PDA

View Full Version : не само ние сме зле



търтей
25-10-2004, 12:48
аз си мислех че карането с развалени светлини е бг феномен обаче се окозва че хич не е така
при дисциплинираните германци една на всеки три коли е с неработещи светлини :shock:

snow
25-10-2004, 15:21
А уж са много организирани и дисциплинирани!!!

Alfa User
25-10-2004, 18:09
Мдаааа, ама те са европейци и на тях никой не им прави забележка... Пък ние щото сме си в БГ-то, могат да ни гамбят за какво ли не. Оня ден ме спира едно тъпо ченге щото - представете си - единия ми стоп светел по-слабо от другия ?!?!?!?!? Кат' разбрах за какво ме спират направо откачих... :evil:

Aquila
25-10-2004, 22:57
A sega za svetlinite da vi kaja ne sam osobeno saglasen neznam ot kade idva tova prou4vane za germania ,no zvu4i mnogo grubo - 1 ot 3 e bez svetlini :!: I kakto pisa kolegata "poneje sa evropeiici" ne zabraviaiite,4e i statistikite sa takiva i tova "bez svetlini" moje da ima mnogo po-shiroko zna4enie ot tova ,4e neshto im e izgorialo.

търтей
26-10-2004, 13:54
A sega za svetlinite da vi kaja ne sam osobeno saglasen neznam ot kade idva tova prou4vane za germania ,no zvu4i mnogo grubo - 1 ot 3 e bez svetlini :!: I kakto pisa kolegata "poneje sa evropeiici" ne zabraviaiite,4e i statistikite sa takiva i tova "bez svetlini" moje da ima mnogo po-shiroko zna4enie ot tova ,4e neshto im e izgorialo.

от handesblatt e статията и без светлини си значи точно без светлини - т.е. поне един фар или стоп не работят :roll:

Aquila
26-10-2004, 21:25
A sega za svetlinite da vi kaja ne sam osobeno saglasen neznam ot kade idva tova prou4vane za germania ,no zvu4i mnogo grubo - 1 ot 3 e bez svetlini :!: I kakto pisa kolegata "poneje sa evropeiici" ne zabraviaiite,4e i statistikite sa takiva i tova "bez svetlini" moje da ima mnogo po-shiroko zna4enie ot tova ,4e neshto im e izgorialo.

от handesblatt e статията и без светлини си значи точно без светлини - т.е. поне един фар или стоп не работят :roll:


Neznam Turtey ,na men mi se struva greshno tova prou4vane,no i ne sporia.Prosto ako beshe taka predstavete si kakvo vpe4atlenie shteshe da pravi,a do sega neznam da ima takova neshto.Ne slu4aiino imat ime na hora s visoka kultura po patishtata.No kakto i da e,ne sam ia pravil nito az nito ti anketata,4e da sporim ,ako e taka tolkova po-zle za tiah.

търтей
27-10-2004, 11:36
няма да спорим 8)

да те питам - защо ника ти е такъв - aquila е град в италия (е и хубава американска фирма :wink: )

Aquila
27-10-2004, 21:08
:) Ami nicka mi vsashtnost ozna4ava "orel". A za orela e dalga istoria :)
Niamashe da e zle da posporim oshte malko po temata,4e da ima trapka hahahhaha. Maiitap si pravia :)

търтей
28-10-2004, 11:01
заенш ли какво - един на всеки трима в германия е гастарбайтер - сигурно на техните коли не работят светлините :twisted: