PDA

View Full Version : Проблем с окабеляването ?



bobisz
16-07-2010, 15:43
Здравейте Колеги ! Имам един проблем ,свързан с новата ми музика .. :) Закачих усилвател и към него съм боднал 2 елипса LG ,до тук добре .. усилвам сд-то да речем на 12 и няма никакъв дерт, елипсите си свирят .. обаче усиля ли малко музиката от сд-то и спират да свирят ..
Значи мен ме съмнява, че не дава хубава маса .. вързвах я къде ли не, но проблемът си остава .. Къде да вържа масата (че един болт няма в тоя багажник) ?

Kamen666
16-07-2010, 21:37
Съмнявам се да е маса....
А колкото до багажника,над кората,където ти е плафона,има идеално място за вързване на маса :)
Какви кабели си пуснал до усилвателя?
Какъв е усилвателя ?

Sergey_gigov
17-07-2010, 13:26
закъсяваш някъде - провери си връзките от усилвателя до говорителите , и най-вече клемите на самите говорители

kolev
20-07-2010, 11:02
според мен на входа на усилвателя му идва височко нивото от цд-то.

yolimtx
22-07-2010, 23:00
При по-висок товар поради лощо окабеляване ти пада напрежението за това ти гасне усилватела. Какви са кабелите къде си ги вързал? Масата трябва да ти е много силна както и другия силов кабел. Дойде ми и друго на идея ако си с Thunder напримерно, и имаш късо на изхода ще ти свири до известна степен и след това като усилиш ще ти се задейства защитата. Трябва ни просто повече информация за да ти помогнем

Kamen666
23-07-2010, 09:39
Колегата,откакто пусна темата не се е вясвал....работата отива към ключ :)