PDA

View Full Version : Консулът ни в Токио напусна самоволно, не помогна на българин



fred
18-03-2011, 21:37
Характерно действие за "елита", понеже все пак един дипломат е лице на държавата ни и народа ни, та може да го определим за елит.
Всъщност, това биха го направили много хора, независимо дали да дипломати или зидаромазачи, както и обратното и много зидаромазачи, а може би и някои дипломати пък биха направили наистина геройски постъпки.
Все си мисля, че сред съвременните ни дипломати, както и политици преобладават нагаждачи, дребни души и прочее.
Това е и източника от дира:
http://dnes.dir.bg/news/tokio-konsul-quake-japan-8221495?nt=9
Та въпросният, нека му се знае името е Чавдар Градинарски, а това щяло да му се отрази на кариерата!?Че той, според мен, не би трябвало да има повече кариера във външно.Паралелно с това, вече почнаха да умират първите японци, които участваха в най горещата точка на бедствието в АЕЦ-а, две страни на човешкото поведение

infernus
18-03-2011, 21:45
Характерно действие за "елита", понеже все пак един дипломат е лице на държавата ни и народа ни, та може да го определим за елит.
Всъщност, това биха го направили много хора, независимо дали да дипломати или зидаромазачи, както и обратното и много зидаромазачи, а може би и някои дипломати пък биха направили наистина геройски постъпки.
Все си мисля, че сред съвременните ни дипломати, както и политици преобладават нагаждачи, дребни души и прочее.
Това е и източника от дира:
http://dnes.dir.bg/news/tokio-konsul-quake-japan-8221495?nt=9
Та въпросният, нека му се знае името е Чавдар Градинарски, а това щяло да му се отрази на кариерата!?Че той, според мен, не би трябвало да има повече кариера във външно.Паралелно с това, вече почнаха да умират първите японци, които участваха в най горещата точка на бедствието в АЕЦ-а, две страни на човешкото поведение

Каква кариера какви пет лева, Този трябва да се чака на летището с домати и яица! Да си вземе боклука смотан!

fred
18-03-2011, 21:53
Да, идеята наистина е добра!Как ли ще го познаем обаче?:devil:

The_Game
18-03-2011, 22:27
Да, идеята наистина е добра!Как ли ще го познаем обаче?:devil:

Гъзибук.

fred
19-03-2011, 09:05
Ще взема да го потърся, да го видя, що за стока е-но не го намерих нещо

mordohy
21-03-2011, 22:45
Предателите в мирно време ги разстрелват, а във военно бесят!
Това в оная България, която много отдавна сме изгубили!
Ха да видим, какво ще му сторят!:butt:

Mind_Control
21-03-2011, 23:07
Предателите в мирно време ги разстрелват, а във военно бесят!
Това в оная България, която много отдавна сме изгубили!
Ха да видим, какво ще му сторят!:butt:

Какво- ще го пратят дипломат някъде по- надалече :D

На него ще му се върне, затова не го мисля толкова.

fred
22-03-2011, 09:14
Ами сигурно ще го назначат на друга работа, но вижте дали има и обществена реакция някъде. По родти ТВ-та 10 пъти показаха една стриптизьорка, която спала или не спала с един от синовете на Кадафи, но затова нито дума.Не е интересно, може би защото е всекидневие

lordliness
22-03-2011, 12:50
И да вметна заплатата която е получавал е 150 000 годишно-няма грешка нулите са толкова! плюс всички привилеегии!

tanatos
22-03-2011, 19:30
Ами сигурно ще го назначат на друга работа, но вижте дали има и обществена реакция някъде. По родти ТВ-та 10 пъти показаха една стриптизьорка, която спала или не спала с един от синовете на Кадафи, но затова нито дума.Не е интересно, може би защото е всекидневие

Нарича се гъзолозане.Как искаш да го има в новините, като новините се редят така, че да са удибни за управляващите.Мани го консула, както колега каза по-горе ще му се върне.

fred
22-03-2011, 20:02
А, консула даже името не мога да му запомня, въпроса е, че това е един вид представител на държавата, добре платен, аккот е отбелязъл по горе и колегата.А относно ТВ, то новините остави, ами коментари липсват, обикновено се набляга ра разни пошли и безлични събития.

mordohy
22-03-2011, 21:28
Нарича се гъзолозане.Как искаш да го има в новините, като новините се редят така, че да са удибни за управляващите.Мани го консула, както колега каза по-горе ще му се върне.
Аз пък не искам да го маана, а да му го отмаам!
Дори под командите: равнис, зареди, прицели се,,,,

tanatos
22-03-2011, 21:39
Нека малко по-хуманно да подходим. Може няколко манафа дето не са си къпали 3-4 седмици да го опънат и той да им прави свирки.Така поне ще му остане дълготраен вкус.

Относно коментарите, аз не виждам коя медия ще се реши да ги направи.Нема кой, нема къде. СКоро не съм гледал Сашо Диков, може той нещо да е коментирал :)

mordohy
22-03-2011, 21:43
Нека малко по-хуманно да подходим. Може няколко манафа дето не са си къпали 3-4 седмици да го опънат и той да им прави свирки.Така поне ще му остане дълготраен вкус.

Относно коментарите, аз не виждам коя медия ще се реши да ги направи.Нема кой, нема къде. СКоро не съм гледал Сашо Диков, може той нещо да е коментирал :)
Не си прав!
Ние го правим!
Тука сме 12-13 хиляди, много повече от тиража на поне половината от вестниците!

tanatos
22-03-2011, 22:04
Просто новината нямаше широк отзвук.

morfius
22-03-2011, 22:39
Е кой да даде отзвука... тия дето изкупиха йода по аптеките или тия дето се чудеха как да ги паникьосат и докато японците овладяват все повече положението излизат със статии - остават 48 часа до нов Чернобил, японците лъжат, руснаците измерили на Сахалин 10 торно увеличение и т.н.

Видя се, че няма как да стане Чернобил там, че на никой не му пука особено за Либия и ето ви новина - Атака и ДПС се карат за новините на турски и ще правят ли или не нов канал.

Абе перат ни без накисване яко...

PEPI-2ALFA
23-03-2011, 08:27
... и докато японците овладяват все повече положението излизат със статии - остават 48 часа до нов Чернобил, японците лъжат, руснаците измерили на Сахалин 10 торно увеличение и т.н....
Тая сутрин гледам преглед на печата - първата страница ва в-к Република
http://deltanews.bg/republika/
Добре поне, че говорителката се включи с коментар, че не е такова положението.

П.П. "От Външно министерство са изпратили нов консул в Япония, след като предишния - Чавдар Градинарски напусна страната след земетресението на 11 март. Дисциплинарния съвет към вьншното ведомство вече се занимава с неговия случай." - Статия "Изнасяме посолството от Токио" на 5-а стр. на същия вестник.

fred
23-03-2011, 09:07
Е кой да даде отзвука... тия дето изкупиха йода по аптеките или тия дето се чудеха как да ги паникьосат и докато японците овладяват все повече положението излизат със статии - остават 48 часа до нов Чернобил, японците лъжат, руснаците измерили на Сахалин 10 торно увеличение и т.н.

Видя се, че няма как да стане Чернобил там, че на никой не му пука особено за Либия и ето ви новина - Атака и ДПС се карат за новините на турски и ще правят ли или не нов канал.

Абе перат ни без накисване яко...

А това имах предвид, кой да даде отзвука, то тия с йода са ясни, а работата на журналситите е да следват "народопсихологията".С други думи затворен кръг.