PDA

View Full Version : Депутатския резил.....



ФЕРАРИСТ
03-12-2010, 16:42
....никой темичка не пусна, а си струва да се отбележи, макар че пак ще е чудо за 3 дни, просто се излага на показ нещо дето всеки го знае, и пошуми се малко, и на следващите избори тия пак в парламента.....
Най - жалкото е че тва ще си остане така, ББ не мое да ги изфърли щото ще си загуби мнозинството във парламента, дреме им на мърсолите че е уронен престижа на бг политика......
Е как да ходя да гласувам за когото и да било, при положение че излиза че отивам да вкарам някой в парламента да прави престъпления......тоест аз трябва да избера кой да го прави.....

-Bobby-
03-12-2010, 16:46
С риск да породя раздор в темата, ще кажа, че аз не отивам да избера кой да прави престъпленията, но отивам да дам глас за никому-неизвестна бг партийка, само и само да е по-висок %-а гласували българи. Щото ония с рейсчетата от Анадола нямат спирка. На последните избори бая хора успях да убедя в това, други с моето мислене също явно са успели, щом имаше 60% активност и Доган извън властта, респективно...

morfius
03-12-2010, 17:09
Има си тема за новините и раздел за политика :)
Ще преместя това там... но няма да има особен интерес.
Случката с лекарите е далеч по-брутална от лакомията... която е една и съща независимо дали депутати се редят за 6к лв. телефони или избиратели се бият за 1 лв. олио в нов супермаркет... да не настинем или да не се минем.

Гласуването за невлизаща в парламента партия, с невалидна бюлетина или негласуването НЕ променят нищо.
Вземете проучете изборните закони и правила, преди да се връзвате на подобни "инициативи".

ФЕРАРИСТ
03-12-2010, 17:15
Гласуването за невлизаща в парламента партия, с невалидна бюлетина или негласуването НЕ променят нищо.

Съгласен съм - така е.....но за 20 години стана ясно че и гласуването не променя нищо....

morfius
03-12-2010, 17:19
Гласуването само по себе си естествено, че не променя нищо... може да промени само ако е част от действия - наричана демокрация.

Ти като си сложиш нови накладки късаш ли датчика... той няма да ти трябва скоро (до следващата смяна/избори)?
Щото ние това правим, като минат изборите и само седим и псуем по форуми и кръчми.

ФЕРАРИСТ
03-12-2010, 18:31
Ти като си сложиш нови накладки късаш ли датчика... той няма да ти трябва скоро (до следващата смяна/избори)?

Тва с датчика е добър пример....аз тоя датчик изцяло съм го махнал на сите коли.......ако чакам той да ми светне че да видя че имам накладки за смяна......и с другото - ако гакам политиците и държавата да ми направят по живота лесен, може да чакам още 20 години - затва аз гледам сам да си го направя такъв......

morfius
03-12-2010, 18:34
Е ти си про... ама редовия шофер ако го махне какво ще стане?

-Bobby-
03-12-2010, 18:38
Ще отскача редовно при майстора да му преглежда каляската. То аз дето съм доста напред с мат'ряла и мога да си следя сам много от нещата, на всеки 6 месеца и без нужда правя една разходка с цел преглед.

Но темата беше за резила на народните избраници, макар да правим асоциации...

Derry
03-12-2010, 20:59
Според мен правилното е тия момци и девойки да се отказват овреме от професията депутат, ако на тях не им стиска партийте им да ги изключат.

kiko73
03-12-2010, 21:07
И тия кат` се откажат к`во? Да не би на тяхно място да дойдат ангелчета с крилца? Аз нещо съм пропуснал цялото, ама ми разказаха, че някакъв мазник обяснявал как се интересува от хай-тек, та за това бил там - ех мам.. .., що поне не си затварят плювалниците и нищо да не казват та да не ни предизвикват да псуваме като хамали!

morfius
03-12-2010, 21:09
Ще отскача редовно при майстора да му преглежда каляската. То аз дето съм доста напред с мат'ряла и мога да си следя сам много от нещата, на всеки 6 месеца и без нужда правя една разходка с цел преглед.

Но темата беше за резила на народните избраници, макар да правим асоциации...

Избори на 6 месеца няма ли да ни дойдат множко?
Явно не схванахте асоциацията... а тя е с обратната връзка, която липсва на нашата държава и общество.

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:08 ----------


Според мен правилното е тия момци и девойки да се отказват овреме от професията депутат, ако на тях не им стиска партийте им да ги изключат.

И какво ще ги накара да се откажат ако мога да запитам, коментарите под сурдинка ли?

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:09 ----------


И тия кат` се откажат к`во? Да не би на тяхно място да дойдат ангелчета с крилца? Аз нещо съм пропуснал цялото, ама ми разказаха, че някакъв мазник обяснявал как се интересува от хай-тек, та за това бил там - ех мам.. .., що поне не си затварят плювалниците и нищо да не казват та да не ни предизвикват да псуваме като хамали!

Докато чакаме някой да ни оправя, ангелите да слязат... ще станат същите за 1 година!

tanatos
03-12-2010, 21:10
Мене ми е жал за тези хора..За едно Верту станаха за резил и за смях. Последствия естетвено няма да има за тях, а и българина отдавна се е примирл с всичко. Слаб народ, слаба държава...

AlfaMan
03-12-2010, 21:12
Всъщност погледнато от друг ъгъл, тези май са наистина най-изпадналите депутати, тоест "най-огладнелите", щом за един кирлив телефон, са готови да заложат кариерата си. Но констатациите са много тъжки и будят сериозно безпокойство, защото ако за телефон струващ 6 бона са готови да си зарежат държавните дела, то какво би станало да речем за 60к - сигурно би трябвало с лекота да изтъргуват България.
За жалост, така ще е, когато не гласуваш за определен човек, а за някаква партия с каква ли не гмеш в партийната и листа.

kiko73
03-12-2010, 21:15
Някой беше казал, че всеки народ си заслужава управляващите... `97 като мръзнахме и брахме страхове дали няма да ни понабият ония с качулките к`во последва? Оня наглец И.К. гледам напоследък пак изпълзя от дупката - явно смята, че онези след него се оакаха достатъчно та да забравим за неговите "подвизи".

morfius
03-12-2010, 21:57
Ако визираш Костов, неговите подвизи бяха най-малко вредни от всички други управници дето сме имали.
С тия нагласи ще ни клатят милиционери и в 22 век...

kiko73
03-12-2010, 22:20
нЕма да са милиционери.... според мен идва ред на митничарите или може би нЕкой от двата синода ще ни клатят след ТЕЗИ :busted_cop:

morfius
03-12-2010, 22:25
Не мислите... милиционери и ДСари ни клатят вече 20 години... няма скоро да се промени, ако ние не го променим.

kiko73
03-12-2010, 22:33
Нема ядове - сега цЕЦКО си създава нови кадри за да има за още 20 год. :spiteful:

ФЕРАРИСТ
03-12-2010, 22:36
Мене ми е жал за тези хора..За едно Верту станаха за резил и за смях.
Къв резил тия са толкоз дебелокожи и се мислят за толкоз недостижими - гледах го тоя Лъчезар незнамсикой, след това нагъл та дрънка......за кво да съм бил виновен вика.......да го пребиеш жив.....

tanatos
03-12-2010, 22:49
Лъчко мозъка с кеф бих му сернал в устенцата, по нагъл тип нема. Е те тоя келеш беше пребил дъщеря си, после некви други мурафети беше завъртял. Да го нацепиш в кухата кратуна малко му е..

JORDI
06-12-2010, 14:00
Тази излагация на "народните представители" е неопровержимо доказателство, че е необходим нов закон за тях! Народа ги е избрал, народа да ги маха и съди! Щото се видя, че депутатите са там да "ударят кьоравото", да си оправят живота до н-то коляно и пенсиите, да крадат и лъжат! Но не и да правят закони за народа, защото това въобще не ги вълнува!:moon::machinegunner:

fred
06-12-2010, 20:48
Не мислите... милиционери и ДСари ни клатят вече 20 години... няма скоро да се промени, ако ние не го променим.

Това си е така, ама нещо масата дреме за промени.Имаше една нелоша статия в вестник "Торнадо", на Огнян Стефанов, ама нещо я няма май в интернета