PDA

View Full Version : една 159-ка ?



KirilSol
14-04-2011, 21:14
някой знае ли нещо за тази кола

http://www.mobile.bg/11302523678524709

че почват да ми минават едни мисли :stumm:

и съм се уговорил утре да идвам в София да я гледам...

Stoyan Georgiev
14-04-2011, 21:35
13 хил... ха :) евала

тая кола е пълен провал в задържането на цена :D

Jivko7777
14-04-2011, 22:40
Цената е първото подозрително нещо, но и км са и бая...незнам...По принцип за едно JTD 165 000км са нищо но при тия новите, множко са си...

Satanism
14-04-2011, 23:36
Ибаси змьтъ....ако е читава колата си е жива оферта...само дето е малолитражка... :D

alfageorgi
14-04-2011, 23:48
Моята е същия цвят и интериор само , че седан.Така като гледам тая е без мултиволана , няма го надписа ЖТДМ след 1.9 , което ме навежда на мисълта , че вероятно не е 150 а 120 к.с.-8 клапановия мотор и базовото оборудване.С тия италиански номера и снимки явно в Италия е напълно възможно като пристигнеш да види нещо съвсем различно от това на снимката.Цената според мен е силно занижена , ама знае ли човек може продавача да е хлътнал и да играе нула на нула.Абе първо добре разпитай по телефона , че да не се разкарваш за нищо.

Satanism
14-04-2011, 23:50
Моята е същия цвят и интериор само , че седан.Така като гледам тая е без мултиволана , няма го надписа ЖТДМ след 1.9 , което ме навежда на мисълта , че вероятно не е 150 а 120 к.с.-8 клапановия мотор и базовото оборудване.С тия италиански номера и снимки явно в Италия е напълно възможно като пристигнеш да види нещо съвсем различно от това на снимката.Цената според мен е силно занижена , ама знае ли човек може продавача да е хлътнал и да играе нула на нула.Абе първо добре разпитай по телефона , че да не се разкарваш за нищо.

Точно в момента тея коли, дето са между 10 и 20 бона се продават супер трудно...да не кажа, че не се продават...така, че има логика доста да им паднат цените...
Пък иначе била и 120кс пак си е 159ка... :) за 13 бона...

antonyonkov
15-04-2011, 00:01
Като ги видя такива оферти много ме дразнят. Ама тази направо ме разби.

gostenka
15-04-2011, 00:13
Тя тази кола се подмята от доста време и сигурно има някаква изненада! Такава цена няма нито в Италия, нито в Германия, а камо ли тука.Аз моята я търсих 3 месеца в какви ли не сайтове и под 8000 евро нямаше дори и 120 коня. Според мен не си струва да си губиш времето.

Satanism
15-04-2011, 00:24
Моми и момци, цената не винаги е определяща за качеството...или с други думи ако си мислите, че като струва 20 бона е изрядна....
Колегата да си види колата...може пък да е читава и да има друга причина за цената...

gostenka
15-04-2011, 00:51
Естествено,като е решило момчето нека да я види,тук просто всеки си казва каквото мисли, и не мисля, че е лошо или пък,че тези мнения биха повлияли на неговото или на избора му.:tongue2:

antonyonkov
15-04-2011, 01:12
Разбира се, че трябва да се види, но също така трябва и много да се внимава. Колата може да е супер читава, но документално да не стане твоя. Аз лично през 2008-ма лятото, когато търсех попаднах на една 159-ка за 33 000 лв. Това беше страшна оферта за това време. Веднага дай газ до София да я видим. Беше повече от перфектна, но не е истина какви мошенници бяха, така и не разбрах на кого е самата кола, като почнаха да ми се вадят пълномощни, един ми показва колата, с друг водя преговорите, трети иска парите кеш без банка, четвърти ми казва реално, че колата е негова, а собственика беше от малък град и незнаеше сигурно изобщо какво се случва.

boian
15-04-2011, 10:45
Ако си решил да правиш компромис със себе си- купи я. Точно тази няма да ти отива- гадна е отвсякъде.

bager
15-04-2011, 11:06
"Аз я гледах преди седмица- две, когато беше на 16500.
Има някакво тракане на празен ход, което не разбрах от какво е, маркуча след турбината е силно омаслен, километрите са по-малко от обявените в autoacout( ама може и грешка да е), предното стъкло е за смяна, че има 3-4 доста дълбоки вдлъбнатини от камъчета. Предна лява джанта е доста наранена, ако е от дупка ще трябва да се има предвид за преглед на окачването( не че така или иначе не трябва да се прегледа).Джантите са 16-ки. Задната броня отдясно е ожулена и има няколко леки драскотини по вратите.
Това се сещам сега, но иначе колата прави добро впечатление и салона не е много захабен. Задължително сервиз, обаче.
Много бързо свалиха цената..."

Това ми мнение е от тук (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=58052&page=4)...
Май наистина и има нещо, за да свалята цената толкова много, било то технически, или документално...

bass
15-04-2011, 11:58
Колко постна трябва да е тази кола откъм оборудване, за няма дори мултифункционален волан? Нищо странно няма в цената, ако всичко е изпилено даже под стандартното оборудване.

dilian alfa gtv
15-04-2011, 13:24
Ето тук се продава друга и то във варна ,но и цената е друга......

http://www.cars.bg/u342366:thumbup::firstprize:

Mury
15-04-2011, 15:54
"Аз я гледах преди седмица- две, когато беше на 16500.
Има някакво тракане на празен ход, което не разбрах от какво е, маркуча след турбината е силно омаслен, километрите са по-малко от обявените в autoacout( ама може и грешка да е), предното стъкло е за смяна, че има 3-4 доста дълбоки вдлъбнатини от камъчета. Предна лява джанта е доста наранена, ако е от дупка ще трябва да се има предвид за преглед на окачването( не че така или иначе не трябва да се прегледа).Джантите са 16-ки. Задната броня отдясно е ожулена и има няколко леки драскотини по вратите.
Това се сещам сега, но иначе колата прави добро впечатление и салона не е много захабен. Задължително сервиз, обаче.
Много бързо свалиха цената..."

Това ми мнение е от тук (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=58052&page=4)...
Май наистина и има нещо, за да свалята цената толкова много, било то технически, или документално...

Трябва задължително преглед за тази кола,тракането може да е от няколко неща,но си трябва диагностика,може да е от клапите на всмукателниуя колектор,ако има такива и т.н.Иначе не изглежда зле:thumbup::thumbup::thumbup:За тази цена,мисля че тези неща които каза Ники може да се превъзмогнат,освен ако проблема с тракането не е нещо сериозно.