PDA

View Full Version : Срещи на 159-ките



Mury
13-07-2010, 11:29
Момчета предлагам,да вземем и ние да се организираме да се събираме,не сме много,но защо не.щом всички могат защо и ние не.Мисля че ще е полезно и приятно.чакам да зоформиме дискусия за мястото,деня и часа,айде давайте предложения :evil::evil::evil::evil::evil:

П.С.Ако започнеме да се събираме,може есента да направиме разходка до Варна,да се видиме с момчетата-все пак във Варна има доста 159-ки

Stoyan Georgiev
13-07-2010, 12:13
аз съм за, стига да съм в софия

може лятото да се хванете верно до бургас или варна

до варна няма проблем да отскоча :) време да има

dilian alfa gtv
13-07-2010, 13:20
За мен също няма проблем за срещата където и да е давайте да се организираме а иначе ако е около морето от варна сме 5 -159-ки и една брера които идват на срещи.Веднъж присъствахме 4 коли на една среща визията паркирали една до друга е уникална но така и не пуснахме снимки в форума.

Mury
13-07-2010, 14:04
чакам отзиви от софииската група:beer::beer:

bouncer
13-07-2010, 14:13
аз съм винаги навит за срещи и мероприятия :)

kgs159
13-07-2010, 23:57
И аз участвам .

Mury
14-07-2010, 09:30
Ама давайте предложения за ден,час,място:cheers::cheers:

dilian alfa gtv
14-07-2010, 11:23
Аз предлагам да е примерно 7 или 8 август в несебър стария град на паркинга.:cheers:

Mury
14-07-2010, 16:09
Аз предлагам да е примерно 7 или 8 август в несебър стария град на паркинга.:cheers:
Бате идеята беше,първо да започнеме да се срещаме в София,и есента евентуално да се организираме да дойдеме до Варна-защото там сте много със 159-ки.Мисля че не е удачно да е по средата на август,а есента:book::book::book::book:

П.С.Иначе аз ще ви посетя сигурно на варненските редовни срещи,края на август,тогва ще съм на Албена за 4 дни

dilian alfa gtv
15-07-2010, 09:34
Бате идеята беше,първо да започнеме да се срещаме в София,и есента евентуално да се организираме да дойдеме до Варна-защото там сте много със 159-ки.Мисля че не е удачно да е по средата на август,а есента:book::book::book::book:

П.С.Иначе аз ще ви посетя сигурно на варненските редовни срещи,края на август,тогва ще съм на Албена за 4 дни
За мен няма проблем да дойда до софия есента но за другите колеги незнам нека споделят.Когато си във варна пиши едно Л.С да присъствам на срещата пък аз ще оведомя и другите колеги с които поддържам връзка и те да са там.В такъв случай ти дай предложение за дата и място на срещата в софия от по рано да може всеки да разбере и да го има в предвид.

Аз и без това съм планувал на есен да слагам чип на 159-ката и ще идвам към софия тъкмо ще съчетая нещата.

Mury
30-07-2010, 10:14
Аз предлагам на 22-ри август-неделя да се видиме софииските 159-ки.Примерно може да се видим в Пипълс,там има хубав голям паркинг отстрани,ше пиеме по бира две,ше обсъдиме болките на бамбините ни.Само чакам да дадете предложения за час.Другия вариант е да се видием началото на септември,за да са свършили отпуските.:go::go::go::go::go:

me_to_u
03-08-2010, 11:59
То стана като преди 5-6 години, когато исках да организирам среща на Фиат Купе във Варна и отидох сам :picnic: Аз със супер кеф бих присъствал на подобно мероприятие, макар и да нямам 159, за жалост по това време няма да съм в страната. Това не пречи да съм наличен за втората такава! :busted_cop:

Mury
03-08-2010, 13:43
То стана като преди 5-6 години, когато исках да организирам среща на Фиат Купе във Варна и отидох сам :picnic: Аз със супер кеф бих присъствал на подобно мероприятие, макар и да нямам 159, за жалост по това време няма да съм в страната. Това не пречи да съм наличен за втората такава! :busted_cop:

И кво кат нямаш 159,имаш 159 с 2 врати купе:Yeeeehaaa::Yeeeehaaa::Yeeeehaaa::Yeeeehaaa:Ин аче като гледам нещата май няма да станат Август,може по-натам да организираме нещо по-голямо.Иначе аз края на Август съм в Албена и ще мина да ви видя кво правите във Варна:crazy::crazy::crazy:

Nikiboy
18-08-2010, 16:16
То не е ли все тая с каква кола ще дойдеш? На колко алфови срещи съм идвал с ладичката едно време....

Добре сте се насочили към север, защото на юг върлува яко летен грип. Бая станахме жертвите:stretcher:

OgyG
19-08-2010, 11:29
И аз съм "за" - ще се запознаем!:)
В колко часът ще е срещата и къде по точно.

Mury
20-08-2010, 11:52
И аз съм "за" - ще се запознаем!:)
В колко часът ще е срещата и къде по точно.

Ти докога си в Сф,защото се ми се върти в главата,че ще успеем да се съберем евентуално едва след Италфеста,сега до средата на септември всеки мърда нанякъде :go::go::go::go::go:

OgyG
20-08-2010, 11:55
Още около 2 седмици точно ще бъда, а след това незнам, както се получи.

Mury
05-10-2010, 15:18
Ае бе хора,никва активност,айде да се събереме да побъбриме за белисимите:mobile::mobile::mobile::mobile:

DJraceman
10-03-2011, 00:03
Я малко и тази тема да се раздвижи...няма ли да има някъде среща на 159 ки да се съберат заедно???

Mury
10-03-2011, 11:33
Я малко и тази тема да се раздвижи...няма ли да има някъде среща на 159 ки да се съберат заедно???

Ами аз отдавна чакам предложения,но няма никакви,явно хората са заети,което е нормално:gruebel::gruebel::gruebel:

dilian alfa gtv
10-03-2011, 11:49
Пролетен събор ако има тогава да се съберем миналата година беше доста добре в елена.....печени агънца,прасенце :yes::naughty:

DJraceman
10-03-2011, 13:02
Може би на 4ти Италиан Трак дей мисля, че беше на 23.05 живот и здраве а за събор има ли някъде тема или съм я пропуснал :)

Намерих я!!!

stelt
10-03-2011, 14:19
Тракдея е в понеделник. Ако искате да се огледаме за някое местенце в южна България на което да се съберем събота и неделя и оттам да ходим на пистата.

Mury
10-03-2011, 14:43
Тракдея е в понеделник. Ако искате да се огледаме за някое местенце в южна България на което да се съберем събота и неделя и оттам да ходим на пистата.

Аз немога преди тракдея:gruebel::gruebel::gruebel: