PDA

View Full Version : поставяне на музика



tito
04-06-2010, 17:58
Здравейте, колеги!!!
Имам голям проблем, купих си едни мн добри среди но мисля че ми искат мн пари за поставянето им. Някой може ли да ми каже за поставяне на колони с диаметър 23см. колко биха ми взели,като това трябва да е в страничните кори,защото горе кората немога да я ползвам. Знам че трябва да се правят мови кори,защото там иначе не се събират.
Благодаря предварително

Sergey_gigov
05-06-2010, 10:54
Здравейте, колеги!!!
Имам голям проблем, купих си едни мн добри среди но мисля че ми искат мн пари за поставянето им. Някой може ли да ми каже за поставяне на колони с диаметър 23см. колко биха ми взели,като това трябва да е в страничните кори,защото горе кората немога да я ползвам. Знам че трябва да се правят мови кори,защото там иначе не се събират.
Благодаря предварително

това за къде - на предните врати ли ?

tito
10-06-2010, 20:00
ami otzade kadeto nemam vrati, v korite

Колега писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !
Kamen666

Sergey_gigov
11-06-2010, 22:02
[QUOTE=tito;719581]ami otzade kadeto nemam vrati, v korite

виж сега колега - при положение , че отзад отворите са 13 см , а ти искаш да сложиш 8'' говорители - това означава , че ще трябва да се прави наново остановка за полагане на говорителите , да се реже ламарината на която се закрепят оригиналните говорители ,да се правят отливки , да се изолират калниците (все пак 20 сантиметра говорители си правят доста стабилно налягане и не може да се мине без ,защото калника ти ще започчне да дрънчи и то доста стабилно )
я по- добре ми кажи колко пари ти искат че от сумата която аз бих ти казал може и да те заболи главата

tito
25-06-2010, 22:37
колега аз вече се справих с проблема.....сложих отзад кора (при друг авер) и я измайстори много грамотно само за 90 кинта иначе за това каде ми предложи другия майстор ми искаше 150.