PDA

View Full Version : абе вие само се карата в този форум



Bulgarian_Stallion
03-11-2004, 10:35
наистина без обида към който и да е..ама снощи прегледах половината от темите...и разбрах че почти всяка тема завършва с некъв луд спор, и обиди...то не беше кирилицата то не беше газовата оредба и тн. Бил съм член на 2 английски и 1 фиснки форум и никога не сме се карали и заяждали както тука...Пак казвам че не искам да обида никой...ама тука не се дава съвет...а се карате...все едно да питам как се сменя гума и да ми се каже един начин и следващия да каже че по друг начин се прави и най накрая всички почвате да се карате, и аз така и така не научавам да си сменям гумите....УНДЕРСТАННННД както биха казали американците :D :D хайде и без да ме псувате сега...

hf hpe
03-11-2004, 10:40
това май си ни е от манталитета

а той колкото и да не искаме си е балкански :wink:

03-11-2004, 11:18
Май ни е от ината-нали само в нашите географски ширини се използва тая дума. Какво да се прави-няма чуваемост.

И аз съм виновен, знам ама... ? Трудничко се владеем.

:wink:

valjo
03-11-2004, 15:11
трябва да се диша по-спокойно и по-дълбоко :)

между другото hf hpe е пример за незаяждане, за опит да се помогне във всяка ситуация, така че имаме и обратните примери

просто трябва малко повече толерантност :)

03-11-2004, 15:30
Учим се! :oops:

Имаме и воля!

Имаме и примери-това е чудесно. :lol:

А бе ще видите че съм толерантен , ама пусти национализъм.

Простете!

Kefo
03-11-2004, 15:31
Аз пък съм на мнение че спорове са полезни но когато са смислени! Някой беше казал че в спора се ражда истината и мисля че е прав. :wink: За обидите съм категорично против но пък не съм чел някое мнение в което да се обиждаме. :? Е има и някой изцепки но това по-скоро си е до възпитанието и културата. :wink:

WhitePower
03-11-2004, 15:42
e da ama izrazi ot roda abe gadno mamino sinche sa nedopustimi

alf
03-11-2004, 17:07
верно е че в спора се ражда истината, ама понякога спора се преражда в караница, която не е полезна за никой
PEACE!!!

Bulgarian_Stallion
03-11-2004, 17:37
да спора е винаги полезен...но не когато се концетрираме да спориме а не да помогнеме на въпросния проблем. Най тъпото е като някои зададе въпрос и преди да получи отговор почва лудия спор от къде трябва да си направи ремонта, колко трябва да плати и как аз ползвам това и това а ти нищо не знаеш щото ползваш туй унуй....споровете за добри като помагат на проблема не като го остават :D :D

WhitePower
03-11-2004, 17:46
be toi shto ne go pusnesh v foruma na BMW , ako znaesh kakuv spor shte stane
samata ti smimchica e provokirashta

jorko
03-11-2004, 17:56
наистина без обида към който и да е..ама снощи прегледах половината от темите...и разбрах че почти всяка тема завършва с некъв луд спор, и обиди...то не беше кирилицата то не беше газовата оредба и тн. Бил съм член на 2 английски и 1 фиснки форум и никога не сме се карали и заяждали както тука...Пак казвам че не искам да обида никой...ама тука не се дава съвет...а се карате...все едно да питам как се сменя гума и да ми се каже един начин и следващия да каже че по друг начин се прави и най накрая всички почвате да се карате, и аз така и така не научавам да си сменям гумите....УНДЕРСТАННННД както биха казали американците :D :D хайде и без да ме псувате сега...
я поразгледай в тунинг.бг и тука ще ти се стори РАЙ :wink:

Bulgarian_Stallion
03-11-2004, 18:14
щото влезах в финския БМВ форум с тази снимка...и сега некъв ме заплашва че ще обие майка ми и ще на ебе сестра ми (не че имам ама карай) а друг се опитва да разбере къде живея..та не ми се мисли кво ще стане ако влеза в българския форум..... :twisted: :twisted: :twisted:

jorko
03-11-2004, 18:20
щото влезах в финския БМВ форум с тази снимка...и сега некъв ме заплашва че ще обие майка ми и ще на ебе сестра ми (не че имам ама карай) а друг се опитва да разбере къде живея..та не ми се мисли кво ще стане ако влеза в българския форум..... :twisted: :twisted: :twisted:
ми то и тука е същото :lol:

03-11-2004, 18:23
Аз имам регистрация в българския форум на БМВ. Спрях да влизам след като 2 пъти ми изтриха аватара на който беше снимката на моя Fiat. Имах и под текстовете снимка на Alfa Brera и надпис Beaty is not enough, който също изтриха. Мислел съм си да си сложа за аватар твоята картинка и да пусна няколко постинга :twisted: :twisted: :twisted:

Bulgarian_Stallion
03-11-2004, 21:17
пусни ама да не полудеят???щото преди малко питах нещо в тунинг.бг форума и някои почна да ме псува като луд и сега ми истриха питането :evil: :evil:

75 2.0 turbo
04-11-2004, 00:15
abre 4ovek nii sme si balgari nqma kak ina4e da stavat ne6tata v balgaria
ti se edno ne znae6 tuka e taka :4oveka pita kakvo a si4ki go po4vat dali
i nqma nikakav spor za istina a samo nenujno djafkane ot koeto polza nqma a ima i takiva koito nqmat nito edno mnenie koeto da e smisleno
a samo 4etat i vednaga zatapvat s off topicci ama 6te svikne6 spoko ako
misli6 4e mnogo se karame tuka vari u tuningbg/forum da skiva6 ko staa
:lol: :lol: :lol:

KGB
04-11-2004, 00:22
Bulgarian_Stallion,

Твоят аватар беше дискутиран и мислихме да го махнем...ти сам се досети защо???

Относно заяждането....ОК може да го има в една две теми, но като цяло форума е Ок...

Преди да пуснеш каквато и да било тема помисли малко....

п.с: от следващият понеделник, контрола на модераторите ще стане доста по-строг тук...това беше решено на последното съвещание на УС.

147
05-11-2004, 15:49
Абе, Петко, какво й има на темата, нормална си е, малко е излишна, пак се заражда спор, но ще я обсъдим и после някой ще освободи пространството от нея.

DiStefano
05-11-2004, 16:53
Колкото и да ми е неприятно все пак ... трябва да призная този факт за аватара, че не е особено подходящ и с него форума започва да прилича на оня - нали се сещате за кой говора ... имам предвид, че е добре да покажем на колегите от него затова колко сме различни от тях ...