозно, но в нашия случай за мен и жената искам да питам дали мога само да си платим нощувките, щото при положение че не консумираме месо нито пък какъвто и да е алкохол, съм забелязал при ходенето си по събития от сорта че плащането на някакъв куверт в който са включени храна и алкохол, по принцип остава неконсумиран, затова свободната ни консумация е особенно желателна.......?????

По принцип цената, която успяхме да спазарим с Фиоре, е пакетна и едното върви само с другото - празнична вечеря, печено агне, нощувка и закуска са комплект. Иначе цената щеше да е доста по-висока - над 70 лева на човек.
Но тъй като всеки от платилите ще получи отпечатан куверт за консумация, утре ще говоря със собствениците за възможността вегетарианците и другите колеги с по-особени изисквания да получат срещу този куверт някаква вегетарианска алтернатива на същата стойност - да речем паниран кашкавал, омлет, салати, моркови, гъби или каквото се сетиш. Алкохола е малко и все ще се намерят доброволци да го унищожат.

Да се надяваме, че няма да се появи някой и да поиска еврейско меню кашер - тогава ще го закъсаме:hehehm:

П.П. Аз например не пия алкохол, агнешко не ям, приятелката ми също не пие и не яде агнешко - ама ще си платя всичко. При такива масови мероприятия винаги има недоволни, кво да се прави. Няма угодия, ей:smoke:

trustworthy
08-03-2010, 21:41
... някаква вегетарианска алтернатива на същата стойност - да речем паниран кашкавал, омлет...

Само да вметна, макар и да съм твърде далеч от вегетарианстово, че изброените не са точно вегетариански ястия :)

pinko
08-03-2010, 21:43
Само да вметна, макар и да съм твърде далеч от вегетарианстово, че изброените не са точно вегетариански ястия :)


То и аз съм бос във вегетарианските манджи, ама тия поне не са расли на кокал:biggrin:

thecleaner
08-03-2010, 21:43
По принцип цената, която успяхме да спазарим с Фиоре, е пакетна и едното върви само с другото - празнична вечеря, печено агне, нощувка и закуска са комплект. Иначе цената щеше да е доста по-висока - над 70 лева на човек.
Но тъй като всеки от платилите ще получи отпечатан куверт за консумация, утре ще говоря със собствениците за възможността вегетарианците и другите колеги с по-особени изисквания да получат срещу този куверт някаква вегетарианска алтернатива на същата стойност - да речем паниран кашкавал, омлет, салати, моркови, гъби или каквото се сетиш. Алкохола е малко и все ще се намерят доброволци да го унищожат.

Да се надяваме, че няма да се появи някой и да поиска еврейско меню кашер - тогава ще го закъсаме:hehehm:

П.П. Аз например не пия алкохол, агнешко не ям, приятелката ми също не пие и не яде агнешко - ама ще си платя всичко. При такива масови мероприятия винаги има недоволни, кво да се прави. Няма угодия, ей:smoke:

Ако някои му доиде в повече алкохола или храната да не се притеснява. Ще помагаме за това сме колеги се пак. ;-)
А сега сериозно нека се направи нещо като шаблон или форма за мейлите или някои да копира какво е написал например име, номер на платежно, исисквания или направо да се пише в темата, за да не стават обърквания. И поздрави към новия УС и организацията за събора.

ФЕРАРИСТ
08-03-2010, 23:01
При такива масови мероприятия винаги има недоволни, кво да се прави. Няма угодия, ей:smoke:
E, аз чак недоволен няма да съм, питам само ако има такава опция......питане му е майката, мен жената с питане ме взе......:biggrin::biggrin:

Коки
09-03-2010, 11:51
......питане му е майката, мен жената с питане ме взе......:biggrin::biggrin:

:offtopic:

Да не е нещо то сорта на "Даваш ли, даваш, балканджи Ники ...." ?

dellltata
17-03-2010, 00:05
споко ники -винаги ще се намеря някой да унищожи алкохола.....ще памагаме...аз мисля че ще се получи убав събор и да се повеселим ..

pinko
17-03-2010, 20:13
споко ники -винаги ще се намеря някой да унищожи алкохола.....ще памагаме...аз мисля че ще се получи убав събор и да се повеселим ..

Няма да прекалявате с алкохола, щото за този събор съм приготвил една екстра - ще ви направя презентация на новата Жулиета.

На 15 април летя за Милано за първите тестове - а на пистата в Балоко ще карам и Жулиета с мощност 230 к.с. - така поне пише в програмата...

ALFA ROMEO GIULIETTA
Programme
Balocco, April 12th – 19th 2010
............
02.30 pm Test Drive on a signed route outside Balocco Proving Ground (230 HP will be tested on track)

Кацам в София в събота в 13:10 часа и веднага тръгвам към Елена да разправям и да показвам снимки - който не е там, губи:devil::devil:Ще съм единствения журналист от България - така че няма откъде другаде да получите тая информация...

morfius
18-03-2010, 14:49
Няма да прекалявате с алкохола, щото за този събор съм приготвил една екстра - ще ви направя презентация на новата Жулиета.

На 15 април летя за Милано за първите тестове - а на пистата в Балоко ще карам и Жулиета с мощност 230 к.с. - така поне пише в програмата...

ALFA ROMEO GIULIETTA
Programme
Balocco, April 12th – 19th 2010
............
02.30 pm Test Drive on a signed route outside Balocco Proving Ground (230 HP will be tested on track)

Кацам в София в събота в 13:10 часа и веднага тръгвам към Елена да разправям и да показвам снимки - който не е там, губи:devil::devil:Ще съм единствения журналист от България - така че няма откъде другаде да получите тая информация...

Де да можеше направо колата да докараш... :devil:

Коки
19-03-2010, 14:16
Де да можеше направо колата да докараш... :devil:

Ми то може ..., ако не го хванат :)

fiore
19-03-2010, 15:14
Ако имаме късмет може да я видим на италфеста:)))

virusalfa
19-03-2010, 18:49
Баш на 17-18.04 в Благоевград ще има планинско състезание,като традиционно ще участват пилоти от Гърция и Македония

Farfuy_156
23-03-2010, 09:53
Здравейте колеги. Разбирам, че мястото на въпроса ми не е в тази тема, но е непряко свързан с нея : Освен събора в Елена, дали някой планува някоя по-голяма Алфа сбирка на територията на София-окръг в близките месеци ? Повдигам този въпрос във връзка с това, че не всеки в момента има финансовата възможност да дойде на събора в Елена въпреки огромното желание :)

bis145
23-03-2010, 10:17
Май няма много желаещи или така ми се струва!Ние с удоволствие ще присъстваме!Събора само за алфи ли е да попитам, че има желаещи с ланчии?

stelt
23-03-2010, 12:19
Събора е за фенове. Няма значение кой с какво ще дойде.

junior
24-03-2010, 00:16
А аз ще задам един малко глупав въпрос.В смисъл там за стаите. Значи двойна стая е 24 лв. Начи ако доидем с приятелаката ми 24лв. трябва да внеса, защото по горе пише цена за един човек в двойна стая.

fiore
24-03-2010, 09:58
Здравейте колеги. Разбирам, че мястото на въпроса ми не е в тази тема, но е непряко свързан с нея : Освен събора в Елена, дали някой планува някоя по-голяма Алфа сбирка на територията на София-окръг в близките месеци ? Повдигам този въпрос във връзка с това, че не всеки в момента има финансовата възможност да дойде на събора в Елена въпреки огромното желание :)

Има идеи да има периодични сбирки за малки преходи съчетани с още нещо по региони, но това е национален събор.


А аз ще задам един малко глупав въпрос.В смисъл там за стаите. Значи двойна стая е 24 лв. Начи ако доидем с приятелаката ми 24лв. трябва да внеса, защото по горе пише цена за един човек в двойна стая.
един човек в двойна стая - 24 лв. двама човека - 2х24

Искам напомня на тези от Търновската група които няма да ползват хотела че трябва да си заяват участието и меню-то

StarChild
24-03-2010, 11:15
Еххх точно по това време съм на концерт в Пловдив по точно на 19-ти и няма да има възможност (било то и финансова) да се класирам и на двете места! Нищо весело на вес! :scherzkeks:

fiore
24-03-2010, 18:54
Еххх точно по това време съм на концерт в Пловдив по точно на 19-ти и няма да има възможност (било то и финансова) да се класирам и на двете места! Нищо весело на вес! :scherzkeks:

Когато няма желание - оправдание винаги се намира.
Когато има желание се намира начин:)))

StarChild
26-03-2010, 21:03
Когато няма желание - оправдание винаги се намира.
Когато има желание се намира начин:)))

Еми финансите достатъчна причина ли са!?

fiore
29-03-2010, 14:31
В събота бяхме на уточняващо посещение в Елена. Оказа се че в града има действаща бръснарница. Така че мъжете които искат ще могат да опитат автентично бръснене с бръснач при Сайд:))))

С други думи- Ако никой друг не ви бръсне- Саид ще ви обръсне:)))))

Yureti
29-03-2010, 21:46
Как стоят нещата от към бройка към момента... ???
Има ли шанс да се накумя в 92 минута, а да няма свободни места ?
:new_Eyecrazy:

pinko
29-03-2010, 22:37
Как стоят нещата от към бройка към момента... ???
Има ли шанс да се накумя в 92 минута, а да няма свободни места ?
:new_Eyecrazy:

По принцип комплекса е голям и може да поеме доста хора, така че няма опасност някой да остане на улицата.

Обаче - крайният срок за резервации е 10 април. След тази дата не можем да гарантираме нищо - такава е договорката с комплекса.

Little
02-04-2010, 02:49
Здравейте,
Освен e-mail на Мариана (с информация за превода), друго трябва ли да се пише и къде?

niki-25
02-04-2010, 09:19
Не колега,не трябва да пишеш никъде другаде,и аз си направих резервация

андон.маслев
02-04-2010, 12:21
А програма некаква има ли.ЗА сабота-неделя.Защото аз в събота ако идвам ще е към 19ч.

fiore
03-04-2010, 14:42
По принцип има идея да направим каране(автопоход) до някоя близка зебележителност. Колегите от търново могат дададат идея. Иначе вчерта също има възможност да организираме каквото искаме(оркестър ди джей или подобно) собствениците на комплекса са ни оставили избор.

leshoiad
06-04-2010, 08:47
Не видях в темата, но е хубаво да предупредя колегите за състоянието на прохода Твърдица-Елена! Просто не го ползвайте, то даже не е проход а черен път от билото до около 10-на км до Елена!

ФЕРАРИСТ
06-04-2010, 20:59
Айде от мен да мине ще ида утре да снеса кинти джамбурето, и моля тва да не се повтаря вече тоя месец, все пак и юни, и юли са месеци......не издържам вече.....

dilian alfa gtv
07-04-2010, 21:49
Айде от мен да мине ще ида утре да снеса кинти джамбурето, и моля тва да не се повтаря вече тоя месец, все пак и юни, и юли са месеци......не издържам вече.....
Аз също смятам утре да отида да внеса парите за петък и събота някой знае ли дали има свободни места:bg:

pinko
08-04-2010, 00:06
Аз също смятам утре да отида да внеса парите за петък и събота някой знае ли дали има свободни места:bg:


Има места бе, механата е за 150 човека, засега я пълним едва до половината. В хотела също има достатъчно място.

Но крайният срок наближава, така че не се мотайте. Може и да направим изключение и да настаним няколко човека и другата седмица, но не носим отговорност.

Айде резервирайте, че както казва един любим герой: Колкото повече - толкова повече:bouncing_smiley::bouncing_smiley:

П.П. Искам да подсетя и колегите от Търново, които идват само за купона в събота, да си платят куверта - защото домакините искат да знаят за колко човека да готвят и колко агнета да заколят.

dilian alfa gtv
08-04-2010, 13:14
Има места бе, механата е за 150 човека, засега я пълним едва до половината. В хотела също има достатъчно място.

Но крайният срок наближава, така че не се мотайте. Може и да направим изключение и да настаним няколко човека и другата седмица, но не носим отговорност.

Айде резервирайте, че както казва един любим герой: Колкото повече - толкова повече:bouncing_smiley::bouncing_smiley:

П.П. Искам да подсетя и колегите от Търново, които идват само за купона в събота, да си платят куверта - защото домакините искат да знаят за колко човека да готвят и колко агнета да заколят.

Ясно колега превеждам парите.мерси за информацията.:cheers:

phoenix
08-04-2010, 16:03
ние преведохме, така че ще се видим в Елена:cheers:

dilian alfa gtv
08-04-2010, 17:56
ние преведохме, така че ще се видим в Елена:cheers:
л.с колега

Peter_63
09-04-2010, 14:34
И ние с жената преведохме парите, сега тръпнем в очакване, щото ще е първото ни участие на подобна среща на алфа форума :D :big_beer:

БТВ. Някой знае ли дали трябва да получа някакво потвърждение от Мариана след като съм изпратил мейл или това не е необходимо?

JAMAL
09-04-2010, 15:08
Резервирах си една част от агнето...Мисля варианта да пътувам с някой колега от София, или пък някой с мене...

fiore
09-04-2010, 15:10
И ние с жената преведохме парите, сега тръпнем в очакване, щото ще е първото ни участие на подобна среща на алфа форума :D :big_beer:

БТВ. Някой знае ли дали трябва да получа някакво потвърждение от Мариана след като съм изпратил мейл или това не е необходимо?

Считай го за сигурно. Нещата са организирани така че не е необходимо потвърждение.

Peter_63
09-04-2010, 16:07
Считай го за сигурно. Нещата са организирани така че не е необходимо потвърждение.

ок, благодаря

ФЕРАРИСТ
09-04-2010, 18:53
Пуснах кинти неска, на хорото съм....

Ранобудниче
10-04-2010, 18:04
Резервирах си една част от агнето...Мисля варианта да пътувам с някой колега от София, или пък някой с мене...

Аз мога да кача до 3-ма души.

Ще пътувам в петък - тръгвам от Сф около обяд.
Глезлата слуша рок, доста често - по-силно от поносимото за масовия слушател.
Не съм комуникативна по време на път и почти не говоря.

При съгласие с горното, приемам компания.

Един е в процес на колебания в момента, така че (на този етап) имам 2 сигурни свободни места.

VAN
10-04-2010, 18:43
Айде бройте ме и мен в петък пътувам :dance:

ФЕРАРИСТ
11-04-2010, 11:52
Абе някой ако е бил там да знае дали имат вай-фай, че из сайтовете им не видях да е обявено, ТВ се видя че има, макар че откакто Ф1 върви само по ТВ7, ефирките не са достатъчни, но не изглеждат така че да нямат кабелна поне.....

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:49 ----------



Глезлата слуша рок, доста често - по-силно от поносимото за масовия слушател.
Не съм комуникативна по време на път и почти не говоря.

Първото би отказало доста желаещи, особенно ако рока е по метален привкус, но пък второто условие със сигурност би компенсирало желаещите за който първото е някакъв проблем.....:rotfl::rotfl:
ПиЕс - и аз може би от СФ ще цепя директно натам още в петък около или следобед, а защо не и сутринта, така че може да уговорим агитка......

RoMeO_156_GTA
11-04-2010, 12:24
Абе някой ако е бил там да знае дали имат вай-фай, че из сайтовете им не видях да е обявено, ТВ се видя че има, макар че откакто Ф1 върви само по ТВ7, ефирките не са достатъчни, но не изглеждат така че да нямат кабелна поне.....
Почти съм сигурен , че има и двете - цифрова телевизия & wi-fi (по-късно ще кажа със сигурност) . Всяко уважаващо себе си хотелче/къща там предлага това . Като е малко градче , не значи , че имат няколко канала , а портиера тича по покривите да настройва антената като задуха вятър :dunno:


А като забележителност в региона предлагам да посетим гр. Златарица , известен със златаришкия оркестър , съставен единствено от тъмнокожи . Всички фенове на рока са добре дошли . (това в рамките на шегата разбира се :tooth: )

JAMAL
11-04-2010, 18:14
Аз мога да кача до 3-ма души.

Ще пътувам в петък - тръгвам от Сф около обяд.
Глезлата слуша рок, доста често - по-силно от поносимото за масовия слушател.
Не съм комуникативна по време на път и почти не говоря.

При съгласие с горното, приемам компания.

Един е в процес на колебания в момента, така че (на този етап) имам 2 сигурни свободни места.

Така, както ги описа нещата, се очертава любимото ми пътуване. Жалко, че се разминаваме за дните:cry:.
Сърдечно ти благодаря за предложението!!!

spe4elist
11-04-2010, 21:18
Аз мога да кача до 3-ма души.

Ще пътувам в петък - тръгвам от Сф около обяд.
Глезлата слуша рок, доста често - по-силно от поносимото за масовия слушател.
Не съм комуникативна по време на път и почти не говоря.

При съгласие с горното, приемам компания.

Един е в процес на колебания в момента, така че (на този етап) имам 2 сигурни свободни места.

Wish I have been there...

Ранобудниче
12-04-2010, 07:33
Wish I have been there...

Ми, вдигай гълъбите от Варна, ела до Сф и без проблем ще те метна до Елена :tooth::strong:

ФЕРАРИСТ
12-04-2010, 11:01
Wish I have been there...Ц-ц-ц-ц.....
Видяхте жена дето да слуша убава музика и да си мълчи по време на движение и се размечтахте......

dilian alfa gtv
12-04-2010, 12:25
Аз също пуснах кинтите в петък.да попитам за резервацията се представя вносната бележка на място ли защото нямам потвърждение за превода.

viki
12-04-2010, 12:36
Аз мога да кача до 3-ма души.

Ще пътувам в петък - тръгвам от Сф около обяд.
Глезлата слуша рок, доста често - по-силно от поносимото за масовия слушател.
Не съм комуникативна по време на път и почти не говоря.

При съгласие с горното, приемам компания.

.

:wow::wow::wow:
Аз предлагам същото,с разликата,че ..много говоря http://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/582482.gif
О,да..и тръгвам от Варна,в събота http://place.forumotion.com/users/2515/84/14/08/smiles/266817.gif

fiore
12-04-2010, 13:50
Аз също пуснах кинтите в петък.да попитам за резервацията се представя вносната бележка на място ли защото нямам потвърждение за превода.

не ти е нужно потвърждение или вносна бележка. нали си написал мейл?

Колегите от търновската група които няма да остават в хотела да се погрижат да преведат пари за вечеря, защото хората трябва да знаят за колко души да потготвят вечеря

Yureti
13-04-2010, 10:44
Аз ПАК съм аут :nono:
...
Весело изкарване на всички

bager
13-04-2010, 12:31
Очертаваше се че няма да идвам, но има шанс да дойда, което пък повдига въпроса, има ли достатъчна леглова база там за да не увисна със спането? Някой ще бъде ли още от петък?
Ще пътувам сам, така че ако има още някой като мен закъсал за последния момент, мога да го взема.

fiore
13-04-2010, 12:36
проблем няма, само си заяви участие за да предупредим хората за вечерята

proper
13-04-2010, 13:21
аз също едва утре ще знам дали ще съм свободен и ще мога да дойда...
на кого да потвърдя утре ако ми се отвори възможност???

RoMeO_156_GTA
13-04-2010, 14:29
Има ли програма за през деня (събота) . Понеже има желаещи да присъстват на било то фотосесия или друго мероприятие :roll:

fiore
13-04-2010, 14:50
аз също едва утре ще знам дали ще съм свободен и ще мога да дойда...
на кого да потвърдя утре ако ми се отвори възможност???

Пишеш мейл . Единствено парите ще дадеш на ръка защото по банката ще се забавят.


Има ли програма за през деня (събота) . Понеже има желаещи да присъстват на било то фотосесия или друго мероприятие
Ще го решим в събота. Има по принцип идея да покараме някъде наблизо, или разходка из елена. Ще направим снимки в елена най малко.

morfius
13-04-2010, 14:55
Да питам аз, планира ли се някакво групово потегляне от София в събота сутрин?

kpacuo
13-04-2010, 15:40
Има ли програма за през деня (събота) . Понеже има желаещи да присъстват на било то фотосесия или друго мероприятие :roll:

Изпревари ме със въпроса :)


Ще го решим в събота. Има по принцип идея да покараме някъде наблизо, или разходка из елена. Ще направим снимки в елена най малко.Исках и аз да попитам за същото нещо,защото ще има хора които ще са във Елена сутринта , други към 12-13ч.И както няма точно място за самата среща , какво трябва да правят :gruebel: да обикалят във Елена докато не видят малко Алфи накамара.
Ако някой хора случайно са разбрали за събора и от скоро имат Алфа и не познават никой, стига до табелата Град Елена и какво прави :gruebel:

146_JTD
13-04-2010, 17:01
според мен идеята за 13ч на центъра на Елена е добра. ще стане красиво просто :)
може и в 14ч, за да имат всички време да се настанят. после ще се разберем и да се раздвижим нанякъде, както имаше предложения. но който прочете това, моля популяризирайте идеята от рано, за да разберат всички и да дадат мнение.
благодаря! :)

ФЕРАРИСТ
13-04-2010, 17:30
Да питам аз, планира ли се някакво групово потегляне от София в събота сутрин?
И аз уж питах, ама секи се ослушва, най накрая ще се обидя и ще си пътувам сам......

---------- Post added at 17:30 ---------- Previous post was at 17:29 ----------


Понеже има желаещи да присъстват на било то фотосесия или друго мероприятие :roll:
Да се готвим ли с маникюр, прическа, полиране на жанти?!?!?:laughing1::laughing1:

pinko
14-04-2010, 23:22
Тъй като утре сутринта заминавам за Милано, ето ви координатите на Костадиновите къщи

42.94085 25.88088

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=N+42.94085+E+25.88088&sll=42.935187,25.884819&sspn=0.017721,0.038581&ie=UTF8&ll=42.934338,25.885291&spn=0.017721,0.038581&t=h&z=15

Координатите на хотел Елена

42.929861 25.879326

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=42.929861,25.879326&sll=42.930049,25.879219&sspn=0.008861,0.01929&g=42.929861,25.879326&ie=UTF8&ll=42.930725,25.880077&spn=0.008861,0.01929&t=h&z=16

Аре, ще се видим в събота следобед:Tease::Tease::Tease::Tease:

fiore
16-04-2010, 10:30
Припроблеми- телефона ми е 0888224054- цветан

ФЕРАРИСТ
16-04-2010, 18:47
Арно е по първи впечатления, поразмачкахме се с жената из калдаръмените сокаци малко, мрачно време, старинна гледка, сякаш всеки момент ще изкочат отнякъде хайдути гонени от турци......

JAMAL
16-04-2010, 19:01
Да им вземете страха до утре, да мине вечерта гладко, че и без това навсякъде стрелят, пукат...

viki
18-04-2010, 17:35
Много хубаво си изкарахhttp://www.cheesebuerger.de/images/smilie/musik/e040.gif
Благодаря на организаторите ,за положените усилия
и
на всички за страхотната компания :flowers:
http://pic4ever.com/images/cancan.gif


Снимките...:mobile:във фейсбук:-D

и тук
цък ....:flowers: (http://picasaweb.google.bg/victoria.mihailova/AlfaSreshtaElena_17042010?authkey=Gv1sRgCK7RrJyCoc-8RA#)

niki-25
18-04-2010, 17:36
Направо си беше прекласно,благодарности за добрата организация.

RoMeO_156_GTA
18-04-2010, 17:59
Благодаря на оргазнизаторите ,за положените усилия
и
на всички за страхоната компания :flowers:




:thumbup:

Няколко скромни снимки ...

VAN
18-04-2010, 19:36
Ето няколко снимки и от мен
45198 45199 45200 45201 45202

45203 45204 45205 45206 45207

45208 45209 45210 45211 45212

45213 45214 45215 45216 45217

45218 45219 45220 45221

JAMAL
18-04-2010, 21:23
Чудесна организация, браво за което. Как да предположиш, че с човекът, който стои срещу теб с познавате...клавиатурно.
Поздрави на всички присъстващи!

stelt
18-04-2010, 21:41
Хубава срещичка се получи.

kpacuo
18-04-2010, 21:44
Добре се получи ...:thumbup:

Lucky
18-04-2010, 22:34
Тъй,макар и в по малък състав се плочи добра среща.Мястото беше ок, хотела също,говоря за Костадиновите къщи.Вечерята също толкова храна на организирано мероприятие не бях виждал скоро.:BBQ:
Аз лично обаче имам няколко забележки,нека колегите не ги приемат лично.
-Мисля че когато някой организира нещо то той е своево рода домакин тоест би трябвало да посрещне хората да им разясни кой,къде какво.пристигаме в Елена и няма никой който да каже къде ще се спи какви са уговорките.Ходиш в хотела няма да сте тук но май утре ще бъдете,обаче не всички,и ти гледаш кат теле,абе можеше някой да напише два реда мисля.
- Другото е че винаги на таква събития е имало автопоход не е толкова трудно да се организира,все пак това е събор на автомобилен клуб а не семейна почивка.90% от колегите идват и очакват един автопоход.не беше редно в последният момент да обикаляме да питаме къде има интересни места за да си го направят членовете.Щот никой не е помислил.
-И последно не е гот да ти носят вечерята в 11 00 а гвоздеят на вечерята в 24 00.И мисля щеше да е по весело с диджей или друг вариянт.Опита го е показал.Тази опция сами да си избираме музиката определено не стана.

kpacuo
18-04-2010, 22:49
Lucky , Теодор и аз попитахме каква ще бъде програмата но .... нищо конкретно.


Има ли програма за през деня (събота) . Понеже има желаещи да присъстват на било то фотосесия или друго мероприятие :roll:


Исках и аз да попитам за същото нещо,защото ще има хора които ще са във Елена сутринта , други към 12-13ч.И както няма точно място за самата среща , какво трябва да правят :gruebel: да обикалят във Елена докато не видят малко Алфи накамара.
Ако някой хора случайно са разбрали за събора и от скоро имат Алфа и не познават никой, стига до табелата Град Елена и какво прави :gruebel:

Но както и да е :) Аз лично добре си прекарах деня ....
Поздрави към хората които се наеха да организират срещата

146_JTD
19-04-2010, 11:21
ето и снимките от мен, макар че присъствах само през деня на 17-ти. колеги, прочетохте ли книгите, които ни подариха в църквата? :)

не знам дали забелязвате, но на решетката на Ранобудниче има врабче, което ядеше мушички :D :D :D

Ранобудниче
19-04-2010, 11:39
...

не знам дали забелязвате, но на решетката на Ранобудниче има врабче, което ядеше мушички :D :D :D

Демек, да се засрамя :tooth:
Но пък, очевидно има полза и от едноседмично немиене ;)

146_JTD
19-04-2010, 11:55
Демек, да се засрамя :tooth:
Но пък, очевидно има полза и от едноседмично немиене ;)


Демек "Хайде,застрами се!", защото целия форум видя, че не си миеш колата и цялата е в мухи! и второ: веднага отиди да я измиеш! :moon: :roll2:

Ранобудниче
19-04-2010, 12:02
Демек "Хайде,застрами се!", защото целия форум видя, че не си миеш колата и цялата е в мухи! и второ: веднага отиди да я измиеш! :moon: :roll2:

Ииииииии, брееее... ама, ако беше прясно измита, врабчетата щяха да останат гладни, пък :)

Смятам да го играя еколог и орнитолог, поне докато не понамалеят дъждовете : )))

tokata_pz_flex
19-04-2010, 12:09
Ииииииии, брееее... ама, ако беше прясно измита, врабчетата щяха да останат гладни, пък :)

Смятам да го играя еколог и орнитолог, поне докато не понамалеят дъждовете : )))

Според мен трябва да се засрамиш ... като гледам , си изтрепала едно стадо мухи ... значи си карала поне с 300 !
Какъв пример даваш на младите алфисти :)

Ранобудниче
19-04-2010, 12:16
Според мен трябва да се засрамиш ... като гледам , си изтрепала едно стадо мухи ... значи си карала поне с 300 !
Какъв пример даваш на младите алфисти :)

Остави, на връщане, в участъка от Севлиево до София караше Тони - напълни ми душицата и ми отнесе главата : )))

Мисля, че в момента мога да нахраня няколко ята врабчета :)

PEPI-2ALFA
19-04-2010, 12:19
Какъв пример даваш на младите алфисти :)
Лош, щом са само по предницата (мухичките).
А иначе по темата... добра сбирка сте си направили.

viki
19-04-2010, 12:21
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=45301&d=1271665040


Тръгнах да търся бутон "харесва ми ":metal::roll2:

tokata_pz_flex
19-04-2010, 12:24
Вики , ако намериш ми покажи къде е :)
От зад има ли мухи ? Да не са измрели от огромното количество сажди ? :)

JAMAL
19-04-2010, 12:24
Друго си е мухичките да са минали през термична обработка....топли пък и хрупкави:BBQ:. Следващия път Ранобудниче, приготви една купичка с водица:-P., че само сухо мезе....

fiore
19-04-2010, 12:25
Остави, на връщане, в участъка от Севлиево до София караше Тони - напълни ми душицата и ми отнесе главата : )))

Мисля, че в момента мога да нахраня няколко ята врабчета :)

шшшшт да не чуят органите на КАТ че щом ме изпреварихте, при условие че темпомата ми беше настроен на 50 лв по висока скорост:))))

tokata_pz_flex
19-04-2010, 12:26
Тоя врабец не е случаен . Щом е на Ранобудниче на колата , значи е врабец-биропиец ! :)

viki
19-04-2010, 12:30
Вики , ако намериш ми покажи къде е :)

Във фейсбук :tequilla:
Предлагам ПрУфесора да се самосезира .В смисъл- да постави такъв бутон и тук:afro:
п.п.
Врабеца е налазил Алфата,защото в Елена освен Космичи,Лади,Трабита и Волга...друго возило не видях:)
О,да и полЮцейски Астрички:metal:

dilian alfa gtv
19-04-2010, 14:09
Ето и от мен някоя снимка

morfius
19-04-2010, 14:56
Моите снимки и коментари довечера или утре, вчера нямах време да се забавлявам с това :)

Kuker
19-04-2010, 18:04
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=45301&d=1271665040


Хм, на мен не ми прилича много на врабче, не казвам че не е било де.:tooth:

146_JTD
19-04-2010, 18:59
Хм, на мен не ми прилича много на врабче, не казвам че не е било де.:tooth:

абе може и да си прав, но акцента на снимката е в друго. некво пернато е, хапва си трупове :eat:, Но аджеба те какво правят там? :) То е ясно че Ранибудниче кара с 300 (с всичките 300 от едноименния филм), но после що не мие колата? :haha:

RoMeO_156_GTA
19-04-2010, 19:07
но после що не мие колата? :haha:

Вие всичките сте за бой :paddle: Трябваше да има групово посещение на местната автомивка , чийто управител кара Алфа :Tease:

Yureti
20-04-2010, 10:50
Бравос...
Ай дано и мен ме огрее някогаш ...
:furious:

viki
20-04-2010, 10:58
Хм, на мен не ми прилича много на врабче, не казвам че не е било де.:tooth:

Може да е някоя анорексична кокошка ,неуспешно изкарала лунната диета :hehehm::hehehm::hehehm:



Вие всичките сте за бой Трябваше да има групово посещение на местната автомивка , чийто управител кара Алфа
Мухахахаха
След като видях местната дискотека....
В бивш Универмаг,
чичка със шуба пази отвън и 'некви талибанки друсат кИчеци върху мозайката:hehehm::hehehm::hehehm:
Автомивката ще да е била с кофата и маркуча в нечий двор :Tease::roll2::roll2:

146_JTD
20-04-2010, 11:43
Вики, ти пак че не си цопкала в локви кръв и не си подритвала зъби пред входа... пфф

viki
20-04-2010, 11:49
Ааааа моля ти се,изобщо не влезнах:hehehm:
Просто "дикотеката" беше до хотела и минах покрай нея.:grandpa:
Имаше ентусиасти,които решиха да влизат,но не са се задържали :hehehm::hehehm::hehehm:

Ранобудниче
20-04-2010, 11:51
Спамъри : )))

stelt
21-04-2010, 10:03
Ааааа моля ти се,изобщо не влезнах:hehehm:
Просто "дикотеката" беше до хотела и минах покрай нея.:grandpa:
Имаше ентусиасти,които решиха да влизат,но не са се задържали :hehehm::hehehm::hehehm:

Дискотеката беше прекрасна. По едно време започнаха да разхвърлят 100 доларови банкноти :rotfl:

viki
21-04-2010, 13:04
Стелиии,
и сега...мечки носещи мед ще направят колона до Русе:hehehm::biggrin:

Ранобудниче
21-04-2010, 13:08
Стелиии,
и сега...мечки носещи мед ще направят колона до Русе:hehehm::biggrin:

Ще го евакуираме : )))))
(към Варна ;) )

botsos
23-04-2010, 00:47
Аз също съм доволен от срещата. Беше готино. Даже на връщане с ферариста минахме през шипка и си покарахме доста време заедно. Само ме е яд, че не си бях с мойта кола, ма живот и здраве, на другата сбирка съм си с нея.

П.С. само едно въпросче - какво стана с надъханите съфорумници, че не се появи почти никой???

dellltata
23-04-2010, 00:57
почиваха си ....уморени са от бърборене..
времената са лоши...световна кризаааа:shocked:

kpacuo
23-04-2010, 01:20
А може би се пазят за 15 май :go:

digitalundgrd
25-04-2010, 22:40
А може би се пазят за 15 май :go:


Баш в десятката :boxing: :waving:

Но и кризата си каза думата :oops:

dilian alfa gtv
10-03-2011, 11:52
Тази година няма ли да има някаква организация миналата година беше доста приятно.:yes::yes::yes: