PDA

View Full Version : Среща Пазарджик



Gogata
07-06-2006, 15:58
Тази седмица отварят автосалон София 2006 е експо-то.Предлагам ако искате да се организираме нещо и да отскочим до София.Мойто предложение е за неделя рано сутринта :wink:

П.С. Тъкмо се пада и втората седмица на месеца :D

BatVas
07-06-2006, 16:09
Само да Ви редупредя , че тази година е за товарни автомобили. Миналата година решиха , че за леки автомобили и товарни ще се редуват - през година. Така, че тази година е за товарни :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Догодина ще е истинското шоу :!:
Иначе вие пак може да дойдете за срещата в неделя - макар че тогава пък в Кюстендил е високопланинското - и там може да се иде - да видим Лукан как е подготвил ланчата :idea:

Gogata
07-06-2006, 20:00
Мм...това е кофти как са го направили.. :? Е аз така и така съм се наканил и сигурно ще дойда на срещата,ако някой друг реши да се присъедини от Пазарджик и околността мястото го знаете-Тенис кортовете при Билла,час да кажем 11 :wink:

KGB
08-06-2006, 01:59
Тази простотия за камиони една, коли други беше идея на вносителите от Пежо...велики мислители са там.

Az4o
08-06-2006, 08:40
Да наистина тази година автосалона е само за каруци :twisted: Тъй че надали ще е интересно .. Иначе няма да мога да дойда в Пазарджик, но ще присъствам на срещата на Невски ( само да не вали някакъв гаден дъжд пак ) :roll: Ще се радвам ако се организирате нещо и дойдете насам :wink:

ShoxXx
08-06-2006, 17:55
Аз го намирам пък за добра идея, защото така се разпределят площите. В смисъл такъв от една страна ще има повече място за колите догодина. А като се замисля кога изложенията бяха всяка година няма какво толкова да се види и дори са ми досадни. Сега поне ще има повече съспенс и определено съм зад идеята да са разделени, защото сме в Б-я и тук не е като в Женева с по 30 премиери и щанд на Ламбо, Ферари и т.н.

Gogata
11-06-2006, 13:18
Ще се радвам ако се организирате нещо и дойдете насам :wink:

Аз за жалост немога да дойда,в петък ми удариха колата! :evil: :cry: