PDA

View Full Version : Тенис на маса



Pastora
13-04-2010, 20:39
Предлагам да направим съботна среща за разцъкване на Пинг-Понг, примерно 17:00 часа на масите в Южен парк. Няма значение дали сте начинаещи или профита, всеки е добре дошъл, дори за кибик или за по бира. Има 3 маси, все до една ще се докопаме. Очаквам мераклии за забивки и двойки.

Засега няма уточнено място, всичко е с уговорка :)

detelazurno
13-04-2010, 20:57
Хехе, от доста време обмислях да пусна такава тема, но нещо измежду всички други глупости, с които се занимавам не намерих време за това. Добре, че някой мисли вместо мен :Tease:
Хайде народе сбърай се. Най-забавно ми се вижда като да се съберем за 2-ки. С Pastora вече сме се комбинирали - аз съм защитата той е нападението, аз връщам той забива :) Чакаме съперници 8)

Pastora
13-04-2010, 23:07
Никой ли не цъка табле тенис ? :))

raiders
13-04-2010, 23:15
Аз играя, но предпочитам дървена маса, да се съберем 4 и да действаме.

EMo0o
13-04-2010, 23:27
Аз също играя, но от доста време не съм :) Може да измислим нещо и без това парка ми е на 5 минути ;)

detelazurno
14-04-2010, 01:59
Всички предпочитаме дървена маса и в такъв случай предлагам да се съберем и да поцъкаме в зала. ако сме 4-ма ще платим смешни пари, а кефа ще е пълен.

mim
14-04-2010, 10:52
ако си свърша задачките до тогава, мисля да допълзя по пантофи :Tease:

Pastora
14-04-2010, 11:01
Дам, имало зала в Дианабад, но не знам какви са условията. Иначе железните маси са фрий в парка, а освен това ще сме на въздух и никой няма да се ангажира конкретно. Но ако ви се играе на дърво, дайте предложение и отиваме :)

detelazurno
14-04-2010, 14:58
В Дианабад залата я водят за най-добрата. Иначе има и една нова, която също я хвалят до Скй сити мол. В зимния дворец също имало, но била една маса и нещо парите са и в повече. Иначе ако времето е добро и аз предпочитам да сме навън, но не отписвам и залата като вероятност ако решим да разцъкаме по-сериозно.

raiders
14-04-2010, 15:21
За дървена маса съм навит, само кажете кога и къде, ще видя в този мол на коста лулчев има ли, за 4 и поне 2ч. не нярвам да е толкова много, не играя редовно, но дали сме долри или не на кефа няма да ни пречи.

Иначе за парка и железните маси ми е далече, а и външните условия не ме харесват, падам си по спортове в зала. Това дава целогодишно добри условия.

mim
14-04-2010, 15:25
в зала пропускате удоволствието докато 2/4 цъкат, останалите да попийват биричка на зелената пейка и наоколо да пищят бебета в колички :Tease:

detelazurno
14-04-2010, 15:26
Цената до скай ситито е 6 лв на час, което се падат по 3 лева на човек ако се съберем 4-ма и играем 2 часа. Според мен е приемливо. Иначе като съм търсил зали цените горе долу се движат от 3 до 6 лева на час.


в зала пропускате удоволствието докато 2/4 цъкат, останалите да попийват биричка на зелената пейка и наоколо да пищят бебета в колички :Tease:

Аааа, не. Тия бебета много крадат. Помня наскоро като играхме едно топче влезна в количката на едно бебе и нито то нито майката разбраха и се опитаха да го откраднат :P Иначе да, това с биричката е съществен момент въпреки, че я спирам а Ники само ме подтиква към изкушения ;)

raiders
14-04-2010, 15:56
Цената до скай ситито е 6 лв на час, което се падат по 3 лева на човек ако се съберем 4-ма и играем 2 часа. Според мен е приемливо. Иначе като съм търсил зали цените горе долу се движат от 3 до 6 лева на час.


Eто това е нещо, имате 1 човек за там, въпреки, че не знам каде е точно, но ще се чакаме отвън, само кажете кога искате.

MUROMAN
15-04-2010, 09:13
Пишете още двама Алфисти - тенисисти .
Мен и Теди -Бухалката. :handshake:

raiders
15-04-2010, 11:18
Пишете още двама Алфисти - тенисисти .
Мен и Теди -Бухалката. :handshake:

Ами тогава с мен ставаме 3, да намерим още 1 колега и да се съберем за 2ч. да пойграем.

detelazurno
15-04-2010, 14:01
Ами тогава с мен ставаме 3, да намерим още 1 колега и да се съберем за 2ч. да пойграем.

Как ги направи тия сметки бре колега :calc: Ами аз и Pastora? :) Иначе зали...поне 2-3 изкочиха които били добри. Ако искате дайде да уточним един ден и час, за да видим колко души ще се съберем защото за момента сме повечко хора и ако трябва 2 маси ще вземем. Btw на повечето места доколкото знам можем дори да си запазим маса, за да не се окажем изненадани ако отидем току така.

Pastora
15-04-2010, 15:55
Аз, жената, mim, detelazurno, raiders, EMo0o, MUROMAN, Теди - Бухалката. Дотук 8 броя - тоест 2 маси. Нека всеки да потвърди със сигурност за събота от 14 часа и нещо ще измислим. Също така пишете колко време мислите да цъкате - 1 или 2 часа.

detelazurno
15-04-2010, 15:59
За мен няма нужда да питаш, а колко време......ми ако заледите масите и цял ден ще остана 8-)
A ако Ася ще идва да се опитам да навия и Еми и да носим камера, какво ще кажеш? :D

Pastora
15-04-2010, 16:28
Тя Ася скоро ще ме изнуди да и взема скъпо дърво май :))) А с него гуми и лепило, ще става профи :)))
Иначе сме навити да разцъкаме по двойки, макар и ламерската, все ще се съберем 1-2 маси мисля :)

MUROMAN
15-04-2010, 18:38
Аз съботат няма да мога ще го раздавам провинциалист.
ПП: Нямам хилка това също е проблем .:help:

Pastora
15-04-2010, 20:29
Ми аз имам 3 броя, едната за мен, другата за жената и последната е стара и сега е само дървото. Ако до следващия път съм купил гуми за нея, тогава ще те уредим ;)

Abar7h
15-04-2010, 20:50
Аз съм запален и цъкам горе-долу добре, но събота и неделя няма да мога.... :( Ако промените нещо датата съм с вас!

detelazurno
15-04-2010, 21:06
Аз имам 2 свободни хилки + това ако сме в зала там също дават. Ако искате може и да го променим за мен няма особено голямо значение.
Btw сега отивам да забия няколко топчета в централата на Виваком :Tease:

EMo0o
15-04-2010, 21:32
Аз също нямам хилка, но ако се намери за мен може да дойда да се разкършим малко :) Събота съм свободен!

raiders
15-04-2010, 22:09
Аз съм с проблеми с колата и нямам как да дойда в събота, или някой от Надежда не ме вземе, иначе, ако сме 8 човека веднага 2 маси взимаме, ако има някой по-близо е хубаво да запази маса. За мен по-добре е да сме за 2ч. иначе няма смисъл от разкарването.

А може да дойдат колкото искат хора да гледат и снимат. :Tease:

mim
16-04-2010, 10:24
аз само да вметна 2 неща:
за зала не ме бройте - първо
поради второто - не мога да кажа час в който ще се освободя, но 14 е клонящо към невъзможно
т.е. ако не вали и има някой в парка, ще да намина, но поне към 16

Pastora
16-04-2010, 10:33
Разбирайте се, ние сме на линия събота почти цял ден, само към 18:15 часа трябва да изчезнем в посока Зимния ;)

MUROMAN
16-04-2010, 13:44
Времето сега не е подходящо за игра навън, но и на мен не ми се кисне по зали. :waving:

raiders
16-04-2010, 14:52
Събота и неделя може и да вали, ще е студено и според мен не става за навън, за залата просто трябва да се уточнм и съм готов.

DarkKnight
16-04-2010, 16:03
В Дианабад залата я водят за най-добрата. Иначе има и една нова, която също я хвалят до Скй сити мол. В зимния дворец също имало, но била една маса и нещо парите са и в повече. Иначе ако времето е добро и аз предпочитам да сме навън, но не отписвам и залата като вероятност ако решим да разцъкаме по-сериозно.

Масата в зимния е пред пенсия както и билярдните маси.

За навън и аз може да мина ако е хубаво времето, че трябва да се мислят някакви спортове за раздвижване, че много се застоявам на едно място в последно време.
Тъй че ако е хубаво времето (макар че като го гледам ще е кофти) и кажете къде точно са масите и аз съм на линия (не че много добре играя ама поне имам желанието:))

Buxalkata
17-04-2010, 01:28
Аз съботат няма да мога ще го раздавам провинциалист.
ПП: Нямам хилка това също е проблем .:help:

споко бре ман :) аз имам хилка и за тебе
само4е и аз този уикенд съм малко зает .. ина4е съм навит на открито на по бири4ка и тенис и супер :on_da_beach:

Pastora
17-04-2010, 15:45
Днес не успяхме май да се организираме.Аз лично няма как да дойда за съжаление, яко ангажименти ме връхлетяха. Може утре ако не вали да се разберем за Южния, поне са 3 маси, макар и дългички. Дайте предложения за час около обяд, стига да ви се ходи и времето да не обърка плановете, малко разцъкване - неангажиращо. Който иска да дойде за по бира само, поне ще се запозначем. Може да успея да си наравя ракетата до утре, което значи, че хилка за някой мераклия имам.

Pastora
18-04-2010, 10:52
След час и половина до 2 сме в Южния парк аз и жената, който желае да заповяда, да хванем доброто време.

VFTI
19-04-2010, 23:43
Аз си взех хилката за тенис на маса и остава само да се засечем и да е хубаво времето:):)


Иначе започнах и с тениса на корт:eat:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=47223

Pastora
20-04-2010, 11:01
Ще гледам скоро да се обзаведа с маса на старо (стига да намеря кой да ми я продаде) и тогава ще има сбирки с истинска маса, не някой кривоч ламаринен. Пред нас има 3 празни асфалтови площадки, които са на завет. Мисля няма да е много зор да се смъкне една маса от 2 части до някоя от тях и то от 2-рия етаж.

detelazurno
20-04-2010, 12:08
Потрай още малко да се видя с моя човек и ще измислим нещо по въпроса :BBQ:

Pastora
20-04-2010, 12:29
Сърби ме хилката, иначе не съм рипнал до тавана още :)

detelazurno
25-04-2010, 21:06
Работата май нещо позамря. Никой не ще да поеме инициативата ли, що ли... Хайде колеги. Кажете кой кога е свободен и да си направим една срещичка, та да поразпуснем и да се позабавляваме малко.

mim
26-04-2010, 10:23
ми уикенда, мисля този дето идва, да разпусна малко

Pastora
26-04-2010, 10:46
Аз също, макар да сме в лек ремонт. Този уикенд не стана, само с ламинати и пердета се занимавах, но идните дни сме на масата (тенис). На Славия няма зала вече, което е лоша вест. Добрата е, че има шанс да се сдобием с форумна тенис маса - предварителни благодарности на Митко (detelazurno).

detelazurno
26-04-2010, 11:24
Аз също, макар да сме в лек ремонт. Този уикенд не стана, само с ламинати и пердета се занимавах, но идните дни сме на масата (тенис). На Славия няма зала вече, което е лоша вест. Добрата е, че има шанс да се сдобием с форумна тенис маса - предварителни благодарности на Митко (detelazurno).

Абе чакай сега. Не бързай да се радваш, че още не се знае какво е положението. Утре, предполагам, ще се разбере. За сега е само вероятност.

Pastora
26-04-2010, 11:31
Абе чакай сега. Не бързай да се радваш, че още не се знае какво е положението. Утре, предполагам, ще се разбере. За сега е само вероятност.

Днес те хвалим, утре.... :)))) Шегичка, ако не на металните маси и т'ва е:)

detelazurno
26-04-2010, 12:04
Днес те хвалим, утре.... :)))) Шегичка, ако не на металните маси и т'ва е:)

Ееее, живота е радост и тъга. Днес се радваш на маса, утре вече си легнал на масата :upsidedwnsmiley:

Pastora
26-04-2010, 13:10
Някои и под масата стоим след злоупотреба с високоградусови напитки :)))

detelazurno
28-04-2010, 21:18
Малко ъпдейт. За момента все още нямаме инфо. Очакваните новини покрай масата малко се проточват и отиват за идната седмица. Да се надяваме, че случаят ще бъде "трай бабо за хубост" и "хубавите неща бавно стават" :)

Pastora
28-04-2010, 21:25
Искрено се надявам и аз, но това не пречи събота да сме в Южния примерно :)

detelazurno
28-04-2010, 21:36
Не пречи разбира се. Аз междудругото вчера поиграх в западния парк с една девойка. Няма да казвам как се разви играта, че ще почна да се червя, но в своя защита ще кажа, че тя имаше разсейващо преимущество над мен. Утре май пак ще поиграем.
Btw защо не се преместим в западния парк, където играхме последния път, та поне да сме на нормални маси.

Pastora
29-04-2010, 06:09
Аз съм за:)

mim
29-04-2010, 11:10
бягате ми далеч, а?
до уикенда се надявам да оздравея, че и на пържоли ме канят

пържоли или гимнастика, дат'с дъ куесчън, ъммм :calc:

detelazurno
29-04-2010, 11:17
Хехе, не сме ти толкова далеч :)
Иначе не за друго, но масите поне са нормални :)
А ти въпроса добре го зададе, но нали се сещаш, че после една пържола е = на мнооого гимнастика :)

Pastora
29-04-2010, 11:18
Нее, предлагаме да те повозим от вас до Западния :) Иначе спорт и после винско :)

mim
29-04-2010, 11:22
само да оздравея, може и двете, да няма обидени и неизядени :evil:

detelazurno
29-04-2010, 11:57
Аз предпочитам да сам от необидениете, че нещо да бъда изяден не ме блазни :beer:
Иначе аз ще мина да ви събера всичките бре...на рамката на колелото има място да се метнете до един ;) Сравнително меко вози. Задния амортисьор даже ще трябва да го натегна, че иначе ще клекне съвсем. Предния си е твърд попринцип, така че той ще ви поеме идеално :)

DarkKnight
29-04-2010, 12:02
А къде се намират точно масите. Навих и сестра ми да дойде (тя за разлика от мен е запалена) и както се очертава да е хубаво времето и аз да се раздвижа

detelazurno
29-04-2010, 12:11
А къде се намират точно масите. Навих и сестра ми да дойде (тя за разлика от мен е запалена) и както се очертава да е хубаво времето и аз да се раздвижа

Амииии...погледнах сега в bgmaps да сложа карта, ама там малко липсват от пътеките в самия парк, та ще сложа един screenshot като ориентир горе долу къде трябва да се стигне пък ако се оправите и по описанията които ще сложа ок. Ако не може да се разберем накъде да се чакаме и да ви заведа. За мен няма значение къде. Аз съм с булдозера и минавам навсякъде :) Та ако влезнеш от централния вход от към Сливница вървиш малко направо и после хващаш пътеката наляво, но така, че не да се движиш успоредно на Сливница ами диагонално да се отдалечаваш от нея. Иначе и с хора е пълно като попиташ къде са тенис масите или обновената градинка с катерушките до влаковата линия веднага ще те опътят. От централния вход е на 2 мин пеша.

DarkKnight
29-04-2010, 13:52
Амииии...погледнах сега в bgmaps да сложа карта, ама там малко липсват от пътеките в самия парк, та ще сложа един screenshot като ориентир горе долу къде трябва да се стигне пък ако се оправите и по описанията които ще сложа ок. Ако не може да се разберем накъде да се чакаме и да ви заведа. За мен няма значение къде. Аз съм с булдозера и минавам навсякъде :) Та ако влезнеш от централния вход от към Сливница вървиш малко направо и после хващаш пътеката наляво, но така, че не да се движиш успоредно на Сливница ами диагонално да се отдалечаваш от нея. Иначе и с хора е пълно като попиташ къде са тенис масите или обновената градинка с катерушките до влаковата линия веднага ще те опътят. От централния вход е на 2 мин пеша.

Мисля да се възползвам от предложението ти да се чакаме някъде, че на мен ми е тъмна индия малко този парк. Така че ако е хубаво времето (не вали) може да си направим срещичка (където кажеш, че е добре да си оставя колата) и да се пораздвижа :)

detelazurno
29-04-2010, 16:10
Мисля да се възползвам от предложението ти да се чакаме някъде, че на мен ми е тъмна индия малко този парк. Така че ако е хубаво времето (не вали) може да си направим срещичка (където кажеш, че е добре да си оставя колата) и да се пораздвижа :)

Ок, значи правиш следното. Идваш от Люлин и тръгваш по Сливница все едно ще изкачваш моста над Захарна фабрика. Задължително се движиш в тази посока, а не в обратната, тъй като завоя, за който ще прочетеш след малко може да се направи само ако си в тази посока. Малко преди да се качиш на моста може да се завие в дясно (мястото което съм очертал с кръгче) там като свиеш си намираш място където искаш и се паркираш. Изчакваш един подозрително познат тип с червено-черно колело (демек аз) да дойда да ви взема. От там до масите са има няма 300-400 метра по права линия. Аз Pastora на едно друго място съм го светнал да паркира ама то първо, че това, което ти казах на теб е по-централно, второ, че на него му е по-удобно заради посоката от която идва и трето, че е малко по-забутано...ако на него му се обяснява да дава инструкции. Мен ме мързи :evil: И сега остана да се уговорим нещо за час, за да знаем в колко да се съберем :) Аз казвам нещо от сорта на 14:00? Въпреки, че тогава може да са полазили прилично много хора и да поизчакаме за маса, но може и по-рано на мен ми е все тая :)

DarkKnight
29-04-2010, 16:31
Ми аз след 12 съм навит (че съм си поспалан), така че кажете вие час.

Sam76
29-04-2010, 16:54
Момчета, гледайте да е по-раничко, че следобедите събота и неделя в Западен Парк си става направо навалица на масите. Иначе там масите за железни са доста добри, става игра... Иначе, ако държите на открито, идете на Спортна София, там е полу-открито, в смисъл има тента. Трябва да се запазват предварително часове, най-добре до към 10-11 да се запази за 16-17ч. , защото и там се изсипват доста хора. Масите са тип Outdoor, уж дървени, но някак по-бавни. 6 лв. на час е. На Дианабад е хубаво, има 10-12 маси. Там проблемът е, че нещо им се свиди да пускат вентилацията и става доста задушевно.

Pastora
29-04-2010, 17:09
Когато кажете, аз за час нямам претенции засега :) Иначе ако някой е в района Лагера - Красно село мога да го взема или да се разберем за познато му място някъде и да кара след мен :) Добра е идеята и за по-ранен час, но...

detelazurno
29-04-2010, 17:14
Sam76 е прав. Събират се хора, но какво да се прави. То навсякъде е така. Ако искате може да се разберем за нещо от сорта на 11-11:30, пък Dark, ако ти е раничко много ти ела малко по-късно. Ще удариш едно телефонче и ще мина да те взема, ако си навит кажи да ти кажа номера ми. Та въпрос към всички - събота, 11:30 как ви звучи?

mim
29-04-2010, 18:33
аз ще дрънна на някой в движение, че събота ми е далеч

Pastora
29-04-2010, 18:54
На мен екстра, там сме ако не вали :)

Pastora
30-04-2010, 12:08
Аз се разболях от някакъв гаден грип и не ще да ми мине. Довечера ще пиша дали ще дойда, че...не ща да сея зарази наоколо.

DarkKnight
30-04-2010, 12:26
Sam76 е прав. Събират се хора, но какво да се прави. То навсякъде е така. Ако искате може да се разберем за нещо от сорта на 11-11:30, пък Dark, ако ти е раничко много ти ела малко по-късно. Ще удариш едно телефонче и ще мина да те взема, ако си навит кажи да ти кажа номера ми. Та въпрос към всички - събота, 11:30 как ви звучи?

Така заради мен ми е куцо. Ще дойда и аз по раничко - какво да се прави :)

detelazurno
30-04-2010, 16:17
Аз се разболях от някакъв гаден грип и не ще да ми мине. Довечера ще пиша дали ще дойда, че...не ща да сея зарази наоколо.

И аз се разболях - почупих си булдозера :angry1: :ranting: Отнесох дясна ръкохватка и ми се разби свободния венец :angry1: :ranting: Добре, че имам донор та с венеца се справих ама сега ще хвърчат пари за спирачки, а там като знам каква играчка е само да смениш ръкохватката :angry1: :ranting:


Така заради мен ми е куцо. Ще дойда и аз по раничко - какво да се прави :)

Еми ок :) Значи към 11:30 се спри някъде там лъдето ти казах и дрънни една антена да дойда да ви взема :balloon:

DarkKnight
30-04-2010, 16:35
Еми ок :) Значи към 11:30 се спри някъде там лъдето ти казах и дрънни една антена да дойда да ви взема :balloon:

Имаме сделка :) (само не знам дали сестра ми ще дойде или ще съм сам)

DarkKnight
30-04-2010, 19:21
Туко що ми излезе работа :angry:
Ще гледам да я свърша възможно най-бързо и да дойдем (и сестра ми ще я взема)
Митко кажи колко време преди да стигна да ти звънна да ни посрещнеш?

detelazurno
30-04-2010, 19:36
Ами.....зависи какво ще се разберем с останалите. Ако ще идват 11:30 значи ще бъда там. В такъв случай ми звънни направо като се паркираш. Но ако стане така, че само с теб и сестра ти се съберем...аз съм на 10 мин от парка, но за по-сигурно да речем 20 мин преди да стигнеш ми звънни. С две думи (или малко повече) ще следим темата да видим какво ще каже останалата част от групата :sheep:

Pastora
01-05-2010, 08:58
Аз съм аут ъф спейс днес. Ако дойда ще се проточи грипа още няколко дни :(

detelazurno
01-05-2010, 10:23
Ти па къде го набара тоя грип в тия хубави дни. Лоша работа :ranting: А Ася ще идва ли или ще ти бъде съпричастна?
mim, какво е положението при теб? Ще те бъде ли или ще жмулкаш пържолки :cheers:
Ако трябва ще мина да ви взема! Ей ви къде сте. Паля колата и за 5 мин съм при вас (това се отнасяше за Милена, и Ася ако евентуано реши да дойде)

DarkKnight
01-05-2010, 10:58
Сестра ми я присви крака (стара травма :()
Не знам дали има смисъл само двамата (аз не съм играл отдавна, а и съм обеден, че бързо ще се изморявам)
Иначе съм вече свободен и може да тръгна натам

detelazurno
01-05-2010, 11:09
Ами рано или късно ще трябва да се раздвижиш ;) Иначе ако се сетиш за някой приятел го вземи и да поиграем викам :) Ако няма кой ела сам. Какво като сме само двамата. Колкото толкова. Да поцъкаме малко, че нещо не ми се кисне у нас, а времето навън е бомба.

DarkKnight
01-05-2010, 11:14
Ми ок. Тръгвам от нас и предполагам че до 30-40 мин. ще съм там. Все пак ще гледам да ти звънна 10-20 мин по-рано (демек като стигна на орлов мост :))

mim
01-05-2010, 22:14
подхванаха ме домашни занимавки, че сме планували да ремонтваме вкъщито и се почна голямото чудо, даже пържолки нямаше днес, дано поне утре ;-)
приятно ви цъкане

MUROMAN
03-05-2010, 09:45
Има ли уточнено място,ден и час за среща за игра,че нещо не схванах? :th_up:

detelazurno
03-05-2010, 09:53
Няма. Преди се събирахме в южния парк, но там масите са гадни, така че май сме с тенденция да се изместим в западния парк (виж картите и обясненията от предната страница). Това когато сме на открито, а за зала така и не сме се събрали до сега.

Pastora
03-05-2010, 12:02
В почивните дни и аз ще се включа, макар да съм в ремонт и ми отнема доста от времето, а и грипа...

kibika
03-05-2010, 15:35
Ако се реши нещо за тези 4 почивни дни мисля и аз да се включа. :)

detelazurno
03-05-2010, 16:02
Ами викам да се реши нещо, че станаха няколко страници само приказки, а среща все още не се е състояла (с изключение на онзи ден когато дойде само DarkKnight).

DarkKnight
03-05-2010, 16:36
Еми айде да решаваме нещо за някой от почивните дни за да няма оправдали се, че не са видяли :spiteful:

Иначе аз имам 1 излизане от София, но не зависи от мен и още не се знае нищо. Ако не съвпаднат нещата аз пак съм на линия (малко позагорял, но на линия :))

Pastora
03-05-2010, 16:51
Аз четвъртък със сигурност няма да мога, петък може да направим един Западен ? Направо пишете кой кога и да нарочиме час отсега.

mim
03-05-2010, 17:08
аз се надявам да липсвам през големия уикенд
а следващия мини уикенд да отскоча до трак-дей-я
голяма съм несериозница :spiteful:

но ако не го бъде, ще дойда, западен, южен все тая

Pastora
05-05-2010, 12:35
Дано в петък не вали, тогава може да си спретнем един тенис дей ?

detelazurno
05-05-2010, 21:05
Има вероятност обаче в петък да съм извън София та не знам дали ще присъствам. Може нещо за събота да измислим.

Pastora
06-05-2010, 09:24
Тогава за събота :)

mim
06-05-2010, 12:18
азе съм в голямото село, давайте забавления

detelazurno
06-05-2010, 13:05
Ами ако искате за днес, следобед може да се разберем нещо. Аз тогава съм свободен :)

Pastora
07-05-2010, 09:59
Оп, не съм видял постовете с предложения за вчера, че с тия латекси... Хайде утре зарана или по обяд? Направо да се разбираме и дано не ни изненада времето ?

detelazurno
07-05-2010, 11:58
Аз съм съгласен. Моето пътуване се отлага, така че ако искате може да се съберем и да поразцъкаме.

Pastora
07-05-2010, 12:12
Навит, мисля по-ранен час, нещо около 10:30 ?

detelazurno
07-05-2010, 12:17
Екстра. Аз за 10:30 съм съгласен.
Btw ако кажете и за днес съм съгласен :)

Pastora
07-05-2010, 12:56
Днес не мога, омазан съм с боя и няма как, трябва да довърша стените. Утре няма проблем, минавам през вас в 10:15, пък mim ще дойде после по някое време евентуално.

detelazurno
07-05-2010, 13:38
По-добре да ти звънна към 10:00 и да ти кажа дали да минаваш през нас или направо там ще се видим, че ако не е кално и мокро ще пристигна с колелото :afro:

Pastora
07-05-2010, 14:32
По-добре да ти звънна към 10:00 и да ти кажа дали да минаваш през нас или направо там ще се видим, че ако не е кално и мокро ще пристигна с колелото :afro:

ОК! Диййл :)

Pastora
08-05-2010, 18:29
Утре сме от 9:00 в Западния парк на масите, който иска да заповяда, ние ще запазим една поне до към 13 часа мисля, така че закъснели се приемат(аз и detelazurno сме засега, но ние под 3 часа игра не падаме). Днес в 11 часа беше невъзможно да си помислиш за маса и затова бяхме на "тенис-кортовите маси" в Южния.

detelazurno
08-05-2010, 19:20
Страшна игра се получи днес! Утре пак. Айде народе. Събирай се и да праскаме топче у масата. Ако се съберем поне 4-ма да нарпавим едни двойки ще се получи чууууудесно :)

mim
08-05-2010, 20:01
само другите двама да не са мързели като нас с мъжО :tooth:

ако заидваме, пак така ще дръннем, че не се знае какво се знае

Pastora
08-05-2010, 21:55
Ще ви чакаме, то там е по-зеленко и приятно :))

detelazurno
08-05-2010, 22:23
Има и пейки точно до масите, така че веднага като се изморите да поседнете и да гледате :tv:
Утре задължително обувам широките гащи, яхвам булдозера и съм в парка. Както каза Ники под 3 часа игра не падаме, така че приемаме и по-късно дошли ентусиасти. Пък ако времето е добро може да починем малко и после нови 3 часа да изкараме :mrgreen: А който иска може и пртосто на пикник да дойде. Аз към 13:00 задължително хапвам, така че ще си донеса сандвичи за подкрепа :mrgreen:

Pastora
09-05-2010, 08:40
Опа, срещата се мести пак в Южния, просто около масите в Западния е кал яко. Иначе и за там остава поканата, всеки за по бира е добре дошъл.

Pastora
10-05-2010, 23:36
Утре сме в залата на Дианабад, ако има сводобни маси след 19 часа. Повече инфо след средата на деня тук:)

Pastora
11-05-2010, 14:47
От 19:30 до 20:30 сме в залата последно, ако случайно има още мераклии.

Pastora
12-05-2010, 00:07
Бая потно беше днес в залата на Дианабад, направо не се дишаше, ма разцъкахме леко и мокро. (хем дъжд ни удари пред залата, хем се изпотихме от влагата и търчането яко).

mim
15-05-2010, 09:58
в бизнес парка срещу 9та сграда има 2 маси почти винаги свободни :flirt:

Pastora
15-05-2010, 11:01
Екстра, остава сега да си вземем храна за из път, а мен да ме хванат да пусна някой чилър на 7-ма, 5-та или 14-та :)) Добра идея, добри ли са масите - в смисъл има ли криво, прилично ли изглеждат ?

mim
15-05-2010, 11:12
само видях, че са от "късия тип" не като в южен парк, метални и прави, не изтърбушени, все пак са доста нови

detelazurno
15-05-2010, 11:20
Еми, аз сравнително често ходя до Holiday Inn само дето го правя след 22:00 обикновено. В най-добрия случай да е 21:30 ;)

Иначе да, добре звучи. Може някой път да ги пробваме.
Btw, Ники, днеска намерих нова маса в квартала. Чудно усукана, тамън по посока на часовниковата стрелка, но пък не се държи никъде. Може да осъществиш идеята си да я нарамим и да я занесем някъде :choice:

Pastora
15-05-2010, 12:31
Дано не е 200 кила, че ще се озориме :) Първо ще я видим колко тежи двамата и после, ако не е за националния по тежести може да организирам превоза :)
Ако няма хора, навит съм и пред Бизнес парка да млатя :)

detelazurno
15-05-2010, 13:03
Ама тряба да осигуриш и дозер да я изпънем :lol_sign:

Pastora
15-05-2010, 16:50
По- добре значи да си издялкам една от дъски :)))

MUROMAN
19-05-2010, 11:16
По- добре значи да си издялкам една от дъски :)))

Не е истина как може времето да е толкова гадно и да не можем да си играем тенисче в парка.:-(

Pastora
19-05-2010, 13:11
Ние бяхме инцидентно в неделя, доста поиграхме, но вятъра си правеше неприятни шеги. :)

DarkKnight
26-05-2010, 15:27
Тази неделя ще поцъкаме ли

Pastora
26-05-2010, 15:33
Аз не съм сигурен, че събота съм на сватба, а в неделя вечерта на концерт, та надали ще имам сили. Ако не се накажа на сватбата, тогава сигурно ще дойда :)

link
08-09-2010, 14:13
Тенис на маса? :)

Pastora
08-09-2010, 14:18
Кога ?

link
08-09-2010, 14:20
Кажи къде и за колко и ще ти кажа и кога ;)

Pastora
08-09-2010, 14:34
Да видим и другите как са - Южен или Западен парк - петък привечер, събота или неделя през деня ?

detelazurno
08-09-2010, 16:13
Събота в западния парк. Ако са заети масите ще ви разведа измежу още 2-3 които научих по един или друг начин.

link
08-09-2010, 20:19
Събота в западния парк. Ако са заети масите ще ви разведа измежу още 2-3 които научих по един или друг начин.

Баси, как заповядва.. Тцтцтцт бива ли такова нещо :Р А час няма ли да избереш :Р

detelazurno
09-09-2010, 10:19
Баси, как заповядва.. Тцтцтцт бива ли такова нещо :Р А час няма ли да избереш :Р

И час ще определя спокойно :) Въореки, че от гледна точка на час не съм особено претенциозен, но да речем нещо от сорта на 10:30-11:00 добре ли е? Или предпочиташ/те следобедно?

kaloiannnnn
09-09-2010, 10:33
и аз съм навит за събота към 10:00ч.каде ще се събираме или направо в парка?

detelazurno
09-09-2010, 10:53
Обикновено направо на масите в парка ходим, но нека кажат и другите, че са съгласни пък тогава ще го измислим.

detelazurno
10-09-2010, 14:08
Алооооо, ентусиаститееееее. Как го виждате ако се задаржи времето така?!?!?

Pastora
10-09-2010, 14:10
Събота мога следобяд, преди това ще ходя по пазарите :)

detelazurno
10-09-2010, 14:27
Ами тогава да го направим за 14:00?!
И все пак въпросът е във времето. Да не вземе да плисне някой дъжд, че.......

kaloiannnnn
10-09-2010, 14:31
е най много да станем по секси или по скоро мокри кокошки ама пък да не сме от захар ! аиде да се съберем на арена и после към масите!

Assya
10-09-2010, 14:52
И все пак въпросът е във времето. Да не вземе да плисне някой дъжд, че.......

Хихихи... нали знаеш,че аз си говоря с дъжда.... Трябва да се разбера с него. :tooth:

Pastora
10-09-2010, 14:53
Ти ще ни докараш дъжд, знам си, нали си на работа :)))

detelazurno
10-09-2010, 15:00
Хихихи... нали знаеш,че аз си говоря с дъжда.... Трябва да се разбера с него. :tooth:

Я си поговори малко с него за днеска, че искам да покарам малко колелце докато имам свободно време. С колата вече ми е скучно. Вчера през нощта навъртях 40,6 км безцелно каране. Искам малко енергия да изкарам. И за утре си поговори с него. Ама все хубави неща да си говорите ей! Очаквам да кажеш какво сте си говорили.

kaloiannnnn
10-09-2010, 15:27
Ти ще ни докараш дъжд, знам си, нали си на работа :)))
аз ли неееее

Pastora
10-09-2010, 15:36
Не ти :)

Assya
10-09-2010, 21:38
. И за утре си поговори с него. Ама все хубави неща да си говорите ей! Очаквам да кажеш какво сте си говорили.

Няма да ти кажа.:Tease::Tease::Tease:

detelazurno
10-09-2010, 21:54
Няма да ти кажа.:Tease::Tease::Tease:

Аз за днес видях какво сте си говорили. За утре ми е интересно обаче какво ще си кажете.
И между другото ми е интересно какво ще кажат всички, които толкова искаха да играем утре. Какво став бе хора?! Ще цъкаме ли или не? И без това съм ги измислил едни завъртяни планове само и само да мога да сместя и мъничко тенис на маса, а вие сега си мълчите!

Pastora
10-09-2010, 22:30
Аз ако не вали идвам, примерно 14 часа, нали така ?

detelazurno
10-09-2010, 22:37
Аз ако не вали идвам, примерно 14 часа, нали така ?

Ако искаш може и 13:30. По-рано обаче не мога. Аз обаче ще седя до 15:20 най-късно, че за после съм си възложил една задачка, след което излитам към кънките.

Pastora
10-09-2010, 22:40
Не знам дали ще приключа в 13:30, по-добре 14 часа, пък колкото-толкова.

Pastora
10-09-2010, 22:40
Не знам дали ще приключа в 13:30, по-добре 14 часа, пък колкото-толкова.

detelazurno
10-09-2010, 22:53
Ами добре. Значи 14:00 на масите в западния парк. Който желае да заповяда. Който не зна къде са да си казва докато е време, че да няма после сърдити.

link
11-09-2010, 00:23
Аз за утре отпадам.. Сладващия път явно .. :S

Pastora
11-09-2010, 00:36
Та от всички сериозници, останахме 2-мата несериозни, тоест тези, които винаги са били почти присъствие :)

link
11-09-2010, 02:18
Хах, стига де, Никиии, следващия път ще дойда .. А и на всичко отгоре сте ми на майната си в многоточието. . Така че не се оплаквай :Р

Pastora
11-09-2010, 13:13
Нищо, табле тенисът пропадна, не ни се играе кален тенис :)

FEMINEMA
29-10-2010, 22:10
Попринцип в зимния дворец в студентски има закрит тенис на маса, както и на още едно място но не мога точно да го обясня.. 6 лева на час ако не се лъжа или 8?

detelazurno
29-10-2010, 22:33
Попринцип в зимния дворец в студентски има закрит тенис на маса, както и на още едно място но не мога точно да го обясня.. 6 лева на час ако не се лъжа или 8?

6 е в зимния ама не знам дали съществува още. Май не. В интерес на истината всяка седмица ходим там и все още не сме се сетили да проверим, но това е защото тенис на маса не сме играли от лятото и също от тогава не сме повдигали въпроса кога и къде ще играем.

Ichkin
30-10-2010, 14:10
На мен много ми се е доиграло и ако се събирате, пишете едно ЛС, фиатаджията да ви понакаже, че и аз от лятото не съм играл :D
За зала намеквам, разбира се ;)

FEMINEMA
31-10-2010, 18:56
Аз ходих в зимния преди около месец, има само1 маса(в една стая до билярда), но е там.
Другите може да въртят билярд и да се сменяме =) а съответно има и маси..