PDA

View Full Version : Неам думи



AlfaMan
08-11-2010, 19:27
Що за изтрещял кретен може да измисли такова нещо, което се вижда на 4-та снимка ?
http://www.dnes.bg/photo/2010/11/08/zadyrjaha-teroristi-vzeli-zalojnici-v-shumen.103269

Galeano
08-11-2010, 19:30
Що за изтрещял кретен може да измисли такова нещо, което се вижда на 4-та снимка ?
http://www.dnes.bg/photo/2010/11/08/zadyrjaha-teroristi-vzeli-zalojnici-v-shumen.103269

Божеее........ тия съвсем са изврякали!!

fred
08-11-2010, 19:39
Е как кой, ББ и ЦЦ разбира се

Ramsezsh
08-11-2010, 19:44
Това само луд човек може да го измисли.

Sunny
08-11-2010, 20:22
А нас ни учеха как да пресичаме правилно когато бяхме в първи клас .
Огнестрелно оръжие видяхме на живо чак в девети клас.
Сега ги "подготвят за улицата" от детската градина още . Втория урок може би е стрелба по подвижна мишена .

robygas
08-11-2010, 20:25
Втория урок може би е стрелба по подвижна мишена .

.....по госпожата.:naughty:

kiko73
08-11-2010, 20:27
Да, ама сега си спомних за срещите с партизани и партизанки - една изперкала бабичка ни разказа с невероятни подробности - изскочили черва, откъснати ръце и части от черепи - действието на куршумите "дум-дум"

Sunny
08-11-2010, 20:27
.....по госпожата.:naughty:

Може ... мене друго ми беше на ум ама не мога да го напиша във форума без последствия ..... :censored:

endeavour
08-11-2010, 20:36
Очаквайте всичко! Ето че вече за трети път заплашиха премиера с покушение...( А предните два пъти бяха все в моменти,когато е оплел конците). Затова децата от малки се подготвят за суровата реалност.

S_G_M
08-11-2010, 20:49
Плашат децата от малки , да не стават престъпници , цял живот да си живеят наплашени.
Че тези май само вече и децата могат да плашат :D

търтей
08-11-2010, 21:47
Аре бе. В трети клас ни плашеха с атомни бомби и химическа война, много моля. Макети на разрушени градове и умиращи от лъчева болест. Деца изповръщали червата си от хлор.
В министерството на отбраната имаше много интересна експозиция в бункера отдолу.

Не сте ли висяли цял час с противогаз за свикване с атмосферата?

А ся понеже са същите милиционерски лайна от тогава кво очаквате ...

fred
08-11-2010, 22:00
А, и това е вярно, също така имаше и разни експонати от пласмаса, на поразени от иприт и прочее,а като ни водеха в Музея на революционното движение, срещу Италианкото посолство, имаше експонат - сапун от човешка мазнина и абажур от човешка кожа от концлагерите и други такива...

търтей
08-11-2010, 22:05
И снимки на купчини трупове преди изгаряне.
Яко морбидна история.

Но бяха чудесни места за натискане на уплашени какички ;)

Ramsezsh
08-11-2010, 22:29
А ся понеже са същите милиционерски лайна от тогава кво очаквате ...

Абе се си мисля, че ония времена си отидоха, ама си прав че са си същите ескременти!

pr_00f
08-11-2010, 22:30
А я погледнете снимка номер 5...
Как са протегнати невинните детски ръчички към символа на благосъстоянието ( за милиони Българи :) )


п.с Снимката е копирана от :
http://www.dnes.bg/photo/2010/11/08/zadyrjaha-teroristi-vzeli-zalojnici-v-shumen.103269

Derry
09-11-2010, 00:37
Като ги гледам сегашните хъшлаци съм напълно сигурен, че от игра на CS знаят имената на пушките дето им ги показват и не вярвам да е шок или нещо стресиращо. Но ми се струва глупаво да ги занимават с подобни неща, когато пораснат ако ги интересува подобна тематика ще се ограмотят.

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:32 ----------


Да, ама сега си спомних за срещите с партизани и партизанки - една изперкала бабичка ни разказа с невероятни подробности - изскочили черва, откъснати ръце и части от черепи - действието на куршумите "дум-дум"

Абе то и на мене ми ги разправяха такива неща ама чак в сержантското училище, ко да се прави, част от грозната страна на живота.

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:35 ----------


А, и това е вярно, също така имаше и разни експонати от пласмаса, на поразени от иприт и прочее,а като ни водеха в Музея на революционното движение, срещу Италианкото посолство, имаше експонат - сапун от човешка мазнина и абажур от човешка кожа от концлагерите и други такива...

Тия неща ако са истински - даскалите определено са прекалили.

morfius
09-11-2010, 01:17
Че то целия строй си беше едно безумно прекаляване...
А това от снимките, ако не ви уплаши поне малко, заслужавате си новоживковизма.

Old Fox
09-11-2010, 08:57
Ихааа това вчера в Шумен било? Ай сиктир сифон сифич.:-)
Да поясня - на снимка 2 тълпата на заден фон не се е събрала заради зрелището. Там е входа на паспортна служба и тълпата си стои там от началото на годината. Можаха да измислят как да се правят на комaндоси обаче как да оправят това с паспортите тц.
А на бас че спецназовеца на 3та снимка всъчщност е дограмаджия;-)

veli
09-11-2010, 10:52
4-та и 5-та са уникални.

fred
09-11-2010, 11:35
Абе се си мисля, че ония времена си отидоха, ама си прав че са си същите ескременти!

Не са си отишли, само малко се позамъгли картината, иначе виж масата бизнесмени и политици какви са и къде са тръгнали

---------- Post added at 15:35 ---------- Previous post was at 15:34 ----------


Като ги гледам сегашните хъшлаци съм напълно сигурен, че от игра на CS знаят имената на пушките дето им ги показват и не вярвам да е шок или нещо стресиращо. Но ми се струва глупаво да ги занимават с подобни неща, когато пораснат ако ги интересува подобна тематика ще се ограмотят.

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:32 ----------



Абе то и на мене ми ги разправяха такива неща ама чак в сержантското училище, ко да се прави, част от грозната страна на живота.

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:35 ----------



Тия неща ако са истински - даскалите определено са прекалили.

Истински си бяха, музят сега го няма, там е Пощенска банка, някъде се пазят експонатите

търтей
09-11-2010, 16:37
Истински си бяха, музят сега го няма, там е Пощенска банка, някъде се пазят експонатите

Не вярвам да са били истински, но си бяха страшнички.

BLUE1
10-11-2010, 10:02
Всъщност в деня на отворени врати си беше голямо шоу за хлапетата, в нашата служба повечето момчета искаха да видят къде стой оръжието и да го пипнат, навряха се даже и в арестните помещения, разбира се вътре нямаше никой, но най-големия смях беше когато едно момче попита колегата който ги развеждаше "- чичо, къде криете електрическият стол ?", и изобщо не повярва, че няма такъв, заяви че го лъжем и се аргументира с факта, че той бил гледал филма "Зеленият път".....

fred
11-11-2010, 20:10
Не вярвам да са били истински, но си бяха страшнички.

Хъм, абажура и сапуна имам предвид, май си бяха истински, сапуна беше лепен с тиксо, а ония експонати за иприта и т.н бяха макети, да