PDA

View Full Version : Статия за Бургаската среща



krasyb
28-10-2004, 12:23
Лелее пичове, подхвърлих на една позната, ако може нещо да драсне за скромната ни първа среща в Бургас в Неделя и ако знаете къв материал е нахвърляла :D Току що ми го прочете по телефона и направо ми иде да я разцелувам ако ми падне.
Благодаря от сърце Принци и много целувки :oops:
Верно, излиза в някво детско седмично вестниче, но все пак е нещо, утре като го взема, веднага го сканирвам и го пускам :)
Как ше се реваншираме не знам, трябва да помислим :cry:
Само дето малко така ги е понагласила нещата че все едно манифестация от Алфи от ГТ нагоре ше правим ама карай да върви и тва мое да стане некой ден, ДАНО :)

Alfa User
28-10-2004, 12:50
Е, то от тука се тръгва... сега малко списанийце, после сериозните издания. Пък дай Боже всекиму от нас по една GT в най-скоро време... :P

V_G_Z
28-10-2004, 18:06
ехх кво толкова и харесвате на алфа ГТ ? :roll:

Kostadin
28-10-2004, 18:37
ехх кво толкова и харесвате на алфа ГТ ? :roll:
Ъ НИЩО БЕ :shock: НЯКАКВА СИ ALFA GT.........

hf hpe
29-10-2004, 05:41
... и направо ми иде да я разцелувам ако ми падне.
...
Краси ако е като гаджето дето го прати да взима частите от мен, и аз искам да я разцелувам :P

krasyb
29-10-2004, 12:03
е вече в РЕП
-овете и е страхотна! Вестник "Бургаска поща" /BTW за пръв път го чувам, ма не е лошо вестниче бе :) / Следобед я сканирвам да се изкефите щото е адски нахакана, просто феновете на другите марки мое се пукнат от яд, ееех ако беше и 100% истина, ама...:(

За мадамите: Еньо, верваш ли ми че девойката е приятелка на мой приятел и съм на ръба да я разцелувам, че и тя се натиска доста, ама аз такива неща не мога да правя :oops: ма да видим де ???
Проблеми е че готини кандидатки бол, ма няма време бее, за тях :( аз за колата повече време и пари хвърлям :cry: баси! Тая седмица обаче съм решил да го ударя на разврат вече :D хихихи между бачкането естествено :wink:

Поздрави

street_vagabont
29-10-2004, 21:25
Краси Б, трябва да разпуснем някоя вечер край италианските ни коли с бургаски пички :shock: :lol: :lol: .
Дано на срещата в неделя се съберат повече! :P :P :P

krasyb
01-11-2004, 13:56
Статията:
http://www.freewebs.com/krasyb/statia.jpg
а можете да я прочететe и тука заедно със малко снимки от срещата
http://www.freewebs.com/krasyb/

pr_00f
01-11-2004, 14:14
Много е готино пи4ове ЕВАЛА!!
И статииката си я бива.

ALFAcholik
01-11-2004, 19:26
tva se kazva iaka sreshta sledvashtia pat sha sa saberem oshte poveche hora a pyk statiata niama greshka !!!!!! koga sha se sabirame pak ? 8)

KGB
01-11-2004, 23:03
МОМЧЕТА ЕВАЛА :D

не знаете колко хубаво ми стана когато прочетох статията, която е отразила тази хубава среща :oops:

п.с: За 147мицата нека човека и жена му да си я карат със здраве...и да им носи много радост и прекрасни спомени :wink:

krasyb
02-11-2004, 10:47
благодаря на всички които присъстваха на срещата и на всички от клуба които си направиха труда да прочетат статията и разгледат снимките. Правим каквото можем, може да е малко ама е от сърце :D Освен това имаме и заразителния пример и на софиянци :wink:

Kostadin
02-11-2004, 11:36
мога да кажа едно голямо браво на бургазлии!!!
:D
тяхното дело е за пример на всички фенове от различните градове на страната!!!

Dexer
02-11-2004, 22:30
bravo momcheta, tova e samo nachaloto!

statijata e mnogo jaka

147
04-11-2004, 20:06
Хехе, много готино..:-) Страхотна среща, лятото ще се присъединим към вас :lol: А винената 147 е хубава, ако имате въпроси към нея питайте, в ръцете ми порастна :lol: , само ме е яд, че не и залепих лепенка на клуба. Още я пазя, така че в най-удобния момент ще ви я лепна.

krasyb
04-11-2004, 20:30
Мерси мерси :D
Утре май пак ще има статийка в това малко местно вестниче хехе
поискаха ми снимки от срещата оня ден, тъй че ще я постна веднага.
да видим тоз път кво ще измислят господата джурналисти, че съм ги оставил на самотек да пишат малко, кат за безпари толкоз. Ама се упражняваме де. като има нещо по-сериозно са ми обещали в часовете да пуснат нещо. ЩЕ видим :wink:

П.П. Ааа лепенката си я искаме пък :D

arieca155
07-11-2004, 14:28
Мерси мерси :D
Утре май пак ще има статийка в това малко местно вестниче хехе
поискаха ми снимки от срещата оня ден, тъй че ще я постна веднага.
да видим тоз път кво ще измислят господата джурналисти, че съм ги оставил на самотек да пишат малко, кат за безпари толкоз. Ама се упражняваме де. като има нещо по-сериозно са ми обещали в часовете да пуснат нещо. ЩЕ видим :wink:

П.П. Ааа лепенката си я искаме пък :D
krasi i az iskam lepenka :))na tezi tejki remonti imam pravi na 4lenstvo v italianskite klubove .
aaaaaaaaaaaaaaaahhhh bespari4ieeeeeeeeeeeeeeeeeeee...........

svetulkin
07-11-2004, 22:59
http://life.dir.bg/LISTS/gonews.php?id=453770&listid=1004

net_scooter
11-11-2004, 23:06
Спретнал сам едно сайтче набързо, вижте го тук http://web.orbitel.bg/dimmar

Kostadin
12-11-2004, 08:22
браво!!! станало е много добре, евала пичове!!! мъча се да организирам и аз нещо подобно в Пазарджик но за съжаление в тоя форум друг освен
мен от Пазарджик май май няма :cry: , а само колко много алфи има в тоя град ако знаете.....ще видим, ще дерзая пък каквото стане днес даже трябва да отида да си взема визитките на клуба и след това следва раздаване ще се опитам да привлека повече внимание от страна на пазарджиклии към клуба дано се получи нещо!!!

Dexer
12-11-2004, 17:00
Спретнал сам едно сайтче набързо, вижте го тук http://web.orbitel.bg/dimmar

mnogo e hubavo, sega dai boje da go pulnite s novi sreshti, snimki, info i t.n.!

Uspeh!!!!

Alfa User
13-11-2004, 12:44
... но за съжаление в тоя форум друг освен
мен от Пазарджик май май няма :cry: , а само колко много алфи има в тоя град ако знаете.....ще видим, ще дерзая пък каквото стане днес даже трябва да отида да си взема визитките на клуба и след това следва раздаване ще се опитам да привлека повече внимание от страна на пазарджиклии към клуба дано се получи нещо!!!

Е, колега, в същата ситуация си като мен... И тук в Ямбол има доста Алфи, ама тц... надявам се поне при теб да има малко повече успех :roll: