PDA

View Full Version : Семейството на 155- Забавната страна :)



VFTI
25-12-2010, 23:53
Днес..25.12.10г 14.00часа..необичайно топло...излизам навън и виждам една леко мокра тъмносиня 155ца...мммм снегът се топи и слънцето леко се отразява в нея...Джанти суперки надпис 2.0 и звука на тракащи 8клапана...8км.+8км. ляв завой 2ра, 70км. спирачки, пак 2ра газззз 3та...отпускам...бавно десен завой, газ-спирачка... звук на 15" джанти суперки търкащи се в асвалта...аларма, усмивка, поглед...запътване към у нас и включване на комптъра...


Тааа така пичове...Днес нещо ми щракна из главата и ми дойдоха разни мисли...Тааа реших да пусна тази темичка, за да се порадваме, посмеем и позабавляваме, като едновременно с това всеки един от нас да отдаде почит на любимата марка и модел...Смахнат съм..знам..и вие го знаете...окей... да не продължавам...:tooth:

Та така направих едно кратко забавно дневниче КАК аз ВИ ВИЖДАМ всички ВАС след 10години и всеки един от НАС с нашите 155ци! Сигурен съм, че пропускам и много хора, пък и няма как да свързвам всички ви :):) Та ако съм пропуснал някой може и вие да го добавите и вие да драснете как биха изглежали нещата след 10години...
Както казах, нещата са изцяло през моя поглед и с най-добри чувства :):) Мисля, че ще е забавно ако има още хора с такива идеи и решат да ги драснат и споделят.

Тааа това е...

П.П Днес наистина ми издадоха удостоверение за извършен психически преглед и ми казаха, че съм ФРЕД!(хихихи...трябваше ми за работа)...та така де не съм луд, фред съм! :tooth: :tooth:



Ето как свързвам повечето от вас с близкото бъдеще!

...2020година...семейството на Алфа Ромео 155 10години по-късно....


MUROMAN- най-после минах на полусинтетика 10в40? Мисля, че ми падна разхода на масло и колата тръгна!!! Абе сигурни ли сте, че термостат от Тойото ленд круизер ще стане?

Furious_155 - Днес като я изфорсирах ми светна чека? Дава грешка 1-5-5 някой да знае от какво е? Търся сликове и разпънка за 155..

VFTI- Днес видях, че още по-голямо ръждясало парче калник ми е паднало?!? Това дали ще ми подобри вървежа на 400метра? :go: :go: :go:

Mimouzunov- Днес и навъртях още 2000км. на пропан бутан...вечерта се гоних на бензин и за малко VFTI да ме бие на 400метра!!! Притесних се!!

vaklinator- Днес чакайки да дойде MUROMAN за смяна на термостат, си направих 2 страхотни бели стикера!Някой да продава бензинова помпа?..П.П Абе защо на газ не вдига повече от 235км. по ГПС?

BatVas- Утре колата трябва да излезе от сервиза...Реших да сменя шестака с чисто нов същия..не че му има нещо ама за всеки случай...
Много благодаря на Venci и за смяната на предния и задния мост и купето..новото купе е много добро...смених го за всеки случай де..скоро ще я подкарам както си трябва...

155_8000rpm- Ууууууу беее нищо не разбирате!! 8клапановия е НАЙ-НАЙ-НАЙ добрия двигател! Последния истински алфа мотор!!!

dimo - Естествено че все още нямам проблеми с маслото...все още ми харчи по 0.007грама, ама това като го сменя на 15хил. км. (толкова го дават по книжка) ако го сменя по-рано изобщо не го бута!!!

Veggata- тия 330мм предни дискове и 40мм много отварят визията на 155...остана само да я боядисам и изкарам на Калояново...

TRENDi- Днес успях!!! Намерих си запазено купе за 155 и си прехвърлих всичко от типото в 155цата!!! Дали скоро ще разрешат писането на повече от 20хил. символа в мненията, че имам да допълня едни ремонти в темата за ремонти?!

dani_ku4eto - продавам 155 на части...много добра. Продадени предна броня и дръжките. Имам още 67броя 155ци на части, ако някой му трябва нещо да свирка..

face/off- При движение с голяма скорост(около 80км.) се чува същото леко почукване както преди 10г. дали да се притеснявам?

Arieca155- Няма ядове, днес смених отново всичко и вече мисля, че колата е добре! Абе това бялото много я отваря?! Не мислите ли?

WRC - Ох радвам се че 10години по-късно все пак не изкарах повече от 4 месеца без шестака и си купих друга 155 шестак... Возим си се и си правим кефа...А на брато дизелчето върви също така перфектно!

Grim - Ами не е лошо Камарото...Аааа..Ам...155цата..няма ядове нищо не съм правил по нея все още...Иначе ако някой се интересува 15 000лв. и да я отнася...

Lulin_racing- много ме кефи сега как се развърта до 9 000об. усещам че е доста силна във високите...само да събера някой лев ии... Иначе все още я продавам! - 12 000лв.

Flame- Днес 3.4.2020г. за съжаление някой ми осра колата!!! Отзад в дясно на края на бронята видях 1.2милиметра драскотина!!!Дали ще излезе с паста или направо да я вкарвам да я боядисат цялата?!!?

Venci- Айде раздела 155 да минава в класиките! П.П чудя се дали да бодна едни 3.0 В6 в дизеловата 155ца на баща ми?

Alfa User- Алфа 155 все още е най-добрата кола!Не бих я сменил за нищо на света!Тц мерси, ще си карам 55цата и с кеф ще си пея в нея,защото тя ме кара да се чувствам така...Ако някой си търси все още имам 2 календара от тези за 2019г.!!

milenamr- 2020г. 14часа...Омръзна ми от тия ученици роботи. Цял ден робограматика и едни чипове и софт...пфф..?!? Както и да е...добрата новина!- днес след работа отново ще се прибирам със 155цата. Аххх този живот който
тя дарява,чувства,емоци,добрата,любов,магия, семейство чувствам се щастлива като седна в нея! Само едно ме притеснява! Тука имаше 1 ден в който не можех да мисля за 155цата, дали си е помислила, че я обичам по-малко?!? Малко ми е гузно да ви кажа...Щот такова заради 33ката..оффф гадно ми е...

Wolfy - все още ми се струва че 155цата ми 2.0 8в върви повече от тоя тъп 2.4 дизел..изобщо не ме кефи тая печка 156...

Robygas- Намерих си нови още по-високи пружини..днес един ЛендКруизер се заби в бронята ми и си счупи предния джам!!!!...Бях решил да си сменя маслото, ама си мисля че може да изкара още 70 000км.?!?

Pastora- днес качих 155цата на лазерен кантар! Наистина се указва че Силвърстоун е по-лека!!! Впрочем тази вечер успях да вкарам 3та без да счупя двигателя!!

toki4a- Ке ви бегам всичките!!! Ега ва у маймуните и разлика във вървежа между 1.8 - 2.0 НЯМА! Айде сипи по едно сега за отбора...

Бобби- Ааа много си е добра 155чката...щерката ме дари с внуче и мисля да им я оставя...ама не ми се разделя много с нея...И наистина обещавам да се съберем по повода да се напием!

TS- 1.7цата тръгна още повече!

PEPI-2ALFA- Най-после продадох 146цата и пак си купух Силвърстоунка. Иначе утре съм на среща на клубът в София, други ден на среща на клубът в Пловдив, после във Варна, Габрово, Германия...където кажете там идвам!

rumenti77 - Адски благодарности на всички!!!! Обичам вииии!!!!И колата от 1седмица не е хвърляла водата!!!

koolio- Все още търся ама не мога да си намеря запазена 166...ама нищо де 155цата е перфектна.Яяяя не ми се правете..и аз си я карах днес с 160км. по магистралата нормално е...Някой да продава бубини и комутатори?

DJ- Оффф много ми липсва 155цата...ама ще си събера пари и пак ще си купя. Казвайте къде да организирам тазгодишната сбирка?!?!

don_pepone- много лесно сложих 6та скорост...И смених и маншончетата на шестака..на газ върви добре и не смятам да я продавам!

Buxalkata - Сложих пак 1.6 после пак 2.0 после...сега съм много доволен от 16ката много добре върви и ме вози ...

The_Game - добре че не продадох 155ца, че ми писна от тоя Фиат...

Vesko84- счупих една малка пластмаса и малко ме дразни. Ама ще я оправя, някой ако продаава 1.8 новото купе...

petko77- Купих си още една 155 1.6 на реални 15 000км.!!! Гумите на нея все още са с ДОТ97година!!!

Gosheto30v6 - купил съм нов двигател за 155цата..добре беше като турбо, ама сега съм и намерил един 9.3литров V8 смолл блок, Радо ще я барне и след 2 дена е готова..

ne0- 155цата ли?? Все още е много добра!!! П.П При 230км. има малко замисляне, ама няма ядове след това до 260км..

Xman- 155 2.0 16в върви повече!!!

AnastasKOSTOV-REX- Моля администраторите да разширят размера на подписа, че класиките се увеличиха с още 2 155ци :)

soldier81 - Дано оптмизма продъжлава да движи мен и моята 155ца и в следващите 10години

ALFA CORSE- Алфата ми вече на 90% прилича на такава от DTM

Tedo- Оффф днес пак Италфест цял ден...добре че имаше много 155ци да им се порадвам на входа...моята много слуша..

yovi- добре съм...карам си я...и все още я обичам повече от жената..

mont78 - купих си още един комплект кабели без шапчици за свещите. Сега съм вързал 4кабела с шапки и 4 без...След 10г. ще ги мисля пак като се скапят.

митака-пловдив - Днес купих Meglio и пак почистих МПХ и вариатора..по-добре е...

kris11- 10години по-късно си купих пак 155ца!!!Пак 2.0 на 950 000км. колата върви уникално, вчера с 240км и навих пълен ляв, ама нямаше ядове...155цата пак ми спаси живота!

mitaka_111- Момчета все още се радвам, че се запознахме преди 12години...аз пак си изгубих ключовете, ама жената ги намери..Както и да е малко не съм писъл във форума, ама кога ще се видим и да да се накажем?!

hsr - 155цата е в движение и я карам!

LuD_BalToN- Сбъднах мечтата си отново...Да ми е честита новата 155 Q4...Благодаря на Злия..

piticar - Разбира се..обади ми се ако трябва да ти я намерим тая част..иначе с 5 155ци не ми е зле...

Alexanderbb- че какво му е...много добре си върви дизелчето. Доволен съм.

Mimo_ - разглобих скоростната кутия и си сложих още една 8ма предавка. Сега дизела с 200км. направо спи на 1500оборота!





ДНЕС 1.1.2021г. (след продължителен 10годишен престой в 155 раздела) Васил Петров И Thecleaner-Радко най-после си купиха по една истинска кола- 155! Нека ги поздравим! Васил Петров най-после ще кара бърза кола, а Радко ще кара здрава кола!

Браво момчета!



:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

robygas
26-12-2010, 00:29
:bouncing_smiley: :clap: :dance:

Furious 155
26-12-2010, 00:37
VFTI отново разцепи ефира с тема!!!:clapping:

В допълнение ще напиша това към моя пост:

Furious 155 - Намерих от какво свети чека, като се изфорсира, но вече не се намират читави тия мотроници. Четох в един форум че сменяли мотроника с някаква версия на елетроника от лунен модул, използван от руснаците през 1990-те години. Идея откъде да се сдобия с такъв? Иначе сликове намерих ;).

starata alfa
26-12-2010, 00:38
:afro:ти изби рибата:rosso_spider:алфа 155:firstprize:

митака-пловдив
26-12-2010, 00:42
Не,с тва MEGLIO - нищо нестана,в понеделник ще разхвърлям кабелите.На някой да му се намират читави за проба?Таа кола ще тръгне ли като хората и всичко да и проработи,ПОНЕ ВЕДНЪЖ?!??! :)

AnastasKOSTOV-REX
26-12-2010, 13:30
VFTI отново разцепи ефира с тема!!!:clapping::bounce8:



Не,с тва MEGLIO - нищо нестана,в понеделник ще разхвърлям кабелите.На някой да му се намират читави за проба?Таа кола ще тръгне ли като хората и всичко да и проработи,ПОНЕ ВЕДНЪЖ?!??! :-)
Яла пробвай с Магнекор,тамън съм ти на ачик.

Buxalkata
26-12-2010, 14:37
Венци спри да пиеш бе братле :) кви работи ти идват у главата чак се плаша :) хората ядът пият ти го играеш баба Ванга :) интересна идея иначе ама не мисля пак да слагам 1.6 :) хахаааа

Alfa User
26-12-2010, 14:48
Уууууххххх ... Венци ... луд си брат !!!
Евала за настроението - весели празници и до нови срещи !!!

milenamr
26-12-2010, 14:55
Браво Венци, размазващо добри описателни прогнози даваш за 2020 по разцепително добър начин:clapping::clapping::clapping:
Пожелавам ти да си вечно шур и да продължаваш да развиваш творчески писарските си умения, имаш талант :))
Весела коледа на всички, с пожелания за много радости, веселби, не прекалявайте с пиеньето и безавариййно :):cheers:

MUROMAN
26-12-2010, 15:01
MUROMAN- най-после минах на полусинтетика 10в40? Мисля, че ми падна разхода на масло и колата тръгна!!! Абе сигурни ли сте, че термостат от Тойото ленд круизер ще стане?

Доста забавно четиво е сътворил Венци.
Пръв съм си в списъка и тва си е.8-)
Отдавна минах на полусинтетика 10в40.:drive:
Хахха термостата си работи на змей и не създава никакви грижи.
Най много ми хареса за Васко Петров и Ради *the cleaner* много ги сънуват Легендите те.Много ги сърби от тях.:butt:

wrc
26-12-2010, 15:14
Хихихи,Бате Венци е много як.Само,че след 10 г.пък може и да съм с 4цилиндровка с офлюф и с Q на багажника,знайш ли8-)

Pastora
26-12-2010, 15:35
'Баси, къде е тоя лазерен кантар ?

п.с. Вече вкарвам и втора без последствия :)

rumenti77
26-12-2010, 16:10
:bravo:Адски ти благодаря:rotfl:

PEPI-2ALFA
26-12-2010, 17:33
Аааа, Венци, забравяш за новите потребители :)

- Нов - Урааа имам си стара Алфа като на татко ми едно време :)))
- Нов 2 - Ъ, какво ги хвалят толко старите Алфи, ми на бате 159-ката е по бърза ;)

- Нов 3 - Кажете откъде да си купя по-евтини свещи за 1,8 16v. Чета в архива на форума преди хакването, че се продавали за по 250лв., а сега ми искат 250евро :(

- Нов 3 - Здравейте отново. Едно време влизах тук, но откакто продадох Брерата не съм. Забравил съм си старото име. Май съм си купил моята стара 1,8-ца, ама не съм сигурен.

- Нов 4 - Накой знае ли дали може да се сложат керамични спирачки на 155 от 8С - втора серия, че ми ги предлагат тънко и се чудя дали си струва.

- Нов 5 - Кажете къде да намеря добра газостанция (за пропан-бутан), че купих една 155-ца с оригинална газова уредба.

и т.н. ...:)

digitalundgrd
26-12-2010, 17:42
п.с. Вече вкарвам и втора без последствия :)

Амин :clapping:

Венци ме разби с тая тема :surrender:

vaklinator
26-12-2010, 18:14
Венци , скакво си се напушил тоя път бе брат?
А и моята след 10 години ще е по талон "цвят - пъстър"
А и бензинова помпа имам благодарение на Рументи 77

toki4a
26-12-2010, 18:58
Днес..25.12.10г 14.00часа..необичайно топло...излизам навън и виждам една леко мокра тъмносиня 155ца...мммм снегът се топи и слънцето леко се отразява в нея...Джанти суперки надпис 2.0 и звука на тракащи 8клапана...8км.+8км. ляв завой 2ра, 70км. спирачки, пак 2ра газззз 3та...отпускам...бавно десен завой, газ-спирачка... звук на 15" джанти суперки търкащи се в асвалта...аларма, усмивка, поглед...запътване към у нас и включване на комптъра...
...


:bouncing_smiley::jumping::firstprize::gangstah:то ва за отбора ми харесАААААА;)... честито на новите собственици!!;) хохохо

Васил Петров
26-12-2010, 19:13
хехехехех забавна тема Веснциииии.Добре се позабавлявах. :wein:

toki4a
26-12-2010, 19:40
хехехехех забавна тема Веснциииии.Добре се позабавлявах. :wein:

сипи и на мен
:clapping:
радвам се ,че се забавляваме и тоо каде !!!!!!!!!!!!в темата на 155ците;)

Васил Петров
26-12-2010, 20:10
записвам се
!!!!!;)

Няма проблем ама Ваклинката иска да ме гони него е и срам. :evilsmiley:

toki4a
26-12-2010, 20:13
Няма проблем ама Ваклинката иска да ме гони него е и срам. :evilsmiley:

и защо си милиш,че нема а те скъне ти виждал ли си го на 100 м. с препряствия!!!!!!

Васил Петров
26-12-2010, 20:17
и защо си милиш,че нема а те скъне ти виждал ли си го на 100 м. с препряствия!!!!!!

е как да не съм :wein:

MUROMAN
26-12-2010, 20:23
2020 година
Абе нещо ми се е поразтропала предницата на колата ,но мисля че ще издържи още някоя и друга годинка.Все пак е на 25 гадинки. 8-) хахахах

vaklinator
26-12-2010, 20:32
Няма проблем ама Ваклинката иска да ме гони него е и срам. :evilsmiley:

Даже много мъ исрам. Ако не бях си продал ЮГО-то щеше да видиш ти едно "145 1.8 TS (малкото QV) KILLER"
Под ника ми, да те питам тогава ще ти е приятно ли?
Не е готино да ни обиждаш с този лозунг. Всеки си обича колата и се грижи за нея, доколкото му стигат възможностите.

VFTI
27-12-2010, 13:18
Аре стига де!!!!!!! Нарушавате 9тата заповед!!!

И моля всички, които са в раздела на 155 да спазват "10те заповеди за собствениците АЛФА РОМЕО 155"


А те са:

1. Аз съм твоята Алфа Ромео 155- да нямаш други марки автомобили освен мене!

2. Не си прави кумири на други алфи! (Примерно: ГТ, ГТВ,75,166, 159, Брера, 8С)

3. Не изговаряй напразно името на легендата!

4. Помни съботния ден, за да го светиш и ползваш за ремонти.

5. Почитай алфите на майка си и баща си! Най-много ако са собственици на 155!

6. Не оставяй 155ца за скрап!

7. Не си прави кефа с други марки автомобили!

8. Не кради части за алфа ромео 155!

9. Не лъжесвидетелствувай и не говори лошо против собствениците на 155!

10. Не пожелавай 155цата на ближния си!


Пак не съм у ред:torch::tooth: :tooth: Само алфата ми дава разум да мисля в момента... :tooth: :tooth:


Едит: в отговор на Мъроман...На Васко му е трудно да се докосне до 155, щото винаги при гонки е отзад....

MUROMAN
27-12-2010, 13:51
Васко е оправдан,не се е докосвал до Легедарността на 155.Но РаДи грубо погазва точка 9. :death::bangin::laser::upsidedwnsmiley:

Васил Петров
27-12-2010, 16:23
Едит: в отговор на Мъроман...На Васко му е трудно да се докосне до 155, щото винаги при гонки е отзад....
То ако бе така що си сложи газта преди 4мес. (страх лозе пази) :) :smackbum:
Но темата ти ми харесва продължавай в същия дух. :busted_cop:

don_pepone
27-12-2010, 17:46
Да ги изгорим на клада- еретици

MUROMAN
27-12-2010, 18:07
Да ги изгорим на клада- еретици

Не ,не ,не .
По -добре е да ги налепим яко с лепенки Lis_n Service. :evil:

vaklinator
27-12-2010, 18:08
То ако бе така що си сложи газта преди 4мес. (страх лозе пази) :) :smackbum:
Но темата ти ми харесва продължавай в същия дух. :busted_cop::chair:

Васил Петров
27-12-2010, 19:28
[/COLOR]
Не ,не ,не .
По -добре е да ги налепим яко с лепенки Lis_n Service. :evil:

По добре да запалим колата отколкото Lis_n Service :)

rumenti77
27-12-2010, 19:48
Не се ядосвайте за глупости.Ай наздраве.А и който е против легендите да гледа клипа от подписа ми:hump:

Alfa User
27-12-2010, 19:54
Позволих си малко да разчистя, щото направо се наа*ахте... :busted_cop:
Ще ви помоля да си продължите с личните забележки на друго място или на лични съобщения. Темата е чудесна, не е нужно да я пълним със ненужен спам (макар да е в общи приказки) !

vaklinator
27-12-2010, 19:58
Не се ядосвайте за глупости.Ай наздраве.А и който е против легендите да гледа клипа от подписа ми:hump:

Наздраве приятелю:drinking:

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:55 ----------


Позволих си малко да разчистя, щото направо се наа*ахте... :busted_cop:
Ще ви помоля да си продължите с личните забележки на друго място или на лични съобщения. Темата е чудесна, не е нужно да я пълним със ненужен спам (макар да е в общи приказки) !

А браво на теб! Хубаво си ни манипулирал мненията. Поне вземи ги махни целите, а не само тактичните намеци да оставяш!
Наздраве г-н Димитров

piticar
27-12-2010, 20:35
Леле ама вие тотално сте изплискали легена :rotfl::rotfl::rotfl:

JAMAL
27-12-2010, 20:43
Тази тема е шедьовър. Поздравявам те Венци за творчеството. Толкова хумор и истина има.

milenamr
27-12-2010, 23:23
Аре стига де!!!!!!! Нарушавате 9тата заповед!!!

И моля всички, които са в раздела на 155 да спазват "10те заповеди за собствениците АЛФА РОМЕО 155"


А те са:

1. Аз съм твоята Алфа Ромео 155- да нямаш други марки автомобили освен мене!

2. Не си прави кумири на други алфи! (Примерно: ГТ, ГТВ,75,166, 159, Брера, 8С).................................
10. Не пожелавай 155цата на ближния си!


Пак не съм у ред:torch::tooth: :tooth: Само алфата ми дава разум да мисля в момента... :tooth: :tooth:




Без да ги бях видяла се оказа, че ги спазвам безотказно заповедите с едно мънинко изключение по т.10 :blush::blush::blush:
И моля да ми бъде простено !:blush:

MUROMAN
28-12-2010, 10:01
Без да ги бях видяла се оказа, че ги спазвам безотказно заповедите с едно мънинко изключение по т.10 :blush::blush::blush:
И моля да ми бъде простено !:blush:

Милена ти на кой 155-цата пожела?

---------- Post added at 07:01 ---------- Previous post was at 07:00 ----------


Леле ама вие тотално сте изплискали легена :rotfl::rotfl::rotfl:

Пепи е жив и отново е сред нас !!!!!!!!!!! :biggrin:
Голям и специален поздраз за него. :clapping:

По почти потвърдена информация в дните около Нова Година се очаква в София да пристигне небезизвестния г-н MItaka 111.
За резервации и записвания за срещи с него моля следте темата. :)

toki4a
28-12-2010, 10:36
Милена ти на кой 155-цата пожела?

---------- Post added at 07:01 ---------- Previous post was at 07:00 ----------



Пепи е жив и отново е сред нас !!!!!!!!!!! :biggrin:
Голям и специален поздраз за него. :clapping:

По почти потвърдена информация в дните около Нова Година се очаква в София да пристигне небезизвестния г-н MItaka 111.
За резервации и записвания за срещи с него моля следте темата. :)

хахххахахахахахааа пък аз чух ,че бил по Сибир бре!!:sex:

koolio
28-12-2010, 11:44
Евала, ашколсун и машалла на Венци за темата, направо паднах от коня! :roll2:

Само една лека поправка - бобини и комутатори, отдавна не търся, трябва да се поправи на "още возя едни бобини в багажника!" :biggrin:

BatVas
28-12-2010, 11:49
А-а-ха Венци разби ме!

П.П. Преди две седмици видях в Ebay чисто нов V6 мотор за 155 беше си в сандъчето на алфа с найлоните и промазаните хартии (чисто нов и светещ) :)

MUROMAN
28-12-2010, 12:27
Евала, ашколсун и машалла на Венци за темата, направо паднах от коня! :roll2:

Само една лека поправка - бобини и комутатори, отдавна не търся, трябва да се поправи на "още возя едни бобини в багажника!" :biggrin:

Похвалното е,че повечето от нас са се постарали да пооправят и подобрят текущите си проблеми и да подържат в изрядност свойте автомобили. :Lkingsmiley:

VFTI
28-12-2010, 14:32
Ами промените ще бъдат отразени в темата за 2020г. :biggrin::biggrin::biggrin:

hunter1989
28-12-2010, 16:35
Интересно ми е мен как ме виждаш след 10 години .

MUROMAN
28-12-2010, 17:12
Интересно ми е мен как ме виждаш след 10 години .

Още ще си продаваш 145-ци на части. :BIGsmile:

VFTI
28-12-2010, 17:13
Интересно ми е мен как ме виждаш след 10 години .


hunter1989- най-после си купих Алфа Ромео която изкара 2 седмици без да се счупи при мен!!!

И понеже самия ти си много обширен ще драсна и още...
Виждам те с 3 кредитни карти:BIGsmile: Освен това смятам, че до тогава пред у вас ще има толкова много потрошени алфи, че ще сливат с тези на dani_ku4eto (Венци)....След като скоро строши поредния боксер според мен за кратко ще минеш на JTD, като ти ще си първия човек успял да счупи турбина, дюзи, помпа високо налягане, и да удариш и 8те клапана и всичко това рамките на 2дни на "уж най-здрави дизел":BIGsmile::BIGsmile: Естествено че няма да се откажеш и ще решиш да минеш на TS 16v, като след 4тата такава счупена най-после ще ти дойде акъла и ще купиш 155цата на Венци. От тогава до 2030г. ще имаш смяна на масла и филтри, едни свещи и около 150хил. безпроблемни километра :P:P

Pastora
28-12-2010, 17:20
hunter1989- най-после си купих Алфа Ромео която изкара 2 седмици без да се счупи при мен!!!

