PDA

View Full Version : Снимки - Русе 02-03.06.2006



ivo
04-06-2006, 16:16
Това е от мен .... http://ivootruse2.hit.bg/ :wink:

Надявам се и другите да се включат ...

Поздрави
Ивайло

DeX
04-06-2006, 16:44
http://dex.fik.bg/pics/02-06-06/

За сега само снимките като сгъна ДВД-то и останалите работи ще сложа.

П.С > Някой ако иска може да мирорне снимките щот дето са сега малко зор се отварят.

KGB
04-06-2006, 22:21
Аз искам да изразя голяма благодарност към Русенската група и най-вече на Иво за топлото посрещане и добрата организация.

Това ми беше първото посещение на Русе и със сигурност ще го запомня за цял живот 8)

Коланата от красиви италиански автомобили обикалящи из Русе и околностите придизвика вниманието на доста народ...та чак днес следобяда като вече повечето си бяха тръгнали за София, на паркинга на хотел Дунав ни питаха, "..какво става в целия град само Алфи..."

Мисля, че всички си починахме добре. Аз лично съм много доволен.

По-късно ще кача и мойте снимки...

пс: Мисля, че скоро пак може да посетим Русе, особено след като пропуснахме посещението в известния тунинг гараж в града 8)

Още веднъж благодарности на Русенци както и на всички които дойдоха от всички кътчета на България, та дори си имахме и посещение от 3ма Италианци :D

75 2.0 turbo
04-06-2006, 22:55
въпреки 4е не успях съвсем пълноценно да у4аствам в мероприятието :roll: мисля 4е се полу4и идеално
п.с. жената още ме глеа лошо заради пету4ната ве4ер :lol: :lol: :lol:

Mury
04-06-2006, 23:06
Брао бре добре сте си прекарали :lol: :lol: :lol: аз за съжаление бях на работа и нямаше как да дойда :cry: :cry:

KGB
04-06-2006, 23:08
Брао бре добре сте си прекарали :lol: :lol: :lol: аз за съжаление бях на работа и нямаше как да дойда :cry: :cry:

Прекрахме си супер, найстина много изпуснахте...

Mury
04-06-2006, 23:09
Брао бре добре сте си прекарали :lol: :lol: :lol: аз за съжаление бях на работа и нямаше как да дойда :cry: :cry:

Прекрахме си супер, найстина много изпуснахте...А са дразни ме :evil: :evil: :wink:

KGB
04-06-2006, 23:13
Брао бре добре сте си прекарали :lol: :lol: :lol: аз за съжаление бях на работа и нямаше как да дойда :cry: :cry:

Прекрахме си супер, найстина много изпуснахте...А са дразни ме :evil: :evil: :wink:

Ти поне беше зает...ама такива като Гиги, Поох, Светльо...дето а да тръгнат, а да не тръгнат...нищо де то си за тях.

valjo
05-06-2006, 00:09
ха и аз да си кажа, мисля че се получи просто супер, повозихме се, видяхме се с доста от по-новите членове на клуба, поядохме, попихме и прочие;)))

мисля че русенците ни посрещнаха много добре - Иво и съпругата му. Стельо, Дидо и изобщо аз лично съм трогнат, благодаря ви на всички :)

:bowdown:

KGB
05-06-2006, 00:25
Ето и линк към мойте снимки....

http://kgb.alfaromeo-bg.com/Russe-National2006/

пс: аз чакам филмчето на колегата....

Tinoto
05-06-2006, 01:38
Срещата беше изключително приятна, имаше от всичко
жалко, че беше само 2 дена.

Благодарности и поздрави за русенци.

ето и още няколко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=41525&photo=1

:wink: а може следващата среща да е край морето :lol:

KGB
05-06-2006, 02:10
:wink: а може следващата среща да е край морето :lol:

Последна седмица на Юли или Август някъде може да отседнем за два дни в клубния хотел Елеганс 8) и да се разходиме из Варна.

http://www.elegance-hotel.com/index.php ... _novina=24 (http://www.elegance-hotel.com/index.php?dejstvie=novina&id_novina=24)

Tinoto
05-06-2006, 02:23
този хотел се намира точно до офиса ми
и имам сериозни притеснения отосно "неограничените"
възможности за паркиране :twisted:

налага ми се по-няколко пъти на ден
:frown: често се случва да въртя по 15-20 мин
докато ми се усмихне тази възмоност

май ще е по-добре да потърся по-удобен вариант

thecleaner
05-06-2006, 09:24
"браво" на нас с 155 ците чудесно сме се представили :oops: :oops: :oops:

BatVas
05-06-2006, 09:55
Брао бре добре сте си прекарали :lol: :lol: :lol: аз за съжаление бях на работа и нямаше как да дойда :cry: :cry:

Aз мислех , че ще дойдеш - щото си казал в РокендРол сервиз да ти оправят колата за Русе :shock: :D

Иначе в Русе си беше супер - пътя беше добър и мина добре и в двете посоки - с изключение на срещата ми с КАТ Луковит (ама мисля че и тя мина добре :D ).
Вчера на връщане на магистрала цялата във вода една баварка след като дълго карах зад него - околи 30-40 км реши да се откъсне напред - еми изчаках да стигне 180-200 и го минах :twisted: - после като стигнахме Долна Диканя - забавих и му махнах-пича явно се е изкефил също - щото си пусна аварииките :D
Само Киро(Алфаманяк) който пътуваше с мен беше малко под напрежение - особенно на едно място :roll: :wink:

EvgeniiM
05-06-2006, 10:36
Не го изживявай толкова тежко :gives[1]:

proper
05-06-2006, 11:11
и аз да благодаря за организацията на всички!!!
Беше страхотно и пътя направо не ми се вярваше колко е хубав.
А разхода от 9.2 л/100 при това каране.... много ме зарадва.

emilio
05-06-2006, 11:33
Здравейте тайфичката :)
Аз чак сега се добрах до комп-а и ще се наредя на опашката с благодарностите...
Браво на русенци и много благодарим. Голям кеф беше и много весело.
Много се радвам,че се запознах с всички вас алфари и дано скоро пак да направим колоната. Естествено преди това всички минават през автомивката-хехе :))
П.С. И ще спомена само,че на връщане към Варна в един проливен дъжд последвах примера на БатВас и опънах една колона и се оказа,че се движа с 20 лв/час.

Naso
05-06-2006, 13:38
- после като стигнахме Долна Диканя -

Къде сте одиле бе ?

valjo
05-06-2006, 13:41
- после като стигнахме Долна Диканя -

Къде сте одиле бе ?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ако на фиша ти пише Долна Диканя, начи тия от РПУ Радомир са били на свободна практика;)))) кикики

Naso
05-06-2006, 13:43
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ако на фиша ти пише Долна Диканя, начи тия от РПУ Радомир са били на свободна практика;)))) кикики

или РПУ Радомирци 8) Нали там са такива от Радомир :roll:

BatVas
05-06-2006, 15:16
- после като стигнахме Долна Диканя -

Къде сте одиле бе ?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ако на фиша ти пише Долна Диканя, начи тия от РПУ Радомир са били на свободна практика;)))) кикики

Абе чакай че обърках имената (това беше към Благоевград) - аз говоря за на връщане-ама забравих селото след магистралата как се казваще - иначе на отиване беше Луковит :roll: :D

gigi
05-06-2006, 18:16
- после като стигнахме Долна Диканя -

Къде сте одиле бе ?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ако на фиша ти пише Долна Диканя, начи тия от РПУ Радомир са били на свободна практика;)))) кикики

Абе чакай че обърках имената (това беше към Благоевград) - аз говоря за на връщане-ама забравих селото след магистралата как се казваще - иначе на отиване беше Луковит :roll: :D
Долни Богров, а там кесат винаги.

ivo
06-06-2006, 00:11
Радостни сме, че ви е харесало при нас ...

Направихме каквото можахме и наистина се надявам, че добре сте изкарали тези дни и нощи :wink:

Мога едиинствено да кажа че се надяваме на още такива срещи.

Поздрави
Здравка и Ивайло

sancho
06-06-2006, 08:30
мисля че русенците ни посрещнаха много добре - Иво и съпругата му. Стельо, Дидо и изобщо аз лично съм трогнат, благодаря ви на всички :)

:bowdown:

Браво бе тея тримата са голяма работа а?! :) Много са готени особенно двамата щот единия не го понзавам само задочно ;)

Mury
06-06-2006, 10:50
Само дето от толкова много снимки никъде не мернах наш Павлинчо :evil: :evil: май се е скрил тоз виден сектатнт :lol: :lol:

BatVas
06-06-2006, 10:54
Само дето от толкова много снимки никъде не мернах наш Павлинчо :evil: :evil: май се е скрил тоз виден сектатнт :lol: :lol:
Там беше :D :D :D -ама той нали е с Голф дизел.....сега де :wink:

Mury
06-06-2006, 10:55
Само дето от толкова много снимки никъде не мернах наш Павлинчо :evil: :evil: май се е скрил тоз виден сектатнт :lol: :lol:
Там беше :D :D :D -ама той нали е с Голф дизел.....сега де :wink:Аз знам че е бил там ама го нема на снимките бре от ресторанта :lol: :lol: :lol: или той се е прибрал рано да сменя памперси :lol: :lol: :lol:

stelt
06-06-2006, 11:21
Мъри явно още не е разгледал всички снимки, затова му се губи Павлин. :D [/img]

75 2.0 turbo
06-06-2006, 22:15
Само дето от толкова много снимки никъде не мернах наш Павлинчо :evil: :evil: май се е скрил тоз виден сектатнт :lol: :lol:
еииииии :shock: там си бях ве за разлика от тебе 8) ето и доказателството : http://dex.fik.bg/pics/02-06-06/DSC00778.JPG

KGB
07-06-2006, 03:02
Имаме и печат регистрирал неговото присъствие :lol:

BatVas
07-06-2006, 09:56
А Мъро не дойде, ама като си закарах колата миналата седмица в сервиза ми казаха че бързат да боядисат на Мъри решетката щото да е готов за Русе :? :D

П.П. Мъро майтапя се - знам че ти се налага да бачкаш понякога непредвидимо в събота и ако имаше възможност щеше да дойдеш-затова си форсирал хората :wink:

valjo
07-06-2006, 10:49
още снимки от колегата wrc
http://wrc.alfaromeo-bg.com/italsabor2006/

bass
07-06-2006, 11:07
Еххххххх :( :( :(

dido 75 TS
07-06-2006, 12:57
Здравейте и от мен момчета.
Накрая и аз успях да се включа. Нямам време да изляза от канала!!!
Но това си мисля, че ви е познато все пак караме ALFA!!!! :wink: :brickwall: :brickwall: :brickwall:
Радвам се че Ви е харесало. Ние също се забавлявахме и си прекарахме добре. Надявам се скоро пак да се съберем!!!!! :lol:

BatVas
07-06-2006, 13:09
Здравейте и от мен момчета.
Накрая и аз успях да се включа. Нямам време да изляза от канала!!!
Но това си мисля, че ви е познато все пак караме ALFA!!!! :wink: :brickwall: :brickwall: :brickwall:
Радвам се че Ви е харесало. Ние също се забавлявахме и си прекарахме добре. Надявам се скоро пак да се съберем!!!!! :lol:

А Дидо не е от Алфите - ами то просто Вие от Русе много ги морите тея Алфи с задно предаване :D :D :wink: Видяхме твоята в действие поне - щото оня с Голфа2 - дизел така си мори паметника , че даже не моем да сварим да я видим в действие - добре, че едно филмче беше пратил преди време :D :D :wink:

dido 75 TS
07-06-2006, 13:27
Здравейте и от мен момчета.
Накрая и аз успях да се включа. Нямам време да изляза от канала!!!
Но това си мисля, че ви е познато все пак караме ALFA!!!! :wink: :brickwall: :brickwall: :brickwall:
Радвам се че Ви е харесало. Ние също се забавлявахме и си прекарахме добре. Надявам се скоро пак да се съберем!!!!! :lol:

А Дидо не е от Алфите - ами то просто Вие от Русе много ги морите тея Алфи с задно предаване :D :D :wink: Видяхме твоята в действие поне - щото оня с Голфа2 - дизел така си мори паметника , че даже не моем да сварим да я видим в действие - добре, че едно филмче беше пратил преди време :D :D :wink:

Да бе ние от Русе сме виновни.
Смяташ ли че не е от марката независимо дали е задно или предно предаване. Защото въпросният с Голф 2 само кара а аз/предполагам не само аз/ ПРАВЯ /ПРАВИМ/!!!!!!! ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕх съдба!!!! Но пък лошо няма за всичко си има хора. :D :lol: :lol: :th_up: :) :)
А стносно паметника "Хубавите работи стават бавно" ще се убедиш и ти ка то му дойде времето :drive: :lol: :lol:

BatVas
07-06-2006, 13:47
Аз знам , че паметника е страшен и ще стане още по-страшен, ама тя нали такава си е шегичката на Павката :wink:

valjo
07-06-2006, 13:52
Здравейте и от мен момчета.
Накрая и аз успях да се включа. Нямам време да изляза от канала!!!
Но това си мисля, че ви е познато все пак караме ALFA!!!! :wink: :brickwall: :brickwall: :brickwall:
Радвам се че Ви е харесало. Ние също се забавлявахме и си прекарахме добре. Надявам се скоро пак да се съберем!!!!! :lol:

а добре дошел :))))
а за другото - ми така е който си вози скоростите в багажника ... :rotfl: :)))

те и те се чудат откаде им идва и затва;)

dido 75 TS
07-06-2006, 14:16
Здравейте и от мен момчета.
Накрая и аз успях да се включа. Нямам време да изляза от канала!!!
Но това си мисля, че ви е познато все пак караме ALFA!!!! :wink: :brickwall: :brickwall: :brickwall:
Радвам се че Ви е харесало. Ние също се забавлявахме и си прекарахме добре. Надявам се скоро пак да се съберем!!!!! :lol:

а добре дошел :))))
а за другото - ми така е който си вози скоростите в багажника ... :rotfl: :)))

те и те се чудат откаде им идва и затва;)

А добре заварил :wink: :wink:
Тука си напълно прав, но както писах по горе - ЕЕЕЕх съдба !!!! :wink: :wink: :D
Оправия няма!!!! :lol: :lol:

dido 75 TS
07-06-2006, 14:19
Аз знам , че паметника е страшен и ще стане още по-страшен, ама тя нали такава си е шегичката на Павката :wink:

Споко тя и мойта от време на време си е такава *Паметник*
:wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

75 2.0 turbo
07-06-2006, 22:55
лелеее
къв 4ат сте си заформили тука алфисти и фиатажиии :lol: :lol: :lol:
п.с. а колкото до паметника които не верва 4е се движи да си извади фиата да сложи некои лев на капака и демонстрирам веднага 8)

Bobo
08-06-2006, 13:23
лелеее
къв 4ат сте си заформили тука алфисти и фиатажиии :lol: :lol: :lol:
п.с. а колкото до паметника които не верва 4е се движи да си извади фиата да сложи некои лев на капака и демонстрирам веднага 8)

Ела бре у петък ше дода с един косворд :twisted: :twisted: :twisted:

Да не береш много срам кат те накажа с мойта барака (фиат) :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

75 2.0 turbo
08-06-2006, 23:10
лелеее
къв 4ат сте си заформили тука алфисти и фиатажиии :lol: :lol: :lol:
п.с. а колкото до паметника които не верва 4е се движи да си извади фиата да сложи некои лев на капака и демонстрирам веднага 8)

Ела бре у петък ше дода с един косворд :twisted: :twisted: :twisted:

Да не береш много срам кат те накажа с мойта барака (фиат) :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
е аре поме4таи си още малко за фиата си :twisted:

ivo
08-06-2006, 23:25
[quote="75 2.0 turbo":1oyvciqp]лелеее
къв 4ат сте си заформили тука алфисти и фиатажиии :lol: :lol: :lol:
п.с. а колкото до паметника които не верва 4е се движи да си извади фиата да сложи некои лев на капака и демонстрирам веднага 8)

Ела бре у петък ше дода с един косворд :twisted: :twisted: :twisted:

Да не береш много срам кат те накажа с мойта барака (фиат) :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
е аре поме4таи си още малко за фиата си :twisted:[/quote:1oyvciqp]

Момчета, отклонихте се от темата, след този пост ще следва трииене на мнения в този смисъл.

Поздрави
Ивайло

75 2.0 turbo
08-06-2006, 23:41
[quote="75 2.0 turbo":1cezpjai]лелеее
къв 4ат сте си заформили тука алфисти и фиатажиии :lol: :lol: :lol:
п.с. а колкото до паметника които не верва 4е се движи да си извади фиата да сложи некои лев на капака и демонстрирам веднага 8)

Ела бре у петък ше дода с един косворд :twisted: :twisted: :twisted:

Да не береш много срам кат те накажа с мойта барака (фиат) :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
е аре поме4таи си още малко за фиата си :twisted:

Момчета, отклонихте се от темата, след този пост ще следва трииене на мнения в този смисъл.

Поздрави
Ивайло[/quote:1cezpjai]
е типи4но е за нас ти па ко се лютиш :wink:

ALFA CORSE
11-06-2006, 23:54
Какво стана с филмчето? Качихте ли го някъде?

KGB
12-06-2006, 00:06
Айде, че и ние го чакаме...

DeX
12-06-2006, 09:19
Дал съм 2-те двд-та на Вальо би трябвало днес да ги качи някъде.

valjo
12-06-2006, 15:43
http://wrc.alfaromeo-bg.com/

е тука ги качвам едно по едно ....

koko
13-06-2006, 20:15
Браво, добре сте си изкарали. Снимките са чудесни! А кое е това гадже с червената блузка. Много стройна алфистка е! :D

ivo
13-06-2006, 22:00
А кое е това гадже с червената блузка. Много стройна алфистка е! :D

Кое по-точно? :wink: