PDA

View Full Version : Спиртна вечер-"3 ми е любимото число"



AnastasKOSTOV-REX
23-12-2010, 00:01
След една много скорошна високоградусова вечер,редом с сектански приказки и истории за бивши,настоящи и бъдещи "щтракания",в намътената глава на моя добър приятел Никола(Nikola 155) му влезе една апокалиптична идея!
Както беше подвел диалога към вече традиционните националните срещи,и изведнъж(о чудо!) с кървясъл,блуждаещ и замъглен поглед ми промълви плахо:-"Абе...".Дали от студеното време,дали от снега(де са стопи),дали от леда в чашата,от атмосверното налягане ли,от малца ли...не ми го побира главата!!!
Абе ще се опитам да ви направя най-обща репродукция:
Никола:Абе къде ще е срещата 2011?
R.E.X:Боли ма к.ра!Наздраве!
Никола:Абе що не го организираме догодина ние да го е'а?
R.E.X:Бегай бе!Наздраве!
Никола:Що не се опитаме?
R.E.X:Отивам да се опитам да уцела бидето.

Майтапа настрана обаче тоа чиляк май ми вкара мишките в главата(пиша натрезво)!
Веднага ми дойде на ум хижата във вилната зона на село Брестовица(Бряновщица).Държи я един сакъ приятел.Тази година и прави основен ремонт.Обновена е и фасадата.Абе много е готино и мястото и хижата.Тези дни ще се качваме нагоре за още една поредица спиртни денонощия и ще снимам и пусна снимки.Размазани разбира се,щото шъ съ напраа "ей така":scherzkeks::bionic::drinking::sheep:.
Готиното е че ще се плаща само спането на място на някакви символични суми(шот съм мноо отворен и пичага).Няма да има куверти и други глупости.Кво'т искаме т'ва ще ни приготвят.Алкохола ще си го внесем ние...абе само спането ще се плаща.Отпред има коджа поляна,като на Копривките,да си наредим Голфчетата!
С организацията мислим да се нагърбим аз,Никола,чич'Пец(PetarIVANOV-VIPER) и ще вербувам оня отцепник с 156-ца бат Либен (GROGITO).
Ако удобрите пиянгурската ни изцепка ще мислим по нататък за дати,стикери фанелки и там каквото още трябва..........и курви разбира се.
Та май се избистря една налудничава нова идея - "155 3-та национална среща 2011"
3 ми е любимото число!
Ще се радваме да удобрите и давате препоръки!
Извинявам се за вниманието!

Furious 155
23-12-2010, 01:14
Ще чакаме фото материал, но като цяло идеята е доста добра!!!

MUROMAN
23-12-2010, 12:19
Ще чакаме фото материал, но като цяло идеята е доста добра!!!

Така си е и чакаме не само пиянски ентусиазъм ,а и сериозно нагърбване с организацията на задачата от ваша страна.И ще помагаме с каквото можем естествено.;-):cheers::thumbup:

don_pepone
23-12-2010, 12:29
ХМММММ... ИНТЕРЕСНО:th_up::th_up:

s_romeo
23-12-2010, 13:19
Доволен от идеята.Даже ще помагаме с каквото можем.:Yeeeehaaa:

AnastasKOSTOV-REX
23-12-2010, 17:10
Координатите на местноста в Гугъл мапс са 42.019576, 24.591292.
Пътя е изцяло асвалтов.Има бая намазини вили почти всички се дават под наем.Някои като на Аркадий например са с басейни.
Та викам да окупираме Дивечово към средата на Юни.
Снимки след Васильовден.

155_8000rpm
23-12-2010, 21:02
Координатите на местноста в Гугъл мапс са 42.019576, 24.591292.
Пътя е изцяло асвалтов.Има бая намазини вили почти всички се дават под наем.Някои като на Аркадий например са с басейни.
Та викам да окупираме Дивечово към средата на Юни.
Снимки след Васильовден.

Аааааааа Насе ти изригна изведнъж бе!Ама да вземем да се видим някоя неделя поне,че работата умре тука.

AnastasKOSTOV-REX
23-12-2010, 23:33
Ми aдашче аз редовно поддържам връзка с теб,ама уви напоследък само тая връзка остана!Сериозно трябва да се видим,че се забравихне.Да си се нарадваме,нахвалим и да поговорим за едно две неща!

AnastasKOSTOV-REX
24-04-2011, 13:22
Снимки на хижата и вилата които могат да бъдат на наше разположение.

nikola 155
24-04-2011, 17:46
Ето малко снимки и от мен!

AnastasKOSTOV-REX
19-06-2011, 22:41
На 18-19Юни2011 TWIN SPARK Team Plovdiv отпразнува рожденния ден на един от членовете си.Присъстваха около 20 много верни приятели,имаше и отсъстващи.
Кулминацията беше,когато един от основателите на отбора - Никола(nikola 155 (http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=15477)) и Златка внесоха специално поръчаната торта в полунощ!Безкрайно много ви благодаря приятели!На пияно решихме(поради присъствието на още 2 торти)тази да бъде занесена на традиционната неделна Пловдивска среща.Не ни питайте как сме я пазили 2 дни и по пътя!
Прекарването беше уникално и незабравинмо,за което благодаря на всички!

nikola 155
19-06-2011, 22:59
Една много добре прекарана вечер и едни незабравими мигове с отбора на Twin spark team!

AnastasKOSTOV-REX
19-06-2011, 23:04
Избистри се една нова идея семплото определение на верни приятели TWIN SPARK Team Plovdiv,да се превърне в съзаклятие събиращо в себе си стойностните личности.
Да се превърне в поредната кохорта,поредния легион,следваики Екстремистите,Гараж Вентура,Люлин груп,Ферариста и ко,Черните ангели и тн. изграждащи голямото и сплотено семейство на Клуб Алфа Ромео България.Група хора помагащи си морално,технически,физически,материално(с част имам впредвид пък и не само)
Ще бъдем щастливи личностни като Никола от Удине,Христо от Бургас,Ваклин,Наско се присъединяк към нас.Тогава може би ще трябва да се замени думата Пловдив.
Има и още снимки,тези са доста тенденциозни,защото Златка е снимала само мен и Никола.

MUROMAN
20-06-2011, 19:17
Браво Насе. :beer:

PetarIVANOV-VIPER
21-06-2011, 17:03
Ето малко снимки и от мен!

AnastasKOSTOV-REX
23-09-2011, 12:50
На 21 Септември част от TWIN SPARK Team отново бяха заедно на срещата организирана от нашия безценен приятел Никола в гр.Видин.Денят беше слънчев,емоциите безценни.Някои си тръгнаха за Пловдив с един багажник армагани.Естествено нямаше как да не уважим и колегите от Монтана.Благодаря ви момчета.Благодарим ти Ники!.......И нали знаеш............Чака те един глиган,затворен и угояван да го отстреляш из дебрите на Родопа ........... нейде околко Пловдив.
А на наш Кольо-брачедче ни са яж с тая дръжка,че пак ша имаш жълт картон.Ти сега си силен,харизаха ти един кашон леви дръжки и кой като теб,и то от тия дето могат да се ползват целогодишно.

nikola 155
23-09-2011, 13:25
Наистина беше един незабравим ден,за такива дни си заслужава човек да пропътува 700км.Забавлявахме се от сърце.Искам да благодаря на Никола,че ме повози на сивата му 156,много ми вдигна адреналина адашче,както и на всички останали,които споделиха нашата среща.Разбира се, ще те чакаме в Пловдив да ни върнеш визитата.А ето и снимките:

gogo79
23-09-2011, 13:57
:bravo:Хубава срещичка се получи!!:big_bow_down:

undy
24-09-2011, 18:40
Даа,неочакваните срещи са най-приятни....евала на момчетата колко път удариха ....:cheers:

AnastasKOSTOV-REX
24-09-2011, 19:30
А,щях да забравя,тази Нанинка която имам удоволствието да наредя на секцията у нас редом до част от останалите си модели е набедена да е талисмана на TWIN SPARK Team.Прекарала едно десетилетие в Удине сега домува в Пловдив.Дръж се Мини Италфест.
P.S.Трябва ми 75 TwinSpark за свещите от снимката.

nikola 155
11-10-2011, 19:57
На 08.10. TWIN SPARK TEAM почете с присъствието си поредния Италфест в Сливен.Емоциите по пътя и на самия Фест бяха положителни,видяхме се с много приятели и познати.Ето част от снимките,които направихме:

nicola 59
10-12-2011, 13:00
Здравейте приятели чак сега видях темата ,поздрави и за момчетата от монтана март месец ми се ще да си направим пак една срещичка ама с приспиване и напиване ,ма тоя път нейде из низината ,с една дума да наредиме алфите на паркинга пред Тримона.



Послепис ...Насе немам пушка бре как ще гепиме глигана

AnastasKOSTOV-REX
11-12-2011, 20:23
Послепис ...Насе немам пушка бре как ще гепиме глигана
Глигана вчера ловната дружикна "глиган" село .......... го отстреля и до сега сме го управяли.
Само ти са мола да не се притесняваш.Ама побързай,че ша го ядеш от буркан,пък така не важи.