PDA

View Full Version : Трета Национална среща за собственици и фенове на Алфа 155 - организационна тема.



Alfa User
25-04-2011, 19:18
Наближава времето за Третата Национална среща - за да я подготвим и осъществим както подобава на сектата основно трябва да уточним следните неща :
1. Време за провеждане
2. Място за срещата
3. Рекламни материали - стикери, тениски и т.н.

И за да поведа хорото, да кажа аз какво мисля :
1. За време предлагам да обсъдим края на Юни - както миналата година. Идеята ми е да не нагазваме в месеците Юли и Август, когато повечето хора евентуално ще ползват отпуски за почивка насам-натам.
2. Тази година предлагам срещата да е нейде около София, защото по-голямата част от сектата е именно в този район, а досега винаги са се разхождали повечко те. Та оставям на софиянци да предложат приятно и подходящо място за тази култова сбирка.
3. Този път може да минем и без стикери - миналата година повечето хора май не искаха, а и си е разправия. Миналогодишните още си стоят в мене...
Тениски ако искате да направим, мога да се нагърбя с подготовката на файла за отпечатване. За самите тениски обаче ще ми е трудно да се занимавам, а и онази фирма, която ни направи първите, вече я няма. Фирми за печат има много, но трудно се намират качествени тениски... Рекламни ленти тип "сенник" за предното стъкло можем да заръчаме на Ваклин - файла е в него, желаещите трябва само да си укажат цвета на фолиото (което ме подсеща, че ми е обещал нова лента...). Лентите са ето тези :

https://lh4.googleusercontent.com/_PCxrFCdurrg/TBaqD3wSf7I/AAAAAAAAH48/nj9NZYpa2jQ/s912/DSC_9488%20%5B50%25%5D.JPG

И накрая - има едно предложение за място за Третата Национална - можете да го видите в тази тема (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=55622) и да коментирате свободно. Според мен спални помещения от типа "мил спомен от казармата" не са по вкуса на хората тук, но всеки може да предлага каквото е сметнал за добре - в крайна сметка ще се избере най-подходящото за всички.
Надявам се и тази година да си спретнем подобаваща среща, и купона да е по-як и от Пролетния - дето още ми държи влага :crazy:

П.П. Темата е САМО за националната среща, и по-точно за трите въпроса, свързани с организирането и провеждането й. Моля да ограничите спама до абсолютния минимум, за да няма после нацупени и сърдити !

toki4a
25-04-2011, 19:35
на мен ми изглежда добре вилето;)
има си и поляна

vaklinator
25-04-2011, 21:22
Надявам се и тази година да си спретнем подобаваща среща, и купона да е по-як и от Пролетния - дето още ми държи влага :crazy:

Едва ли от пролетния купон може да има по-як. Размазващо добър беше. Ние си го направихме.

Tedo
26-04-2011, 13:43
Аз съм по-скоро за началото на юли но може и края на юни евентуално
Като място ми се върти това (http://toursbg.info/bulgaria/mountain/dushantsi-hotel-dushantsi/) из главата, но не съм ходил и незнам как е като база и цени, а и подбалканския път в участъка от София до Пирдоп е много зле в момента

bouncer
26-04-2011, 16:21
Младежи, искам само да вметна, че юни месец ще има официално организирано събитие от КАРБ по повод 7-те години от създаването на клуба. Добре ще е да си замислите датата с оглед на този факт.

Buxalkata
27-04-2011, 11:48
аз съм по навит да е наЧалото на юли месец,че края на юни има Elevation Festival 2011
в разлог 24-25 е като дати и предполагам ще има хора който ще ходят ......:super:

mont78
27-04-2011, 17:19
С Вас съм!!!!:thumbup: Гласувах!:super:

Alfa User
27-04-2011, 17:32
Младежи, искам само да вметна, че юни месец ще има официално организирано събитие от КАРБ по повод 7-те години от създаването на клуба. Добре ще е да си замислите датата с оглед на този факт.

Колега, хубава е идеята, но не е отразена никъде, а и освен това преди нямаше официално мероприятие за 5-годишнината или за 6-годишнината на КАРБ, а ние от 3 години се организираме все в тоя период. С това разбира се изобщо не целя да умаловажавам идеята ви !

Иначе точно за удобната дата е анкетата - срещата ще бъде тогава, когато е най-удобно на мнозинството.

Furious 155
28-04-2011, 23:38
Аз имам едно идея и сега обсъдихме по електронен път идеята.
Мястото е в Казналък и е това: http://balgaran.com/indexbg.htm - пикник Българан

Намира се на най-високото място в града и е над града даже :). Още не са открили сезона, но май месец го отварят!

Хотелът точно до него е този - http://www.zornica-bg.com/about_us.htm. Между хотела и пикника реално има доста голяма асфалтова площадка на която ще са колите и място има доста.

Съвсем скоро ползвахме хотела за нашето сватбено празненство :band: и цената тогава на двойна стая беше на 40лв, което е цената в която ще се целим!

Ще разпитам да видим какво може да се уреди за подобно събитие като среща на 155 ;), а вие кажете какво мислите!

Alfa User
28-04-2011, 23:43
Ние с Милена сме на 100% "ЗА" - и двете места изглеждат супер, особено ако можем да договорим и добри условия.
Но да видим какво ще каже и останалата част от сектата.
И да не пропуснем - дълъг и щастлив съвместен живот ви желаем, изпълнен с много приятни мигове и много култови срещи с всички нас от сектата 155 !!!

Furious 155
28-04-2011, 23:48
Ние с Милена сме на 100% "ЗА" - и двете места изглеждат супер, особено ако можем да договорим и добри условия.
Но да видим какво ще каже и останалата част от сектата.
И да не пропуснем - дълъг и щастлив съвместен живот ви желаем, изпълнен с много приятни мигове и много култови срещи с всички нас от сектата 155 !!!Мерсииииииииии! :)

Ето как една седмица бяха капитан на кораб ;)
https://lh6.googleusercontent.com/_ftVnbgODuSU/TbglQwCiFsI/AAAAAAAAAUg/emOSBgZKuM4/s800/%D0%A1%D0%92%D0%90%D0%A2%D0%91%D0%90%20%D0%98%D0%9 2%D0%90%D0%9D%20029.jpg

vaklinator
29-04-2011, 02:29
Аз имам едно идея и сега обсъдихме по електронен път идеята.
Мястото е в Казналък и е това: http://balgaran.com/indexbg.htm - пикник Българан

Намира се на най-високото място в града и е над града даже :). Още не са открили сезона, но май месец го отварят!

Хотелът точно до него е този - http://www.zornica-bg.com/about_us.htm. Между хотела и пикника реално има доста голяма асфалтова площадка на която ще са колите и място има доста.

Съвсем скоро ползвахме хотела за нашето сватбено празненство :band: и цената тогава на двойна стая беше на 40лв, което е цената в която ще се целим!

Ще разпитам да видим какво може да се уреди за подобно събитие като среща на 155 ;), а вие кажете какво мислите!

Много далече бе бай Йване:(

Furious 155
29-04-2011, 08:50
Много далече бе бай Йване:(198км по подбалкана в посока. Това от София.

rumenti77
29-04-2011, 10:08
Много далече бе бай Йване:(

И аз така мисля.Не е лошо този път да е около София за да може ние по-скъсаните(без пари) да присъстваме.

vaklinator
29-04-2011, 17:06
198км по подбалкана в посока. Това от София.

Убеден съм ,че реално "гимнастиката" ще излезе близо 500 и то по GPS.
Имам известен опит от пътуването до Шипково. ...... + 76
ПП.
Пък аз се навивам, ако искате да ви заведа в Силистра....

---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 13:58 ----------


И аз така мисля.Не е лошо този път да е около София за да може ние по-скъсаните(без пари) да присъстваме.

Аз за великите ни сбирки, смятам, че съм показал, че мога да намеря пари и да присъствам винаги, голяма работа, че после вересиите си ги връщам с голяма мъка.

Buxalkata
29-04-2011, 18:30
местото е прекрасно ама и аз съм от по безпариЧните в момента и там ми е далече!нека си остане някъв вариант около софия :surrender:

Alfa User
29-04-2011, 19:57
Идеята наистина е да сме около София този път, но за да стане реалност това, ще трябва да проверите къде можем да се разположим - място, цени, отстъпки - не е много работа, но не можем да я свършим ние отдалеч.
Иначе всеки е свободен да дава предложения - затова е и тази тема - да си изберем най-хубавия и изгоден вариант.

Buxalkata
03-05-2011, 12:52
кво става ... никаква активност няма ?:indian:

vaklinator
03-05-2011, 13:46
кво става ... никаква активност няма ?:indian:

Ами вземи се захвани с организацията. Ядене пиене и спане, друго не ни трябва. Е трябва и цените да са прилични.

Alfa User
03-05-2011, 16:50
Еми разчитаме на вас, столичаните, този път да осигурите нещата - на нас ни е много трудно отдалеч.

Buxalkata
08-05-2011, 22:41
може сега през седмицата да видим едно местенце и като имам некво инфо ще пиша проблема ми е 4е нямам пари за газ да стигна и за това не ми се захваща с организацията ама ще видим... то други софянци ... никаква активност доста несериозно

milenamr
13-05-2011, 08:26
Ето и една оферта за конна база Ихтиман

О Ф Е Р Т А
За провеждане на мероприятие в спортен и хотелски комплекс „Ер София”, гр. Ихтиман юли 2011г. – 1-2 нощувки – 30-40 човека

Спортен комплекс „Ер София”, гр. Ихтиман е разположен на площ от 520 декара и разполага със следните спортни съоръжения:
• Голф игрище с 18 дупки, Пар 71, Корс Рейт по EGA 71.2 и Слоуп индекс по USGA 131
• Тренировъчно голф игрище, учебна зала, тренировъчен грийн
• Открит басейн
• 2 тенис корта с биофлекс настилка
• Футболно, баскетболно, волейболно игрища
• Конна база
• Две клубни сгради , луксозни вили за хотелско настаняване и испанска къща
• Детска площадка
І. ЦЕНИ ЗА НОЩУВКИ –
на територията на голф игрището свободни през юли месец към момента – Испанска вила с 9 двойни и 5 единични стаи +двеи луксозни вили с общо 8 спални /азиатска и европейска вила/.

Цена за нощувка 46,00 лева за двойна стая / без включена закуска/
28,00 лева за единична стая

• Цените са с включено ДДС.
• Цените за настаняване са преференциални и нетни без включена закуска. Цената е на човек




III. Примерни менюта


• Вариант 1 14,30 лв./човек
Мешана салата
Пилешки медальон
Г-ра пържени картофи
Плод 100 гр
Хляб 2 бр.
Безалкохолно /кола, фанта или мин. вода/
• Вариант 2 15,10 лв./човек
Салата домати
Пилешка пържола
Коктейлни кюфте+кебапче
Гарнитура краставици
Торта
Хляб 2 бр.
Безалкохолно /кола, фанта или мин. вода/

Alfa User
14-05-2011, 10:20
Офертата не е лоша като цяло. Мястото не го познавам (но за тия дето ще питат - не е мотела до магистралата!).
Надявам се обаче да видим и други предложения от хората в региона :handshake:

milenamr
16-05-2011, 10:42
Ето още една оферта за Долна Баня(където беше втория италфест), която ми се струва още по-добра:)
Хотелски комплекс -Долна Баня (http://bghotelite.com/web_main.php?id=1258)

MUROMAN
16-05-2011, 16:29
Офертата за Долна Баня силно ми допадна.
Трябва да се провери и прозвъни да се пита за актуални цени и отстъпки за групи . :beer:

Alfa User
17-05-2011, 09:54
Ми ще чакаме повече инфо за Долна баня тогава, макар 40лв за двойна стая да не е чак толкова много ...
Иначе от сайта най-много ми хареса ето това :
"Непрепоръчителна музика в ресторанта – чалга!" :big_bow_down:

MUROMAN
17-05-2011, 11:15
Ми ще чакаме повече инфо за Долна баня тогава, макар 40лв за двойна стая да не е чак толкова много ...
Иначе от сайта най-много ми хареса ето това :
"Непрепоръчителна музика в ресторанта – чалга!" :big_bow_down:

Да това и на мен ми направи силно впечатление.
Половината ще окапят след тази Тъжна Новина.:biggrin::biggrin::biggrin:

vaklinator
17-05-2011, 13:22
И аз имам доба идея, но скоро трябва да ида да говора със собственика. За да предложа тука на обсъждане варианта. Това за жалост може да стане когато взема заплата, алфата не пали без гориво.:pp:

toki4a
17-05-2011, 20:36
офертата за Долна баня и на мен ми хареса;)

Furious 155
17-05-2011, 20:46
Долна Баня да е! :)

milenamr
17-05-2011, 20:54
Ами и на мен честно казано ми допадна доста, а и там сме ходили и знам , че е много хубаво.

toki4a
17-05-2011, 20:55
Ми ще чакаме повече инфо за Долна баня тогава, макар 40лв за двойна стая да не е чак толкова много ...
Иначе от сайта най-много ми хареса ето това :
"Непрепоръчителна музика в ресторанта – чалга!" :big_bow_down:

как без чалга бре човек!!!!!

ся остана и Пърпъл цела нощ и си еба мамата:chair:

MUROMAN
17-05-2011, 21:44
как без чалга бре човек!!!!!

ся остана и Пърпъл цела нощ и си еба мамата:chair:

Слабички са ни Пърпъл- трябва ни Нещо по тоците AC/DC :headbang::chair:

vaklinator
17-05-2011, 22:12
Слабички са ни Пърпъл- трябва ни Нещо по тоците AC/DC :headbang::chair:

Абе без "хер нерц" и "м-р волт" няма да станат нещата.
Без мене пък съвсем... хахахихи

Alfa User
17-05-2011, 22:32
как без чалга бре човек!!!!!

ся остана и Пърпъл цела нощ и си еба мамата:chair:

Абе не знам какво ще кажат другите, но на тазгодишната пролетна среща чалгата беше сведена до 3-4 изцепки само (и то заради други гости на ресторанта), а купона беше просто разцепващ !!! (съдя и по панталона си ...)
Както и да е, засега офертата за Долна баня е доста апетитно изглеждаща - остава да видим и какви отстъпки може да се договорят за групата.
Да видим и Ваклин какво ни е подготвил, и да вземем да решаваме вече - че Третата национална идееееееее !!!

MUROMAN
17-05-2011, 23:29
Абе не знам какво ще кажат другите, но на тазгодишната пролетна среща чалгата беше сведена до 3-4 изцепки само (и то заради други гости на ресторанта), а купона беше просто разцепващ !!! (съдя и по панталона си ...)
Както и да е, засега офертата за Долна баня е доста апетитно изглеждаща - остава да видим и какви отстъпки може да се договорят за групата.
Да видим и Ваклин какво ни е подготвил, и да вземем да решаваме вече - че Третата национална идееееееее !!!

Някой главите си разцепихме ,та бяхме в насипно състояние на другия ден.:drinking::wierdo:
Ще звънна един телефон утре да проверя за групи как седят нещата. :)

toki4a
17-05-2011, 23:53
Някой главите си разцепихме ,та бяхме в насипно състояние на другия ден.:drinking::wierdo:
Ще звънна един телефон утре да проверя за групи как седят нещата. :)

ей мурко обичам тааа
земи и ти свърши нещо!!!!

BatVas
19-05-2011, 12:04
Аз също съм за Долна Баня - Хотелчето от втория италфест - с много добри спомени съм от тогава :) Та и Ваклин като каже какво има в предвид може да решаваме междутези двете.

Alfa User
19-05-2011, 21:15
Аз вече казах - съгласни сме и двамата за Долна баня, но наистина да видим Ваклин какво има да каже, и Мариян да сподели дали е получих изгодна оферта :)
Ще трябва да решаваме наново за датата явно - имаме по равен брой гласове за два уикенда ...

toki4a
19-05-2011, 21:23
Аз вече казах - съгласни сме и двамата за Долна баня, но наистина да видим Ваклин какво има да каже, и Мариян да сподели дали е получих изгодна оферта :)
Ще трябва да решаваме наново за датата явно - имаме по равен брой гласове за два уикенда ...

що пак да не я направим и през 2 та уикенда!:Tease:




бая добре ще се получи си мисля!!!!!

---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 18:18 ----------


Абе не знам какво ще кажат другите, но на тазгодишната пролетна среща чалгата беше сведена до 3-4 изцепки само (и то заради други гости на ресторанта), а купона беше просто разцепващ !!! (съдя и по панталона си ...)
Както и да е, засега офертата за Долна баня е доста апетитно изглеждаща - остава да видим и какви отстъпки може да се договорят за групата.
Да видим и Ваклин какво ни е подготвил, и да вземем да решаваме вече - че Третата национална идееееееее !!!

3 4 изцепки !!!!!! на мен толкова ми стигат бре!!!!!:flirt:

Buxalkata
24-05-2011, 01:11
Ще трябва да решаваме наново за датата явно - имаме по равен брой гласове за два уикенда ...

за това се избира датата с най-малко гласове :) :magic:

Alfa User
25-05-2011, 16:24
Вие хубаво си се шегувате, ма времето за решаване на датата изтича скоро - за да можем да си направим резервацията в разумни срокове.
Според мен 18 и 19 Юни са твърде близо при този темп на развитие на нещата, така че остава да решим измежду 25~26 Юни и 2~3 Юли.
Какво ще бъде ?

MUROMAN
25-05-2011, 19:37
Аз съм за 2-3 ти Юли.:th_up:
25-26 юни и;d Мега силен Фестивал в Разлог . :)

Grim
25-05-2011, 20:02
.... не че нещо,ама..... с друга кола ако съм може ли да дойда ако е рекъл господ ?

milenamr
25-05-2011, 20:37
.... не че нещо,ама..... с друга кола ако съм може ли да дойда ако е рекъл господ ?
Естествено, че може :)

Grim
25-05-2011, 21:11
:big_flowers: ако има блузи-млузи ш си поръчам....

Alfa User
25-05-2011, 22:43
Винаги си добре дошъл, без значение на колата - надявам се ще има и други "бивши" собственици на 55-ци (щот такова нещо като "бивш собственик на 155" няма ...).
А блузи и стикери тоя път няма да има, че нещо се огелпихме с организацията :(

toki4a
25-05-2011, 23:04
:big_flowers: ако има блузи-млузи ш си поръчам....

където и да е от имаш примерно едно забиране от Стара Загора!
а ако ме слушаш моем те и върнем :naughty::cheers:

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------


Винаги си добре дошъл, без значение на колата - надявам се ще има и други "бивши" собственици на 55-ци (щот такова нещо като "бивш собственик на 155" няма ...).
А блузи и стикери тоя път няма да има, че нещо се огелпихме с организацията :(

стига бре моята ми е малка вече особенно около корема!!треее да измислим нещо:beer:

Alfa User
25-05-2011, 23:25
стига бре моята ми е малка вече особенно около корема!!треее да измислим нещо:beer:

Аз съм го измислил вече бре - заслабваме сериозно, и сичко е у ред :bounce8:

Alfa User
29-05-2011, 15:31
След два дена е 1-ви Юни ... което ме подсеща,че тая година организацията хич я няма.
Идеята ми беше сифиянци да помогнете с тоя въпрос, щото като сте там ви е най-сгодно да погледнете за подходящи места и оферти. Да речем, че едното място почти сме го избрали - хотела в Долна баня - но пак остава да се довършат нещата...
Някак ми се види, че ако не успеем да се организираме на време, ще трябва или да отложим срещата за началото на Юли, или ... за другото не ми се мисли !
Знам много добре, че всички сме много заети. Никой няма излишно време, и затова възприехме традицията да редуваме всеки път хората, занимаващи се с организацията. Ако има някакви проблеми, пишете тук, за да знаем какво става.
Искрено се надявам да спазим тадицията и срещата (и купона) да е на ниво, както сме доказали до сега !

toki4a
29-05-2011, 23:07
да уееее темата почина нещо!!!!!
накраая ша земем да гътнем 2 3 прасенца или нещо друго рогато !!иииии ко му дойде:naughty::paddle:

Buxalkata
30-05-2011, 20:02
аз лично не пиша нищо защото тази дата 25-26 или 18-ти не ме устройват а другите какво са се здухали не знам ... ?и все пак дано се получи срещата ... късмет

Alfa User
01-06-2011, 18:58
Поради невероятния интерес към третата национална среща, условията се променят както следва :

1. Място - хотел Долна баня, в едноименното градче. За цени и промоции ще ви пиша допълнително.

2. Време на провеждане - имате възможността да изберете един от двата уикенда :
а) 25 ~ 26 Юни
б) 2 ~ 3 Юли
Моля всеки да напише избора си, за да не затриваме цялата анкета, и да започваме темата наново... (макар че и това е вариант в крайна сметка).

Всичко останало - капаро, менюта, нощувки - ще бъде упоменато след като говорим с хотела.
Остава да ви кажа, че ако някой има друга идея, времето да я сподели е сега и следващите два дена. След това мандалото хлопва, както пишеше в една книга.
Съжалявам искрено за липсата на живец тази година, но не мога да направя нищо, ако вие самите не сте надъхани ...

Furious 155
01-06-2011, 22:36
Да вметна че на 25-ти юни има драгдей на клуба на Сапарева баня! Така че май остава варианта за 2-3 юли - поне за мен.

mimouzunov
01-06-2011, 22:43
Да вметна че на 25-ти юни има драгдей на клуба на Сапарева баня! Така че май остава варианта за 2-3 юли - поне за мен.

И аз съм за Юли защото до 28-ми тоя месец съм на трупчета....

toki4a
01-06-2011, 23:16
яя проблеми немам така ,че когато кажете иии кадето кажете:smoke:
впрочем и цялата Пз. група;)
таз година ще сме с още една 155 ца някаква си с предно и ЗАДНО задвижване!:big_whoops:

Alfa User
01-06-2011, 23:38
Аз и Милена също нямаме проблем да е в началото на Юли срещата, така че до тук за уикенда 2~3 Юли сме 5 човека.
Какво мислят останалите обаче ?

mont78
02-06-2011, 10:07
Аз също съм за началото на юли........вече станахме "6"!:-)

MUROMAN
02-06-2011, 10:36
Аз също съм за началото на юли........вече станахме "6"!:-)

И аз и аз.;-)

milenamr
02-06-2011, 18:26
Току що направих резервацията за 2-ри юли, за около 30-тина човека.Надявам се, ако се присъединят още, да се намерят места . За момента места има :) Очаквам да ми изпратят оферта с варианти и цени за вечерята и ще ги постна.

toki4a
02-06-2011, 19:59
браво!!!;)

Grim
02-06-2011, 22:12
аферим :)

VFTI
02-06-2011, 22:26
И там и там сме :):)

Alfa User
02-06-2011, 23:00
Ем'така де ... не че не сме се оправяли досега с организацията, няма да ви подведем и този път !
Ще пишем веднага щом дойде офертата от хотела - а вие стягайте, лъскайте и надъхвайте Легендите - че срещата трябва да е както повелява традицията на нашата секта !!!
:notworthy: :notworthy: :notworthy:

MUROMAN
03-06-2011, 12:12
Сколасах да звънна до хотела в Долна Баня.
Някой ме е изпреварил и е говорил вече,предполагам се досещате кой. :big_bow_down: Алекс и Милена.

Дата 02-03.7.2011г.
~Двойна стая (спалня) -50лв
~ Двойна стая(2 легла)- 65лв - можело да спят 3-ма човека в нея.
Върху тези цени се ползва 10% отстъпка.
Ориентировъчна цена за вечерята около 20 лева,предполагам ще има варианти и за свободна консумация.Трябва да се поговори и за евентуално внасяне на алкохол.
За сега толкова ще звънна и на управителя за повече подробности.
Не знам как седят неща С КАПАРО.

milenamr
03-06-2011, 13:04
Сколасах да звънна до хотела в Долна Баня.
Някой ме е изпреварил и е говорил вече,предполагам се досещате кой. :big_bow_down: Алекс и Милена.

Дата 02-03.7.2011г.
~Двойна стая (спалня) -50лв
~ Двойна стая(2 легла)- 65лв - можело да спят 3-ма човека в нея.
Върху тези цени се ползва 10% отстъпка.
Ориентировъчна цена за вечерята около 20 лева,предполагам ще има варианти и за свободна консумация.Трябва да се поговори и за евентуално внасяне на алкохол.
За сега толкова ще звънна и на управителя за повече подробности.
Не знам как седят неща С КАПАРО.

Да, аз звънях вчера и поисках да ми пратят оферта, но не ми харесаха цените в нея, защото в изпратената оферта не бяха включили никакви отстъпки и цената беше, както е обявена в сайта им -50 лв за двойна стая , което ми се видя скъпичко.А и ми бяха написали менюта за около 28 лв , което също ми се видя скъпо. Затова им писах с молба да коригират менютата до към 20 лв максимум и да ни направят отстъпка на нощувките.
И сега доколкото разбирам, при позвъняването на Мариан са се коригирали :) Което е добре, после ще им звънна пак. А вие се стягайте :))... за разпускане :cheers:

MUROMAN
03-06-2011, 13:32
Да, аз звънях вчера и поисках да ми пратят оферта, но не ми харесаха цените в нея, защото в изпратената оферта не бяха включили никакви отстъпки и цената беше, както е обявена в сайта им -50 лв за двойна стая , което ми се видя скъпичко.А и ми бяха написали менюта за около 28 лв , което също ми се видя скъпо. Затова им писах с молба да коригират менютата до към 20 лв максимум и да ни направят отстъпка на нощувките.
И сега доколкото разбирам, при позвъняването на Марян са се коригирали :) Което е добре, после ще им звънна пак. А вие се стягайте :))... за разпускане :cheers:

Аз говорих с рецепциониста ,но е най-добре да се уговорим лично с управителя за да няма изненади. :)

milenamr
03-06-2011, 17:35
Готово .
Изпратиха ми и новата оферта.
10 % отстъпка върху спането ще има.
А ето ги и менютата за вечерта:
Вариант 1
1.Ракия 50мл.
/Бург.Мускатова,Поморийска/ 1.90 лв.
2. Безалкохолна напитка 1бр. 1.30 лв.
3. Шопска салата ½ сал. 1.80 лв.
4. Пиле „Президент” 8.90 лв.
5. Задушени зеленчуци ½ п. 1.50 лв.
6.1 ф. хляб 0.30 лв.
7.Луканка 30гр. 1.60 лв.
Кашкавал 30гр. 0.90 лв.
8. Палачинка със сладко 1.70 лв.

----------------
20.00 лв
Вариант 2
1. Ракия селектирана 50мл.
/ Бургас 63 / 2.90 лв.
2. Безалкохолна напитка 1бр. 1.30 лв.
3. Гръцка салата 4.20 лв.
4. Шпикована плешка 6.90 лв.
5. Картофено пюре 1.80 лв.
6. 1 ф. хляб 0.30 лв.
7. Крем Брюле 2.50 лв.
----------------

19.90лв.

Предлагам ви всеки да си потвърди присъствието(и колко човека ще води със себе си ) с уточнение кое меню предпочита.

Buxalkata
03-06-2011, 18:06
и аз подкрепям идеята за юли месец ...стига да не изникне нещо случайно

mont78
03-06-2011, 20:00
Готово .
Изпратиха ми и новата оферта.
10 % отстъпка върху спането ще има.
А ето ги и менютата за вечерта:
Вариант 1
1.Ракия 50мл.
/Бург.Мускатова,Поморийска/ 1.90 лв.
2. Безалкохолна напитка 1бр. 1.30 лв.
3. Шопска салата ½ сал. 1.80 лв.
4. Пиле „Президент” 8.90 лв.
5. Задушени зеленчуци ½ п. 1.50 лв.
6.1 ф. хляб 0.30 лв.
7.Луканка 30гр. 1.60 лв.
Кашкавал 30гр. 0.90 лв.
8. Палачинка със сладко 1.70 лв.

----------------
20.00 лв
Вариант 2
1. Ракия селектирана 50мл.
/ Бургас 63 / 2.90 лв.
2. Безалкохолна напитка 1бр. 1.30 лв.
3. Гръцка салата 4.20 лв.
4. Шпикована плешка 6.90 лв.
5. Картофено пюре 1.80 лв.
6. 1 ф. хляб 0.30 лв.
7. Крем Брюле 2.50 лв.
----------------

19.90лв.

Предлагам ви всеки да си потвърди присъствието(и колко човека ще води със себе си ) с уточнение кое меню предпочита.
1.Симеон - меню No2.

155_8000rpm
03-06-2011, 20:36
Живи ли сте бре...мен ме беше фанала липсата доста време,ама ся кат гледам мноуу слаба работа...
Я се стягайте и да си отворим главите кат на пролетната среща!Който не дойде догодина голф да кара :pokey:.
Иначе и аз съм за юли определено,че ще правим трансплантация на сърце и някои важни органи на поцинкованото дете.

MUROMAN
03-06-2011, 20:46
Живи ли сте бре...мен ме беше фанала липсата доста време,ама ся кат гледам мноуу слаба работа...
Я се стягайте и да си отворим главите кат на пролетната среща!Който не дойде догодина голф да кара :pokey:.
Иначе и аз съм за юли определено,че ще правим трансплантация на сърце и някои важни органи на поцинкованото дете.

Сърцето се ремонтира душата е важна. :wow:

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:45 ----------


1.Симеон - меню No2.

Марияно и той в играта/за сега 1 място за мен/ - меню No2.:wow::bg:

155_8000rpm
03-06-2011, 21:25
Сърцето се ремонтира душата е важна. :wow:

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:45 ----------



Марияно и той в играта/за сега 1 място за мен/ - меню No2.:wow::bg:


Душата трябва да я има и всеки от нас,иначе нищо не става.Ай наздраве на бригадата!!!

ivopetrov_1982
04-06-2011, 08:12
аиде колега да направим сенниците!

Alfa User
04-06-2011, 22:42
Аз па викам да направим срещата - сенниците са лесна работа.

Тук ще обобщавам заявките за нощувка и вечеря, за което пак ще се наложи да ви помоля за повече активност !!!

1. Симеон - mont78 - сам, меню N: 2;
2. Mариан - Muroman - сам, меню N: 2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, менюта 1 и 2;
4. ?

Срокът за заявяване на стаи и менюта е ОСМИ ЮНИ - СРЯДА. Това е датата, на която управителя на хотела ще приеме бройките и вида на стаите, и менютата за вечерта.

Говорили сме за резервация за около 30 човека (с някакъв толеранс надолу или нагоре).

СЛЕД ТАЗИ ДАТА (08 ЮНИ) НЯМА ДА ПРИЕМАМЕ ЗАЯВКИ - всеки незаписал се ще се спасява сам на място!

VFTI
05-06-2011, 03:34
Спя си аз най-сладко и сънувам некви мокри сънища на базата на това видео: http://www.youtube.com/watch?v=f-XiLjWF1-8
ииииииииии вече към 3 и 30 през ноща..изведнъж потен се събуждам! О боже кошмар ли?!? Нееее събудих се от желания....защото сънувах как карам моята 155ца...как се возя в нея и пред мен и зад мен в огледалото виждам една дъъъъъъъъълга колона от брутално изглеждащи 155ци се носещи се към ТРЕТАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА СОБСТВЕНИЦИТЕ И ФЕНОВЕ НА АЛФА РОМЕО 155

Уххх поизбърсах се...станах и моментално седнах на компа за да се запиша, че ще присъствам на тази среща:metal::metal::metal:

4. Венци - VFTI - сам, меню N: 1 ;

Furious 155
05-06-2011, 14:17
1. Симеон - mont78 - сам, меню N: 2;
2. Mариан - Muroman - сам, меню N: 2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, менюта 1 и 2;
4. Венци - VFTI - сам, меню N: 1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. ?

ivopetrov_1982
05-06-2011, 14:46
колега, как се казва хотела в долна баня?

MUROMAN
05-06-2011, 20:38
колега, как се казва хотела в долна баня?

1. Място - хотел Долна баня, в едноименното градче. :lupe:

vaklinator
05-06-2011, 23:49
6?
Така като гледам ,засега няма да взема отношение по темата.

rumenti77
06-06-2011, 08:51
6?
Така като гледам ,засега няма да взема отношение по темата.

И аз така.

milenamr
06-06-2011, 12:15
Е браво на вас.Ако всеки така реши да си прави пас, какво правим ?
В края на краищата тези срещи ги правим за всички нас и в тях участваме ние, няма кой да ни ги направи и да ги изживее вместо нас.
Ако не ви се занимава с тази среща, кажете просто, имам уговорка с управителя на базата в Долна Баня да се чуем в сряда и да му дам бройките и менютата.
Така като гледам "сериозното" отношение на някои хора и се чудя за каква среща изобщо става дума.
Не знам какво искате, не знам какво очаквате, но знам, че винаги досега нещата са били такива, каквито ние си ги направим и сме се справяли прекрасно.

BatVas
06-06-2011, 12:18
Не смея и аз да потвърдя - макар да ми се иска. Ей на преди 5 дни, като ми изцепиха ръководството да забравя за съботите до края на месеца (демек ангажират ме с някакви семинари и ...не смея да кажа нищо) Ако съм свободен ще дойда и ще се оправям някак си :(

toki4a
06-06-2011, 15:26
6?..........

токи4а +жената . двойна стая меню 1/2x 1бр.

и 5 6 литра ракия:grin:

milenamr
06-06-2011, 16:56
Значи до тук станахме 10 :))Айде, че не остана.
Само още 60 човека да се запишат и ставаме 70 :))

Alfa User
06-06-2011, 18:33
6?
Така като гледам ,засега няма да взема отношение по темата.


И аз така.

Ами как няма да са 6, като всички се спотайвате и помотвате !!!
И да вземете да се стегнете малко ли ?!? Никой не е длъжен да ви слага лъжицата в устата ...
Всичко ви се поднася наготово, трябва само да проявите малко желание и уважение към труда на другите !

rumenti77
06-06-2011, 19:45
Добре де.Най-вероятно и ние с жената ще дойдеме.Само да се доуточним с нея и ще пиша какво точно искаме.

155_8000rpm
06-06-2011, 21:27
6?..........

токи4а +жената . двойна стая меню 1/2x 1бр.

и 5 6 литра ракия:grin:

7?...155_8000rpm +жената,двойна стая на свободна консумация с 300 зора....+7-8 литра ракия...
Да започва наддаването за ракиите! :prescription:

Alfa User
06-06-2011, 22:49
1. Симеон - mont78 - сам, меню N: 2;
2. Mариан - Muroman - сам, меню N: 2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, менюта 1 и 2;
4. Венци - VFTI - сам, меню N: 1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. токи4а +жената . двойна стая меню 1/2x 1бр
7. 155_8000rpm +жената,двойна стая, на свободна консумация.

Хъм ... до тук 11 човечета ... напредваме ... баааааааавно ...

vaklinator
06-06-2011, 22:53
8. Аз -без квартирни и режийни :)

rumenti77
07-06-2011, 06:49
7?...155_8000rpm +жената,двойна стая на свободна консумация с 300 зора....+7-8 литра ракия...
Да започва наддаването за ракиите! :prescription:

9?Аз и жената,двойна стая на свободна консумация....ще пия от вашата ракия:spiteful:

155_8000rpm
07-06-2011, 21:06
9?Аз и жената,двойна стая на свободна консумация....ще пия от вашата ракия:spiteful:

Ку остане ша пиеш...:drinking:....
Верно вземи да дойдеш,че си забравихме физиономиите,па ракия е имало и ще има форевър?
Ай наздраве на цялата бригада и не се приемат отсъствия от безпаричие,че иначе аз трябваше да съм първият изгорял!

toki4a
07-06-2011, 21:57
пак ли ма поизтрихте бряя опитвах се малко да раздвижим темата:prescription:

Furious 155
08-06-2011, 00:32
Май май работата отива на разтурия... дано не съм прав!
Ако не се съберем, остава следващите срещи, да ги правим конферетно в скайп! :crybaby:
Ако датата не е удобна на повечето - кажете да го отложим във времето!

toki4a
08-06-2011, 08:25
и аз така като гледам с тез десетина човека за никаде не сме!!:dunno:

milenamr
08-06-2011, 09:56
Непонятно ми е защо се получава така, споделете колеги какъв е проблема, защото наистина много неадекватно изглежда положението в момента.
Онези, с които бяхме на пролетната сбирка преди 2 месеца знаят много добре какво размазване си направихме и след това всички ние, включително и останалите, които не успяха да дойдат заявиха желанието и нетърпението си за предстоящата 3-та национална среща на секатата.
И само до преди 2-3 седмици всички бяхте супер надъхани за нашата уникална по рода си среща и изведнъж, когато вече определихме мястото, времето и задвижихме организацията, изпокапахте като круши.
Дори харесахте предложението за Долна Баня, което беше с идея за толеранс към софианци, да им е по-близо, а също и на Пазарджик.
Много ми е странно и нямам абсолютно никакво обяснение защо се получава такава, абсолютно неприсъща на 155 маниаците ситуация.
Кажете кое не ви устройва или какво не е наред, за да може да се коригира навреме.
Времето ли, мястото ли, нещо друго ли?
Моля, да се отнесете малко по-сериозно към нещата, които касаят единствено и само нас самите и да реализираме онова, за което се бяхме наканили в края на месец март :)

DJ
08-06-2011, 12:42
Ами аз почти сигурно отпадам :( грижи и проблеми само ми се струпват...ако променя решението си ще се обадя на Алекс до петък...:?
Ако някай има нужда от алуминиеви джанти 15 и 16 цола да се обажда в този случай може и да посетя! :)

1239
08-06-2011, 13:29
1. Симеон - mont78 - сам, меню N: 2;
2. Mариан - Muroman - сам, меню N: 2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, менюта 1 и 2;
4. Венци - VFTI - сам, меню N: 1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. токи4а +жената . двойна стая меню 1/2x 1бр
7. 155_8000rpm +жената,двойна стая, на свободна консумация.
8. Vaklinator - без квартирни и режийни
9. Rumenti 77+жената,двойна стая, на свободна консумация.
10. 1239 - Недко +жената,двойна стая, на свободна консумация.

Alfa User
08-06-2011, 13:38
16 човека до тук ... Хайде още малко да се напънем, за да не ставаме смешни пред управата на хотела - говорили сме за около 30 човека - нека се съберем поне 20-24 !

nikola 155
08-06-2011, 18:12
Непонятно ми е защо се получава така, споделете колеги какъв е проблема, защото наистина много неадекватно изглежда положението в момента.
Онези, с които бяхме на пролетната сбирка преди 2 месеца знаят много добре какво размазване си направихме и след това всички ние, включително и останалите, които не успяха да дойдат заявиха желанието и нетърпението си за предстоящата 3-та национална среща на секатата.
И само до преди 2-3 седмици всички бяхте супер надъхани за нашата уникална по рода си среща и изведнъж, когато вече определихме мястото, времето и задвижихме организацията, изпокапахте като круши.
Дори харесахте предложението за Долна Баня, което беше с идея за толеранс към софианци, да им е по-близо, а също и на Пазарджик.
Много ми е странно и нямам абсолютно никакво обяснение защо се получава такава, абсолютно неприсъща на 155 маниаците ситуация.
Кажете кое не ви устройва или какво не е наред, за да може да се коригира навреме.
Времето ли, мястото ли, нещо друго ли?
Моля, да се отнесете малко по-сериозно към нещата, които касаят единствено и само нас самите и да реализираме онова, за което се бяхме наканили в края на месец март :)

ами мила лейди, това все пак трябва да е купон и да има веселие а не дипломатическа среща за да е в тоя хотел! това първо! и второ–ако на теб 50 лв. са ти излишни на повечето народ в тоя момент не са и за едно спане мисля че е безумие!

MUROMAN
08-06-2011, 18:29
ами мила лейди, това все пак трябва да е купон и да има веселие а не дипломатическа среща за да е в тоя хотел! това първо! и второ–ако на теб 50 лв. са ти излишни на повечето народ в тоя момент не са и за едно спане мисля че е безумие!

Пичага На поляната ли да се съберем , а и спаенто е по 20 лв на човек.:hmm:

VFTI
08-06-2011, 18:29
Щом караме 155ци едва ли на някой от нас 50лв. са му излишни...

Ама ако някой има претенции, да беше се организирал и да си е намерил по-евтин хотел примерно или друго място...нали...


П.П И правим национална среща, която си е 1път в годината...

MUROMAN
08-06-2011, 18:33
Аз друго се чудя в Пазарджик освен токи4а друг не кара ли 155? :idea2:
Става тенденция вече момчетата от там да не уважават сбирките и мероприятията ни.:calc:

nikola 155
08-06-2011, 18:53
Пичага На поляната ли да се съберем , а и спаенто е по 20 лв на човек.:hmm:

Ами като гледам списъка на желаещите причината едва ли е в 20те лв.

Gandi_MC
08-06-2011, 19:07
Колеги и аз за съжеление ще пропусна този път!!!Легендата се нуждае от неоложен ремонт а съм и леко безработен!Пожелавам на всички приятно изкарване!!!

milenamr
08-06-2011, 20:08
Знам, че няма нито един от сектата, който разполага с излишни пари, дали 5 или 50 или 500, това не е от значение.
Всички сме притиснати от кризи световни, държавни, лични, обществени и всякакви, но поне за мен и Алекс мога да гарантирам, че винаги сме били и сме готови да се лишим от много други неща, в името на идеята и това лишение понякога ни коства страшно много, но идеята и страстта са тези, които ни карат да се чувстваме горди и щастливи притежатели на автомобила, за който и двамата сме мечтали поотделно, всеки в своя процес на израстване и развитие в живота(аз от дете, той от малко по-късно).
Това за нас, както и за повечето от вас (особено тези, които присъствахте)на първите 2 уникални по рода си национални срещи на алфа 155, знаете е изключителен момент, който е един път в годината и който ни зарежда с емоция, страст и любов към легендите за месеци напред.
А за финасовите затруднения положението е от ясно по-ясно, ние затова тази година за пръв път решихме да ходим с една кола и освен това ще вземем и други колеги от Пловдив. Важното е да се съберем и да почетем идеята, която ни кара да се чувстваме горди собственици на автомобилът, който за всеки от нас значи много !
Аз така го разбирам, колеги , не знам за вас как точно стоят нещата.
Ако искате можем наистина да си направим срещата на полянка, аз лично нямам против, за мен е важна идеята и всеки да се чувства добре .

Alfa User
09-06-2011, 00:10
Нека ви разкажа нещо ...

На тръгване от 4-ия Тракдей минахме с Милена да си кажем "довиждане" с един от нас, от сектата ... С изненада видях, че същият човек прибира багажа в колата си и се кани и той да си тръгва, въпреки че имаше все още време да покара пак на пистата. На въпроса ми "Няма ли да караш още, защо събираш багажа?" знаете ли какъв отговор получих ?

"Предпочитам да карам по-малко, но да мога да дойда и на Националната среща" ...

Мога да си призная честно, че още тогава за малко да се просълзя. Значи за този човек тази сбирка е по-важна от 5-те минути кеф на пистата. А питате ли се защо ???
И ако се питате, се запитайте дали за вас едни спестени 20-40лв са по-важни от това, което се зарекохме дружно да е традиция всяка година ?
На мен също няма да ми е лесно да покрия всички разходи, защото от месеци насам все на задна скорост ми се движат финансите. НО ЩЕ БЪДА ТАМ !

@ nikola 155 : пич, не виждам на какво основание се опитваш да класифицираш срещите на групата ?!? Присъствай първо на някоя голяма сбирка, пък тогаз размишлявай за 20-те лева ...

toki4a
09-06-2011, 00:13
Аз друго се чудя в Пазарджик освен токи4а друг не кара ли 155? :idea2:
Става тенденция вече момчетата от там да не уважават сбирките и мероприятията ни.:calc:
Мурко не си прав!
може и на един крак но ще докарам поне 1.. 155 ца още !!!!!!!!


ноооооо АКО се развива така темата !!!!!, и аз не съм сигорен !!!! ТОВА не е било ТУК в форума нестига ,че няма каде да се пише и да даде мнение човек !
ДАЖЕ почти да не кажа и най якия раздел 155 всичко е ........... НУЛА!!!!!!


чакам всички ви на 202 ..ра! ................. пеша!

Buxalkata
09-06-2011, 00:16
и аз предполагам,че ще дойда ама ще съм на свободна консумация и предполагам някаде с опъната палатка :) само всичко да е ОК

toki4a
09-06-2011, 00:24
;-)

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:22 ----------


и аз предполагам,че ще дойда ама ще съм на свободна консумация и предполагам някаде с опъната палатка :) само всичко да е ОК

нямаш нужда от нея предоставям ти хотел с 5 звезди 155 нЕро Б/Б 601:devil:

milenamr
09-06-2011, 00:38
и аз предполагам,че ще дойда ама ще съм на свободна консумация и предполагам някаде с опъната палатка :) само всичко да е ОК

Леле , май положението е много сериозно :))
Ама аз съвсем сериозно казвам, ако трябва на полянка да направим срещата, важното е да сме заедно :Yeeeehaaa:

---------- Post added at 00:38 ---------- Previous post was at 00:37 ----------


;-)

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:22 ----------



нямаш нужда от нея предоставям ти хотел с 5 звезди 155 нЕро Б/Б 601:devil:
И аз си преотстъпвам моя, може да не е точно 5 звезди, но до към 4 ще го докараме ;)

DJ
09-06-2011, 01:15
Уф и аз съм потънал в заеми и задължения но все пак ще съм там пишете ме с 2 места на свободна консумация, а ракия от къде ще взема ще видим :) няма да съм с моета кола но ще съм с едно болно не по малко от мен момче с една уникално красива форумна 147-ца :) колегата TMAX
ПП: по-рано днес се чух с Алекс по телефона:)

ПП2: Пазарджик къде стееее :):indian:

vegatta
09-06-2011, 10:01
Аз друго се чудя в Пазарджик освен токи4а друг не кара ли 155? :idea2:
Става тенденция вече момчетата от там да не уважават сбирките и мероприятията ни.:calc:

Марианка споко мен мисля че ще успеем да дойдем цялата група обаче нещата са още в преговори... Никой нема пари бате... но правим всичко възможно

BatVas
09-06-2011, 10:16
За сега и при мен се очертава възможност да дойда (май ще се оттърва от съботните служебни семинари и лекторските ми задължения)

milenamr
09-06-2011, 10:19
За сега и при мен се очертава възможност да дойда (май ще се оттърва от съботните служебни семинари и лекторските ми задължения)

Супер, значи дори и с напъни и зорове, в задълбалата тежка за всички ни криза пак ще успеем да реализираме 3-тата национална среща :)
При това положение за сега се очертаваме около 25 човека и отгоре :)
Днес ще се обадя да потвърдя резервацията.
По всяка вероятност май всички ще сме на свободна консумация, понеже като гледам само 5,6 човека са заявили менюта.
И идеята на тези менюта(освен за улеснение на заведението) е и да можем да си внасяме алкохол.
Но в крайна сметка мисля, че и така би трябвало да се оправим и да няма проблеми .

pinkmousy
09-06-2011, 11:56
Като чета, оставам с впечатлението, че е голяма мъка на тези срещи :) То не беше дърпане, спорове, кандардисване :)
Радвам се, че успяхте да се организирате все пак. Оказва се, че сте по-сериозни от ГТВ племето :) Или притежателите на ГТВ-та са (сме) абсолютно фалирали от ремонтите им :bouncing_smiley:

vaklinator
09-06-2011, 11:57
Като чета, оставам с впечатлението, че е голяма мъка на тези срещи :) То не беше дърпане, спорове, кандардисване :)
Радвам се, че успяхте да се организирате все пак. Оказва се, че сте по-сериозни от ГТВ племето :) Или притежателите на ГТВ-та са (сме) абсолютно фалирали от ремонтите им :bouncing_smiley:

Ти пък откъде знаеш как си правим срещите? Що невземеш поне един път да дойдеш за 2 часа да видиш какво можем?
ПРОВОКАТОР!!

milenamr
09-06-2011, 12:02
Ти пък откъде знаеш как си правим срещите? Що невземеш поне един път да дойдеш за 2 часа да видиш какво можем?
ПРОВОКАТОР!!
Знае тя много добре, осведомена е на 100 % , а и аз допълнително съм се погрижила да я осведомя :)
За съжаление късмета нещо не е на наша страна със Цвети относно срешите, защото все се разминаваме.
А и този път доколкото разбирам причината да не дойде ще е благопулучие в начинанието, с което сте се е захванала и ще е извинена напълно :)

pinkmousy
09-06-2011, 12:02
:tongue2: Знам, осведомена съм :) И стига да мога, ще дойда. Защото предния път пак не успях :(
Аз не разбрах това заяждане ли беше?

Милена, много си бърза :)

milenamr
09-06-2011, 12:06
Като чета, оставам с впечатлението, че е голяма мъка на тези срещи :) То не беше дърпане, спорове, кандардисване :)
Радвам се, че успяхте да се организирате все пак. Оказва се, че сте по-сериозни от ГТВ племето :) Или притежателите на ГТВ-та са (сме) абсолютно фалирали от ремонтите им :bouncing_smiley:

Цвети не е мъка изобщо на тези срещи, напротив!
Всички наши срещи до момента(в това число и пролетните сбирки) са ставали по мед и масло и единствената мъка и трудност около тях са били относно това как да си носим главите на следващия ден.:-D
Но тази година кризата действително много яко ни зажули и ушмули всички, квото и да си говорим положението е доста скофтясано от всякъде и дори хората, които бяха добре го закършиха яко.
Но въпреки това ние за сетен път(макар и преко сили този път) ще докажем, че семейството на 155 е силно и стабилно :)

vaklinator
09-06-2011, 12:06
:tongue2: Знам, осведомена съм :) И стига да мога, ще дойда. Защото предния път пак не успях :(
Аз не разбрах това заяждане ли беше?

Милена, много си бърза :)

Е дано да успееш някога!!!:)
Аз не си спомням да съм пропускал.

pinkmousy
09-06-2011, 12:14
Знам, че добре си прекарвате, и се радвам, че пак успяхте да се разберете въпреки трудностите! Това само доказва, че хората са достатъчно сериозни!

MUROMAN
09-06-2011, 14:48
Супер, значи дори и с напъни и зорове, в задълбалата тежка за всички ни криза пак ще успеем да реализираме 3-тата национална среща :)
При това положение за сега се очертаваме около 25 човека и отгоре :)
Днес ще се обадя да потвърдя резервацията.
По всяка вероятност май всички ще сме на свободна консумация, понеже като гледам само 5,6 човека са заявили менюта.
И идеята на тези менюта(освен за улеснение на заведението) е и да можем да си внасяме алкохол.
Но в крайна сметка мисля, че и така би трябвало да се оправим и да няма проблеми .

Аз също съм за свободната консумация,но поръчах меню за улеснение.:-D
Живи и здрави да се съберем да се видим и тази година.

155_8000rpm
09-06-2011, 20:13
Мурко не си прав!
може и на един крак но ще докарам поне 1.. 155 ца още !!!!!!!!


ноооооо АКО се развива така темата !!!!!, и аз не съм сигорен !!!! ТОВА не е било ТУК в форума нестига ,че няма каде да се пише и да даде мнение човек !
ДАЖЕ почти да не кажа и най якия раздел 155 всичко е ........... НУЛА!!!!!!


чакам всички ви на 202 ..ра! ................. пеша!

Ти па кажи едно наздраве бе,стига си се газирал!

toki4a
09-06-2011, 23:06
Ти па кажи едно наздраве бе,стига си се газирал!

:drinking:наааа лимонада съм !!!!!!!!!

:ban::ban::ban::wow:

pinko
09-06-2011, 23:06
За сега и при мен се очертава възможност да дойда (май ще се оттърва от съботните служебни семинари и лекторските ми задължения)

Уф, пусти служебни задължения... И аз искам да дойда, за съжаление за същия този уикенд е планиран тиймбилдинг на редакцията в Банско. Но още не е потвърдено, така че има вероятност да дотъркалям Спайдера по хубавите завойчета по Искърското дефиле.

Засега обаче няма да правя резервация, ако трябва, ще си спя в Спайдера:wow:

toki4a
09-06-2011, 23:11
стягайте си колибите ей няма да има извинения!!!!!!:bg:

milenamr
09-06-2011, 23:22
Уф, пусти служебни задължения... И аз искам да дойда, за съжаление за същия този уикенд е планиран тиймбилдинг на редакцията в Банско. Но още не е потвърдено, така че има вероятност да дотъркалям Спайдера по хубавите завойчета по Искърското дефиле.

Засега обаче няма да правя резервация, ако трябва, ще си спя в Спайдера:wow:
Ще бъде чудесно, ако изкочи вариант да дойдеш :)
Очакваме те :thumbup::cheers:

Alfa User
09-06-2011, 23:23
Уф, пусти служебни задължения... И аз искам да дойда, за съжаление за същия този уикенд е планиран тиймбилдинг на редакцията в Банско. Но още не е потвърдено, така че има вероятност да дотъркалям Спайдера по хубавите завойчета по Искърското дефиле.

Засега обаче няма да правя резервация, ако трябва, ще си спя в Спайдера:wow:

Никой няма да те остави да спиш в Спайдера :)
Добре ще си дошъл - винаги се радваме да се съберем повече хора с една и съща страст в сърцата !!!

toki4a
10-06-2011, 00:40
Уф, пусти служебни задължения... И аз искам да дойда, за съжаление за същия този уикенд е планиран тиймбилдинг на редакцията в Банско. Но още не е потвърдено, така че има вероятност да дотъркалям Спайдера по хубавите завойчета по Искърското дефиле.

Засега обаче няма да правя резервация, ако трябва, ще си спя в Спайдера:wow:

стига да си готов ! лично те взимам от вас!
и след купона тв връшам !!:devil:
срещуууу!едно зрастиииииииииииии:handshake::cheers:

Alfa User
10-06-2011, 07:27
1. Симеон - mont78 - сам, меню N: 2;
2. Mариян - Muroman - сам, на свободна консумация;
3. Алекс & Милена - двойна стая, на свободна консумация;
4. Венци - VFTI - сам, меню N: 1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. токи4а +жената - двойна стая, на свободна консумация;
7. 155_8000rpm +жената,двойна стая, на свободна консумация.
8. Vaklinator - без квартирни и режийни;
9. Rumenti 77+жената,двойна стая, на свободна консумация.
10. 1239 - Недко +жената,двойна стая, на свободна консумация.
11. BatVas - сам, свободна консумация;
12. Драго - DJ и TMax - свободна консумация;
13. Веско - vegatta - поне с още 1, свободна консумация;
14. Теди - Buxalkata - сам, свободна консумация;
15. pinko - дано :) - сам, свободна консумация;

23 човечета до тук, плюс евентуално още няколко човека от Пазарджик и няколко гости от GTV-раздела.

MUROMAN
10-06-2011, 12:51
1. Симеон - mont78 - сам, меню N: 2;
2. Mариан - Muroman - сам, меню N: 2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, менюта 1 и 2;
4. Венци - VFTI - сам, меню N: 1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. токи4а +жената . двойна стая меню 1/2x 1бр
7. 155_8000rpm +жената,двойна стая, на свободна консумация.
8. Vaklinator - без квартирни и режийни
9. Rumenti 77+жената,двойна стая, на свободна консумация.
10. 1239 - Недко +жената,двойна стая, на свободна консумация.
11. BatVas - сам, свободна консумация;
12. Драго - DJ и TMax - свободна консумация;
13. Веско - vegatta - поне с още 1, свободна консумация;
14. Теди - Buxalkata - сам, свободна консумация;
15. pinko - дано :) - сам, свободна консумация;

23 човечета до тук, плюс евентуално още няколко човека от Пазарджик и няколко гости от GTV-раздела.

Малка редакция да направя.
2. MариЯн - Muroman - сам, - свободна консумация;
:grin:

milenamr
10-06-2011, 13:08
Малка редакция да направя.
2. MариЯн - Muroman - сам, - свободна консумация;
:grin:
А така, имам да те черпя след като Алекс ме почерпи мен, защото имахме спор относно името ти и аз твърдях, че е с "Я", а той, че е с "А" и ме принуди да направя корекция дори :) , а сега разбирам,че печеля условния бас :)))

vaklinator
10-06-2011, 13:36
Такаа, значи има вероятност да не съм сам, но това е в момента 50/50. Дали ще може да се настаним някъде, ако не сме заявили предварително, а това стане инцидентно - в 12 без 5?

Вариянта да дойда сам също е 50/50. Зависи дали ще съм жив или мъртав:)

MUROMAN
10-06-2011, 17:18
А така, имам да те черпя след като Алекс ме почерпи мен, защото имахме спор относно името ти и аз твърдях, че е с "Я", а той, че е с "А" и ме принуди да направя корекция дори :) , а сега разбирам,че печеля условния бас :)))

По бира за мен и Милена от Алекс. :balloon:

Alfa User
10-06-2011, 19:31
Корекциите са направени - да отбележа само, че имаме два варианта от тук нататък :
- Вариант 1 - всички са на свободна консумация, и съответно какво се получава : чакаме по час и нещо за поръчката, и после става каша с плащането... Варианта последното да се избегне е всеки да си плаща на момента при доставката;
- Вариант 2 - правим някакви олекотени менюта - примерно една салата и а)свинска скара или б)пилешка скара, без никакви ордьоври или десерти - за да облекчим работата на кухнята, и да си оправим по-лесно сметките. Всичко допълнително си заявявате вие на момента, и си го плащате на момента.

Какво мислите ?

П.П. Резервацията за стаите вече е на 95% готова, остава да решим само въпроса с консумацията - имаме всичко на всичко два-три дни да се вместим в срока за вечерята.

milenamr
10-06-2011, 19:32
По бира за мен и Милена от Алекс. :balloon:

Съгласна съм :beer::cheers:

vaklinator
10-06-2011, 19:43
Корекциите са направени - да отбележа само, че имаме два варианта от тук нататък :
- Вариант 1 - всички са на свободна консумация, и съответно какво се получава : чакаме по час и нещо за поръчката, и после става каша с плащането... Варианта последното да се избегне е всеки да си плаща на момента при доставката;
- Вариант 2 - правим някакви олекотени менюта - примерно една салата и а)свинска скара или б)пилешка скара, без никакви ордьоври или десерти - за да облекчим работата на кухнята, и да си оправим по-лесно сметките. Всичко допълнително си заявявате вие на момента, и си го плащате на момента.

Какво мислите ?


П.П. Резервацията за стаите вече е на 95% готова, остава да решим само въпроса с консумацията - имаме всичко на всичко два-три дни да се вместим в срока за вечерята.

Последния път нямаше никакъв проблем с плащането на сметките. На всеки заедно с поръчката му се предоставяше и касов бон и всичко си беше ОК нали?

Grim
10-06-2011, 20:29
в крайна сметка за коя дата е планувана далаверката?

mont78
10-06-2011, 21:22
Корекциите са направени - да отбележа само, че имаме два варианта от тук нататък :
- Вариант 1 - всички са на свободна консумация, и съответно какво се получава : чакаме по час и нещо за поръчката, и после става каша с плащането... Варианта последното да се избегне е всеки да си плаща на момента при доставката;
- Вариант 2 - правим някакви олекотени менюта - примерно една салата и а)свинска скара или б)пилешка скара, без никакви ордьоври или десерти - за да облекчим работата на кухнята, и да си оправим по-лесно сметките. Всичко допълнително си заявявате вие на момента, и си го плащате на момента.

Какво мислите ?

П.П. Резервацията за стаите вече е на 95% готова, остава да решим само въпроса с консумацията - имаме всичко на всичко два-три дни да се вместим в срока за вечерята.
Аз съм за вариант 2. Нека и останалите колеги си кажат мнението! Които са повече ...печелят:cheers:

Alfa User
10-06-2011, 21:38
в крайна сметка за коя дата е планувана далаверката?

Опаааа, я да видим кой може би ще дойде на нашата сбирка :)
Третата национална среща на 155-ците ще е на 2 и 3 Юли (събота и неделя), като основното мероприятие е на 2-ри. Мястото е указано, все още събираме заявки за меню и спане - срока изтича утре.

Утре най-вероятно ще имаме предложенията за "олекотени" менюта, които най-вероятно ще включват по една салата, картофки и свинска или пилешка скара. Подробности - скоро.
Приканвам ви към активност обаче, за да е ни е по-лесно - в заведението няма да сме само ние все пак...

VFTI
10-06-2011, 22:01
Аз съм за олекотеното меню и вече плащане всеки по отделно при получаване на поръчката :):) мястото е окей, датата мисля, че вече избрана....Ииии всички могат спокойно да се настройват за престоящото :):):)

milenamr
10-06-2011, 22:54
Аз днес говорих с управителя на хотела и той каза, че за тях няма никакъв проблем дали ще сме на свободна консумация или с менюта.Това си е наше решение.
Но личното моето мнение е, че при предварително организирани сбирки(като нашата) е добре да има поне някаква предварителна подготовка с яденето, поне за тези които желаят и не им се чака много.
Защото ако всичките 30 и отгоре човека сме на свободна консумация представете си какво чакане ще настане за всички тепърва да ни събират поръчки и да ги правят, а да не говорим че в заведението ще има и други хора.Определено на мен ми се струва не удачен варианта всички да сме на свободна, затова предлагам който има желание за олекотено меню да казва, а който все пак държи да е на свободна консумация, няма никакъв проблем.
И предлагам 2 примерни варианта за олекотено меню:
1.Вариант 1
-шопска салата
-пилешка скара(или пържола), каквото предложат
-пържени картофи
2.Вариант 2
-шопска салата
-свинска скара(или пържола), каквото предложат
-пържени картофи
За улеснение, може колегите които вече са си записали меню 1 или 2 да си останат със същия вариант , така или иначе разликата е че с махнати някои екстри, напитки и десерти и се очаква цената да падне наполовина.

MUROMAN
10-06-2011, 23:44
И аз определено съм за идеята с олекотените менюта и с плащенето на всичко допълнително закупено.
Избирам си вариянт 2 на менюто.:eat:

Grim
11-06-2011, 10:09
ако съм в Бг ще дойда.... 1 легло и 1 меню :) просто толкова далеч не мога да планувам :death:

Alfa User
12-06-2011, 23:22
След ревизия на заявките за облекчените менюта положението става следното :

1. Симеон - mont78 - сам, меню N:2;
2. Mариян - Muroman - сам, меню N:2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, меню N:1 х 2;
4. Венци - VFTI - сам, меню N:1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. Иван - Grim - сам, меню N:1;
7. Драго - DJ, и TMax - стая за двама, меню N:2 х 2;

Неуточнените заявки са :
8. токи4а +жената - двойна стая, на свободна консумация;
9. 155_8000rpm +жената,двойна стая, на свободна консумация.
10. Vaklinator - без квартирни и режийни;
11. Rumenti 77+жената,двойна стая, на свободна консумация.
12. 1239 - Недко +жената,двойна стая, на свободна консумация.
13. BatVas - сам, свободна консумация;
14. Веско - vegatta - поне с още 1, свободна консумация;
15. Теди - Buxalkata - сам, свободна консумация;
16. pinko - дано - сам, свободна консумация;
---------------------------------------------------
Общо - 25 човека, със заявки за 10 менюта...

Искам да помоля хората със свободната консумация да помислят добре и да уточнят някакво меню, защото в противен случай ще трябва доста да чакат (и вероятно да гледат как другите вече хапват). Всичко това е в наша полза и интерес, отнесете се сериозно !

milenamr
13-06-2011, 00:04
Само да уточним, че менюта 1 и 2 не са онези първоначалните, а са в доста съкратен и опростен вариант за улеснение на двете страни, включващи по една шопска салата, пилешко(или свинско) и гарнитура картофи.
Мисля, че всеки от присъстващите ще консумира по нещо за ядене, съмнявам се да останете на празна маса, така че ако не ви се чака с часове, това е решението.
Както прецените все пак.
Важното е да се съберем и да си прекараме страхотно, а ние май по друг начин не можем ;)

DJ
13-06-2011, 17:09
DJ и TMAX - 2бр. меню номер 2 :ritter:
----------------------------------------
оправено е, в една стая ли ще бъдете ?

Pesho_155
13-06-2011, 21:03
Хора късно ли е и аз да се присаединя към списака за копона

Alfa User
13-06-2011, 21:50
Не е късно колега, просто заяви стая и желано меню - ще се радваме да се присъединиш към нашето голямо семейство !!!

DJ
13-06-2011, 23:36
DJ и TMAX - 2бр. меню номер 2 :ritter:
----------------------------------------
оправено е, в една стая ли ще бъдете ?

да в една стая с изглед към морето Мерси :)
:big_heat:

155_8000rpm
14-06-2011, 21:28
За мен 1-во меню 1бр.

toki4a
14-06-2011, 22:59
За мен 1-во меню 1бр.

шас и боцна едно картофче мое ли ??:-D

Alfa User
14-06-2011, 23:11
1. Симеон - mont78 - сам, меню N:2;
2. Mариян - Muroman - сам, меню N:2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, меню N:1 х 2;
4. Венци - VFTI - сам, меню N:1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. Иван - Grim - сам, меню N:1;
7. Драго - DJ, и TMax - стая за двама, меню N:2 х 2;
8. 155_8000rpm + жената, двойна стая, меню N:1 + свободна консумация.

Неуточнените заявки са :
9. токи4а +жената - двойна стая, на свободна консумация;
10. Vaklinator - без квартирни и режийни;
11. Rumenti 77+жената,двойна стая, на свободна консумация.
12. 1239 - Недко +жената,двойна стая, на свободна консумация.
13. BatVas - сам, свободна консумация;
14. Веско - vegatta - поне с още 1, свободна консумация;
15. Теди - Buxalkata - сам, свободна консумация;
16. pinko - дано - сам, свободна консумация;
---------------------------------------------------
До тук - 25 човека, със заявки за 11 менюта...

toki4a
14-06-2011, 23:14
1. Симеон - mont78 - сам, меню N:2;
2. Mариян - Muroman - сам, меню N:2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, меню N:1 х 2;
4. Венци - VFTI - сам, меню N:1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. Иван - Grim - сам, меню N:1;
7. Драго - DJ, и TMax - стая за двама, меню N:2 х 2;
8. 155_8000rpm + жената, двойна стая, меню N:1 + свободна консумация.

Неуточнените заявки са :
9. токи4а +жената - двойна стая, на свободна консумация;
10. Vaklinator - без квартирни и режийни;
11. Rumenti 77+жената,двойна стая, на свободна консумация.
12. 1239 - Недко +жената,двойна стая, на свободна консумация.
13. BatVas - сам, свободна консумация;
14. Веско - vegatta - поне с още 1, свободна консумация;
15. Теди - Buxalkata - сам, свободна консумация;
16. pinko - дано - сам, свободна консумация;
---------------------------------------------------
До тук - 25 човека, със заявки за 11 менюта...

баси колко ще се пие додеееееееее стане егнето !!:mrgreen:

Buxalkata
15-06-2011, 00:18
аз съм неуточнен защото трябва да минат предишните 2 уйкенда и да видя дали ще съм жив :laser:.... тогава ще му мисля идва ми се много ама за сега си трая

Alfa User
15-06-2011, 07:26
аз съм неуточнен защото трябва да минат предишните 2 уйкенда и да видя дали ще съм жив :laser:.... тогава ще му мисля идва ми се много ама за сега си трая

Ти па глей да не додеш ... събираме се сичкото 55-ци и ти идваме на гости !!! Мисли му !

1239
15-06-2011, 17:04
При нас е както снощи говорихме - на свободна консумация.

155_8000rpm
17-06-2011, 20:44
шас и боцна едно картофче мое ли ??:-D

Ако са 4 картофчета ти давам 2....:noooo:

toki4a
18-06-2011, 01:15
Ако са 4 картофчета ти давам 2....:noooo:

:dark2:пустиняк:rotfl:
наздраве брат

Alfa User
18-06-2011, 10:28
Токиииииич ... от ваш'та група разбра ли се вече кой ще идва освен тебе и Веско ?

155_8000rpm
18-06-2011, 22:26
:dark2:пустиняк:rotfl:
наздраве брат

:cheers::cheers::cheers:

toki4a
19-06-2011, 08:27
Токиииииич ... от ваш'та група разбра ли се вече кой ще идва освен тебе и Веско ?

май ще сме си само ние !!:sad:

Alfa User
19-06-2011, 09:46
ОК.
Тази седмица правим окончателната заявка за стаите и менютата. До тук положението е такова :

1. Симеон - mont78 - сам, меню N:2;
2. Mариян - Muroman - сам, меню N:2;
3. Алекс & Милена - двойна стая, меню N:1 х 2;
4. Венци - VFTI - сам, меню N:1 ;
5. Иван и Диди - Furious 155 - двойна стая, менюта 1 и 2;
6. Иван - Grim - сам, меню N:1;
7. Драго - DJ, и TMax - стая за двама, меню N:2 х 2;
8. 155_8000rpm + жената, двойна стая, меню N:1 + свободна консумация.

Заявките без меню са :
9. токи4а +жената - двойна стая, на свободна консумация;
10. Vaklinator - без квартирни и режийни;
11. Rumenti 77 + жената,двойна стая, на свободна консумация.
12. Недко - 1239 + жената, двойна стая, на свободна консумация.
13. BatVas - сам, свободна консумация;
14. Веско - vegatta - поне с още 1, свободна консумация;
15. Теди - Buxalkata - сам, свободна консумация;
16. pinko - (дано) - сам, свободна консумация;
---------------------------------------------------
До тук - 25 човека, със заявки за 11 менюта и 8 двойни стаи.
Хората, които ще идват сами, ще трябва да се комбинират - има стаи с 3 легла, както и стаи с две отделни легла.
Ако някой размисли, имаме време до вторник за окончателната заявка.

vaklinator
19-06-2011, 11:17
Стягане на бабата - да е поне хубаа тоя път:*

MUROMAN
19-06-2011, 11:37
Стягане на бабата - да е поне хубаа тоя път:*

Ееее най-накрая. :drunk:

pinkmousy
19-06-2011, 19:18
По всяка вероятност и аз ще дойда, но без преспиване и на свободна консумация. Вече е 99% сигурно...

milenamr
20-06-2011, 12:25
По всяка вероятност и аз ще дойда, но без преспиване и на свободна консумация. Вече е 99% сигурно...

Добре си дошла, Цвети :):kiss:

Стягане на бабата - да е поне хубаа тоя път:*

Че кога не е била хубава :))?

Alfa User
22-06-2011, 11:22
Окончателната заявка за хотела и вечерите вече е направена.
Единствения минус за момента е, че стите тип "спалня" са само 5, другите стаи са с по две легла, които евентуално ще могат да се местят. Ако не бъркам, Мариян беше споменал, че стая с две легла може да се трансформира и за трима, но той да каже пак.
До момента са ясни хората за 6 спални и една двойна стая. Останалите трябва да се наместват. Препоръчвам ви да се разберете помежду си кой с кого и как ще се комбинира, за да не губим време там на място. Управителя иска примерен списък на хората по стаи, така че се отнесете сериозно. До тук ясните стаи са :

1. Алекс & Милена - спалня;
2. Иван (Furious 155) и Диди - спалня;
3. Наско (155_8000rpm) + жената - спалня;
4. Недко (1239) + жената - спалня;
5. Румен (Rumenti 77) + жената - спалня;
6. Токича + жената - спалня;
7. Драго (DJ) + ТМax - двойна стая.

За съжаление, поради пробива в организацията с предварително заявените менюта и малката бройка хора, отстъпките за спане не са кой-знае какво - цената на човек е 25 - 30 лв според стаята. Казвам ви го предварително, за да няма "кофти изненади" като отидем там. Разликата реално е 5лв... И на мен не ми харесва така, но това е положението !

MUROMAN
22-06-2011, 19:38
Окончателната заявка за хотела и вечерите вече е направена.
Единствения минус за момента е, че стите тип "спалня" са само 5, другите стаи са с по две легла, които евентуално ще могат да се местят. Ако не бъркам, Мариян беше споменал, че стая с две легла може да се трансформира и за трима, но той да каже пак.
До момента са ясни хората за 6 спални и една двойна стая. Останалите трябва да се наместват. Препоръчвам ви да се разберете помежду си кой с кого и как ще се комбинира, за да не губим време там на място. Управителя иска примерен списък на хората по стаи, така че се отнесете сериозно. До тук ясните стаи са :

1. Алекс & Милена - спалня;
2. Иван (Furious 155) и Диди - спалня;
3. Наско (155_8000rpm) + жената - спалня;
4. Недко (1239) + жената - спалня;
5. Румен (Rumenti 77) + жената - спалня;
6. Токича + жената - спалня;
7. Драго (DJ) + ТМax - двойна стая.

За съжаление, поради пробива в организацията с предварително заявените менюта и малката бройка хора, отстъпките за спане не са кой-знае какво - цената на човек е 25 - 30 лв според стаята. Казвам ви го предварително, за да няма "кофти изненади" като отидем там. Разликата реално е 5лв... И на мен не ми харесва така, но това е положението !

Ми когато говорих по телефона с момчето на рецепцията той ми спомена ,че можело в стая за 2-ма да си поберът и 3-ма човека,но не изпадна в подробности.
Утре пак ще звънна да питам и ще кажа със сигурност.
Пак ни надцакаха с топла бира тези хотелиери,здраве да е..:cheers:

VFTI
22-06-2011, 19:57
Някой да ме иска за съквартирант? Само да не ви миришат много чорапите:party::party:

vaklinator
22-06-2011, 20:01
Някой да ме иска за съквартирант? Само да не ви миришат много чорапите:party::party:

Аз те взимам :) С джапанки съм... така че чорапите не са проблем. В 155 има място като за двойна стая :)

Grim
22-06-2011, 21:21
отделно от досега заявените стаи свободни има в хотела нали?

Alfa User
22-06-2011, 22:03
Ако имаш в предвид да си вземеш сам отделна стая - мисля че да.

Grim
22-06-2011, 22:58
ами да,надявам се да не съм в движение и да мога да дойда :)

VFTI
22-06-2011, 23:13
Аз те взимам :) С джапанки съм... така че чорапите не са проблем. В 155 има място като за двойна стая :)

Ни мога изнежен ми е кръста и ми трябва стая с лего, масажна вана и т.н :upsidedwnsmiley:

vaklinator
23-06-2011, 09:01
Ни мога изнежен ми е кръста и ми трябва стая с лего, масажна вана и т.н :upsidedwnsmiley:

Да и вентилатор. Хем да върти, хем... да духа :drunk:

Tonimir
23-06-2011, 12:56
Здрасти 155ци!

Момчета , от доста време се каня да пиша и все не ми остава време ...

Причина поради която не съм драскал в тази тема е за жалост няма да мога да пресъствам на срещата. Искаше ми се да мога, ама няма как :-/

Ще ми предстои защита на дипломна работа , а аз с нея съм до никъде :D , а освен това, точно уикенда където яко ще си прекарате, най вероятно ще ми изкочи и един друг ангажимент, което просто елеминира всякакви шансове да дойда :-/

Гледайте да си прекарате супер! Умната и да се приберете живо и здраво ;) А вече на други идващи събития ще се съберем отново ;)

Поздрави на всички!

П.С: Благодаря на колегата DJ , че ме подсети за срещата , че да се сетя да пиша тук. :innocent:

MUROMAN
23-06-2011, 13:23
Здрасти 155ци!

Момчета , от доста време се каня да пиша и все не ми остава време ...

Причина поради която не съм драскал в тази тема е за жалост няма да мога да пресъствам на срещата. Искаше ми се да мога, ама няма как :-/

Ще ми предстои защита на дипломна работа , а аз с нея съм до никъде :D , а освен това, точно уикенда където яко ще си прекарате, най вероятно ще ми изкочи и един друг ангажимент, което просто елеминира всякакви шансове да дойда :-/

Гледайте да си прекарате супер! Умната и да се приберете живо и здраво ;) А вече на други идващи събития ще се съберем отново ;)

Поздрави на всички!

П.С: Благодаря на колегата DJ , че ме подсети за срещата , че да се сетя да пиша тук. :innocent:

Скатавко,айде не се прави ела до другия блока да те качвам в черната и да те водя натам.;-)

DJ
23-06-2011, 13:46
Здрасти 155ци!

Момчета , от доста време се каня да пиша и все не ми остава време ...

Причина поради която не съм драскал в тази тема е за жалост няма да мога да пресъствам на срещата. Искаше ми се да мога, ама няма как :-/

Ще ми предстои защита на дипломна работа , а аз с нея съм до никъде :D , а освен това, точно уикенда където яко ще си прекарате, най вероятно ще ми изкочи и един друг ангажимент, което просто елеминира всякакви шансове да дойда :-/

Гледайте да си прекарате супер! Умната и да се приберете живо и здраво ;) А вече на други идващи събития ще се съберем отново ;)

Поздрави на всички!

П.С: Благодаря на колегата DJ , че ме подсети за срещата , че да се сетя да пиша тук. :innocent:

Радвам се че съм те подсетил, но не се радвам че няма да присъстваш...
Аз дори отказах ангажимент в Полша, защото вече бях резервирал места за Долна баня...любов ли бе да го опишеш :big_bow_down:

mont78
23-06-2011, 14:28
Някой да ме иска за съквартирант? Само да не ви миришат много чорапите:party::party:

Венци и аз търся.......ако искаш ще сме заедно.

VFTI
23-06-2011, 16:07
Венци и аз търся.......ако искаш ще сме заедно.


Аааа ама ти ще идваш ли..Идеално значи пак ще сме заедно. Хахаха поне съм сигурен за чорапите ти :D:D

Алекс пиши ме с с "Хана-монтана":-) :-)

Alfa User
23-06-2011, 19:48
Ъпдейт на списъка със стаи :

1. Алекс & Милена - спалня;
2. Иван (Furious 155) и Диди - спалня;
3. Наско (155_8000rpm) + жената - спалня;
4. Недко (1239) + жената - спалня;
5. Румен (Rumenti 77) + жената - спалня;
6. Токича + жената - спалня;
7. Драго (DJ) + ТМax - двойна стая;
8. Венци (VFTI) + Симеон (mont78) - стая за двама.

milenamr
23-06-2011, 20:00
Колеги, понеже както виждам има доста недоволни от цените в Долна Баня, а от там явно не са склонни да ни направят кой знае каква отстъпка. Пък и някак си не ми се ще да се излагаме повече и да вземат да ни мислят за мишкари , затова реших спонтанно днес да проверя още няколко места.

Спрях се на комплекс Лъки в Банкя, доста хубаво местенце изглежда, мои познати са ходили там и са много доволни.
А най-хубавото е ,че се уговорихме за цена за спането от 12 лв на човек, за тези които са в тройна стая и 15 лв на човек в спалните.
хотел Лъки, Банкя (http://pochivka.bg/o-5337-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%BB%D1%8A%D0%BA% D0%B8)
Мисля, че това са достаъчно ниски и изгодни за нас цени, по-ниски от това здраве му кажи.
Говорих вече с хората от хотела, за сега има свободни места за 2-ри юли.
Кажете ми вие съгласни ли сте да направим сбирката в Банкя, за да знам да им се обадя и да резервирам още тази вечер, тъй като има риск да се заемат местата.

VFTI
23-06-2011, 20:13
Аз съм твърдо ЗА:super:

DJ
23-06-2011, 21:38
и аз съм за важното е да се съберем пък и мисля че ако парите са по малко ще е супер :)

Alfa User
23-06-2011, 22:00
Всъщност хората от София не би трябвало да имат нищо против ...
Аз също съм "ЗА", очаквам включване и от другите колеги извън София.

Furious 155
23-06-2011, 23:04
и аз съм за важното е да се съберем пък и мисля че ако парите са по малко ще е супер :)
точно! :)

MUROMAN
23-06-2011, 23:48
точно! :)

За-за-за.
Има BBQ което сигурно ще ни предоставят за ползване ,както и басейнче.:dance:

1239
24-06-2011, 10:43
Mястото няма проблем, но ще се съберем ли или наистина сме толкова малко тази година

стан. стая 2 8 35 лв
лукс стая 2 3 40 лв
студио 2 2 50 лв
апартамент 2 2 55 лв

mont78
24-06-2011, 10:52
Аз съм също ЗА!!!!!!!!!!!!!!:Yeeeehaaa:

vaklinator
24-06-2011, 21:43
И аз + още поне 1 човек

Alfa User
24-06-2011, 22:28
Работата е ясна - отиваме в Банкя !
Тия дни Милена ще звънне в хотелчето, за да потвърди нещата. Щяхме да се обадим днес, но форума изведнъж се оказа в профилактика :)
Между другото, продължавам да събирам заявките за комбиниране по стаи - където и да сме, ще трябва да имаме някаква представа за разпределението.

milenamr
26-06-2011, 21:12
Колеги, днес ходих до Банкя-хотел Лъки, за да видя на място как стоят нещата.
Стаите са супер, дори някои от тях са прекалено луксозни за цените си, вероятно мястото е съвсем ново и затова цените ми изглеждат доста символчини.А те са
( с направените за нашата група отстъпки) :
За нощувка в двойна стая цената е 15 лв на човек.
За тройна стая, цената е 12 лв на човек.
За четворна стая цената е 10 лв на човек.
В ресторанта цените също са символични. Преписах си някои артикули от менюто и ги предлагам на вашето внимание, за да може всеки да си направи сметка:

-шопска салата -3.30лв
-овчарска салата- -4,20лв
-пържени картофи- -2,00лв
-картофи по селски- -3,00лв
-пилешки хапки- -4,20лв
-кашкавал на хапки -4,20лв
-сирене на хапки -3,60лв
-кебапче/кюфте -0,90лв
-пилешка пържола -4,20лв
-пилешко филе -4,40лв
-свинска пържола -4,90лв
-пилешко шишче -2,10лв
-пилешко филе с гъби -5,60лв

Алкохол:
Бира Пиринско -1.60лв
Бира Шуменско -1,90лв

Ракия Сливенска перла -2,40лв
Ракия Поморийска -1,40лв
Ракия Ямболска -1,10лв
Водка Абсолют -2,50лв
Българска водка -1,10лв

А за готовите предварителни менюта положението е следното :

Вариант 1
-шопска салата -3,30лв
-пържени картофи -2,00лв
-пилешко филе -4,40лв
Общо : 9,70лв
Ако салатата вместо шопска е овчарска, цената за менюто става 10,60лв

Вариант 2
-шопска салата -3,30лв
-пържени картофи -2,00лв
-свинска пържола -4,90лв
Общо : 10,20лв
Желателно е всеки от нас да има консумация поне за 10 лв, за да може заведението да си гарантира някакъв минимален оборот.
Това е колеги, надявам се тези условия да ви устройват, според мен са изключително добри

vaklinator
26-06-2011, 21:32
...

ВЕЛИКА СИ!!! щото ние дъртите се излагаме само

VFTI
26-06-2011, 22:38
Аз искам Вариант 2

Миленче уникална си! Големи благодарности за старанието, и това че дори на наша територия пак вие с Алекс ни събирате:notworthy: Ще стане жестока срещичкааааа:smoke:

Furious 155
26-06-2011, 22:52
Супер!!!
Ние двамката оставаме без конкретно меню, но няма да сме под 10лв на глава!

DJ
26-06-2011, 23:48
Стаята остава както си е а ако има някои сам може и 3-на да се сложим не е проблем както вече казах важна е сбирката, иначе 2бр. меню номер 2 :)

ПП: Колеги ще има ли някой колега с когото да се водим по пътя, ние тръгваме от Троян

Alfa User
27-06-2011, 01:01
Имайте в предвид обаче, че при така стеклите се обстоятелства, внасянето на личен алкохол в ресторанта няма да е добра идея. Да не кажа дори, че е НЕПРЕПОРЪЧИТЕЛНО - отстъпката, която ни се прави, би следвало да е достатъчен стимул да се въздържаме от такива БГ-прояви.
То е ясно, че само на бара няма да разчитаме, но не трябва да е видно, че си имаме наше логистично осигуряване :)
Другото, за което трябва да се помисли тия дни, е каква музика ще си пускаме. По принцип в събота ресторанта предлага програма с DJ (не Драго...), която е яко и само чалга. Шефката обаче излезе точна, и чалготеката ще се премести в петък - за сметка на което музиката ще си я пускаме ние. Така че помислете и по този въпрос !
И последното - тия дни трябва да се уговорим за часовете за пътуване и сборните пунктове. Ако не е много натоварено в Сф в събота, може да спретнем една колона от Плиска до Банкя - май ще е яко (ако не сме 5 коли на кръст де...).
Аре, оставям ви да си мислите - до скоро !!!

П.П. Списъка със стаите до този момент е :
1. Алекс & Милена - двойна стая;
2. Иван (Furious 155) и Диди - двойна стая;
3. Наско (155_8000rpm) + жената - двойна стая;
4. Недко (1239) + жената - двойна стая;
5. Румен (Rumenti 77) + жената - двойна стая;
6. Токича + жената - двойна стая;
7. Драго (DJ) + ТМax - стая за двама;
8. Венци (VFTI) + Симеон (mont78 ) - стая за двама;
9. Иван (Grim) - единична стая (или сам в двойна).

П.П.2 Списъка с менютата е :
1. Симеон - mont78 - меню N:2;
2. Mариян - Muroman - меню N:2;
3. Алекс & Милена - меню N:1 х 2;
4. Венци - VFTI - меню N:1 ;
5. Иван - Grim - меню N:1;
6. Драго - DJ, и TMax - меню N:2 х 2;
7. 155_8000rpm + жената - меню N:1 + свободна консумация.

П.П.3 Хората без заявено меню са :
8. токи4а + жената - на свободна консумация;
9. Vaklinator + 1 - без стая, на свободна консумация;
10. Rumenti 77 + жената - на свободна консумация;
11. Недко - 1239 + жената - на свободна консумация;
12. BatVas - свободна консумация;
13. Веско - vegatta - поне с още 1, свободна консумация;
14. Теди - Buxalkata - свободна консумация;
15. pinko - (дано) - свободна консумация;


Ние двамката оставаме без конкретно меню, но няма да сме под 10лв на глава!
Сигурно ли е, че се отказвате от менютата ?

MUROMAN
27-06-2011, 08:30
В София винаги си има движение ,няма значение ,че е събота. :)

ivopetrov_1982
27-06-2011, 13:47
и аз идвам!близо съм до банкя и ще се радвам да ви видя!

в колко часа ще е сбирката?

Alfa User
27-06-2011, 19:31
В София винаги си има движение ,няма значение ,че е събота. :)
Абе питам, щот по времето, когато бях в Сф, уикендите си бяха мъртвило. Затуй се допитваме до вас - кажете удобен маршрут (ще е готино софетата да видят колона от най-готините Алфи :punk: ) и място за сборен пункт.


и аз идвам!близо съм до банкя и ще се радвам да ви видя!
в колко часа ще е сбирката?

Часа още не е уточнен. Предполагам групата от Пловдив ще тръгнем около обяд, ще заберем Пазарджик, и в колона отцепваме за София. Там вече ще видим какво и как ще стане. Така че се оглеждай, и ако мислиш да останеш и за вечерта - запиши се със заявка за спане и вечеря !

ivopetrov_1982
27-06-2011, 19:37
момчета ако искате мога да ви чакам и да ви преведа през цяла софия!!!ще бъде много яко!!!а задръствания в събота няма!

Grim
27-06-2011, 20:05
Абе питам, щот по времето, когато бях в Сф, уикендите си бяха мъртвило. Затуй се допитваме до вас - кажете удобен маршрут (ще е готино софетата да видят колона от най-готините Алфи :punk: ) и място за сборен пункт.



Часа още не е уточнен. Предполагам групата от Пловдив ще тръгнем около обяд, ще заберем Пазарджик, и в колона отцепваме за София. Там вече ще видим какво и как ще стане. Така че се оглеждай, и ако мислиш да останеш и за вечерта - запиши се със заявка за спане и вечеря !

кога ще е това тръгване от пловдив? и пак повтарям няма да съм с алфа... да не ме замервате с домати после! :boo: :boxing:

vaklinator
27-06-2011, 21:29
[QUOTE=Alfa User;905376]Абе питам, щот по времето, когато бях в Сф, уикендите си бяха мъртвило. Затуй се допитваме до вас - кажете удобен маршрут (ще е готино софетата да видят колона от най-готините Алфи :punk: ) и място за сборен пункт.



Часа още не е уточнен. Предполагам групата от Пловдив ще тръгнем около обяд, ще заберем Пазарджик, и в колона отцепваме за София. Там вече ще видим какво и как ще стане. Така че се оглеждай, и ако мислиш да останеш и за вечерта - запиши се със заявка за спане и вечеря ![/QUOTE

мястото или на макдоналдса където се събрахме за 100 годишнината или , ако сте много на мола КАРФУР 200 метра преди макдоналдса.

ivopetrov_1982
27-06-2011, 21:46
там ще сам!ще ви чакам колги!в локалното на цариграцко ли ще се чакаме?

vaklinator
27-06-2011, 21:49
там ще сам!ще ви чакам колги!в локалното на цариграцко ли ще се чакаме?

Там винаги има място или на паркинга на макдоналдс или срещу него или на шела ....

Furious 155
27-06-2011, 22:11
Сигурно ли е, че се отказвате от менютата ?
Ами да, предпочитам други неща да хапваме!

Alfa User
27-06-2011, 23:32
OK, махам ви от списъка за вечерите.

От Пловдив ще сме 3 коли, в Пазарджик се присъединяват още поне 2 ... това за разчета за колоната. Според мен мястото пред MsDonalds ще ни стигне. За точния час ще се договорим допълнително.

П.П. По предварителен разчет вероятно ще сме 13 коли ... малко кофти число ...

1239
28-06-2011, 09:08
Алекс, за нас нищо не се знае още - има кофти вариант за работа в събота, което означава, че може да тръгнем и в събота следобед, а може и с Наско заедно да пътуваме. Така, че за нас остава вариант да се чуем в петък вечерта и тогава отговорът ще е на 100% сигурен.

milenamr
28-06-2011, 11:48
Алекс, за нас нищо не се знае още - има кофти вариант за работа в събота, което означава, че може да тръгнем и в събота следобед, а може и с Наско заедно да пътуваме. Така, че за нас остава вариант да се чуем в петък вечерта и тогава отговорът ще е на 100% сигурен.

Няма проблеми кога ще тръгнете, важното е да дойдете :)
А ние ще тръгваме към обяд.

RUNNING WILD
28-06-2011, 12:10
ИДЕМ...14 коли...убавиня...

MUROMAN
28-06-2011, 13:16
1 ракия за теб от мен.
Специална покана и към mordohy. :drunk:

RUNNING WILD
28-06-2011, 13:34
Там сме живот и здраве,и аз искам да го видя Пернишката Шехерезада да ни тревожи с житейски перипетий :)

MUROMAN
28-06-2011, 13:54
Там сме живот и здраве,и аз искам да го видя Пернишката Шехерезада да ни тревожи с житейски перипетий :)

E дано да дойде,не беше ли от Кн той. :)

mordohy
28-06-2011, 14:28
1 ракия за теб от мен.
Специална покана и към mordohy. :drunk:
Благодаря за поканата!
Ако котка не ми мине път, както за драг дея, ще дойда да ви видя!:cheers:

milenamr
28-06-2011, 15:52
Благодаря за поканата!
Ако котка не ми мине път, както за драг дея, ще дойда да ви видя!:cheers:
Много ще се радваме да се присъедините към нас :) :clap2::cheers:
Сега говорих с хората от ресторанта и се оказва, че освен нас там ще има и група, която ще празнува някаква годишнина.
Казвам го това не за друго, а най-вече да имате предвид, че като повечето от нас са на свободна консумация ще се наложи да поизчакват доста, защото първо се сервира на хората с предварително заявени менюта (с каквито ще е тази група).
Ще се наложи да се въоръжите с малко повечко търпение.
Ако искате обаче, все още има време да си направите предварителна заявка, може да не е точно по тези 2-та варианта за меню, които дадох..
Изброила съм една не малка част от разновидностите в менюто на ресторанта и съответните цени към тях.
Всичко това е за ваше удобство, на ресторанта им е все едно, във всеки един случай ще ни обслужат .

vaklinator
28-06-2011, 16:27
Много ще се радваме да се присъедините към нас :) :clap2::cheers:
Сега говорих с хората от ресторанта и се оказва, че освен нас там ще има и група, която ще празнува някаква годишнина.
Казвам го това не за друго, а най-вече да имате предвид, че като повечето от нас са на свободна консумация ще се наложи да поизчакват доста, защото първо се сервира на хората с предварително заявени менюта (с каквито ще е тази група).
Ще се наложи да се въоръжите с малко повечко търпение.
Ако искате обаче, все още има време да си направите предварителна заявка, може да не е точно по тези 2-та варианта за меню, които дадох..
Изброила съм една не малка част от разновидностите в менюто на ресторанта и съответните цени към тях.
Всичко това е за ваше удобство, на ресторанта им е все едно, във всеки един случай ще ни обслужат .

Като взема да донеса една тенджера мусака и 2 торби бира... ще видим кой ще чака ХАХАХА

ivopetrov_1982
28-06-2011, 17:49
в Банкя има много готини полянки!може да си направим и едно барбекю!!!xa-xa

Alfa User
28-06-2011, 19:06
Аз пък предлагам да се придържаме към темата. "Общи спамерски приказки" е на малко по-различно място от това ...

ivopetrov_1982
28-06-2011, 19:58
колегата "ваклинатор" говори за тенджера с мусака и чанти с бира, а ти ми правиш на мен забележка, че съм се пошегувал, че в банкя има хубави поляни и може да си направим барбекю!!! кажи ми кой се придържа към тази тема?

MUROMAN
28-06-2011, 20:07
колегата "ваклинатор" говори за тенджера с мусака и чанти с бира, а ти ми правиш на мен забележка, че съм се пошегувал, че в банкя има хубави поляни и може да си направим барбекю!!! кажи ми кой се придържа към тази тема?

А бе какви вафли бе мен?
Сега пък на теб ти направил забележка,Алекс говори в множествено число,какво се засягаш като децата?
Става дума да не спамим излишно с глупости за мусаки и бири,а дd пишем брой и желания за спане и менюта.
А и ти явно си изпуснал да видиш ,че в хотела има BBQ. :)

Alfa User
28-06-2011, 20:19
Благодаря за поканата!
Ако котка не ми мине път, както за драг дея, ще дойда да ви видя!:cheers:

Ако искаш даже може да пътуваме заедно натам. Иначе присъствието ти ще ни е безкрайно приятно!!!


А бе какви вафли бе мен?
Сега пък на теб ти направил забележка,Алекс говори в множествено число,какво се засягаш като децата?
Става дума да не спамим излишно с глупости за мусаки и бири,а дd пишем брой и желания за спане и менюта.
А и ти явно си изпуснал да видиш ,че в хотела има BBQ. :)

Тука май само определени хора внимават какво се пише, за което си изкарват едно дружеско запиване !!! :drunk:
Никой да не се засяга - предупреждавам ви, защото не остана време за лиготии и мусака !
Трябва да се разберем кой кога ще тръгва и къде ще се събираме. Освен туй се стягайте за разнообразен купон - другата група в хотела ще е многобройна и не се знае кой ще вземе превес за музиката !!!

RUNNING WILD
28-06-2011, 21:28
аз търгвам от Младост някой ако няма транспорт за Банкя или ще пие да казва,абе многобройна...тумангел песници со баро каскет и те ти музика...те верно да не викнат некоя певачка да извива и некой стар ром с лилава ризка и с бел панталон с кларинета да ти намигва с оченце похотливо да ти виси на масата за петолевки...ше има КЮЧЕК АЛФА РОМЕО...155 цирки да им излезнат на газо тогива...155 попа да върват след тех ...

Alfa User
28-06-2011, 21:54
Евала пич за изказването - имаш една биричка от мене по повода !!!

Пловдивската група предлагам да тръгне към Пазарджик в 1230 (+/- 10 мин). Събираме се в ПЗ на някое сгодно място в 1310-1320 (тук е момента Веско да каже къде), и запрашваме към Софето. Надявам се че ще сме на McDonalds-а на Цариградско към 1420-1430, и оттам да заформим вече по-сериозната колона към Банкя - явно през цяла София, от Цариградско към Сливница и т.н.
Какво мислите за така изложеното планче ?

vegatta
28-06-2011, 23:20
нема ядове ще ви чакаме на шела

RUNNING WILD
28-06-2011, 23:55
Евала пич за изказването - имаш една биричка от мене по повода !!!

Пловдивската група предлагам да тръгне към Пазарджик в 1230 (+/- 10 мин). Събираме се в ПЗ на някое сгодно място в 1310-1320 (тук е момента Веско да каже къде), и запрашваме към Софето. Надявам се че ще сме на McDonalds-а на Цариградско към 1420-1430, и оттам да заформим вече по-сериозната колона към Банкя - явно през цяла София, от Цариградско към Сливница и т.н.
Какво мислите за така изложеното планче ?
Пирфектну...само некой от вас пловдивчаните да води колоната че аз съм зле с София с ориентацията не им разбирам много Сливници Банки и тн и сфетофарите много бързо ми се сменят не можем да земем решение да минавам ли... и може да се озовеме некъде си...ара па аз ше ви водим на бентовете на Марица за реванш,че се пременим с новите дрей и че ви срешнем сос погача мед и масло драги ми госте "С Бъклица и Дрян у Софията" :) Олди Лисичето па че ме излача за крако из форому за месец я се вардим ама... немом да се страпим оно ме напиня из от вътре простотията.

Alfa User
29-06-2011, 07:46
Пирфектну...само некой от вас пловдивчаните да води колоната че аз съм зле с София с ориентацията не им разбирам много Сливници Банки и тн ...

Нема да се плашиш за Софето - пътя е много лесен, а и имаме кой да ни води.

Значи :
1. групата ПВ тръгва в 12.30
2. сборен пункт с ПЗ - Shell на кръговото на входа (Веско да ме поправи ако не е този Шела) в 13.10 ~ 13.20
3. сборен пункт със СФ - 14.20 ~ 14.30

Ще трябва да заберем и Драго нейде из Софията, защото те ще дойдат от Троян по Хемус (вероятно). Според мен най-лесно ще е за тях и за нас да се чакаме в отбивката преди Shell на бул. Сливница (след пресечката с Опълченска). Оттам после сме само направо до разклона за Банкя :)

mordohy
29-06-2011, 09:42
Нема да се плашиш за Софето - пътя е много лесен, а и имаме кой да ни води.

Значи :
1. групата ПВ тръгва в 12.30
2. сборен пункт с ПЗ - Shell на кръговото на входа (Веско да ме поправи ако не е този Шела) в 13.10 ~ 13.20
3. сборен пункт със СФ - 14.20 ~ 14.30

Ще трябва да заберем и Драго нейде из Софията, защото те ще дойдат от Троян по Хемус (вероятно). Според мен най-лесно ще е за тях и за нас да се чакаме в отбивката преди Shell на бул. Сливница (след пресечката с Опълченска). Оттам после сме само направо до разклона за Банкя :)
По Сливница изобщо не сте само направо, защото на околовръстното при мс Бриколаж, трябва да свиете наляво по него и чак тогава сте направо до следващия светофар. Минавате го и поемате на дясно, защото иначе се качвате на магистралата за Перник!
Само направо по Сливница...:gruebel:
Ами ще стигнете в Сливница!:pokey::Tease:

Tedo
29-06-2011, 10:20
Зависи, може да минат покрай хиподрума - кръстовището след това на бриколаж пак е път за Банкя, върви успоредно с околовръстното и влиза направо в града

ivopetrov_1982
29-06-2011, 13:08
колеги защо не минете през центъра?по лесно ще ви бъде а и повече хора ще ви видят!(якооо)само на право и сте на околовръсното там на ляво и сте на банкя

milenamr
29-06-2011, 16:16
От където решите, от там ще минем.На мен ми е все едно, а пътя не го знам понеже в събота ходих с навигация :)
Но като влезем в Банкя, там мисля, че ще се оправя с намирането на хотела.

mordohy
29-06-2011, 17:51
Мда!
Пак погледнах и действително трябва да продължите направо след околовръстното, а после наляво!
На теория е по-къс маршрут!
На практика по-задръстен!
Вие решавайте покой път да минте, за да знаеме къде да ви причакваме на гюме!:sniping:

vegatta
29-06-2011, 18:07
Алекс от къде ще минавате за ПЗ?

milenamr
29-06-2011, 18:47
По магистралата ще се движим, така че ни чакайте на Шела.

Alfa User
29-06-2011, 19:44
Да уе, аз съм се объркал с идеята за Долна Баня (щот се минава през ПЗ) - на Шела на магистралата ще се чакаме, в 13:20.

А за Сф - със сигурност от бул. Сливница сме само направо - през Люлин, покрай Бриколажа, и направо - разклона за Банкя по мои спомени е на около 800-1000м след светофара на Бриколажа... Изключвам минаване по околовръстното, щот' нали идеята е да ни забележат ...

pinko
29-06-2011, 19:56
За съжаление аз няма да мога да дойда - вчера окончателно потвърдиха тийм билдинга през уикенда в Банско. Много съжалявам, ама кво да се прави - служба:cussing:

Но в знак на протест ще отида дотам не с някой тестов Шевролет Спарк или Тойота Корола като всички останали, а със Спайдера:rosso_spider:

Пожелавам ви незабравими мигове и много усмивки:-D

Alfa User
30-06-2011, 19:47
@pinko - Много съжалявам, че няма да може да се позабавляваме заедно - запазваме ти място за следващата ни среща !

Момчета, аз отивам на погребение и няма да пътувам с групата от Пловдив. Ще гледам да съм на линия в събота в 14:20 на McDonalds-а на Цариградско в София.
Пожелайте ми лек път, и вие го давайте по-спокойно по пътищата. До скоро !

vegatta
30-06-2011, 21:48
Алекс пиши и колегата Kostadin + жена му за събота

DJ
30-06-2011, 23:37
Аз след изчитане на последните постове само не разбрах, тези които влизат от магистрала Хемус (сиреч АЗ) къде да чакат групата :) и в колко часа?

VFTI
01-07-2011, 01:08
Аз след изчитане на последните постове само не разбрах, тези които влизат от магистрала Хемус (сиреч АЗ) къде да чакат групата :) и в колко часа?

На Шела на бул.Сливница
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=75620&d=1309322734

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=61483

Alfa User
05-07-2011, 01:20
Така, след поредната "профилактика" на форума всичкото труд по оправянето на темите за Третата Национална отиде на дявола под опашката.
Тази тема се заключва - ще отворя нова тема за отзиви и снимков/видео материал от срещата. Съжалявам, че всичко което бяхте написали, е нейде из небитието, но за това отговорност носят тези, които са ги затрили.