И понеже самия ти си много обширен ще драсна и още...
Виждам те с 3 кредитни карти:BIGsmile: Освен това смятам, че до тогава пред у вас ще има толкова много потрошени алфи, че ще сливат с тези на dani_ku4eto (Венци)....След като скоро строши поредния боксер според мен за кратко ще минеш на JTD, като ти ще си първия човек успял да счупи турбина, дюзи, помпа високо налягане, и да удариш и 8те клапана и всичко това рамките на 2дни на "уж най-здрави дизел":BIGsmile::BIGsmile: Естествено че няма да се откажеш и ще решиш да минеш на TS 16v, като след 4тата такава счупена най-после ще ти дойде акъла и ще купиш 155цата на Венци. От тогава до 2030г. ще имаш смяна на масла и филтри, едни свещи и около 150хил. безпроблемни километра :P:P
Ххахах, но ще пита " Абе тия 155-ци нямаха ли боксер, че да изкара 3 дена поне ? "

Tedo
28-12-2010, 17:25
Аз преди да си купя мойта имах някви такива тъпи идеи да си правя 155 1.7 16V (boxer) :tooth:

Alfa User
28-12-2010, 19:41
Аз преди да си купя мойта имах някви такива тъпи идеи да си правя 155 1.7 16V (boxer) :tooth:

Това ще да е наистина интересно ако изобщо може да стане ... Но май-по-добре ще е боксер 8v - по-дуракоустойчив е :)

Tedo
28-12-2010, 21:54
Това ще да е наистина интересно ако изобщо може да стане ... Но май-по-добре ще е боксер 8v - по-дуракоустойчив е :)
Нали знаеш-'нема начин да нема начин' :D ама засега и ризницата ми върши работа, по-натам може и да пробвам

А някой знае ли какво се случи с V6-цата дето беше по едно време на Wolfy?Помня че я взе някой от форума, дето имаше и 145 а понеже ми е в квартала и минавам често покрай нея много отдавна не съм я виждал да се движи, сигурно повече от година

Furious 155
28-12-2010, 22:28
Нали знаеш-'нема начин да нема начин' :D ама засега и ризницата ми върши работа, по-натам може и да пробвам

А някой знае ли какво се случи с V6-цата дето беше по едно време на Wolfy?Помня че я взе някой от форума, дето имаше и 145 а понеже ми е в квартала и минавам често покрай нея много отдавна не съм я виждал да се движи, сигурно повече от годинаАми аз май и двете коли на собственика съм виждал там на арсеналски и си стоят и си загниват постепенно... явно няма средстава да ги храни или нещо друго...

MUROMAN
28-12-2010, 23:13
Може да се е отакзал от Марката. ;-)

hunter1989
29-12-2010, 01:47
hunter1989- най-после си купих Алфа Ромео която изкара 2 седмици без да се счупи при мен!!!

И понеже самия ти си много обширен ще драсна и още...
Виждам те с 3 кредитни карти:BIGsmile: Освен това смятам, че до тогава пред у вас ще има толкова много потрошени алфи, че ще сливат с тези на dani_ku4eto (Венци)....След като скоро строши поредния боксер според мен за кратко ще минеш на JTD, като ти ще си първия човек успял да счупи турбина, дюзи, помпа високо налягане, и да удариш и 8те клапана и всичко това рамките на 2дни на "уж най-здрави дизел":BIGsmile::BIGsmile: Естествено че няма да се откажеш и ще решиш да минеш на TS 16v, като след 4тата такава счупена най-после ще ти дойде акъла и ще купиш 155цата на Венци. От тогава до 2030г. ще имаш смяна на масла и филтри, едни свещи и около 150хил. безпроблемни километра :P:P

Аааа чакай малко . Сега да се похваля . НА 7ми си купих 146 1.9 тд . Минах 2000+ км досега и не съм пипнал нищо (почти :D ) и мисля да си я карам още доста време. Относно кредитните карти , мисля повече да не се занимавам с тях , малко да ми мирне главата . А колкото до 155 не мисля че ще се кача на нея (много ми е тясна :P ) . Но ще видим след 10 години на някоя среща, да видим на кой алфата още е цяла . Все пак моята е 98г. опеловият тунинг ще е по малко . Иначе темата наистина е много приятна и отпускаща . Браво Венци:Yeeeehaaa:

Васил Петров
29-12-2010, 02:27
Още ще си продаваш 145-ци на части. :BIGsmile:

Ми те тогава ще са като 155 :)

toki4a
29-12-2010, 02:38
______________

hunter1989
29-12-2010, 03:27
Значи тази година смених 3 алфи. След 10 години , ако продължавам така ще имам 30 автомобила на части. Може и за 8ц да спестя парички от чарколяци.

MUROMAN
29-12-2010, 10:48
______________

Токича след поредното си безпаметно напивана и след 1000 хвалбr за 155-ците,паднал на клавиатурата и с Носа си натиснал и написал това си мнение: :laughing1::tequilla::rotfl:____________________

---------- Post added at 07:30 ---------- Previous post was at 07:29 ----------


Ми те тогава ще са като 155 :)

Те и сага са си така без стойност и цена,даавт ги 2 за левче.:hump:

---------- Post added at 07:48 ---------- Previous post was at 07:30 ----------


Аааа чакай малко . Сега да се похваля . НА 7ми си купих 146 1.9 тд . Минах 2000+ км досега и не съм пипнал нищо (почти :D ) и мисля да си я карам още доста време. Относно кредитните карти , мисля повече да не се занимавам с тях , малко да ми мирне главата . А колкото до 155 не мисля че ще се кача на нея (много ми е тясна :P ) . Но ще видим след 10 години на някоя среща, да видим на кой алфата още е цяла . Все пак моята е 98г. опеловият тунинг ще е по малко . Иначе темата наистина е много приятна и отпускаща . Браво Венци:Yeeeehaaa:

Ейде честито за 146-цата ,много да те слуша. :)

Бобби
30-12-2010, 00:55
Ами промените ще бъдат отразени в темата за 2020г. :biggrin::biggrin::biggrin:
БРАВО...моето момче, добра тема!...идеята да ме направиш дядо е добра:))...но е още рано да се навърташ около дъшеря ми ;-)....през 2020г....е позволено, но гледай да запазиш алфата в добро здраве!

milenamr
30-12-2010, 01:03
Милена ти на кой 155-цата пожела?







На кой ли не ;):spiteful::static:
Малко ли апетитни 155-ци има ?

Alfa User
30-12-2010, 08:52
Ее, тва да не ти е банка ДСК че да искаш всичко ?!? :crazy:

milenamr
30-12-2010, 18:44
Ее, тва да не ти е банка ДСК че да искаш всичко ?!? :crazy:

Аз не искам всичко:))само на някои 155-ци съм им хвърлила око, но то е в рамките на добронамереното желание ;)

vaklinator
30-12-2010, 19:43
Аз не искам всичко:))само на някои 155-ци съм им хвърлила око, но то е в рамките на добронамереното желание ;)

Само не се заглеждай по моята, ПЛС:butt:

Max
30-12-2010, 20:05
Ех, голяма работа е 155 семейството! :-)
Чак ме карате да ми се прииска и на мен отново 155 (под секрет, още тайно си мечтая за 2.5)

vaklinator
30-12-2010, 21:00
Ех, голяма работа е 155 семейството! :-)
Чак ме карате да ми се прииска и на мен отново 155 (под секрет, още тайно си мечтая за 2.5)

TD или V6?

Бобби
30-12-2010, 21:24
Ех, голяма работа е 155 семейството! :-)
Чак ме карате да ми се прииска и на мен отново 155 (под секрет, още тайно си мечтая за 2.5)
:lol_sign:...напълно си прав!
Истината е, че са най издръжливи от останалите шантонерки... :hehehm:

toki4a
30-12-2010, 22:31
:lol_sign:...напълно си прав!
Истината е, че са най издръжливи от останалите шантонерки... :hehehm:

:hehehm:дааааааа

Max
30-12-2010, 22:32
TD или V6?


Офф, неволно съм пропуснал, шестака имах предвид :-)


...напълно си прав!
Истината е, че са най издръжливи от останалите шантонерки...

Като за начало да взема да си сложа надпис 155 отзад на колата, бива ли? :lol_sign:

toki4a
30-12-2010, 22:34
Офф, неволно съм пропуснал, шестака имах предвид :-)

е па ние те разбрахме бре ;)

Max
30-12-2010, 22:35
е па ние те разбрахме бре ;)


Вие да, ама Ваклин не ме... :-)

vaklinator
30-12-2010, 22:38
Изобщо не съм те разбрал. Аз като карах 6-так 3,3L ехеeeeq беше песен.....ама сега си карам само 2,0 TS

MUROMAN
30-12-2010, 22:52
Офф, неволно съм пропуснал, шестака имах предвид :-)



Като за начало да взема да си сложа надпис 155 отзад на колата, бива ли? :lol_sign:

Имаш от мен и надписа и 2-но лепящата лепенка ,само си го сложи.:hehehm:

Max
30-12-2010, 22:52
Изобщо не съм те разбрал. Аз като карах 6-так 3,3L ехеeeeq беше песен.....ама сега си карам само 2,0 TS

Всъщност като се заговорихме за шестаци, какво стана наистина със старата на Wolfy?
Гледам ги и аз на Арсеналски отлежават, дори днес - нея и 145-цата. Дали има някой координати на собственика? :-)

П.П.: Получавам подарък надпис 155, давам в замяна бира. :-)

Бобби
30-12-2010, 23:04
Офф, неволно съм пропуснал, шестака имах предвид :-)



Като за начало да взема да си сложа надпис 155 отзад на колата, бива ли? :lol_sign:
Мани тия пернишки номера.......
Оргиналат не е в етикета.....Легендата е една...155 се казва тя :whistle:
..мотора е с верига, железна е тя, по палава от всички вентилирани дори...:joly:

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------


Изобщо не съм те разбрал. Аз като карах 6-так 3,3L ехеeeeq беше песен.....ама сега си карам само 2,0 TS
Забрави тоя американски шестак.....тои няма обороти..:Bolt:

MUROMAN
30-12-2010, 23:17
Мани тия пернишки номера.......
Оргиналат не е в етикета.....Легендата е една...155 се казва тя :whistle:
..мотора е с верига, железна е тя, по палава от всички вентилирани дори...:joly:

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------


Забрави тоя американски шестак.....тои няма обороти..:Bolt:

Всичко е въпрос на етикет казваше един познат.:online2long:

Как ще ги стигнем Американците с Ваклинатора.:Bolt::whistle::beer::joly:;-)

Бобби
30-12-2010, 23:23
Всичко е въпрос на етикет казваше един познат.:online2long:

Как ще ги стигнем Американците с Ваклинатора.:Bolt::whistle::beer::joly:;-)
Тръгнали сте в обратна посока....и сте се озовали в Милано..;-)
...а сега нагъвайте макарони:)))

Max
30-12-2010, 23:23
Хайде сега пък номера, няма номера :-)

Пак да попитам аз, има ли някой координати на 2.5 в6-така, може пък момчето да е решило, че не му трябва вече. :-)

MUROMAN
30-12-2010, 23:27
Тръгнали сте в обратна посока....и сте се озовали в Милано..;-)
...а сега нагъвайте макарони:)))

Аз да се озова пак в Милано,ще забравя къде беше Подуене.:flirt:

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:25 ----------


Хайде сега пък номера, няма номера :-)

Пак да попитам аз, има ли някой координати на 2.5 в6-така, може пък момчето да е решило, че не му трябва вече. :-)

Като се продаваше ти си мълча ,сега се сети. :whistle:

Бобби
30-12-2010, 23:29
Хайде сега пък номера, няма номера :-)

Пак да попитам аз, има ли някой координати на 2.5 в6-така, може пък момчето да е решило, че не му трябва вече. :-)
Има едина...ама е 156SW.....на добра цена в Монтана :hehehm:

п.с. гледаи в нета....все ще откриеш, http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11283827960991395&f1=detailsно бъди търпелив не се хвърляй на първият пущиняк:beer:[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

[/COLOR"]Аз да се озова пак в Милано,ще забравя къде беше Подуене"
Маряне, Маряне...ами на времето що не остана там, а се върна тук заради някаква си фуста.....:flirt:

Alfa User
30-12-2010, 23:34
Ех, голяма работа е 155 семейството! :-)
Чак ме карате да ми се прииска и на мен отново 155 (под секрет, още тайно си мечтая за 2.5)


:lol_sign:...напълно си прав!
Истината е, че са най издръжливи от останалите шантонерки... :hehehm:

Работата не е само в колите ... огледайте се и в другите раздели - не смятате ли, че ние самите като собственици на 155 сме някак по-задружни и някак по-улегнали ?
Може да ми е от третото уиски (че от днес съм вече капитан...), ма наистина така ми се струва.
Наздраве на тайфата и умната тия дни, че само днес в Майнатаун за половин час видях 3 катастрофи - по улиците е някакъв кошмар !!!

Бобби
30-12-2010, 23:39
Наздраве....:beer:...аз последно време като пия не карам
...едно време имах вреден навик...добре, че ме опази Бог

MUROMAN
31-12-2010, 00:32
[/COLOR"]Аз да се озова пак в Милано,ще забравя къде беше Подуене"
Маряне, Маряне...ами на времето що не остана там, а се върна тук заради някаква си фуста.....:flirt:

Млади и глупави ,но нищо живота учи.

Алекс те ме могат да карат в Майнатаун за това е така.:hehehm:
Наздраве и тук Капитане.:beer:

Max
31-12-2010, 01:02
Има едина...ама е 156SW.....на добра цена в Монтана :hehehm:

Не искам 156 :-)

Tedo
31-12-2010, 01:35
Не искам 156 :-)

Аз бих взел една 155 2.0 16v и тази 156 v6, да сложа мотора от 156цата на легендата и обратното, после да продам 156цата и ще имам 155 24v с новото купе :devil:

MUROMAN
31-12-2010, 10:01
Аз бих взел една 155 2.0 16v и тази 156 v6, да сложа мотора от 156цата на легендата и обратното, после да продам 156цата и ще имам 155 24v с новото купе :devil:

Тедо успокой се бре и понамали малко пиенето.:chair:

RoMeO_156_GTA
01-01-2011, 15:57
Хайде сега пък номера, няма номера :-)

Пак да попитам аз, има ли някой координати на 2.5 в6-така, може пък момчето да е решило, че не му трябва вече. :-)

Ето го момчето , гледам дори е влизал преди седмица тук , но защо така се е получило с колите той ще каже :)
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=39945

Grim
01-01-2011, 19:12
:bounce8:

vaklinator
02-01-2011, 05:24
Работата не е само в колите ... огледайте се и в другите раздели - не смятате ли, че ние самите като собственици на 155 сме някак по-задружни и някак по-улегнали ?
Може да ми е от третото уиски (че от днес съм вече капитан...), ма наистина така ми се струва.
Наздраве на тайфата и умната тия дни, че само днес в Майнатаун за половин час видях 3 катастрофи - по улиците е някакъв кошмар !!!

Абе още не сме в класическия раздел, така, че май не са ни пенсионерски все още бабите.:) Пък и нашите коли ще има тепърва да се прославят, защото са най-здравите и много сполучлив модел. Съмнявам се, че сегашните НОВИ автомобили Пежа, Рена, Ситроени Фиати Фордчета и останалите боклуци, ще могат да возят собствениците си 18-20 години и да имат живот още десетина. Наздраве и за много години!

MUROMAN
02-01-2011, 15:35
Вчера возих едно момиче набор на колата и ми беше много забавно и се оказа ,че не само ,че НЕ СА БАБИ ,Ами СА МАЛОЛЕТНИ НАШИТЕ КОЛИ. :roll2::metal:
Така ,че има още хляб в тях.Тепърва ще стават ПАЛАВНИЦИ. :-P И ще разкриват потенциала си.:boost:

nicola 59
02-01-2011, 16:13
[QUOTE=MUROMAN;821116]Вчера возих едно момиче набор на колата и ми беше много забавно и се оказа ,че не само ,че НЕ СА БАБИ ,Ами СА МАЛОЛЕТНИ НАШИТЕ КОЛИ. :roll2::metal:
Така ,че има още хляб в тях.Тепърва ще стават ПАЛАВНИЦИ. :-P И ще разкриват потенциала си.:boost:

това колега е най скъпата възраст чака те и абитуриентски бал да правиш

thecleaner
02-01-2011, 17:11
Вчера возих едно момиче набор на колата и ми беше много забавно и се оказа ,че не само ,че НЕ СА БАБИ ,Ами СА МАЛОЛЕТНИ НАШИТЕ КОЛИ. :roll2::metal:
Така ,че има още хляб в тях.Тепърва ще стават ПАЛАВНИЦИ. :-P И ще разкриват потенциала си.:boost:

Ххахахаха, ти внимавай с тия момичета как ги возиш, да не станеш комшия на Гиги и Цвятко .:drive:

MUROMAN
02-01-2011, 17:28
Ххахахаха, ти внимавай с тия момичета как ги возиш, да не станеш комшия на Гиги и Цвятко .:drive:

Ще внимавам ,поне знаете ,че улица Перник е блозо до "Пандиз Палас".:in_love:8-):drive:

VFTI
02-01-2011, 18:16
Моята ми създаваше най-много ядове в периода 16-17г., откакто стана на 18г., нямам никакви грижи..скоро и 19г. ще чукне :):)

П.П Дано само не роди, че има много родилки на тая възраст, ама като се замисля новите раждат още като деца :tooth: та квото дойде :tooth:

nicola 59
02-01-2011, 18:28
Моята ми съсздаваше най-много ядове в периода 16-17г. откакто стана на 18г. нямам никакви грижи..скоро и 19г. ще чукне :):)

П.П Дано само не роди, че има много родилки на тая възраст, ама като се замисля новите раждат още като деца :tooth: та квото дойде :tooth:


Не бой се тези модели имат проблеми с раждането мине ли пубертета не може да роди повече новите са много по плодовити могат да раждат на всякаква възраст

toki4a
02-01-2011, 20:02
Я ..ю.... ко праим бре !?;) А ЗА МНОГО ГОДИНИ пустиняци

MUROMAN
02-01-2011, 21:53
Моята ми съсздаваше най-много ядове в периода 16-17г. откакто стана на 18г. нямам никакви грижи..скоро и 19г. ще чукне :):)

П.П Дано само не роди, че има много родилки на тая възраст, ама като се замисля новите раждат още като деца :tooth: та квото дойде :tooth:

Хахахахаха Стара Баба млад бензин си люскашееее.:drive:

vaklinator
03-01-2011, 01:31
Веднъж като я сръчках бабичката, возих до мен един мой много близък приятел, та той на втория или третия път като нагазих газта ми вика..."Абе моля ти се, недей да правиш така , че ми се вдигат мъдете във въздуха бе".
Да откажа бирата и цигарите, ако лъжа!

MUROMAN
03-01-2011, 12:53
Веднъж като я сръчках бабичката, возих до мен един мой много близък приятел, та той на втория или третия път като нагазих газта ми вика..."Абе моля ти се, недей да правиш така , че ми се вдигат мъдете във въздуха бе".
Да откажа бирата и цигарите, ако лъжа!

Пази мЪдите на човека бре мискинин.:bored:

Max
03-01-2011, 19:05
Пази мЪдите на човека бре мискинин.:bored:

Ами той ги пази бре, чети по-внимателно, на въздушна възглавница ги държи... :drive:

rumenti77
03-01-2011, 23:01
Да откажа бирата и цигарите, ако лъжа!

Вярвам ти баце:).

