PDA

View Full Version : Хванаха съпруга на наш дипломат в Берлин да краде



fred
04-01-2011, 19:56
Не е нещо ново, че в резултат на управлението в последните 60 години се превърнахме в крадливо племе.Та и тази женица чиито живот е минал в "лишения" по посолствата в чужбина е решила да понапазарува на аванта:
http://dnes.dir.bg/news/berlin-diplomati-7717201?nt=4
Не знам кой е посланик сега в Германия, но явно е този е тоз мил другар с прозаичното име Петров, започнал кариерата си в далечната 1974 във МВнР, а през 1986 вече е първи секретар и то не къде да е, а в ГФР. При сегашното му назначаване е било смятано, как той ще възстанови връзките ни с Германия /не значи, че това е жена му/.Интересно ми е само дали и той е в списъка с досиетата, не че няма начин да не е бил от ДС, за бъде назначен във Външно тогава и как ли ще завърши проверката в посолството
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=44269

DiStefano
04-01-2011, 21:45
Абе то сега е модерно .. и Уинона Райдър преди години я гепиха да краде блузки в някакъв Мол, въпреки че има милиони. Ей така за спорта, трябва да има тръпка. Хората с много пари обикновено нямат проблеми и намират "интересни" начини да разнообразяват ежедневието.

morfius
04-01-2011, 22:13
Крадливо сме, не знам как успяха комунистите... ама за 45 години извадиха най-лошото от народопсихологията начело.
Не само за кражбите... но нали за тях иде реч в темата.

Но да не се окажат компоти а???

fred
04-01-2011, 22:22
За новината ли мислиш, че е компот?Не знам, все пак в Дира не пускат ей така.
А Уинона Райдър, много ми е симпатична, ама е психически неуравновесена и това нейното е клептомания или каквото е там, а и доста млада го направи.А за кражба на дипломати или жените им, пък почти не съм чувал
Но наистина имам предвид, как за половин век комунизма направи от един работлив и честен народ атнипода му-мързелив и крадлив.

old alfist
04-01-2011, 22:42
Поредните шашкании фишнати в пространството с неизвестни цели - явно някой скучае, а друг ще използва случилото се.

morfius
04-01-2011, 22:45
За новината ли мислиш, че е компот?Не знам, все пак в Дира не пускат ей така.
А Уинона Райдър, много ми е симпатична, ама е психически неуравновесена и това нейното е клептомания или каквото е там, а и доста млада го направи.А за кражба на дипломати или жените им, пък почти не съм чувал
Но наистина имам предвид, как за половин век комунизма направи от един работлив и честен народ атнипода му-мързелив и крадлив.

Дали е жена на дипломат или на парнаджия ... не става ясно.
Това само стига за компотите :tongue:
А като знам как се хвърлят "новини" напоследък около нарочени групи, се замислям да не се окажат и развалени компотите.

fred
07-01-2011, 19:34
Мда, е ще видим дали има развитие