PDA

View Full Version : Картинг в София



Furious 155
04-07-2010, 19:10
От доста време ми се кара, но няма кой да ми одиса на акъла. Има ли желаещи, вечер след 18 или 19 часа да покараме. Възможните писти са мисля две - Дунев или Красна поляна.
Хайде да се организираме фенове и да покараме!
Желаещи?:duel:

AR147
04-07-2010, 19:15
Аз съм навит и отдавна се каня да пусна една тема.
Предлагам да си изберем 1 ден от седмицата например Неделя и да се събираме през 2 седмици ,който дойде дойде.

ФЕРАРИСТ
04-07-2010, 20:09
Дунев е за пенсионери, Красна е за карачи, Бенковски е за издържливи.....

mochko1
04-07-2010, 20:17
Това картинга е голяма краста :grin: След 100-годишнината в София всеки ден въртя поне по 20 обиколки на пистата във Виница (Варна) ,а утре ако е хубаво времето ще отскоча до Шумен да покарам и там. Запалил съм се до безобразие :grin: Ако има някой зарибен от региона да казва ,ще си организираме състезание ;)

kiler_4o
04-07-2010, 20:35
Не знам къде е Бенковски, но от другата страна на 4ти км. (не знам къде се пада), спрямо студентски град - има страхотна, мога да накарам един приятел да ни закара, закрита е пистата и мн. ме накефи... на дунев - да, интересно е кой ще успее да накара картинга да има най-много сцепление, без да се отпуска и да си прави кефа, като се пързаля, но друго си е голямата писта с поне малко по-мощния картинг... Иначе съм навит... понеже не влизам много често - ако се уговорите нещо и не отговоря - звъннете на 0885 11 27 26 - Крум :)

едит: Иначе на картинг писта Виница редовно ходех миналата година, като бях във варна, даже имам сребърна карта и около 80 обиколки, ама не съм ходил от сума ти време :) Влизал съм 1-2 пъти в първите 3 времена за месеца :)

Furious 155
04-07-2010, 20:48
pредлагам като за начало, да се пуснем първо на Дунев още тези дни, да кажем вторник-сряда привечер. После ако има повече интерес може и на красна да се засилим за неделя.
ОК?

kiler_4o
04-07-2010, 20:55
Според мен не си струва да си даваме на дунев парите, след като на другата е по-готино и дори ако не се лъжа - по-евтино :)

ФЕРАРИСТ
04-07-2010, 21:25
Не знам къде е Бенковски, но от другата страна на 4ти км. (не знам къде се пада), спрямо студентски град - има страхотна, мога да накарам един приятел да ни закара, закрита е пистата и мн. ме накефи...
Пол Позишън е пистата на Момчил Манчев, има 5 полуживи карта, ако жената хукне да бяга по пистата ще е по бърза......

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:24 ----------


Това картинга е голяма краста :grin: След 100-годишнината в София всеки ден въртя поне по 20 обиколки на пистата във Виница (Варна) ,а утре ако е хубаво времето ще отскоча до Шумен да покарам и там. Запалил съм се до безобразие :grin: Ако има някой зарибен от региона да казва ,ще си организираме състезание ;)
Варненското писте найстина е хубаво, преди картовете им бяха пълни которници, сега не ги знам на какъв хал са, но след Хасково, ВН е най готината писта за картинг в БГ.....

Ramsezsh
04-07-2010, 21:50
Някой може ли да обясни къде се намира пистата в Бенковски? Иска ми се да я пробвам, но не съм много на ясно къде се намира. Квартал Бенковски го знам, но само до там. Благодаря предварително.

mochko1
05-07-2010, 00:20
Варненското писте найстина е хубаво, преди картовете им бяха пълни которници, сега не ги знам на какъв хал са, но след Хасково, ВН е най готината писта за картинг в БГ.....

Нямам опит с други картове и не мога да кажа дали стават. Нямат спирачки ,ама те не ти и трябват :grin: Има само два завоя на ,които ги ползвах. Иначе пистата е супер има си бързи ,има си и бавни завои. Имат и по мощни картове ,още малко да по свикна и ще пробвам и тях :razz: Сега гледам схемата на Бенковски ,тая писта ще е ааадската мания ,трябва да я изпробвам задължително :grin:

kiler_4o
05-07-2010, 07:43
На Винишката писта можех и аз без спирачки, но много малко пъти съм успявал да взема по този начин най-острия завой, без да губя време...
А тая в Бенковски - мн. прилича на Виница :) Трябва да се пробва :) Изглежда мн. примамливо, но е в другия край на София :) Но пък ми е близо до офиса (относително), така че някой път може да се разходя да я видя :)

detelazurno
05-07-2010, 09:55
Ауууу, бомба :) Ще се присъединя задължително. Картинга много ме кефи. Нищо, че съм карал само 3-4 пъти :)
На другите места как са цените, че аз само на Красна полаяна съм карал? Там е 2 лева на обиколка, но има промоция - ако вземеш 5 обиколки (демек 10 лева) ти дават една безплата. Та за 10 лева се въртят 6 обиколки.

kiler_4o
05-07-2010, 11:41
Ауууу, бомба :) Ще се присъединя задължително. Картинга много ме кефи. Нищо, че съм карал само 3-4 пъти :)
На другите места как са цените, че аз само на Красна полаяна съм карал? Там е 2 лева на обиколка, но има промоция - ако вземеш 5 обиколки (демек 10 лева) ти дават една безплата. Та за 10 лева се въртят 6 обиколки.

В зависимост от това за колко време се прави 1 обиколка - можеш да го сметнеш, иначе не може да се прецени :) Иначе задължително - пак си давам телефона 0885 11 27 26 - Крум - ако някой нещо се уговори - да звънка :)

MUROMAN
05-07-2010, 19:32
Някой може ли да обясни къде се намира пистата в Бенковски? Иска ми се да я пробвам, но не съм много на ясно къде се намира. Квартал Бенковски го знам, но само до там. Благодаря предварително.

Щом продължиш от кв.Бенковски посока Бенковски караш 1 км и отДясно на един стълб има табела Картинг Писта. 300 метра надолу по уличката/на Дясно/ е картинг пистата. Пистат става ,преди работеше денонощно и цените бяха добри , но после вдигнаха цената и от тогава не съм ходил.
Аз може да мръдна днес или утре и да дам актуална информация от картинг писта - Бенковски.
Предлагам да не пришпорваме темата , а да направим един добър обзор на нещата и да се съберем в уречен ден , дата и място и да си направим фън.:biggrin1:

Flame
05-07-2010, 21:42
Много разумно Мариянски,браво-добър подход-хаха.Не бе сериозно ся,и аз съм за идеята,и без това отдавна ми се ходи на картинг,а няма с кой:???:

Ramsezsh
05-07-2010, 21:57
Щом продължиш от кв.Бенковски посока Бенковски караш 1 км и отДясно на един стълб има табела Картинг Писта. 300 метра надолу по уличката/на Дясно/ е картинг пистата. Пистат става ,преди работеше денонощно и цените бяха добри , но после вдигнаха цената и от тогава не съм ходил.
Аз може да мръдна днес или утре и да дам актуална информация от картинг писта - Бенковски.
Предлагам да не пришпорваме темата , а да направим един добър обзор на нещата и да се съберем в уречен ден , дата и място и да си направим фън.:biggrin1:


Благодаря колега.

slik4eto
06-07-2010, 01:09
хора има и в студенски карт. писта :)

kiler_4o
06-07-2010, 02:12
В студентски предполагам за Дунев става въпрос - тя не става... Ако ще ходим утре или вдругиден обаче - ще трябва някой да ме вземе, защото ще си оставям колата да я правят...

digitalundgrd
08-07-2010, 07:30
Аз съм навит за Красна поляна!

zloster
08-07-2010, 12:22
Колеги, не видях някой да е споменал за пловдивския картинг: http://www.kartinglauta.com/
Мисля, че всеки фен на картинга ще я оцени, особено като се качи на картовете от 9 к.с. (средното скъпите, около 2лв/обиколка). Аз съм почти 100 кг и на по-слабите картове им идвам в повече, затова не харесвам да карам в София.
Моят съвет е, ако имате ходене към/около Пловдив, да пробвате там.

kiler_4o
08-07-2010, 13:11
До колкото знам Лаута е много добра писта, но е на 100 км. оттук, малко хора ще се навият да ходим там (освен ако не са от Бургас :D) ... А тази в красна поляна коя е, че сега тотално ме объркахте :D Утре си занимавам за бс и в неделя-понеделник някъде се връщам... навити за нещо вт.-сряда?

zloster
08-07-2010, 14:04
Ей това е пистата в Красна поляна.
Редакция:
Така е оразмерило картинката, че нищо не се вижда.
Ето тук нормална:
http://img227.imageshack.us/img227/499/krasnapolqnakarting.png

Sm0k
08-07-2010, 14:58
Според мен от пистите в София, тая на Красна Поляна е най-добре - хубава е, широка, конфигурацията е добра, има сравнително добри картове, абе истинска писта и там може да си направиш шоуто най-добре :) Бенковски също е добра, ама е много счупена и тесничка - ако я караш сам е супер, ама ако сте компания не могат да стават много лесно изпреварвания :) Дунев за мене е кофти, асфалта пързаля много, пък и тая временна конфигурация дето са спретнали на плаца не ме кефи, но пък плюса е че има работещо времеизмерване :) Пол пъзишън, тая върпосната закрита в комплекса на ЦСКА, също е малко кофти, щото настиклата е бетон пък и картовете както каза Ферариста са малко умрели, поне така бяха последно като ходих. Така, че ако има организация за Красна съм най-навит, ама ако кажете ше пробваме и друга :) А междудругото, Бенковски последно като ходих май излизаше най-евтина :) И малко отклонение, преди години имаше една в Бистрица, която според мен беше супер добра, ама за съжаление сега е разрушена, скоро минавах от там :)

Ето тук могат да се види малко инфо:
http://auto-kart.com/pisti.php?id=15

mochko1
15-07-2010, 11:57
Вече няколко пъти ходих да карам на шуменската писта :grin: Пистата е хубава ,но е тесничка и изпреварвания стават трудно ,има доста трудни завойчета и като цяло не е от много бързите. Асфалта е перфектен ,неравности има само на едно място и те са минимални. Картинзите вървят добре има и два 270 кубикови :grin:

pikli4ka
16-08-2010, 20:10
Ей какво стана, избрахте ли ден и час за картинг...

Galof
22-09-2010, 14:53
нещо умря тази тема :disgust:

mim
22-09-2010, 15:02
Сега, аз ако кажа, хайде в Бенковски или хайде в Красна Поляна, най-вероятно няма да имам време да дойда :(
ама ако фиксирате час и ми се освободи временце, може да направя някое кръгче с вас

Assya
22-09-2010, 16:15
Аз съм навита, ако някой организира.

Flame
22-09-2010, 18:07
Ми,хайде докато е хубаво времето,още,аз ще говоря с който видя тия дни и може нещо за другата седмица,да се разберем:static:

Assya
22-09-2010, 19:41
Супер, ще чакам да пишеш, че ми се кара много картинг... :D

sen7
23-09-2010, 17:03
Червено знаме ?!?! (не съм чел цялата тема, само последните 4-5 мнения)
Има права за изпреварвания три карта един до друг да се наредят, има и много технични завои, има и измервателни......май :)Бе имаше.

Assya
24-09-2010, 22:26
Тая писта не я знам, къде се намира ?

Furious 155
24-09-2010, 22:31
Червено знаме ?!?! (не съм чел цялата тема, само последните 4-5 мнения)
Има права за изпреварвания три карта един до друг да се наредят, има и много технични завои, има и измервателни......май :)Бе имаше.
Тази след кръговото надолу след сервизния комплекс на Дунев ли е? Ако е там и на мен ми се ходи да я видя и да покарам. Пистата била в едно хале и реално е закрита, та не зависим от времето.
Ако искате може още в неделя да скочим там!

Assya
24-09-2010, 23:04
Ами, аз тази събота и неделя съм цял ден на работа, ако изберете друг ден съм на линия.

AntiLuuP
25-09-2010, 00:04
Тази в Красна поляна е добра - картовете вървят прилично и е 1084м, докато на Дунев е около 800м и картовете с мойте скромни килца трудно отбелязват как си трябва.
А тази на бистрица я затвориха до колкото знам заради смъртни случаи.

detelazurno
25-09-2010, 00:16
Тази в Бистрица е затворена доста отдавна.
В Красна поляна проблема е, че бързите картове са само 3 и ако се пускат повече хора едновременно е неравностойно.
На Бенковски не съм карал, но съм навит да отида и да видя за какво става въпрос. Чувам, че била технична писта.
Btw по тия места дали дават да се кара със собствена каска, че нещо не ми се носят тия тенджери дето ги раздават по пистите?

Flame
25-09-2010, 00:17
Тази след кръговото надолу след сервизния комплекс на Дунев ли е? Ако е там и на мен ми се ходи да я видя и да покарам. Пистата била в едно хале и реално е закрита, та не зависим от времето.
Ако искате може още в неделя да скочим там!

Карал съм на тази писта преди няколко години,а може и пивече,сега нз как е,иначе картовете бяха прилични,но не беше особено равна,и аз съм на работа събота и неделя,евентуално нещо за през седмицата или за другия уикенд.

AntiLuuP
25-09-2010, 00:25
...
Btw по тия места дали дават да се кара със собствена каска, че нещо не ми се носят тия тенджери дето ги раздават по пистите?

Мисля че няма проблем, а те иначе раздават и нещо като имитация на боне за под каската.... абе кофти си е лятно време главата ти става компот вътре...

-Bobby-
27-09-2010, 13:58
Аз съм навита, ако някой организира.

Предвид, че аз целегодишно, или поне от март до ноември, само организирам подобни мероприятия, бих се радвал някой да ме отмени и само да дойда да покарам, без да се занимавам с организации. :)
Че съм забравил вече какво е само да отидеш до пистата и да караш, без да мислиш за още 150 неща...

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:54 ----------


Тази в Красна поляна е добра - картовете вървят прилично и е 1084м, докато на Дунев е около 800м и картовете с мойте скромни килца трудно отбелязват как си трябва.
А тази на бистрица я затвориха до колкото знам заради смъртни случаи.

Красна е дълга 950 м - мерена метър по метър. ;)
Начко и Иван едва не ни ругаеха, че не била под километър, ама като видяха с очите си дължината, млъкнаха набързо. Оказа се и че не знаеха, че писта се мери по средата на асфалта, а не по външната линия, ама те и много други неща са им чужди в тоя бизнес... иначе там щеше да е бисер и опашки от народ...
Дунев пък е 280 м - къде ги събрахте 800 на този плац там, не знам. Но там не става за друго освен дрифт - Бончо е купил цял тир регенерати, които са си пластмаса. На 33 градуса на сянка там въртяхме над 20 обиколки и като спряхме, гумите бяха... студени! И лъщяха като стъкло. Но комент...

А Бистрица я затвориха поради липса на финикийци, и защото картовете вече не ставаха и за скрап (само на един от тях, преброих 43 заварки...).

sen7
28-09-2010, 15:34
бе на червено е закрита ама съм карал зимата и е тегаво - ръцете ти отказват да държат волана.Пистата не е много дълга, но май ми е фаворит като настилка и конструкция и т.н..Но вие си знаете.

aMoRe
29-09-2010, 10:31
Ооо супер най-после някой да иска на картиииииинг ;) от кога търся доброволци ;)

detelazurno
29-09-2010, 10:40
Ооо супер най-после някой да иска на картиииииинг ;) от кога търся доброволци ;)

Не си казал, не сме отишли ;)

Иначе на мен пистите фаворити са ми Бенковски и Красна Поляна. Ама като гледам как вървим с организацията и най-вече атмосферните условия......

xidra
30-09-2010, 19:07
Аз преди 2 седмици ходих на Бенковски. 20 лева - 30 минути и след това не мога да стана от карт-а 10 минути ... Бях се схванал на куче. Каски там не дават .. най-добре е с очила или евентуално собствена каска.
Pole Position на дъжд като ходих предо доста време капеше от тавана и на места имаше локвички.
Красна поляна става също. Пистата е голяма картовете са добри горе долу.
Спомням си като бях на 14 години ходих да карам в Борисовата градина и нямам спомен каква беше пистата само си спомням , че имаше голяма права преди старт-финала и след това имаше лек завой и не пускаш газта доста време :) (ама после как се спира не питайте :wierdo: )
Това е от моя скромен опит :coolio:

speеdddddd
03-10-2010, 08:44
Само се пише ,ама никой не предлага ден и час :director:

Имам предложение за другата събота (09,10)на пистата красна поляна ,стига само да не вали и да не е много голям клинч . :director:

Имам един познат там който за определен час може да запази пистата да няма други !

Нека който мисли да идва да пише .

aMoRe
04-10-2010, 09:55
Не си казал, не сме отишли ;)

Иначе на мен пистите фаворити са ми Бенковски и Красна Поляна. Ама като гледам как вървим с организацията и най-вече атмосферните условия......

Ама аз съм жена бе хаха :)

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:53 ----------


Само се пише ,ама никой не предлага ден и час :director:

Имам предложение за другата събота (09,10)на пистата красна поляна ,стига само да не вали и да не е много голям клинч . :director:

Имам един познат там който за определен час може да запази пистата да няма други !

Нека който мисли да идва да пише .


Ами ако е след 17:00 аз 100% :) за жалост обаче ако е по-раноо няма да мога :cry:

fiore
04-10-2010, 10:30
Красна поляна в съботно неделни дни е добра идея, само да издебнем да е сухо.
Тези дето идват може и да са подходящи. Хората идващи в четвъртък в пипълс имат нагласа за съботно или неделно каране.

MrX
04-10-2010, 10:37
Зарежете тия подобия на писти и картове!
Брезник, 50 км. нова писта, нови картове - 4/6.5/9/15/22/28 конски сили.

fiore
04-10-2010, 10:40
Ти си като рекламен агент на "Конска":) Пътя до там и обратно е време и бензин.
Поне кажи цените там.

-Bobby-
04-10-2010, 10:47
Зарежете тия подобия на писти и картове!
Брезник, 50 км. нова писта, нови картове - 4/6.5/9/15/22/28 конски сили.

А картове от 15/22/28 конски сили, ти ли ще ни осигуриш? Щото от пистата малко трудно ще ти измислят такъв. ;)
Аз нямам против де, особено ако уредиш някой шифтър, макар че там пистата е тясна и опасна за професионални машини...

MrX
04-10-2010, 12:41
А картове от 15/22/28 конски сили, ти ли ще ни осигуриш? Щото от пистата малко трудно ще ти измислят такъв. ;)
Аз нямам против де, особено ако уредиш някой шифтър, макар че там пистата е тясна и опасна за професионални машини...

Ако покриеш нормата за време и имаш желание караш 15/22/28 осигурен от пистата.


Ти си като рекламен агент на "Конска":) Пътя до там и обратно е време и бензин.
Поне кажи цените там.

След Хасково и на повече от 100 км съм навит да ида но да карам картове, а не орязани косачки за трева. А за времето и парите всеки сам си преценява!

detelazurno
04-10-2010, 12:51
Ама аз съм жена бе хаха :)[COLOR="Silver"]

.............

Е хубаво де. Прощавай. В такъв случай променям изкзването си на не си казала не сме отишли.
Така или иначе като гледам какви са условията....

-Bobby-
04-10-2010, 13:02
Ако покриеш нормата за време и имаш желание караш 15/22/28 осигурен от пистата.


Интересно защо не съм обърнал внимание на тази оферта, още повече проблем там с нормите нямам... но така или иначе, аз на Конска с бегачка не бих се пуснал. Там реално, зона за сигурност няма и е много опасно с мощна машина, особено за някой, който дори да кара добре, не се занимава редовно с подобен тип каране.

А "косачките за трева", ако са с хубави двигатели, шасита и правилните зъбчатки, могат и доста емоции да носят. Хасково обаче е сред лидерите по "картове в трагично състояние", така че...

ФЕРАРИСТ
04-10-2010, 15:58
Аз преди 2 седмици ходих на Бенковски. 20 лева - 30 минути и след това не мога да стана от карт-а 10 минути ... Бях се схванал на куче.
Предполагам ще е добре да опиташ две серии от по 20 минути, с 5 мин пауза между тях, с каска и гащеризон, темп на въздуха 33, на асфалта 45, и тогава да видиш какво шоу е.....

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:54 ----------



След Хасково и на повече от 100 км съм навит да ида но да карам картове, а не орязани косачки за трева. А за времето и парите всеки сам си преценява!
Мда.....пък и освен жилото на газта има още къде къде по приятни неща дето могат да се скапят.....:bath:.....но иначе като цяло имахме късмет, щом почти 90% от картовете издържаха толкова каране, може да се каже че тав отбелязват значителен възход.....

-Bobby-
04-10-2010, 16:10
Предполагам ще е добре да опиташ две серии от по 20 минути, с 5 мин пауза между тях, с каска и гащеризон, темп на въздуха 33, на асфалта 45, и тогава да видиш какво шоу е.....

Добави същия период от време, на тези условия, да се припичаш готино на слънце за загрявка, след което да изкараш тази дистанция... аз щях да колабирам тогава... после се чудеха някои хора, защо дъртия издържа, а аз не... той дъртия, ако трябваше да понесе такова нещо, щяхме да го караме...:priest:

aMoRe
19-08-2011, 12:32
Има ли желаещи ? :)

soldier81
19-08-2011, 14:58
За кога и къде?

aMoRe
19-08-2011, 15:06
за когато и където искате :)

alex052
19-08-2011, 15:51
пишете и мен ако се разберете/и ако карта носи според вас над 100 кила животегло/

aMoRe
19-08-2011, 16:01
пишете и мен ако се разберете/и ако карта носи според вас над 100 кила животегло/


Носи :) така, че казвайте дата, час и място ;)

detelazurno
19-08-2011, 21:11
Нещо като този уикенд в Красна поляна?

aMoRe
19-08-2011, 21:15
бива..обяснете къде е, че не см ходила :)

detelazurno
19-08-2011, 21:29
бива..обяснете къде е, че не см ходила :)

Направо карта слагам, че да е по-пригледно, а ако има нужда от допълнителни обяснения, питай. Или пък ако някой не може да се ориентира въпреки всичко може да се разберем нещо и да го чакам някъде та да го заведа. А по-конкретно за ден и час.... Ами да речем събота, а за час.....или преди 12:20 или след 14:30.

aMoRe
19-08-2011, 21:57
ок..пишете за час. надявам се да го намеря бързо:)

-Bobby-
23-08-2011, 12:46
И кво, карахте ли? :)

detelazurno
23-08-2011, 12:56
Не. Нещо не се доарзбрахме. Хайде този уикенд да вземем да направим една истинска уговорка и да побръмчим малко :)

aMoRe
23-08-2011, 12:57
хайде ;)

-Bobby-
23-08-2011, 14:16
Аз миналия уикенд карах, ама не в София, и не беше не-официално бръмчене. ;)
Ако уикенда не запаля към Паничище да отморя малко, може да мина да побръмча с вас... само кажете къде.

detelazurno
23-08-2011, 14:31
Ами миналия път го мислихме на Красна Поляна да покараме, макар, че аз съм съгласен и другаде да идем. Само кажете кога предпочитате по-скоро сутрин или по-скоро следобед. Сутрин - не ви знам колко сте сънливи, следобед - жегичка става. Единственото време в което не мога (поне за момента) независимо кой ден изберем е между 12 и 14:30. Та, пак ви давам възможност да си изберете какво ви влече, ако не, този път аз ще реша вместо вас :)

aMoRe
23-08-2011, 14:33
когато и където кажете :)

-Bobby-
23-08-2011, 14:41
Решавайте вие. Така или иначе, аз ще дойда ей така за купона, на картинг съм се накарал колко за един куп народ. :)

detelazurno
23-08-2011, 14:49
Събота, 10:00, Красна Поляна :go:

-Bobby-
23-08-2011, 14:50
Тя пистата в колко отваряше? Че там със студени гуми, не е истина каква е пързалка...

detelazurno
23-08-2011, 14:52
Тя пистата в колко отваряше? Че там със студени гуми, не е истина каква е пързалка...

http://www.karting-bg.com/index_bg.html

15:00?

-Bobby-
23-08-2011, 14:54
Бе дай 11, в 15 ще изпукаме на тоя пек...
Освен ако не искаш в 10 първо по кафе да пием, преди да покараме. :)

detelazurno
23-08-2011, 15:14
Бе дай 11, в 15 ще изпукаме на тоя пек...
Освен ако не искаш в 10 първо по кафе да пием, преди да покараме. :)

Нямам против и в 11 да бъде. Съображението ми беше, че ако има хора ще трябва да чакаме, а аз към 12:20 ще трябва да си ходя. Макар, че се съмнявам да се е напълнило толкова още в 11 часа. Значи така да бъде - бръмченето ще го извършим в 11:00, а ако искате може и на по кафенце да се видим още към 10-10:30 :)

-Bobby-
23-08-2011, 15:16
Въпросът сега е колко хора ще дойдат...

М/у другото, който не знае къде точно е пистата и входа, да каже откъде ще идва, да упътваме. Може и с предварителна среща с колите някъде..

detelazurno
23-08-2011, 15:20
Въпросът сега е колко хора ще дойдат...

М/у другото, който не знае къде точно е пистата и входа, да каже откъде ще идва, да упътваме. Може и с предварителна среща с колите някъде..

Това и аз го баях предложил, но никой не изяви желание. Иначе карта съм сложил (макар да не е особено видима) и освен това на сайта който пуснах преди малко има всички координати на пистата. Иначе до момента сме 3-ма.

soldier81
23-08-2011, 15:42
Бройте ме и мен.
Само някой да каже как се стига до тази писта,че не съм ходил там.Идвам от Цариградско през центъра.

detelazurno
23-08-2011, 15:56
Бройте ме и мен.
Само някой да каже как се стига до тази писта,че не съм ходил там.Идвам от Цариградско през центъра.

Цариградско -> жълтите павета -> Тодор Александров -> наляво по Константин Величков, след това пресичаш Стамболийски и на следващия светофар в дясно (точно на самия светофар има ЛукОйл от дясно, а отсреща Шел). като направиш завоя има пак светофар на който се редиш за ляв завой. Правиш левия завой и влизаш в една малка уличка (Освобождение). Караш докрай и там завиваш наляво. Ще се окажеш на едно сравнително широко място, на което можеш да се паркираш. Там е и самия вход на картинга. Ако не се ориентираш може да нарпавим сборен пункт на ЛукОйла който е накрая на Костантин Величков.

aMoRe
23-08-2011, 16:40
да. най-добре ще е

-Bobby-
23-08-2011, 17:04
Добре, аз към 10:30 ще гледам да съм на Лукойла с Алфата. Ако не изскочи друго до събота.

detelazurno
23-08-2011, 17:35
Така да бъде. 10:30 на ЛукОйла. Оглеждайте се за мен. Трудно ще ме объркате - 146-ца с карбонов капак

aMoRe
23-08-2011, 17:37
йес босс :Д там сме

detelazurno
24-08-2011, 16:13
Хайдеее, още хора, ощееее. До тук сме някъде около 4-ма, 5-ма желаещи :go:

soldier81
26-08-2011, 14:32
За утре остава ли уговорката?

D-I-V-A-K-A
26-08-2011, 14:46
Хайдеее, още хора, ощееее. До тук сме някъде около 4-ма, 5-ма желаещи :go:

И аз най-вероятно ще дойда, ама засега клоня към зрител ;)

Suncho
26-08-2011, 15:39
И аз ще съм там ,ако ме спонсорират:super:

detelazurno
26-08-2011, 16:01
За утре остава ли уговорката?

Остава :)

speеdddddd
26-08-2011, 22:04
И аз ще дойда ,ама ще е най-вероятно към 10 50 - 11 00 ,направо на пистата ще дойда ,ако не сте почнали да бръмчите ще се включа ,ако не и аз зрител :balloon:

soldier81
26-08-2011, 22:23
Аз до 9ч. съм на работа,в 10.30 ще съм на бензиностанцията(нали там ще се съберем)

detelazurno
26-08-2011, 23:34
Аз до 9ч. съм на работа,в 10.30 ще съм на бензиностанцията(нали там ще се съберем)

Да на бензиностанцията. Ще се позавъртим там малко и после ще отидем към пистата. Идеята е към 11 да покараме, така че до към 10:55 сигурно ще сме още на бензиностанцията.

Highvoltage
27-08-2011, 00:34
Охоо,супер :) И мен ме бройте :)

detelazurno
27-08-2011, 21:40
:clap: Добре си побръмчахме :) Беше забавно :Tease: Имахме си и оператор в лицето на Suncho, така че и клипчета очакваме. Хайде пускайте ги по-бързо, че ми е интересно как сме изглеждали отстрани :laughing1:

Да започнем да кроим планове за идната неделя? Аз се записвам още от сега! Този път може да отидем на Бенковски.

