PDA

View Full Version : Пърдите ли пред половинката си



mordohy
05-02-2011, 11:50
Не знам как е при вас, но аз сутрин се събуждам с мощно изригване на "Флатуленций"
После кафето и малко след това-бегом в тоалетната!
Мнозина се притесняват от това, а аз не!
Даже и по това с каква мощност съм изригнал, се прави хумористична прогноза за деня.
Хумористична, ама се оказва много вярна!
Да не влизам в подробности в гадането сега. Може би по-късно!
Та ка сте вие!?

Mapтo
05-02-2011, 12:14
По принцип - "Лошо нещо у хубав човек, не може да стои...":BIGsmile:

qpwo
05-02-2011, 12:45
Никога.

Mind_Control
05-02-2011, 13:39
Убивате романтиката... Според мен както при първите срещи не изригвате като вулкан, така и след 10 години връзка, за да запазите малко поне от магията в началото, то не трябва да се правят такива неща, включително оригване (освен ако не сте японци).

mirchozo
05-02-2011, 13:42
Всеки път, колкото по-силно, толкова по ми е готино. Ся ще кажете, ...е как може, не си мислете че тя ми спестява тези неща, общо взето сме в "душевна хармония".
Най ме кефи да си го пусна по терлици и да е от ония миризливите, направо не разбира от къде и идва атаката. :Suicide:

пс И нещо като за тази тема:
Знаете ли защо пръднята мирише?
Ами за да могат да и се радват и глухите... :tooth::tooth::tooth:

MUROMAN
05-02-2011, 14:09
Интересно ми е какво ще напише по темата АСКО88. :coolio:
Аз не го правя и не смятам ,че е редно.:unsure:

dilian alfa gtv
05-02-2011, 14:33
:moon:
Аз също подкрепям MUROMAN ,за мен това е просташко.

BillyBoy`
05-02-2011, 14:46
Почнат ли да пръщят червата във корема няма спиране,Мордохаи не си съмичак братко:cheers::).

dilian alfa gtv
05-02-2011, 15:01
Почнат ли да пръщят червата във корема няма спиране,Мордохаи не си съмичак братко:cheers::).
Абе така е то човек не може да избяга от физиологичните си нужди ,но когато е умишлено или нарочно пред половинката си или някой друг в дадена среда за мен е просташко.

S_G_M
05-02-2011, 15:04
Наскоро японците измислиха бельо, което филитрира пръднята ти така, че да не мирише, когато се изпуснеш!
Според запитване мъжете обожават да пърдят сутрин в кенефа. Ние пък си мислехме, че под завивките е още по-яко. :moon:


За мен лично е твърде просташко!! Все едно казвам на жената до мен "аре мириши, аз черпя" .... и идва въпроса уважаваш ли жената до теб???

Kuker
05-02-2011, 15:44
Припомних си една такава стара тема.Попрегледах я и се почудих, как така се объркаха нещата?!
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=44380&highlight=%EF%EB%FE%E5%ED%E5%F2%EE

Jivko7777
05-02-2011, 15:52
Не знам как е при вас, но аз сутрин се събуждам с мощно изригване на "Флатуленций"
После кафето и малко след това-бегом в тоалетната!
Мнозина се притесняват от това, а аз не!
Даже и по това с каква мощност съм изригнал, се прави хумористична прогноза за деня.
Хумористична, ама се оказва много вярна!
Да не влизам в подробности в гадането сега. Може би по-късно!
Та ка сте вие!?

Тоя път ме уби с тая тема...

rusiq86
05-02-2011, 16:08
За мен определено е недопустимо! Културни хора с хигиенни навици сме, а не животни!

code
05-02-2011, 16:35
Зависи какво си ял, няма нищо лошо в екзотичните звуци стига да не си токсичен за себе си и околните. Закога се стискате живота е кратък! :unsure::unsure:

old alfist
05-02-2011, 17:04
Бахти темата - ако положението е на живот и смърт по-добре да се избере по-малката злина, но изпълнението трябва да е майсторско.

ФЕРАРИСТ
05-02-2011, 17:59
Въздържам се.....
Сетих се едно стихче
- Пръднята братко е изкуство
прекрасен музикален дар
кога пърдиш, пърди с чусто
с квалификация и чар......

old alfist
05-02-2011, 18:30
Така си е - едно виртуозно изпълнение съобразено със средата и придружено с подходяща реч би могло да предизвика възхищение, дори респект у половинката.

Derry
05-02-2011, 19:26
Да пръдна рядко, пред хора още по рядко ми се случва, като го направят пред мен ми е все тая, само се надявам да не засмърди много. За сметка на това имам лошия навик да си бъркам в носа, сутрин ставам и прървата ми работа е да инспектирам какво става там, чакам на светофар - същата работа, в стария алф мажа под седалката, сега в новия сърце не ми дава и съм си сложил кърпички.

Kuker
05-02-2011, 19:29
Да пръдна рядко, пред хора още по рядко ми се случва, като го направят пред мен ми е все тая, само се надявам да не засмърди много. За сметка на това имам лошия навик да си бъркам в носа, сутрин ставам и прървата ми работа е да инспектирам какво става там, чакам на светофар - същата работа, в стария алф мажа под седалката, сега в новия сърце не ми дава и съм си сложил кърпички.Прави ги на топчета и ги изтрелвай през прозореца! :super:

Xtrime7
05-02-2011, 20:05
Ам,че За какво го храним като няма да му се чуе гласа.Яко обгаЗявам и аЗ.Дори преЗ Зимата като надуя гайдата и жена ми неЗабавно отваря проЗорците и при минус 15 градуса :grin:,но какво да се прави,природно явление.Само внимавам да не се испусна пред някой,като по навик,че стават грешки.

marian
05-02-2011, 20:53
Хаха,култова тема:rotfl:
Попрочетох мненията,господа интелитгенция,вие си стискате пръднята до кенефа ли?Мн.ясно че ще пръднеш,важното е да не пръднеш лайно:dyrvo_v_kenefa:

Bonev
05-02-2011, 21:50
Хаха,култова тема:rotfl:
Попрочетох мненията,господа интелитгенция,вие си стискате пръднята до кенефа ли?Мн.ясно че ще пръднеш,важното е да не пръднеш лайно:dyrvo_v_kenefa:

Да бе, като ти се допърди като на кон, ако половинката е при теб отиваш на терасата и се изрезваш така, че съседа да си помисли, че идва буря. Другия вариянт се скриваш в кенефа и го пускаш тихо, с надеждата да не те чуе. И третия повдигаш леко бузата и се режеш като след бобена салата... Аз лично се режа яко, като ми дойде.... Що да се правя на такъв, какъвно не съм:whistle:. Пърденето е нещо нормално. Сега ако някой ми каже, че никога не е пърдял....?!?!?!:gruebel:

Venci
05-02-2011, 22:08
Добре де ние мъжете сме ясни. Някоя жена да каже. Ясно е, че на пръсти са тези жени които пърдят. Ама ми е интересно как успяват да се сдържат толкова? Как се крият? Как успяват да са безшумни. :baby_bringin:

Bonev
05-02-2011, 23:00
Добре де ние мъжете сме ясни. Някоя жена да каже. Ясно е, че на пръсти са тези жени които пърдят. Ама ми е интересно как успяват да се сдържат толкова? Как се крият? Как успяват да са безшумни. :baby_bringin:

Нали се сещаш, че никоя няма да си признае.:gruebel:

Venci
05-02-2011, 23:07
Е аз поне да пробвам. Та как го правятттт?!?

mirchozo
05-02-2011, 23:13
Как успяват да са безшумни. :baby_bringin:

Хах, ми с практикуване на анален секс няма как да са шумни, то просто си излиза и.....:oops:
Незнам, мойта си пръцка, аз също, че дори си се кефим един на друг. Естествено пред други хора си се ограничаваме, тва мисля е ясно.

пс Ся се сещам като бяхме ученици и пътувахме с тролея, някой пуска една фъсня и ставаше голям майтап, всеки почва да се оглежда опитвайки се да разбере откъде му е дошло, ама уви, простотията няма спиране...

Venci
05-02-2011, 23:17
Сега си представям жена ти как пърди в тролея и после почва да те бие пред хората какъв простак си :dark2::grin:

fred
06-02-2011, 00:35
Кой не пърди пред половинката си, питам аз :oops::biker:

Bonev
06-02-2011, 01:11
Кой не пърди пред половинката си, питам аз :oops::biker:

Поне така твърдят (пърдят) някои от колегите...:oops:

Derry
06-02-2011, 01:37
Кой не пърди пред половинката си, питам аз :oops::biker:

Всички, някои повече, други малко.

romeo must die
06-02-2011, 02:32
Според мен в самото начало не е разумно такъв вид " гърмене ", но след това, след опознаване, на шега няма нищо лошо да цъснеш ... за да стане забавно ;) ако мирише, това е друг въпрос :) съшо така е и доста комичен тест за вярност :roll2:

DiStefano
06-02-2011, 08:06
По темата : всички пърдят .. мъже, жени, деца, старци, фотомодели и т.н. Аз го правя така, че да не преча и да не смущавам околните :sick:

Извън темата : от всички държави дето съм бил, най-грозно впечатление ми направиха германците .. германец до германец, тук там някой немец .. в Алди точно на касата един се изпърдя под носа ми, Бургер Кинг-а сутрин миришеше на фъшкии, общо взето най-безскрупулни в това отношение са те.

code
06-02-2011, 09:56
Жените са коварни същества, пускат ги по терлички и после обвиняват друг :tooth:

ФЕРАРИСТ
06-02-2011, 12:04
В тая връзка имах куриозен случай......забих едно от най - желаните пичета в града, фешън мадама, стройна с кукленска физиономия и стегнато барабанче, славеща се че не дава на секи, подбира, и не си пада по връзките......човек трябваше да даде всичко от себе си за да я ухажва както подобава, да я изведе няколко пъти насам - натам, и да не бъде особенно директен, щото моментално бива отсвирван.....потрудих се аз както трябва, свалих доста звезди, и стигнахме до куломинационния момент в едно приятно и дискретно мотелче до ЯЛ, близо до Веселиново ползвано най вече за такива цели, с приятна вана, тиви, клима, и изобщо все неща спомагащи за приятни креванти изживявания.......
Гмурнахме се ние в кревата, и като са начало започнах с нещо тривиално, мисионерска поза, все пак изненадите и развинтеното въображение трябваше да остане за накрая......
...и както си извършвам аз възвратно постъпателни движения, групичка газове раздразнени от дискомфорта в който ги поставих с мощните си тазови движения, изненадващо решиха да напуснат това негостоприемно тяло......проправяйки си път през чревния ми тракт, те набързо стигнаха до портичката и недвусмислено показаха че е въпрос на време да разбият вратата.......
Изпаднал в безизходица, направих едниственото което можех докато бях мисионерски - с длани от двете страни на главата и запуших ушите, като същевременно с напускането на натрапниците и залепих звучна целувка, измучавайки с възможно най - висок глас "М-м-м-му-у-у-а-а-а-а".......
Бях убеден че момето не успя да разбере нищо, за мой късмет беше и лято, джамците бяха отворени, а и стаята беше голяма, натрапниците се пръснаха из нея, и не оставиха следи от присъствието си........минах леко.......иначе щеше да ми излезе лошо име сред нежния пол из града, знаете ги жените как си споделят тва онва......

MUROMAN
06-02-2011, 12:27
В тая връзка имах куриозен случай......забих едно от най - желаните пичета в града, фешън мадама, стройна с кукленска физиономия и стегнато барабанче, славеща се че не дава на секи, подбира, и не си пада по връзките......човек трябваше да даде всичко от себе си за да я ухажва както подобава, да я изведе няколко пъти насам - натам, и да не бъде особенно директен, щото моментално бива отсвирван.....потрудих се аз както трябва, свалих доста звезди, и стигнахме до куломинационния момент в едно приятно и дискретно мотелче до ЯЛ, близо до Веселиново ползвано най вече за такива цели, с приятна вана, тиви, клима, и изобщо все неща спомагащи за приятни креванти изживявания.......
Гмурнахме се ние в кревата, и като са начало започнах с нещо тривиално, мисионерска поза, все пак изненадите и развинтеното въображение трябваше да остане за накрая......
...и както си извършвам аз възвратно постъпателни движения, групичка газове раздразнени от дискомфорта в който ги поставих с мощните си тазови движения, изненадващо решиха да напуснат това негостоприемно тяло......проправяйки си път през чревния ми тракт, те набързо стигнаха до портичката и недвусмислено показаха че е въпрос на време да разбият вратата.......
Изпаднал в безизходица, направих едниственото което можех докато бях мисионерски - с длани от двете страни на главата и запуших ушите, като същевременно с напускането на натрапниците и залепих звучна целувка, измучавайки с възможно най - висок глас "М-м-м-му-у-у-а-а-а-а".......
Бях убеден че момето не успя да разбере нищо, за мой късмет беше и лято, джамците бяха отворени, а и стаята беше голяма, натрапниците се пръснаха из нея, и не оставиха следи от присъствието си........минах леко.......иначе щеше да ми излезе лошо име сред нежния пол из града, знаете ги жените как си споделят тва онва......

Хахааха изкърти ефира с тази история Ники.:bowdown:

mirchozo
06-02-2011, 12:28
групичка газове раздразнени от дискомфорта в който ги поставих с мощните си тазови движения, изненадващо решиха да напуснат това негостоприемно тяло......проправяйки си път през чревния ми тракт, те набързо стигнаха до портичката и недвусмислено показаха че е въпрос на време да разбият вратата.......


хаха, тва ме уби

DiStefano
06-02-2011, 12:45
Ники голем си бате !:bowdown:

ФЕРАРИСТ
06-02-2011, 14:08
Момата верно ме изгледа с учудена физиономия, но възобновените действия спомогнаха за забравяне на случилото се, и всичко мина нормално.......проблем щеше да е ако бяхме в някое друго сексоположение, когато може би нямаше да ми е толкоба удобно да и блокирам слуховите апарати.......

ФЕРАРИСТ
06-02-2011, 14:08
Момата верно ме изгледа с учудена физиономия, но възобновените действия спомогнаха за забравяне на случилото се, и всичко мина нормално.......проблем щеше да е ако бяхме в някое друго сексоположение, когато може би нямаше да ми е толкоба удобно да и блокирам слуховите апарати.......

Mury
06-02-2011, 14:34
Аз нямам никакви проблеми с тва,сутрин вечер няма значение,пред жената си тръткам яко:bounce8::bounce8::bounce8:

old alfist
06-02-2011, 20:28
В тая връзка имах куриозен случай......забих едно от най - желаните пичета в града, фешън мадама, стройна с кукленска физиономия и стегнато барабанче, славеща се че не дава на секи, подбира, и не си пада по връзките......човек трябваше да даде всичко от себе си за да я ухажва както подобава, да я изведе няколко пъти насам - натам, и да не бъде особенно директен, щото моментално бива отсвирван.....потрудих се аз както трябва, свалих доста звезди, и стигнахме до куломинационния момент в едно приятно и дискретно мотелче до ЯЛ, близо до Веселиново ползвано най вече за такива цели, с приятна вана, тиви, клима, и изобщо все неща спомагащи за приятни креванти изживявания.......
Гмурнахме се ние в кревата, и като са начало започнах с нещо тривиално, мисионерска поза, все пак изненадите и развинтеното въображение трябваше да остане за накрая......
...и както си извършвам аз възвратно постъпателни движения, групичка газове раздразнени от дискомфорта в който ги поставих с мощните си тазови движения, изненадващо решиха да напуснат това негостоприемно тяло......проправяйки си път през чревния ми тракт, те набързо стигнаха до портичката и недвусмислено показаха че е въпрос на време да разбият вратата.......
Изпаднал в безизходица, направих едниственото което можех докато бях мисионерски - с длани от двете страни на главата и запуших ушите, като същевременно с напускането на натрапниците и залепих звучна целувка, измучавайки с възможно най - висок глас "М-м-м-му-у-у-а-а-а-а".......
Бях убеден че момето не успя да разбере нищо, за мой късмет беше и лято, джамците бяха отворени, а и стаята беше голяма, натрапниците се пръснаха из нея, и не оставиха следи от присъствието си........минах леко.......иначе щеше да ми излезе лошо име сред нежния пол из града, знаете ги жените как си споделят тва онва......
Почти съм сигурен, че момичето те е усетило, но си е затворило очите, за да не се чувстваш неудобно.

MUROMAN
06-02-2011, 20:38
Почти съм сигурен, че момичето те е усетило, но си е затворило очите, за да не се чувстваш неудобно.

eeeee много ясно бееееееее. :hehe:

stefoo
06-02-2011, 20:41
и аз нямам проблеми с пръцкането стрелям с картечницата яко стига да не преча на околните,пред моита много не се съобразявам

acko88
06-02-2011, 21:35
Момчета,културата и биологичните нужди понякога малко си противоречат.Просташко е найстина,да се изфорсираш като Р1-ца до прекъсвач със леко връщане на газта,признавам гадно е да се напъваш нарочно да тровиш гаджето/жената "не че не е заслужила".НО когато от вътре те издува,започва да каркори,усещаш дискомфорт и леки болки в корема,ако няма на каде да бягаш пускаш го и се правиш на кестен,ако нете забележат добре.
Аз година и половина съм се стискал,толкова болки и потене отнесох,такива мъки,несъм могъл да заспя за да несе отпусна и да истрелям чаршава в орбита,докато един прекрасен майски ден,както си вървяхме и си говорехме приятно (на мен естествено ми се пърдеше адски много) и стъпих в някаква вдлъбнатина на пътя и отпуснах малко гарда и се чу леко тръъъъъът,стана ми много кофти срамувах се,но тя ми каза "най-сетне се испусна пред мен" след 3 секундно мълчание от моя страна и адски смутен реших че така и така е станала белята та поне да ми се отпусне и налягането в стомаха,та пуснах атомката,беше с доста ясен и пращящ от бузите звук но пък така ми олекна и на тялото и душевно.Съжалих че съм брал толкова мъки през тези 18 месеца в който спотайвах дявола в себе си.

kompir
06-02-2011, 21:38
Точно преди малко докато гледахме филм,а инъче сутрин е задължително :moon::moon::moon:

DanewRomeo
06-02-2011, 21:44
Аз си паля пръдните. По-хигиенично е. И цивилизовано.

fred
06-02-2011, 21:47
Поне така твърдят (пърдят) някои от колегите...:oops:

Лицемери или се познават от около месец :knock:
Това газоотделяне е и свързано с годините, ясно е че като е млад човек не отделя толкова газове, но по късно, като стра двигател започва да пуши повече :)

---------- Post added at 01:47 ---------- Previous post was at 01:46 ----------


Аз си паля пръдните. По-хигиенично е. И цивилизовано.
Направо можеш да загряваш локално парно :holiday:


А иначе император Клавдий, не сдържал газовете си дори в сената,Това и на български е увековечено в поговорка:
Пръдливо дупе болест не го лови

acko88
06-02-2011, 21:51
Аз си паля пръдните. По-хигиенично е. И цивилизовано.

От както си запалих едни боксерки,мисля че не е добър вариант:torch:

fred
06-02-2011, 22:00
Бе тая тема трябва да е забранена за жени.
А относно пръдните, сериозно, има теория че лосовете били виновни за глобалното затопляне-много пърдели.ЕДин едър лос изпърдявал за живота си газове, равни на полет на пътнически самолет от ЕВропа до Рио де Жанейро за еди колко си време, като цяло ми се вижда пълна глупост.
Но пък си представете топлото време по времето на динозаврите, всички тия огромни динозаври са отделяли газове в резулат на което около 100 милиона години климата навсякъде е бил топъл, включително има такива данни за Антрактида, намерени са останки от растения и животни :moon::holiday:

mordohy
06-02-2011, 22:29
Това за пърденето ми дойде някак отвътре, след като наблюдавах една двойка келеши.Пича явно имаше проблеми със стомаха, но....
Лицемерието задължава.
То и за това жените са с постоянен запек и проблеми.
В интерес на истината, още при първата ми среща с първата ми жена, благодарение на едно малко стъпало, което не видях, щото се пъчех като петел поктай нея, така друснах и неконтролирано се изпърдях, че разбраха и в съседните кафенета.
Само се ухили, но нещата потръгнаха много по-добре.
Не , че давам съвети да се пърди безразборно, но си е добре, като облекчиш балона.

Bonev
06-02-2011, 23:56
:bouncing_smiley: Счупихте ме от смях бееее.

Abarth
07-02-2011, 01:47
А след срещите като ходите по кръчмета гоните ли клиентелата :tooth:

Peak1
07-02-2011, 02:42
А след срещите като ходите по кръчмета гоните ли клиентелата :tooth:

Само ако половинките са там :bouncing_smiley:

lordliness
07-02-2011, 08:30
Да произвеждаш метан

Ужасна диета и липса на проветрение станала причина за смъртта на човек, задушен от собствените си газове. Аутопсията паказала наличие на голямо количество метан в организма му. Той се хранил само с боб, зеле и още няколко продукта. Той умрял в съня си, тъй като всички врати и прозорци били затворени. Трима спасители, дишали от въздуха в стаята, се разболели, а един постъпил в болница. Това е действителен случай-виж "наградите дарвин" в чата.

Mind_Control
07-02-2011, 14:39
Аз стигам до извода, че не се храните правилно момчета. Не може постоянно да пърдите да го ева...

---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:37 ----------


Бе тая тема трябва да е забранена за жени.
А относно пръдните, сериозно, има теория че лосовете били виновни за глобалното затопляне-много пърдели.ЕДин едър лос изпърдявал за живота си газове, равни на полет на пътнически самолет от ЕВропа до Рио де Жанейро за еди колко си време, като цяло ми се вижда пълна глупост.


Говорят, че и кравите в Нова Зеландия имат пръст (това е съвсем сериозно).

MUROMAN
07-02-2011, 15:07
А след срещите като ходите по кръчмета гоните ли клиентелата :tooth:

Я кой се появи след дълго отсъствие.:flirt:

Abarth
07-02-2011, 15:51
Я кой се появи след дълго отсъствие.:flirt:

:ghost:

Kuku
07-02-2011, 16:24
В панделата ли беше ве, мутра? :D

MUROMAN
07-02-2011, 16:30
В панделата ли беше ве, мутра? :D

На тайна мисия може би. :Bolt:

Fear
07-02-2011, 16:34
Е аз поне да пробвам. Та как го правятттт?!?
Ей така го правят (http://www.youtube.com/watch?v=GxxsP7VWVN8). :tooth:

alfa boy Qv
07-02-2011, 16:41
Еиии по големи от алфистите няма:lol_sign::lol_sign::lol_sign:
Побарквате ме ве маина:Tease::Tease::Tease:

MaVrUt
07-02-2011, 16:50
аз направо се насирам пред нея

fred
07-02-2011, 21:58
Аз стигам до извода, че не се храните правилно момчета. Не може постоянно да пърдите да го ева...

---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:37 ----------



Говорят, че и кравите в Нова Зеландия имат пръст (това е съвсем сериозно).

Да чувал съм го, това за лосовете също, а за динозаврите извода е мой :)
Но все си мисля, че това не завини даже и от нас, затоплянето де, ама друга тема,

Abarth
07-02-2011, 22:26
В панделата ли беше ве, мутра? :D

Пепел ти на устата :noooo::shocking::knock: :shoot::busted_cop:

Fear
07-02-2011, 23:03
Mисля, че една нАучна статия ще е полезна за темата.
И така, ето я и нея:


ВИДОВЕТЕ ПРЪДНИ

Изпускали ли сте се в автобус? Гадно е, нали? А в асансьор? Кошмар!!! Или по време на секс? Е, човещинка... Ето ви една малка класацийка с видовете пръдни. Предполагам, че ще има продължение, защото материята е много сложна. Вервайте ми. Много сложна. Хубавото е, че постоянно търпи иновации и нововъведения.

Ето го и него... Списък с класифицираните пръдни до момента (по звук, миризма, плътност, цвят, смъртоностно действие, периметър на поразяване и др.). Работата на цял един екип във Факултета по физиологични навици продължава. Научните работници са подложени на ежедневно обгЪзяване, за да могат в най-скоро време да ни снабдят с информация за нещата такива, каквито са... миризливи...

ВИДОВЕТЕ ПРЪДНИ (ПО АЗБУЧЕН РЕД, ДА АМА НЕ):

Алармена: добра пръдня за начинаещите... Лесна е за идентифициране, защото започва с висок тон и завършва с нисък такъв. Като линейка по цариградско шосе, или като аларма за противовъздушна атака в южно багдадско преградие. Звучи точно така, все едно ще се случи нещо много лошо.

Модулирана-демодулирана: тази пръдня получава сила на звука от друг източник. Например метална фуния, допряна до сбръчканата дупка на задника, пластмасова тръба, или дори тоалетна чиния. Тази премодулираната пръдня може да всее ужас в роднините и да доведе съседите до хронично безсъние... А домашният любимец? Е, една уста за хранене по-малко.

Очаквана: е те тази е пръдничката, която ви стои в дебелото черво, и се опитва да се пребори със свития като ислямско-фундаменталистки юмрук, сфинктер. Пръднята чака в засада моментът, когато ще се изплъзне и ще се разсее в стратосферата.

Бластер (или “Империята отвръща на удара”): много сте гледали фантастики. Издава звук като бластер, или по-точно като опирането на лазерните мечове на Люк Скайуокър и Дарт Вейдър. Дзззззззззт-въззззззззт. Luke, I am your father, join the Dark Force.

Задна седалка: обикновено не се чува, заради шумът от двигателя по време на движение. Този, който пътува на задната седалка смята, че уличното движение може да прикрие както миризмата, така и звукът на изпусната му душица. Ето защо не се притеснява да пррррррррррръдне както си трябва. Много често е последвана от шофьорска реплика: “Кой пръдна отзад, бе, мамка му”?!

Гъдел за мъдете: получава се, когато мъжът седи във вана и пръднята лекичко се изплъзне под водата. Фината газова емулсия от малки балончета много често се пръска след като излезе от гъза, гъделичкайки бедрата и тестисите. Почти винаги малките балончета се задръстват и остават в космите на мъдете, като малки смрадливи перлички в скротума на мъжа...

Бананова: изключително коварна пръдня, която тихичко излиза изотзад и смърди на развален стар почернял банан.

Бананананананова: същата като горната, но доста по-продължителна...

Лаещият паяк: без миризма, появява се в гъстонаселени райони и помещения. Пръдливецът не може да бъде идентифициран, а звукът напомня на лаещ паяк?!?

Кукумявка: звукът на тази душегубка много наподобява кукумявченето на кукумявка. Почти всяка сутрин преди да изгрее слънцето, можете да чуете някои от тия пернати кривогледи пиленца да си говорят сами на себе си... Прилича на някакъв налудничав смях, особено краят на клюновата тирата. Ако чуете пръдня съставена от над 8 ноти, като завършва с две октави надолу, и ако звучи някакси маниакално... ето това е Кукумявката, да еба...

Пълнител на автоматична карабина Шпагин: казвате си, ей ся вече си еба и майката от срам. Стискате, стискате, отивате на някое място и аха да си отпуснете, пак се появява някой външен човек. Разбира се онова вече напира отзад. Колкото и да стискате ТЯ излиза на порции и прилича на картечен огън от времето на тачанките и Великата Октомврийска Соц. Революция.

Воден свят: хората, които не в своя живот са различавали пръдните си една от друга, или се държат така, че пръдни не съществуват, трябва да признаят, че пръднята във ваната, морето, езерото, реката, океана или езерото е нещо специално. Това е единствената пръдня, която може да бъде забелязана с просто око. Дори може да бъде почувствана как се отърва в тялото ви. Джакузи? Забравете тази лигавщина. Пръднята във ваната може да бъде единична или множествена, както и благоуханна и смертелна. Това няма значение. От значение е местонахождението на пръдльото. Един изстрел и се чува: муфффффф на повърхността, или няколко малки подводни гърмежа правят пър-пър-пър на повърхността (това второто е нещо като касетъчна бомба и поразява по-голям периметър). Воден свят, това е една от най-лесно познаваемите пръдни на човека.

Напалм (или “Огън, следвай ме”): тази пръдня има способността да се самозапали при контакт с кислорода във въздуха. Има и способност да се самозапали направо в червото. Аре сега, все едно не сте чували за хора избухнали в пламъци преди или след като са пръднали с Напалм?!? Всъщност, това е често използван похват от палестинските камикадзета... да пърдят на обществени места в Израел.

Йети: мамка му, вашата пръдня ли остави тези мечи следи по снега? Тя ли успя да изгони шерпите и да пусне лавината, която затрупа базовия лагер на холандската експедиция в Непал? Тя ли постави началото на глобалното затопляне? Копеле, само Богът на пръдните знае кво става в твоя гъз!

Меча лапа (или “Кошмари на Пъъъъъррдкхр Стийт): миризмата на това нещо може да ви събуди от дълбок сън, да разплаче плачеща върба, да изкара от кома ваш приятел катастрофирал преди 3 години, да изчисти корозията на железните решетки на прозорците, да смъкне тапетите на всички панелки през две пресечки, да олющи латекса на съседите през 7 етажа, да скъса асансьорните въжета... Независимо дали се ражда с крясък или излиза по терлички, тва нещо полепва по кожата ви и само нервно-паралитичен газ може да ви спаси от пръдняшките конвулсии. Човек, преживял такава пръдня носи последстивията цял живот... Сравнен с нея, химическото оръжие ВиЕкс-2 (VX-2) е като парфюм Хуго Босс разреден с горнобанска вода.

Говедо: блах, звукът от това нещо троши прозорците в радиус от 400 метра, пука тъпанчетата на всички пастири и говедари в една малка котловина, а ударната вълна от тази пръдня предизвиква вътрешни разкъсвания в цивилното население. Миризмата й е като на разложен труп на животно, което прилича на дете между говедо и куче болно от бяс?!?

Най-голямата пръдня в света на пръдните: то самото име говори за нея. Може да се случи на всеки и на всякъде. Един приятел започна да пърди такава пръдня, аз отидох да гледам Джеймс Бонд, след това пихме кафе и се прибрахме по домовете си. На разсъмване той умря, защото пустата пръдня беше съборила всички носещи греди в къщата му и тя го затрупала в съня му.

очаквайте прррррродължение...
Източник: http://e-bane.net

Bonev
07-02-2011, 23:42
Mисля, че една нАучна статия ще е полезна за темата.
И така, ето я и нея:


Източник: http://e-bane.net

Сещам се за още един вид - чорбеста пръдня...:mrgreen:

acko88
07-02-2011, 23:48
Източник: http://e-bane.net

В тоя сайт има един много по смешен под-раздел за видовете ла*на аз съм го чел преди поне 5 год. и съм пропадал от смях голяма простотия

mordohy
10-02-2011, 00:44
Като гледах клипа по-горе се сетих за сентенцията, че чакането на определено нещо е по-страшно от самото нещо.
НЕЩО- някакво такова де!:pain:

Linkestis
10-02-2011, 00:48
Има и такива които не са чак толкова разкрепостени простаци пред половинките си!

Абе пищите някои като пусне някаква по-изчекната тема в Автомобилния форум,ама да ви питам ...като пуската басамака сутрин след кафето,гледате ли цвета и размера???
Щото аз моито "ако" си го гледам,даже викам детето да го види!!

Zarini
10-02-2011, 04:01
Аз пък имам приятел, който може да пръдне безброй пъти нонстоп, ограничението му е само болката в гъза :yes:...
Навремето, по пионерски лагери /по-младите да проверят в уикипедията кво е тва/, печелехме пари с неговите умения - хванем се на бас за 5лв с 2-3 пичлемета, че той може да пръдне 100 пъти, аз взема една ролка тоалетна хартия и бегаме в кенефа... Винаги печелехме баса, а няколко пъти пичовете даже не дочакваха до 100, на 40-50 им ставаше пределно ясно, че са загубили, много добър беше, а и като му се разнесеше славата, направо отказваха баса. За да няма измама, си показваше главата през открехнатата врата и едновременно с пръднята :biker: викаше "ето". На всеки 4-5 броя правеше малка пауза за да поеме въздух, забележете - с ГЪЗА. Обясняваше, че не му е проблем, нещо като йога-умения, абе беше си направо уникатен!!!
Друг такъв по света не знам дали има!

Хммм, от години не сме се чували, тая страхоооотна тема ме подсети веднагически за него, как ли го търпи жена му...

code
10-02-2011, 11:24
На всеки 4-5 броя правеше малка пауза за да поеме въздух, забележете - с ГЪЗА.
Ха ха тоя е за "България търси талант" :big_whoops:

acko88
10-02-2011, 11:45
Аз пък имам приятел, който може да пръдне безброй пъти нонстоп, ограничението му е само болката в гъза :yes:...
Навремето, по пионерски лагери /по-младите да проверят в уикипедията кво е тва/, печелехме пари с неговите умения - хванем се на бас за 5лв с 2-3 пичлемета, че той може да пръдне 100 пъти, аз взема една ролка тоалетна хартия и бегаме в кенефа... Винаги печелехме баса, а няколко пъти пичовете даже не дочакваха до 100, на 40-50 им ставаше пределно ясно, че са загубили, много добър беше, а и като му се разнесеше славата, направо отказваха баса. За да няма измама, си показваше главата през открехнатата врата и едновременно с пръднята :biker: викаше "ето". На всеки 4-5 броя правеше малка пауза за да поеме въздух, забележете - с ГЪЗА. Обясняваше, че не му е проблем, нещо като йога-умения, абе беше си направо уникатен!!!
Друг такъв по света не знам дали има!

Хммм, от години не сме се чували, тая страхоооотна тема ме подсети веднагически за него, как ли го търпи жена му...

Един приятел имаше такъв съоченик,разказвал ми е за него и неможех да повярвам докато невидях/чух супер силите му.Казваха му Ванка пръдни и той винаги резваше:big_whoops:

ves_v8
10-02-2011, 15:52
При нас пърденето е нещо.....специално. Аз пърдя като кон. Имам чувството, че ми е повишено налягането в червата ли незнам и аз какво ми е, ама понякога като почна и не се спирам. Имало е дни в които пърдя по над 30 пъти. Не се срамувам от жената, дори се старая да се чува по-звучно. Оичам да ям боб само заради последицитя от него, по точно заради "потенциалната енергия" която ти дава :haha:
Жената понякога казва, че се ядосва, защото тя неможе да пърди толкова много като мен, за да ми отвръща на "атаките"....абе купон пълен! Пърденето е уважавано от мен, но никога не се оригвам пред нея или ако го правя се старая да не го правя натрапчиво:thumbup:

DiStefano
10-02-2011, 16:48
То по принцип не е кой знае колко срамно да го направиш това пред другия пол .. единствено трябва да се внимава и да не се дава много гас, за да не се хвърли и матриял .. особено рано сутрин, когато компресията е голяма.

vin_d
10-02-2011, 20:45
Ви ма убихте с таз тема,кефи ме.И аз съм доста често на прекасвач,некой пъти даже се отвращавам от мен си самия,много смардящи ужас.

Към колегите койте се въздържат,незнам закакво го ранят кат нема да му чуят гласа,се едно да имат супер мощна кола и да не я карате или нещо от сорта.

:boost:

mordohy
10-02-2011, 21:56
Смърдяща или не, няма особено значение!
Все пак, каквото го е сготвила, такова ще мирише!
Много е важна мярката!
Някои не я знаят.
Пръднат и подмажат!
Че и по-далеч стигат:dyrvo_v_kenefa:
Мярката, колеги, мярката!:boost:

qkimov
11-02-2011, 01:03
Най яко е вечер да пуснеш духа под завивките и да завиеш жената през глава :flowers: за да не настине.....

Geri_ms
11-02-2011, 09:16
Е не, признала съм ви. Няма друг такъв форум! :big_bow_down:
Но да не развалям мъжката идилия, продължавайте да си коментирате :rotfl:

Fear
11-02-2011, 09:58
Е не, признала съм ви. Няма друг такъв форум! :big_bow_down:
Но да не развалям мъжката идилия, продължавайте да си коментирате :rotfl:
Видяхте ли сега какво стана!? :disgust:
Изложихме се пред нежната част от форума! :tooth: :crazy:

qkimov
11-02-2011, 10:19
Видяхте ли сега какво стана!? :disgust:
Изложихме се пред нежната част от форума! :tooth: :crazy:
А как ли щеше да изглежда ако темата беше повдигната от нежния пол???:gruebel:

koolio
11-02-2011, 10:34
Е не, признала съм ви. Няма друг такъв форум! :big_bow_down:
Но да не развалям мъжката идилия, продължавайте да си коментирате :rotfl:

Е ти да не би да си си мислила, че това е автомобилен форум?

ves_v8
11-02-2011, 10:35
А как ли щеше да изглежда ако темата беше повдигната от нежния пол???:gruebel:
Щеше да изглежда страшно:Tease:

fred
11-02-2011, 20:06
Ми жените не са по пърденето в такава степен, по ред причини.Ядат като цяло по малко /пръдливи неща/, пият по малко и прочее.Това при тях го има, но няма съизмеримост на явлението спрямо това с това при мъжете.
Жена би могла да повдигне друга тема-например, как да накараме мъжа да измие чините вечер.

---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:03 ----------


Аз пък имам приятел, който може да пръдне безброй пъти нонстоп, ограничението му е само болката в гъза :yes:...
...

Това ме подсеща на една история, за жената на един кръчмар, която вадеше със задник пирон, забит в стената, разбира се не забит докрай, но достатъчно.Слагаха се облози и се наблюдаваше как се забива и колко гвоздея, а главата му се обвиваше с бинт.Но една, вечер тя бе разбрала, че мъжът и похойквал и т.н.
Книгата е на Ремарк - Черния обелиск.

koolio
11-02-2011, 20:36
Ми жените не са по пърденето в такава степен, по ред причини.Ядат като цяло по малко /пръдливи неща/, пият по малко и прочее.Това при тях го има, но няма съизмеримост на явлението спрямо това с това при мъжете.
Жена би могла да повдигне друга тема-например, как да накараме мъжа да измие чините вечер.

---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:03 ----------



Това ме подсеща на една история, за жената на един кръчмар, която вадеше със задник пирон, забит в стената, разбира се не забит докрай, но достатъчно.Слагаха се облози и се наблюдаваше как се забива и колко гвоздея, а главата му се обвиваше с бинт.Но една, вечер тя бе разбрала, че мъжът и похойквал и т.н.
Книгата е на Ремарк - Черния обелиск.
Ремарк ми е един от любимите автори.
Фред, че всички пърдим, но не всички си признаваме, е ясно. По-добре да пуснем тема например кой и какви книги обича да чете.

fred
11-02-2011, 20:59
Ами съгласен съм, ама нещо ще я повтасаме може би, в смисъл кой ли чете пък в днешни дни?Иначе аз чета всичко и безраборно, ако има разбор, избор е от мен.Най активното ми четене беше в продължение на около 25 години, сега съм намалил мноого темпото, о времена о нрави :)
Ама става, я пусни ти, аз ще се включа :busted_cop:

Peak1
11-02-2011, 21:51
Гошо от почивка май се е вдъхновил от тая тема и я е доразвил :tooth:

18+
http://www.youtube.com/watch?v=gy0N2UnD-i0

MUROMAN
12-02-2011, 14:51
http://www.dnes.bg/slideshow.php?id=2792 :prescription:

fred
12-02-2011, 21:06
http://www.dnes.bg/slideshow.php?id=2792 :prescription:

И там ще чакаме революция явно :mrgreen: