PDA

View Full Version : воср



търтей
06-11-2010, 21:08
Както чух по канала

Сталин искал да прави сексуалная революция ама след като нацелили разписанието на Аврора, оня шмиргел Ленин се напил като свиня с водка и взел да фъфли повече от обикновено и го докарали до социалистическая :static:

Ега ин го тургне конь.

spe4elist
06-11-2010, 21:13
Да здраствует Търтею!

morfius
06-11-2010, 22:51
Канало мяза вече на пенсионерска седенка пред блока...
А за революцията... и за последствията, тоя безумен експеримент още дълго ще дава мутирали плодове.

mordohy
06-11-2010, 23:02
Ваксата още не е бил заявил тия си въжделения!
Той просто си ги е правил!
Оставил е другарите Ленин, Троцки, Каменев Зиновиев, Бухарин, Дзержински и прочие да свършат мръсната работа и да тракат с ченетата.
Оставя ги да се снимат с лакираните нокти и да му се присмиват, но застава зад табелката "УЧРАЗПРЕД"
Учреждение за разпределение на кадрите.
До като останалите словоблудстват, той съсредоточава необятна власт, точно както друг наш познат от форума. Много му се кефа!Знае да вади поуки!
Резултата от управлението на др. Иванов е, че комунизма минава в една по-мека форма.
Има семейство и не 95% са в ГУЛАГ, а само 8.
Децата ходят на училище, а не стават работници на 9 години.
Пролетариата има чувството, че е ухажван, ама в общия смисъл.
Вчастност всеки е тероризиран.
Системата се осира тотално.
Все пак три иракчанчета ми обясняваха запалено, че преди Саддам Хюсеин се е падал по един доктор на 150 000 души и училището е било недостъпно.
Извода е, че като за тях си е било супер.
Не всеки, който ти сере на главата ти мисли лошото.
Прогреса идва винаги с насилие!
ВОСР щеше да си е много на място, ако не беше осъществена с парите на германския генерален щаб и мощната подкрепа на Уолтстрийт!
Тоест от руснаци, а не от германски и американски евреи!
Пардон! Юдеи!

търтей
06-11-2010, 23:05
Е ся, предвид, че русь минава от робовладелски строй към комунизъм разликата е малка и може дори да е естествено развитие за този изстрадал народ, управляван от зверове и идиоти.

Ама поради чий шибаните свине ни го налагат на нас? Поради чий синовете на родоотстъпническите продажни мекерета още са отгоре?

Ега ин го тургне конь.

morfius
06-11-2010, 23:09
mordohy, историята не познава общество способно да прескочи част от развитието си без да се вкара в последващ катаклизъм.
Руснаците от феодализъм се опитаха да скочат директно в социализма, стана боза в която удавиха и половината регион.
А немските и еврейските пари... те са малко по-друга тема.
Но да строиш социализъм с мужици, е все едно да развиваш ядрена физика с шестокласници.

mordohy
06-11-2010, 23:12
Ма той им гу е туран още на императрица Екатерина.
Тя си го е търсила де!
То Куклата на кобила, където се е навирала та да и го тури коньо не е била чужда идея, а нейна собствена!:drinking::drinking::drinking::screwy:

morfius
06-11-2010, 23:17
Ама поради чий шибаните свине ни го налагат на нас? Поради чий синовете на родоотстъпническите продажни мекерета още са отгоре?

Ега ин го тургне конь.

Да го турне... ама не толкова на тях, колкото на нашите продажници, дето ни направиха по-комуноиди и от тях, дето стигнаха до геноцида покрай Чернобил и т.н... не кон, табун да им се изреди...
Мужиците просто си продължиха с великоруските амбиции.

търтей
06-11-2010, 23:22
А от кога чакам някой да продължи великобългарските амбиции, ама е на само продажници и мекерета ...
Пе пей ми се
не смей ми се

morfius
06-11-2010, 23:26
Какви великобългарски?
За 500 години са ни ги избили качествено от главата...
Мекерета има не само у нас, но у нас те са на почит.
Защо ли?

Докато не се научим, да творим заедно, ще разрушаваме поединично!

mordohy
06-11-2010, 23:31
Има едни идиоти, дето са като нас и им викат "Българска Орда".
Та в тия "Идиоти" има много български интелектуалци, както и примати, като мен.
Там не пееме и не се смееме на игото ни!
Търсиме пътища и се опитваме да възродиме духа и гордостта ни!

търтей
06-11-2010, 23:32
Абе не са виновни 500-те
Имаме Съединение, сръбско-българска, Балканска, Междусъюзническа, Първа война, Втора световна, не е малко.

При някои печелим, при други не, но идеята я има.

Виж последните години вярно премахнаха българското у нас и трайно насадиха шибани мекерета.

morfius
06-11-2010, 23:33
Опитайте се да възродите поне малко желание за сътрудничество... без него нищо няма да стане.

mordohy
06-11-2010, 23:48
Сътрудничество да, но и гордост!
Няма как да я възпитаме, ако нямаме лостовете.
Аз я възпитавам в сина ми и в подопечните ми хлапета.
Не винаги ме разбират хлапетата, но посявам добри семена и има плодове!
Няма за какво да се оплакваме!
От нас зависи!
Мърлявите келеши по улицата са нашите деца!
Те са по-умни отколкото подозираме.
малко им трябва!
Там дълбайте!

търтей
07-11-2010, 00:00
Шъ се гръмна бе, ма предпочитам некой мъжки да ме напцуе со сопственото си име

morfius
07-11-2010, 00:06
Не знам защо искаш да те псуе някой ... но 500 те са затрили великобългарските мераци.
Да имаме тези неща, но нямаме нищо приличащо на великоруските амбиции или сръбския шовинизъм.
А социзвратените 50 затриха това дето го говоря - сътрудничеството.
Притчата за пръчките в шатрата на кана да ви я разправям ли или я помните?

търтей
07-11-2010, 00:09
Не бе, некой мишок ми е треснал репутация да се гърмя. Ми ще се гръмна, ма това няма да промени историята.

великоруския и српския не са пример за подражание.

Виж това дето са се опитвали да направят българите от Съединеието та до края на ВСВ е убаво. Национален идеал ала бала.

А сега кво имаме? Тръшки. Нац идеалът е да съм мутра или чалгажийка. Яко.
Кво правим за българите в Западните покрайнини? В Македония? В Молдова и Украйна? В Татарстан?

morfius
07-11-2010, 00:16
Не бе, некой мишок ми е треснал репутация да се гърмя. Ми ще се гръмна, ма това няма да промени историята.

великоруския и српския не са пример за подражание.

Виж това дето са се опитвали да направят българите от Съединеието та до края на ВСВ е убаво. Национален идеал ала бала.

А сега кво имаме? Тръшки. Нац идеалът е да съм мутра или чалгажийка. Яко.
Кво правим за българите в Западните покрайнини? В Македония? В Молдова и Украйна? В Татарстан?

Комуноидното мекере дето го е шубе да си каже името и него да му го турне... коня 8-)
И при мен се е отчел ... ама не смее да си каже кой е ... комуноидни похвати, доносче изотзадзе и т.н.
Мекерета на почит :)

А за национален идеал първо трябва осъзнаване на нацията, което минава през сътрудничеството... през осъзнаването, че доста от интересите ни са общи.


Сътрудничество да, но и гордост!
Няма как да я възпитаме, ако нямаме лостовете.
Аз я възпитавам в сина ми и в подопечните ми хлапета.
Не винаги ме разбират хлапетата, но посявам добри семена и има плодове!
Няма за какво да се оплакваме!
От нас зависи!
Мърлявите келеши по улицата са нашите деца!
Те са по-умни отколкото подозираме.
малко им трябва!
Там дълбайте!

Гордостта е странна птица, докато не я ритнеш не излита...
На приказки е чудесно нещо гордостта, на практика иска повечко себепознаване да не стане възгордяване.

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

Ramsezsh
07-11-2010, 00:18
Като се замислим, че последните 6 века народа ни е бил мачкан и тъпкан и идеята, че преклонена глава сабя я не сече какво да се очаква. Мордохай е прав - дух и гордост са ни необходими. Догато постоянно търсим Големия брат и омаловажаваме всичко българско и най-вече историята така ще е.

morfius
07-11-2010, 00:22
Дух и гордост поединично ... орел рак и щука в най-добрия случай :)
Силата на нацията е колективна сила.

търтей
07-11-2010, 00:28
Не знам дали е за щастие или за съжаление, или път и за двете, ама долният надпис не е у нас

http://www.bulgarile.narod.ru/dvizsenie/2004/ris/bulgariazsiva2.gif

mordohy
07-11-2010, 00:29
Комуноидното мекере дето го е шубе да си каже името и него да му го турне... коня 8-)
И при мен се е отчел ... ама не смее да си каже кой е ... комуноидни похвати, доносче изотзадзе и т.н.
Мекерета на почит :)

А за национален идеал първо трябва осъзнаване на нацията, което минава през сътрудничеството... през осъзнаването, че доста от интересите ни са общи.



Гордостта е странна птица, докато не я ритнеш не излита...
На приказки е чудесно нещо гордостта, на практика иска повечко себепознаване да не стане възгордяване.

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:10 ----------


Много хубаво го каза
Аз си ги ритам и не се съобразявам
Колко от нас обаче са завели детето си на Мадарския конник преръшкали са околността и са го изкачили, като са обяснявали историята и философията му!
Имаме и други паметници

morfius
07-11-2010, 00:35
Търтей, не знам от къде е снимката... но си мисля, че е и за двете.
Ние тук не искаме да е жива... за да изгори и на комшията плевника.
Ей това трябва да променим, а не да гоним мераци за величие.

Мордохай, история имаме в излишък, настояще нямаме... а без него няма как да творим бъдещето.
Хубаво е да се учим от историята не отричам.

търтей
07-11-2010, 00:38
От Казан е.

Величие ... величието е на низшите и слабите, при другите си идва естествено.

На нас ни трябва СЪЕДИНЕНИЕ. По модерному гражданско общество.

Ама мечтиии

mordohy
07-11-2010, 00:40
Идеята ми беше, че преди да заобича комшията, трябва да заобича вуйчо си и леля си!
Тоест родата!
комшията е много важен, но
Божието богу, кесаревото кесарю

morfius
07-11-2010, 01:36
Не искам да го обича... искам да осъзнае, че има някакви общи цели и интереси с него.
Съединение, сътрудничество, гражданско общество (гражданско съдружие)... термини бол, истината зад тях е само една.
Съчките на кана!

pavlin
07-11-2010, 15:25
Все пак, какъв е смисълът на тази тема и как може да мине за сериозна.

morfius
07-11-2010, 16:08
Да дразни комуноидите ... както се оказа :)

Инак всяка тема може да е сериозна, зависи какво се влага в нея.

pavlin
07-11-2010, 16:41
Един вид да си начешем езиците и да видим кой може да изкара най-завъртяната каруцарска благословия. Странни разбирания за сериозност имат някои хора, ама какво да се прави, светът е шарен. Между другото, какво стана с правилата на форума. Когато ни оттърва ги спазваме, когато не ни оттърва, мод едит.

----
Въпроси към модераторите се задават само на ЛС!
Или пишеш по темата или не пишеш въобще!
А още веднъж ако напишеш нещо започващо с "бах" и завършващо на "му" дълго време няма да пишеш нищо в тоя форум и още по малко псувни. Анадънмо?
Old Fox

morfius
07-11-2010, 18:28
Изобщо не иде реч за чесане на езици... и псувни, макар някои така да го разбират.
Който забравя миналото си е осъден да го повтори.

fred
08-11-2010, 19:42
Аз си мисля, че и по турско сме били може би малко по разумни отколкото сега, след тоя комунизъм съвсем се изродихме.
Вчера ми хареса Т.Колев, ако някой го е гледал в "На 4 очи".
Обществото може да постигне нещо, ако е с чисти помисли, честно, знае какво иска и е образовано.И каквото и да говорим, трябва това да се съчетае с младостта.
Тия неща естествено рядко се съчетават, ама в днешно време въобще не ги виждам, почти.Образовани почти няма (има знаещи езици и учили у нас и по света, това не го бъркайте), честни и с чисти помисли - същата работа, па да знаят какво искат......... да, ама не :)
А сърбите са същите като нас, ама след като им натриха носовете, допреди това се имаха за друга работа