Tedo
27-08-2011, 21:55
Да започнем да кроим планове за идната неделя? Аз се записвам още от сега! Този път може да отидем на Бенковски.

Коя идна неделя - утре ли? :)

detelazurno
27-08-2011, 21:57
Коя идна неделя - утре ли? :)

Не. Следващата седмица.

Suncho
28-08-2011, 13:50
:clap: Добре си побръмчахме :) Беше забавно :Tease: Имахме си и оператор в лицето на Suncho, така че и клипчета очакваме. Хайде пускайте ги по-бързо, че ми е интересно как сме изглеждали отстрани :laughing1: ....

Не гарантирам за качеството на клипчетата но в моя защита ще кажа че за пръв път съм Фотограф на такова важно събитие :photo:

soldier81
28-08-2011, 16:09
Някой ще ги качи ли да ги видим?

detelazurno
29-08-2011, 09:14
Някой ще ги качи ли да ги видим?

Е хайде де! И аз това чакам ли, чакам....

Highvoltage
29-08-2011, 23:19
Извинявам се приятели,но съм много ангажиран и чак сега успях да сглобя едно според мен добро клипче,което ще ви хареса! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Jd-CVKJcQ-U
Ако не работи линкът, влезте в профилът ми там ще намерите клипчето.
Хайде,приятно гледане :) :Tease:

Извинявам се на Suncho не знаех как му е ника и написах името му! :)

-Bobby-
30-08-2011, 11:53
Клипчето е добро. :)
За разлика от картовете... положението там на Красна е станало още по-трагично... щом 1-и завой и "ухото" горе ги взимам на заварка, а тънкоста преди беше с какво дозиране на газта ще минеш, от каква точно точка на завиване и доколко имаш гащи за тия завои...

Suncho
30-08-2011, 18:34
Извинявам се приятели,но съм много ангажиран и чак сега успях да сглобя едно според мен добро клипче,което ще ви хареса! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Jd-CVKJcQ-U
Ако не работи линкът, влезте в профилът ми там ще намерите клипчето.
Хайде,приятно гледане :) :Tease:

Извинявам се на Suncho не знаех как му е ника и написах името му! :)

Нищо ще го преживея :tequilla: :bouncing_smiley: Иначе доста добре е станало , представям си ОрГинала ..

Highvoltage
01-09-2011, 22:16
Абе, защо не си направим Алфа шампионат? Bobi ти ги можеш тези работи/.

detelazurno
02-09-2011, 00:47
Абе, защо не си направим Алфа шампионат? Bobi ти ги можеш тези работи/.

Може и до там да стигнем, но нека първо го превърнем в нещо като традиция, да се събираме да караме и то по естествен път ще се превърне в състезание :Bolt:

-Bobby-
02-09-2011, 10:35
Абе, защо не си направим Алфа шампионат? Bobi ти ги можеш тези работи/.

Пф, аз по-скоро бих ви подканил да се включите в националния любителски шампионат - и без това във всички шампионати из БГ сме по една шепа хора, особено през 2011, вместо да се делим, по-добре да се съберем... ако ще е отделен Алфа шампионат - само за съвети ме търсете... още една организация ще ми дойде в повече...

detelazurno
28-09-2011, 13:37
Хайде бре колеги. Ако не ви сръчкам малко не ви идва музата май. Да измисим един Бенковски за събота?!
http://kartingbenkovski.com/

speеdddddd
28-09-2011, 14:04
Хайде бре колеги. Ако не ви сръчкам малко не ви идва музата май. Да измисим един Бенковски за събота?!
http://kartingbenkovski.com/


Еми айде ,аз съм навит ,че то май ще е за-последно за тая година .После ще стане бахър ...Аз в събота принципно съм на лекции и ще ми е най удобно след 17:00 часа ,ама не е проблем и да изчезна за час -два за по-ранен час . :prescription:

-Bobby-
28-09-2011, 14:09
Сорим, аз уикенда съм командировка до морето.
Пък и след тази седмица на Speed Challenge-а, на която се наснимах, накарах и надишах на бензин и гуми, сега малко почивка не ми идва зле. :)

soldier81
28-09-2011, 14:46
И аз ще пропусна.
Феста е другата седмица и тече подготовка.