PDA

View Full Version : Снощи на бул. Сливница ...



DiStefano
19-10-2004, 10:45
Часът беше 21:30. Тъкмо бях взел жената от Фитнес и се прибирахме към нас. Реших да мина по Сливница и после да завия на Раковска щото трябваше да взема едни дискове от офиса. На пресечката Христо Ботев - Сливница ме хвана светофар. Бях на Енчо със Стилото. До мен спря едно Ауди "Яйце" 80 1.8S. Вътре бяха трима. Аз бях в най-дясната лента. Като светна зелено тръгнах ... Мощен рев, кълбета от пушек на гуми и пронизващия глас на Софи Маринова от стереото на Аудито ме избутаха отново в най-дясната лента. Точно по средата на отсечката м/у Ботев и Мария Луиза аз карах с 70 на 30 метра разстояние пред Автобус Чавдар ... Аудито предприе изпреварване от лявата страна на рейса ... и точно в момента в който трябваше да свие пред него отпред изскочи една Опел Вектра ... мощни спирачки и рязко навит десен волан изхвърлиха Аудито от 4-те платна на Сливница и го запратиха на тротоара ... помитайки автобусна спирка, 2 железни стълба и една сегия с 3 циганета... но едно дърво на около 30-на години според мен устоя на немския "звяр" и той се спря в него ... приемайки формата на току що изпита и смачкана кутийка от бира ... шоферът слезе от колата през прозореца с кървяща ръка и почна да се вайка за току що закупения автомобил ... спрях и оказах първа помощ .. човекът нямаше гражданска .. да не говорим за каско и т.н. двамата му спътници се държаха съответно за главите и раменете ... всички бяха лошо пострадали ...

п.с. карайте в града с допустимата по закон скорост
п.с. Енчо дължа ти една марля и лекопласт
п.с. шокиран съм