PDA

View Full Version : 156- фолио на стъклата



jorko
26-05-2006, 21:52
Значи питането ми е таквоз - едно аверче си взе наскоро една 156-ца , мноо готина 8) , но ми мрънка да му го сложа - фолиото де 8) ...обаче нещо не ми допада кви са й стъклата като форма ... :? , та питам хора патили - Слагал ли си е някой фолио , има ли забележки , какво фолио е турнал и къде го е правил / ако не го е слагал сам , разбира се :roll: / ?

Bobo
27-05-2006, 01:21
Незнам за 156 ама на 147 стъклата са бая по криви и съм виждал слагано на Петко на колата. Имаше некъв номер че фолиото беше 3М и се саморазпъваше по гънките първите 2-3 дни стоеше набръчкано после се изпъна :wink: Ма Петко като доде ше ти пише че аз мое и да не съм разбрал :lol:

KGB
27-05-2006, 05:24
Да на мен фолиото ми е 3М и е само на задното стъкло...фолиото при награвяне с heat gun само си взима формата на стъклото, единственото което са чака е една седмица преди да може да се мие задното стъкло отвътре (някой да не реши отвън :roll: също след около 2-3дена си оплътнява плътно около реотаните на задното стъкло.

Слагал съм го в магазина на Филипс за автомобилните крушки...мисля беше 1-2дена точно преди италфеста.

jorko
27-05-2006, 20:57
Благодаря за мненията , обаче ме интересува само и единствено за 156-ца :wink: Иначе нали ви имам тилифончитата и на двамцата :twisted: 8) ....Въпроса е , че момчето нещо ми мрънка , пък нали е мой човек и го търпя 8) ....но му казвам , че трябва да се направи с хубаво фолио , а той се стиска , ама иска да му е сенчесто в колата .... :? Та за туй е цялата дандания :roll:

KGB
27-05-2006, 23:49
Знаех, че има нещо гнило при положение, че ти слагаш сам фолио 8)

...иначе нали знаеш, няма как да стане душата в рая и оново до края...да не се скънджи за нещо...щото евтиното винаги излиза скъпо после.

Lucky
29-05-2006, 12:32
Няма сми от ефтини аз съм слагал,първо избеляват драскат се абе става циган. :lol: :D

jorko
29-05-2006, 17:58
Няма сми от ефтини аз съм слагал,първо избеляват драскат се абе става циган. :lol: :D
Да не ти липсват копчета по клавиатурата ? :shock:

KGB
30-05-2006, 03:33
Няма сми от ефтини аз съм слагал,първо избеляват драскат се абе става циган. :lol: :D
Да не ти липсват копчета по клавиатурата ? :shock: :bouncing_smiley:

SIS
30-05-2006, 10:21
Слагал съм го в магазина на Филипс за автомобилните крушки...мисля беше 1-2дена точно преди италфеста.
А от там ли го купи?

Lucky
30-05-2006, 10:30
Няма сми от ефтини аз съм слагал,първо избеляват драскат се абе става циган. :lol: :D
Да не ти липсват копчета по клавиатурата ? :shock:

Не пръсти не ми достигат :roll: :D :Tease: :clown: :pfbbt:

BatVas
30-05-2006, 11:52
На Пумукъл (Доктора) мисля че имаше фолио - той и на предните имаше, ама го махна (щото куките) :wink: Но на задните има , само че неговата е 156 СпортВагон. :!: