PDA

View Full Version : Дали има фенове от...Пловдив ?



mainframe
12-11-2004, 02:22
Привет.

Интересно ми е дали има фенове на алфа от Пловдив ?
Гледах една стара тема,но реших да пусна нова.

Преди като че ли не се срещаха толкова алфи из Пловдив...напоследък май много взеха да се срещат...или може би защото вече знам какво да гледам :D

А и до нас гледам гледам все няколко алфи се мотаят...нещо като сервиз ли се води,не знам...но доста често виждам по няколко алфи.
Даже има една стара алфета "завита" явно за по-късни ремонти...

Като цяло смятате ли,че алфите влизат все повече и повече ? Питам,защото от известно време все алфи виждам на пътя...може би защото вече ми правят впечатление...може би защото вече са повече на пазара ?
Но определено е гадно да видиш абсолютно същата кола като твоята в града :D :)


едит на заглавието направих , че да се разбира :wink: jorko

Kostadin
12-11-2004, 08:26
има има хора от Пловдив да знаеш, а това за алфите да ти кажа че и на мен така ми се струва.....аз съм от Пазарджик и в нашия град се наблюдава същата тенденция :wink: което може само да ме радва 8)

MBlaST
12-11-2004, 15:49
И аз съм съгласен.Преди да си взема Алфата в Пловдив не бях виждал много Алфи, но откакто я взех имам чувството,че всеки втори има Алфа 145. :lol:

Alfamaniak
12-11-2004, 18:35
И аз сам забелязал, че напоследък има силно присъствие на Alfa, започва да става все по срещана по пътищата. Това говори само едно: ХОРАТА ЗАПОЧВАТ ДА УСЕЩАТ ИСТИНСКИТЕ АВТОМОБИЛИ!!! :lol:

INTEGRALE
12-11-2004, 22:28
Има фенове, колега. Аз имам Lancia, но много харесвам и Alfa (абе всичко италианско на колела).
Все още сме малко, но мисля че тепърва ще се разрастваме.
Заповядайте на 14.11 да се запознаем. Има тема в "Срещи и мероприятия".
Алфи и Ланчи има много, но ми се струва, че повечето дето ги имат незнаят какво карат.

mainframe
14-11-2004, 20:14
ами за срещата - за съжаление не можах да дойда....имах друга работа.
Може би другата среща ще гледам да се престраша...

Да,за това че много хора не знаят какво карат може би си прав...
Може би факта,че се срещат повече италиански коли е заради усиленият внос на автомобили от Италия...след като се изпокупиха тракторите на Германия започнаха и от Италия да внасят...

INTEGRALE
14-11-2004, 20:32
За вноса съм съгласен.
Иначе се събрахме 8 човека и въобще не беше зле, като за втори път.
Мислим да ходим към София на 28.11 за общата среща, ама ще видим.