PDA

View Full Version : Alfa 146. Задното колело "скърца"



casper
06-11-2004, 01:44
Privet Alfisti !
Ot edin mesec se radvam na Alfa-146. Tova mi e parvata kola i makar ve4e da sre6tam malki razo4arovaniq,bih kazal 4e e strahotna kola. Na edno mqsto pro4etoh,4e Alfa se kupuva sas sarce. Pri men be6e ne6to takova. Az po-princip ni6to ne razbiram ot koli,no v miga v koito vidqh tazi krasavica ... tq mi spe4eli sarceto :D . O6te pove4e,4e az q vidqh v saita mobile.bg. Sa6tata ve4er se obadih i na drugiqt den otidoh i si q vzeh. No do tuk s ob6tite prikazki. Parvo iskam da popitam kak moga da se zapi6a v kluba?! Problem li e,4e sam ot Sliven? A sega edin drug vapros ... zadnoto dqsno kolelo zapo4na da "skarca". Tova se polu4ava,samo pri niski oboroti. Smenih diskovete,nakladkite,hodih v avto-serviz i na maistori,no vsi4kite digat race !!! Kato cqlo,vseob6toto mnenie e,4e poneje sa novi nakladkite,trqbvalo da mine vreme,malko da se iznosqt i togava tozi 6um 6tql sam da spre. Vqrno li e tova? Ami v ob6ti linii tova e ! Jelaq na vsi4ki bezavariino karane i mnogo pr migove !

valjo
07-11-2004, 17:58
Здрасти :)

първо поздравления за придобивката, и много да и се радваш и да не се впечатляваш от дреболии ;)

по въпроса ти, аз когато взех моята, откъм задно дясно колело, при движение на заден ход, се носеше един много нерпиятен вой :shock:

след като смених накладките , се оправи