PDA

View Full Version : Osram_silverstar_H7



KGB
27-01-2004, 21:25
Някой да знае от къде може да се закупят такива крушки и колко пари са...

И някъде в софия има ли стенд за регулиране на фарове...

може да обсъдим кой с какви крушки кара, фарове и как ги използва...особено фаровете за мъгла отзад и отпред...

Bobo
28-01-2004, 11:21
Na kozlodui ima magazin spriamo maria luiza e ot stranata na sofiiska mitnica. Az lichno karam s originalni ot Alexander ili s General Elektric

WhitePower
28-01-2004, 15:14
Az sam s Hella Blue light i sam mnogo dovolen bjah s njakakvi Bosch no sega sam po dovolen sveti si bjalo na putja

KGB
28-01-2004, 15:57
Мойте оргинални са филипс...с които си идва колата от завода. Рових се из разни тестове за крушки и на първо място е осрам, следван от филипс висион плус и т.н.

Не че са ми слаби фаровете, ама...мислих да си я взема колата със ксенон ама... :roll:

абре луд умора нема... :D

hf hpe
28-01-2004, 20:30
много горят тези Н7 а най-евтината е 12 лв

KGB
29-01-2004, 01:53
Бобо Мерси,

Днес минах през ауто+ на козлодуй и си ги взех. 22,10лв. бройката Osram SilverStart-H7 +50% more light

След като покарам два-три дни ще си каза мнението за тях... :D

Vili
29-01-2004, 10:27
Някой да знае от къде може да се закупят такива крушки и колко пари са...

И някъде в софия има ли стенд за регулиране на фарове...

може да обсъдим кой с какви кръшки кара, фарове и как ги използва...особено фаровете за мъгла отзад и отпред...
Здравей!
Изпращам ти адрес на фирма СКАЙ-2-2000 - ул. Веслец 70, уличката е успоредна на Мария Луиза, като завиеш от Мария Луиза по Козлодуй, първата пресечка в дясно - на около 50 метра навътре . Има всякакви части, ел. консумативи... за италиански автомобили.

Vili
29-01-2004, 10:30
Някой да знае от къде може да се закупят такива крушки и колко пари са...

И някъде в софия има ли стенд за регулиране на фарове...

може да обсъдим кой с какви кръшки кара, фарове и как ги използва...особено фаровете за мъгла отзад и отпред...
Забравих телефоните - 315242, 310964, 9311691.
e-mail: skaiauto@top.bg

KGB
29-01-2004, 18:04
Здравей, Вили

Крушките вече ги взех, ако се беше обадил малко по-рано. Както и да е...

Автокозметика при теб имаш ли...Хубава...шампоани за миене, вакси пак до като се мие колата, препарати за пластмаси и табло(БЕЗ АЛКОХОЛ)...има един продукт на ArmorAll май беше, в БГ още не съм видял някъде да продават подобно нещо..той е нещо като плажното мляко.

За резервни части, на мен за сега няма да ми трябват, защото колата ми ще е още дълго в гаранция...Някой от другите алфисти може да се възползва...