PDA

View Full Version : Сервиз за диагностика на 166 в Пловдив



Jim
01-05-2010, 23:26
Здравейте колеги и сори за офтопика...
Къде има в Пловдив добър сервиз с нужните машинарии за диагностика на Алфа 166 дизел, включително компютърна диагностика на двигателя?

Обмислям да си взимам такава та преди покупката ми се иска да закарам "избранницата" на преглед..... Потърсих из форума но само софийски сервизи намерих....

Alfa User
02-05-2010, 00:14
По мое мнение един от най-надеждните за тази цел сервизи е "Формула 1" на булевард "Южен" ...

Speeder
02-05-2010, 00:31
По мое мнение един от най-надеждните за тази цел сервизи е "Формула 1" на булевард "Южен" ...

Споделям мнението ;-)

MainaCore
02-05-2010, 15:18
Формулата за дизелови коли не са много у час защото не знаят какви требе да са точно стойностите - казвам го от опит. Отиваш в Бош-а срещу Бриколаж, там ще ти прегледат колата, ако искаш може и да ти направят диагностика в движение.

Jim
03-05-2010, 22:04
Благодаря за инфото!


Формулата за дизелови коли не са много у час защото не знаят какви требе да са точно стойностите - казвам го от опит. Отиваш в Бош-а срещу Бриколаж, там ще ти прегледат колата, ако искаш може и да ти направят диагностика в движение.

Колега, в Бош освен двигател правят ли даиагностика на всичко останало - ходова част и т.н.....?

MainaCore
04-05-2010, 21:23
Не, този Бош е само за ДИЗЕЛОВИ ДВИГАТЕЛИ, ако ти требе ходова част се обърни към sp_romeo1 - Бат Гено :)

PacheV
04-05-2010, 21:47
колега недей да ходиш в формулата аз ходих и повече няма да стъпна там....поздрави

Jim
04-05-2010, 23:03
Да му се невиди, няма ли един сервиз където да правят пълна диагностика в нашия град... :o)

cyberhill
05-05-2010, 08:22
Бяха ми препоръчвали един сервиз зад сервиза на BRC в Тракия се намира. Много добрър бил... Но не съм ходил.
Като цяло в Пловдив няма свястни сервизи. Или ако има са мноооого малко.
Пробвай този за който ти говоря и дай мнение после... Аз мисля да сменям вариатор там... но няма да е в близкия месец.

Jim
05-05-2010, 21:14
@cyberhill (http://www.alfaromeo-bg.com/forum/member.php?u=6000),
Мерси. Някакви по-подробни координати имаш ли на този сервиз?

KaTsArA
07-05-2010, 18:51
Очаквам предложение и мойто GTV 2.0TS къде да му направя диагностика на компа :goodnight: , че сички са големи разбирачи до момента където съм ходил и нищо неможе да прочетат и да обяснят ?! Динекспрес ли ?! нз?! :plane:

RENEGATA
07-05-2010, 19:26
Не не не,само не Динекспрес..
Аз мойта е карам в Асеновград,в един сервиз и смея да твърда,че момчето си разбира от работата,преди много време и работил в Бош сервиз в Пловдив.Колегата си кара JTD-то при него и е много доволен.Намира се в началото на Асеновград,първата или втората бензиностанция вдясно преди табелата,влизаш вътре и от дясната страна е сервиза,пише ГАЗ.Момчета се казва Николай.

vovata
08-05-2010, 07:36
Аз мойта е карам в Асеновград,в един сервиз и смея да твърда,че момчето си разбира от работата,преди много време и работил в Бош сервиз в Пловдив.Колегата си кара JTD-то при него и е много доволен.Намира се в началото на Асеновград,първата или втората бензиностанция вдясно преди табелата,влизаш вътре и от дясната страна е сервиза,пише ГАЗ.Момчета се казва Николай.
Точно така там момчетата разбират много , там ми откраднаха вакум датчика на турбото и ми бяха закачили някакъв ФВ/ауди и ми викат като решиш да го оправяш ела ще ти го направим бързо и евтино :wow:

endeavour
08-05-2010, 09:50
Пробвай при Пламен на Карловско шосе.Първия сервиз вляво преди автокъщите като излизаш от Пловдив към Труд.