PDA

View Full Version : Италфест 2005 vs Италфест 2006



ShoxXx
07-08-2006, 04:32
Седя си така по късничкото...не ми се спи ама никак. И си викам: бе аз отдавна не съм писал по форума, но напоследък поне аз няма какво да напиша и разцъках раздел ИталФест...
Иска ми се да пусна тази тема/анкета и да не се отговаря в нея, а само да се гласува...ако на някой не му харесва да трие!
Ся ако някой иска да коментира няма да го спирам...

голямата риба
07-08-2006, 12:23
а ще има ли такъв :?: :roll:

WhitePower
07-08-2006, 13:51
че как без него

07-08-2006, 13:52
а ще има ли такъв :?: :roll:

http://www.fiat-bg.com/forum/images/smiles/dontknow.gif

голямата риба
07-08-2006, 15:28
а ще има ли такъв :?: :roll:

http://www.fiat-bg.com/forum/images/smiles/dontknow.gif

Мите поне като пускаш некви емотикони постарай се да бачкат

иначе по темата си мисля, че това не е най-добрият стратов пост за Италфест 2006 ма карай

ivo
09-08-2006, 11:13
:offtopic: Не се заяждайте момчета ....

п.п. Само да кажа че във форума на ФИАТ вече не съществува темата "ИТАЛФЕСТ" .... изводите си направете вие ...

Поздрави от мен ....
Ивайло

WhitePower
09-08-2006, 11:34
ЩОО?

махнали са я и не искат да има италфест ? или не ги кефи че има такова масово сабиране на италянки на едно място
ша са цепите а? - като ферари ламборгини и мазерати а ??

valjo
09-08-2006, 12:56
абе Орлине ти от небето се едно падаш :)

MONI
09-08-2006, 13:23
:offtopic: Не се заяждайте момчета ....

п.п. Само да кажа че във форума на ФИАТ вече не съществува темата "ИТАЛФЕСТ" .... изводите си направете вие ...

Поздрави от мен ....
Ивайло

:bravo: :bravo: :bravo:

Е тва се казва пичове и мъже на място!!!!

WhitePower
09-08-2006, 17:24
бе знам за случана ама нека и те споменат нещо щото ако пиша у фиатовския форум ша ма баннат
чета че това там било традиция
ха некои да се изкашля и баннннннннн

valjo
10-08-2006, 15:51
бе знам за случана ама нека и те споменат нещо щото ако пиша у фиатовския форум ша ма баннат
чета че това там било традиция
ха некои да се изкашля и баннннннннн
кат та баннат ше се регнеш с друг никнейм
кат ти баннат ИП-то ше минаваш през проксита или зали, докато банне половин София и готовоооо

ако не друго ше падне игра по нервите :devil:

KGB
13-08-2006, 12:12
:offtopic: Не се заяждайте момчета ....

п.п. Само да кажа че във форума на ФИАТ вече не съществува темата "ИТАЛФЕСТ" .... изводите си направете вие ...

Поздрави от мен ....
Ивайло

:bravo: :bravo: :bravo:

Е тва се казва пичове и мъже на място!!!!

Нали знаеш приказката за Българския казан в Ада...

пс: Тръгваш да създаваш нещо истинско и веднага ще се намерят някакви путьовци да пречат с каквото могат...без да са допринесли с абсолютно нищо.

ПС: обаче ако нямаше тъкива нямаше да е интересно така, че аз съм доволен от поведението на путьовците 8)

ivo
15-08-2006, 00:08
Нали знаеш приказката за Българския казан в Ада...

пс: Тръгваш да създаваш нещо истинско и веднага ще се намерят някакви путьовци да пречат с каквото могат...без да са допринесли с абсолютно нищо.

ПС: обаче ако нямаше тъкива нямаше да е интересно така, че аз съм доволен от поведението на путьовците 8)

Абе мотайте се вие още с огранизацията на феста .... гледайте във ФИАТ вече втора национална среща организиират !!! :oops: :wink:

KGB
17-08-2006, 02:41
Спокойно скоро много неща ще са ясни около феста, а ти ще си един от хората в организацията....

Само да се приберат всички от морето....

Kuku
17-08-2006, 11:11
Спокойно скоро много неща ще са ясни около феста.....

Само да се приберат всички от морето....
Треа да действаме по-чевръсто от миналата година :idea:
Аз утре пак заминавам за морето, до другата неделя :oops: и ако имате някакви въпроси за документи или за сметки ще трябва да ги коментираме по телефона :?
Щом се върна, ще помогна с каквото мога 8)


П.П.
Сега се сещам, че нямаш ЛУУП :(

KGB
13-09-2006, 03:42
Като програма за публиката и самите участници ИталФест2006 ще е доста по-интересен....ако котка не ни мине път и всичко протече нормално.