PDA

View Full Version : Първи официални записи по корупционни теми



fred
24-11-2010, 22:41
Нещо по тая тема никакви ни няма, 10 часа записи с разузнавателни срества и никакви коментари тука,аааа:oops:
Някой колега който гледа он-лайн TV, може да качи нещо от ТВ та, та да се види все пак и да се задумаме, на второ четене, както се казва :rolleyes:

/ПП, PLS, админа, ако може да се оправи заглавието на "Първи официални записи по корупционни теми" /че го натрясках бързо/.

Който не е пък чул, евентуално, ето:

http://dnes.dir.bg/news/nikolay-tzonev-tencho-popov-7499353?nt=4

morfius
25-11-2010, 00:17
Що ли не се учудвам, всички поред гепят колко могат... очевадно е.

Това което не го разбирам как от толкова правителства до сега единственото пряко споменато е на Ив. Костов?

Не казвам, че те не са крали... но защо аджаба пак само и точно тях ми сочат... де са Виденов, Беров, Луканов, Кобурготски, Станишев ???

BLUE1
25-11-2010, 08:21
Зрелищата за народа вече две години вървят, а къде е хляба? И СРСетата са нескопосани като всичко в МВР и в държавата въобще.

fred
25-11-2010, 11:40
Ми Костов им пречи, с това, че най много разбърка далаверите на червените, а останалите правителства все си бяха червени, а медиите какви са като цяло, та ..
Но все пак, това е първи официиален запис, който се излъчва в съда и се вижда, как се уговаря корупционна сделка, тоест това е доказателсво по принцип.Ако е заснето от господари на ефира примерно, не е.Това е по интересното в случая, все пак ще видим съда, какво ще отсъди най накрая

BLUE1
25-11-2010, 11:53
Тези СРС та не са доказателство за нищо, следователя е накичен с тях и от редактираните филми се остава с впечатление, че той е активната страна- т.е. иска си пари. Това е поредният кьорфишек на Цецо Шестака и неговият гуру БиБи. Всичко е с цел да се отклонява вниманието от основните проблеми в държавата. Аман от тези двамата дето се изживяват като ОР, каквито всъщност никога не са били. А относно СРС тата адвокатите на защитата ще ги бутнат- първо некачествени са , не се разбират разговорите, второ монтирани са, трето започват от средата на корупционната сделка и т.н.. Има и още един куп условия за да бъдат годни ВД. Не, че този не е крал, но системата на правораздаване като се започне от полицията та се стигне до съда е пълен батак.

morfius
25-11-2010, 11:55
Тия "срс" та ако бяха официален документ за нещо, който може да се ползва в съда, щяхме да ги видим по медиите на кукуво лято, в изключително краен случай 1 година след присъдата :)
Мирише ми на ПиАр по татовски :photo:

fred
25-11-2010, 19:04
Е мисля че са извършени по официален път, демек с разрешение на съда.ПиАра не се изключва, естествено, но определено си мисля, че това е достоверно видео?!:idea2:

morfius
25-11-2010, 22:31
Разрешението на съда и правенето им като хората, че да послужат за нещо друго освен шантаж или пиар са доста различни неща все пак.
Реално какво свършиха тия за година време бре?

fred
27-11-2010, 18:03
А тия нищо, това е така, ама те не са виновни, че народа, както се казва ги изпрати в парламента.
Но все пак поразмърдаха утайката и някои лайна изплуваха най отгоре