PDA

View Full Version : Покана за среща с "Фиат Форум България"



mitenceto89
02-06-2010, 21:16
Здравейте на всички :) От скоро съм в Алфа форума, но от доста време съм във Фиат Форум България. Сега се връщам от една от редовните срещи в Студентски град на фиатаджиите - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=49846 - и ни дойде идеята да пусна тази тема тук, с цел да се събираме повече хора с италиански автомобили на едно място. Винаги има около 10 автомобила, а и хора без автомобилите си (например днес бяхме общо около 15 човека). Събираме се на обръщалото, стоиме там около час и малко повече, а после се организираме и ходим на някое заведение да пийнем по нещо, в повечето случаи се събираме на "Bacardi" в Студентски град.
И така колеги :) Поканата е към всички :director:
ПС: Срещите от скоро са ВСЯКА сряда, а не както пише в темата през седмица! Който има желание да заповяда :)

Flame
04-06-2010, 21:59
Аз съм ходил,преди време и хората които се събират са печени.
п.с.Павлин познаваш ли го?

mitenceto89
05-06-2010, 19:36
Аз съм ходил,преди време и хората които се събират са печени.
п.с.Павлин познаваш ли го?

Да, познавам го. А ти може би си момчето с 166-цата? Ако е така - заради твоите думи за разхода на колата ти до Бургас и обратно се навих да взема 2.4JTD :)
Айде да се посъберем и малко алфи, да стане по-интересни ;)

Flame
06-06-2010, 00:44
:blush: Е кой да е,хах аз съм.Слушай ако има некви ремонти по 156-цата,пиши Л.С.-имам нещо впредвид.Иначе тази седмица ако има пак среща мога да намина да се запознаем.Ааа и да ти е честита алфата и да те слуша,че тия 150 коня са си малко палави:tongue2:

mitenceto89
06-06-2010, 00:50
:blush: Е кой да е,хах аз съм.Слушай ако има некви ремонти по 156-цата,пиши Л.С.-имам нещо впредвид.Иначе тази седмица ако има пак среща мога да намина да се запознаем.Ааа и да ти е честита алфата и да те слуша,че тия 150 коня са си малко палави:tongue2:
Ремонти колкото искаш :) Ама това като се видим може да го обсъдим. Тази седмица и всяка друга ще има среща. Освен това и през седмицата почти всеки ден се събираме 2ма, 3ма, 4ма "колеги" от Фиат форума и си излизаме на кафе в Студентски, Младост или Дружба. Айде ела в сряда, че най накрая и Павлин да се повози, че все пеша идва :D

mitenceto89
09-06-2010, 11:43
Има ли желаещи за тази вечер.
19ч. на обръщалото на 94,280 :)
Ще ви чакаме, а ако не успеете да дойдете там 0883455633-Димитър - да ви кажа на кое кафе сме :)

firedragon
09-06-2010, 22:09
Днес те видях колега,мина покрай мен на път за срещата.Помислих си дали да не дойда/познавам Kiler_4o/ ама имах малко работа и се отказах.

mitenceto89
09-06-2010, 22:49
Днес те видях колега,мина покрай мен на път за срещата.Помислих си дали да не дойда/познавам Kiler_4o/ ама имах малко работа и се отказах.

Еми трябваше да дойдеш.Бяхме 7-8 коли, а kiler_4o дойде без колата за малко на "Бакарди".
Имаше две Алфи (145 и 146), но не бяха за срещата.Питах едното момче дали влиза тук, но каза, че влиза само ако има проблем по колата и не се присъединиха към срещата. Мисля че носиха някакви торбички с разни бутилки, за разни преподаватели (може би, че доста се оглеждаха :D ).

Flame
10-06-2010, 01:22
И аз имах работа и не можах да мина.