Alfa User
18-07-2013, 00:58
Пичове, майтапа настрана, ма лека-полека 2020-та ще дойде... бат' Венци хубаво ни е издокарал, и понеже се сетих за тая темичка, и пак много се смях - да ви подсетя да си я прочитате от време на време! :notworthy:

Бобби
20-07-2013, 14:06
Крайно време е тая тема да я направим Важна......така като гледам някой момчета продадоха легендите или ги разглобиха за части...други като модеатора започнаха да яздат шведки...руси били:)))
Ще се затрием до 2020г.....ако така продължава:shutup:
:drunk:
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=116506&d=1373476907
Гледайте го и тоя симпатяга....като се напие какви ги говори :screwy:

VFTI
20-07-2013, 18:05
Охооо до 2020г. не се знае дали пак няма да си купят по някоя лачонка 155.... Аз моята до 2020г. няма да я изоставя:razz::razz::razz:

Бобби
20-07-2013, 18:37
Охооо до 2020г. не се знае дали пак няма да си купят по някоя лачонка 155.... Аз моята до 2020г. няма да я изоставя:razz::razz::razz:
Е за това те уважавам......ама тия лачените ги няма вече, освен ако сам не си я направиш таакава:drunk:

Alfa User
20-07-2013, 18:54
Е то нали тва е идеята де !!!
Аз и моята не смятам да оставям - докато има как да се поддържа, ще се поддържа!!!
Кефа, дето дава тая колица, е уникален - има още една, дет много ме кефи, ма още не съм дорасъл за нея (Nissan GT-R) :pp:
Tа затуй - да си ги гледаме и пазим, за да можем да влезем достойно в раздел "класики" след година-две ... и да продължим легендата за 155 :big_love:

reloading
20-07-2013, 21:56
малиии голям смях се смях :))) не съм я виждал тая тема преди... :)

много готина кола е това... Най ме кефи някой познат като ме пита за нея и като му разкажа за к'во иде реч и той о.О със дълго " Бреййй"

don_pepone
20-07-2013, 22:26
Охооо до 2020г. не се знае дали пак няма да си купят по някоя лачонка 155.... Аз моята до 2020г. няма да я изоставя:razz::razz::razz:

Така си е, аз сега обмислям да събера пари направо да си купя друга,а 155-цата да имахна газовата и да си я прибера да отлежава за Weekend car

toki4a
20-07-2013, 23:06
Крайно време е тая тема да я направим Важна......така като гледам някой момчета продадоха легендите или ги разглобиха за части...други като модеатора започнаха да яздат шведки...руси били:)))
Ще се затрием до 2020г.....ако така продължава:shutup:
:drunk:
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=116506&d=1373476907
Гледайте го и тоя симпатяга....като се напие какви ги говори :screwy:

:bangin::bangin:
теб и оня малумник ДИСТЕФАНО , ке ви спукам от пиене
и ако ме видиш на жетеде начи сам отказал пийенето:cheers::D пустиняк:bangin:

Бобби
21-07-2013, 11:25
:bangin::bangin:
теб и оня малумник ДИСТЕФАНО , ке ви спукам от пиене
и ако ме видиш на жетеде начи сам отказал пийенето:cheers::D пустиняк:bangin:
:lol_sign:...няма ли, да се узориш малко:)))
....:stretcher:......

Furious 155
22-07-2013, 11:45
Пичове, майтапа настрана, ма лека-полека 2020-та ще дойде... бат' Венци хубаво ни е издокарал, и понеже се сетих за тая темичка, и пак много се смях - да ви подсетя да си я прочитате от време на време! :notworthy:
Даже, няма да е зле да се дописва темата, в стила на първото мение. ;)

toki4a
22-07-2013, 23:01
:lol_sign:...няма ли, да се узориш малко:)))
....:stretcher:......

зор не зор важното а си пием заедно:Lkingsmiley:

Бобби
23-07-2013, 01:59
зор не зор важното а си пием заедно:Lkingsmiley:
А...е тогава ще се узориме....:band:

rijko
11-08-2020, 00:24
Цък 2020 купих си 155ца и разбрах че е по здрава от всичките ми предни сприн, 33ки2бр,146 боксер, 146 2.0ti, 156ца, 166ца и на Жената 159ката хахах. 15 години ми трябва ха

mimouzunov
11-08-2020, 17:59
Цък 2020 купих си 155ца и разбрах че е по здрава от всичките ми предни сприн, 33ки2бр,146 боксер, 146 2.0ti, 156ца, 166ца и на Жената 159ката хахах. 15 години ми трябва ха

Купил си 155-ца!?!? Кои си купува такова нещо... Нещо ни будалкаш ми се струва...

Alfa User
11-08-2020, 18:38
Що бе, Мимо - купуват ги ... и даже им се радват хората.
Ама нека - това са хубави неща, и колата си струва - наслада за окото, кефа от карането ... ееххххх...

VFTI
11-08-2020, 20:35
Днес темата е по-актуална от всякога!!!

Продадох 147ца. Нямам Алфа, ако изпадне някоя 155ца ще я отнеса :)

Бобби
11-08-2020, 21:11
Днес темата е по-актуална от всякога!!!

Продадох 147ца. Нямам Алфа, ако изпадне някоя 155ца ще я отнеса :)

Да ти дам моята, от две години стой на улицата.. ��

VFTI
17-08-2020, 19:43
Да ти дам моята, от две години стой на улицата.. ��

За твоята имах интерес ама барабар с щерката, така само цветово не е мойта :D

mimouzunov
17-08-2020, 20:35
За твоята имах интерес ама барабар с щерката, така само цветово не е мойта :D

На улицата пред лисан сервиз има нещо което си заслужава да се види....
(минавам от там няколко пъти и се седи кротко на тротоара... )
Червено е, от 90-те е 4х4 , с турбо е.... има някакъв надпис отзад Q нещо си... не им разбирам :lol:
Ааа да добавя, до ръчната има копче AUTO/SPORT

Alfa User
17-08-2020, 21:30
То да не е само като паметник ???

Бобби
17-08-2020, 23:43
За твоята имах интерес ама барабар с щерката, така само цветово не е мойта :D

... ��.. а бе на живо не си толкова отворен.. дъщерята не се продава, ако можеш си я спечели.. ��

VFTI
18-08-2020, 15:44
Прав си Боби, дай и фейсбука да видя в какво ще се забъркам :D

Мимо, изобщо не знам къде е Лисан сервиз...Да не да стои малтретиранa червена Q4, ка...защото ако исках да хвърля в кофата едни 20к сигурно щях поне на околосветско да отида :D

Бобби
18-08-2020, 22:16
Венци, какво е това фейсбук...?

VFTI
21-08-2020, 15:48
Вид иглолистно дърво :D:D

Бобби
21-08-2020, 20:38
Вид иглолистно дърво :D:D

Ами баце овъртел си се в бодлички и нещо те сърби...:))