PDA

View Full Version : Проблем с Blaupunkt RC-10 на оригиналното цд



See7heEviL
15-10-2010, 00:22
Здравейте,
Днес си купих въпросното дистанционно на блаупункт.И след монтажа открих ,че всички копчета правят едно и също а именно ако съм на цд връща песен назад,а на радио сменя честотата.
Ако някой се е сблъскал със същия проблем ще съм много благодарен да сподели опита си.

georgievd
15-10-2010, 13:05
Аз се сблъсках със същия проблем :-)

Кво ли не правих с тва дистанционно - не можах да го подкарам.

Имам схемата с печатни платки с всичко, за CD-то, има още една из форума - показва изходите отзад.

Гледах, четох, сменях кабели, махах Блаупункт интерфейса...нема

Според мене проблема е в маймунката, щом не тръгва и при тебе.

Тия 20 кинта дето ги дадох ги прежалих вече.

Добре дошъл в клуба :-)

See7heEviL
15-10-2010, 15:38
20-те кинта ги бях прежалил още преди да го взема,обаче съм започнал един проект за карпц и не мога да измисля подходящо място на цд-то така че да е удобно за боравене с него,а дистанционното беше последната ми идея :)
Здраве да е ще го мисля по друг начин

Ако случайно знеш схемата на мулти волана (или какви сигнали пуска) да ми я пратиш на See7heEviL@mail.bg

georgievd
21-10-2010, 18:15
Изходите/Входовете ги има във темата за Blaupunkt interface-a, ама на мен не ми помогнаха да го подкарам.

Трябва да пробвам с някое дистанционно с кабел, ако има, да видим дали ще проработи

See7heEviL
22-10-2010, 14:45
Разбрах какъв е проблема ,но за съжаление няма лесно решение.
Въпросния блаупункт подава цифрови импулси ,а касетофона чете аналогови.Също така и приемника дори не е захранен защото където е вързан кабела му за захранване е другият вход за копчета от мулти волана.
Поздрави и честито на пре****те се.