PDA

View Full Version : как не трябва да правите с класическа алфа!!!



V_G_Z
31-05-2006, 21:42
поради странно стечение на обстоятелствата се сдобих с червеното варненско ГТВ ....и обаче работата стана малко задочно .. един пичага на който му трябваха чаркалаци за неговото ГТВ и пешката на който също му трябват доста ламарини ми се обадиха да го вземем на и да го разделим... обаче на мен не ми се искаше да пръснем колата и реших да го взема цялото ..като им дам на кой квото му трябва и така да се запази ... и така ми го докараха без да съм го виждал...ми малко бях :shock: :shock: :shock: после се съвзех .... бате то бива да нямаш вкус ама тва на нищо не го мяза ве :lol: :x :evil: ноо ще го оправим :wink: ето малко варненски тунинг :shock:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40652
П.С вече няма кола която да ме стресне със лошо състояние :shock: :lol:

Norton
31-05-2006, 22:31
Малиййй!!! :shock: :shock: :shock: С тия розови "тунинг" елементи е като някоя циганска Лада бе! А и лепенките на задното стъкло са... :censored: Квото не е намерил, това не е залепил... Добре поне, че ще послужи за благородни цели :D! В крайна сметка ще го разкостваш ли или ще го стягаш?

75 2.0 turbo
31-05-2006, 22:31
ето това се казва 4овек с дебели нерви и дългогодишни тунинг проекти :idea: браво това се казва изявен сектант :!:

trustworthy
31-05-2006, 23:43
Бързам да подчертая, че не всички варненци си поддържат така колите ;)

V_G_Z
01-06-2006, 00:00
ето това се казва 4овек с дебели нерви и дългогодишни тунинг проекти :idea: браво това се казва изявен сектант :!: чакай бе да не се подлъже и някой друг че да ни псува после всички болни мозъци накуп :lol: ..ми така е такива алфета гтв купета в БГ небракувани май са останали много малко ... аи не може да се внесе вече дърта кола ... един приятел вкарва и продава коли от и талия и като го питах да провери там, ми каза че и италианците вече са ги забравили :shock: :?

pe6kata212
03-06-2006, 01:08
бате то и моито гт не е цвете за мирисане но поне не са си правили такива ядрени опити с нея.Незнам какъв човек трябва да си та да се отнесеш по такъв гаден начин със своята кола.Не знам какъв непокист трябва да си та да причиниш такова нещо на тази класика ,явно я е мразил,друго обяснение не могга да си дам.Спокоино човече знам че си мераклия и ще я съживиш пък с каквото мога ще помагам разчетаи на мен.УСПЕХ :lol:

mladej_it
26-06-2006, 18:56
Историята познава и по-лоши случаи. Виждал съм по-голяма гавра със Жулиета! И за да поясня предния капак беше китоносец с взаемки от интеграле ,ако може да си го представите, снимков матерял нямам!

Слав
28-06-2006, 11:15
Да ви кажа коли и в по-лошо състояние съм виждал :shock: , но ако карам кола в такова състояние ще помоля някой да ме гръмне, за да не се мъча! :lol:

beni barzia
03-10-2006, 15:24
здрасти пешка,в тая кола наистина има много потенциал и със сигурност ще стане многа добра :wink:
оная вечер като я видях наистина ми напълни душата,особено как се клатеше като я помпаше наместо,абе мания си е