PDA

View Full Version : Въпрос за неправомерен акт



TRILL-KILLER
05-04-2010, 17:56
така....,днес както си карам,и нещо се бях заблял,и ударих някаква птичка....,от удара,изпод всичките пера и т.н.,видях че птичката ми е оставила и споменче-3-4см. пукнатина...... след много псувни и т.н.,си продължавам пътя..,но това не е всичко.Влизам си аз в Свиленград,и ме спират другарите полицаи за проверка:след проверка на мигачи,фарове,пломба на пожарогасителя и други,виждат и пукнатината на предното стъкло!!!!никои не повярва,че се е случило сега,но мисля че трябва да имам възможност да придвижа автомобила до място,където да отстраня повредата!!А къде на го направя това,в селата м/у Нищото ли???отделно,слиза ми куката,единия бос,другия(този който ме спря)с развързани кубинки,разкопчана риза,абсолутно неугледен!!!! писах го като възражение де!!! та,какво мислите,имаше ли смисъл,или си загубих времето само???дали ще издържат тези обвинения в съда???

търтей
05-04-2010, 18:00
Зависи. Кажи какво ти пише в акта, за да не говорим на изус.?

V@K@T@
05-04-2010, 18:02
според зависи от началството ми се струва , че може да ги смъмрят кофти за вида им но се съмнявам , че акта ще отпадне

TRILL-KILLER
06-04-2010, 18:02
:Silent:в акта пише:лицето ****** ****** управлява автомобил с рег.номер****** марка******,с пукнато предно панорамно стъкло,с което е нарушил точка** от ЗДвп!!!

търтей
06-04-2010, 18:07
с което е нарушил точка** от ЗДвп!!!

Е тия две звездички са ключовите

fred
07-04-2010, 11:38
Да използвам темата-къде в закона пише за изискванията към пожарогасителя, защото го прегледах и правилника към него и не видях никъде това да е указано ясно и конкретно, тоест те не биха могли да го изискват.

jorko
08-04-2010, 23:13
Е тия две звездички са ключовите

Дано и БОТ-а да го прочете :coolio: