PDA

View Full Version : Още един влюбен в марката Алфа Ромео.



bojanski
03-06-2010, 10:22
Здравейте колеги,от София съм управлявам два автомобила - Сузуки Балено дизел и Ланча Делта 2 ,1.6,75к.с./която е на брат ми/.Познайте кой от автомобилите ми е на сърцето.Почитател съм на италианските автомобили,не само за неповторимия дизайн ,който притежават,но и за типичния средиземноморски темперамент и характер ,който носят със себе си.Макар,че изискват грижи като за дете ,винаги те радват и изненадват.Съжалявам ,че все още не съм си купил някоя трансаксиална Алфа,но и това ще стане във времето.Харесва ми сайта и се надявам да си бъдем полезни.Поздрави.

sheim
03-06-2010, 11:47
честито колега...много безаварийни километри

Ivanov_
03-06-2010, 22:35
Здравейте колеги,от София съм управлявам два автомобила - Сузуки Балено дизел и Ланча Делта 2 ,1.6,75к.с./която е на брат ми/.Познайте кой от автомобилите ми е на сърцето.Почитател съм на италианските автомобили,не само за неповторимия дизайн ,който притежават,но и за типичния средиземноморски темперамент и характер ,който носят със себе си.Макар,че изискват грижи като за дете ,винаги те радват и изненадват.Съжалявам ,че все още не съм си купил някоя трансаксиална Алфа,но и това ще стане във времето.Харесва ми сайта и се надявам да си бъдем полезни.Поздрави.

Добре дошъл във форума колега! :)

sen7
04-06-2010, 16:56
Добре дошъл.

Perdaha
04-06-2010, 17:27
мдааа добре дошъл ...и ти препоръчвам нещо старичко да вземеш да се накефиш :)

bager
04-06-2010, 20:15
Добре дошъл колега. Харесва ми идеята ти за трансаксиална Алфа, но имай предвид, че си трябва смелост и отговорност(или безотговорност де, зависи как го погледнеш) за тая покупка. Аз още не ги намирам, въпреки че от години си мечтая!
Както и да е, още веднъж добре дошъл и ти пожелавам да се похвалиш с някоя истинска Алфа в най-скоро време.