PDA

View Full Version : Alfa Romeo GTV `95 sobstvenost na Crazy



bouncer
05-09-2006, 20:04
Здравеите, много съм харесал ГТВ-то на Crazy и се чудя дали да го взема. някои може ли да ми каже нещо за тази кола? прочетох във форума че 2 пъти е пукал картер но го е сменил. моля ви помогнете ми за да не се набутам с преебана колица защото няма да го преживея и ще си посегна!

BatVas
07-09-2006, 10:26
Е това че е пукал картер не е проблем- стига да не е карал така без масло със спукания картер :wink:

bouncer
07-09-2006, 12:31
е да ама нали се сещаш че това няма как да го разбера :roll: а много ми харесва колата и ми се иска да я купя. просто се притеснявам да не се набутам с някаква качина която ще киосне по сервизите повече от колкото ще я карам. пича който я продава е от форума и за тва разпитвам защото някоя може и да я знае колата и да ми каже нещо за нея.

lan
07-09-2006, 12:31
Ами колега, гледай и ако ти хареса... скачай!
то при тези "готини" пътища не ти трябва много да спукаш картера. Аз вече съм направил пътечка към един, който ги лепи. :D

bouncer
07-09-2006, 12:32
абе ако е сменил картера няма проблеми. просто се чудя дали колата е читава

lan
07-09-2006, 16:48
Не съм я виждал на живо, на снимки изглежда готина.
Ако питаш мен - гледай я, направи едно кръгче и ако двигателя е ОК и окачването също - скачай. Аз поне така взех моята - дори на диагностика не съм я карал и вече няколко месеца съм си адски happy. За мен е достатъчно да съм доволен от това, което виждам, чувам и усещам. Останалото е късмет.
Успех :roll:

leshoiad
07-09-2006, 16:49
Виж са колега, ако пича е точен и нема грешка, вземи алфичката, направи една яка пила от София до Елин Пелин и обратно примерно ма под 6000 оборота не падай, засечи маслото преди тръгване, виж го и като се върнеш, ако много ти харесва колата но ако капе от заварката взимай я но на кадърен майстор я закарай да лепи, естествено онзи пък ше ти смъкне от цената. Има и друг вариянт онзи пак да ходи да я оправя, а ти да си спестиш хойкането, но пък тогава пак нема да знаеш какво е направил. Тва мисля аз!

bouncer
07-09-2006, 17:29
карах колата вече и много ми хареса само че ми се струва че вариаторът е заминал (клопа като дизел) въпроса е че не знам от кога е така. друго нещо което ми направи впечатление е че ппри по-форсиране тръгване изпъшва от ауспуха. казаха ми че това е много лош знак за twin spark. направо не знам какво да правя. адски много ме кефи тази кола и много искам да карам такава но човек който разбира от алфи ми препоръча да не я взимам след като му разказах за какво става дума. пича е карал с тази кола от италия до тук с пробит картер и е сипвал масло на всяка бензиностанция и за това си мисля че двигателя е издухал.

pent
07-09-2006, 18:05
като чета по-горе... пробит картер, пушене, доливал масло на вс. станция.... хлопа като дизел.. и тн, и ти искаш да даваш пари за нея.... колко 6-7к?

moxie
07-09-2006, 18:41
е в момента в мобилето има още 4-5 такива в софия се продават, що не ги погледнеш и тях

bouncer
07-09-2006, 20:52
много благодаря на всички които изказаха мнение. в крайна сметка се отказах от тази кола защото по всичко личи че е тотална гробница. иначе и искат 9000 лв. сега се оглеждам за друга такава или за 156. в мномента ми търсят алфа в италия, пък и Sharky си продава красавицата и това също е вариант. така че пожелайте ми късмет в търсенето на алфа и ме чакайте скоро в клуба :lol:

leshoiad
08-09-2006, 11:43
Нема какво да ти търсят, вземай на шарки любовницата и тва е! Много е запазена пък и доколкото разбирам той е табиетлия и нема да има проблеми ни с окачване ни със двигател. Между другото трябва да знаеш че на повечето GTV-та картерите са пукани, по обясними причини. Споменах и в предното мнение, добрият заварчик е решение.

bouncer
08-09-2006, 12:35
май така ще стане. много е красива алфата на Crazy ама май е толкова издухала че няма на къде. другата седмица ще звънна на Шарки и схте огледам неговата красавица :wink:

proper
08-09-2006, 18:47
на Крейзи колата наистина изглежда много добре, а и момчето от комуникацията ми с него ми изглежда много свестно. Донесъл ми е емблема даже от Италия която искаше да ми подари... Предполагам няма да те подведе и каквото казва е самата истина. Но ти купуваш и ти решаваш.... аз лично външно много я харесвам......много..
А на Шарки пък я знаем колата и държана под око така че и там няма да збъркаш. Той поне знам че квото е имало я е оправил повече от добре и с ПАРИ..... дано станеш член на бандата скоро, очаквам те.
А Шарки само е за бой с тва АУДИ ама е много млад и след време ше поумнее :) :) :)

bouncer
08-09-2006, 21:31
аз лично никога не бих сменил Алфа с Ауди било то и мнооого наточено. не бих каал че ауди се отличават с невероятен дизайн пък и имам познат с много скъпо Ауди който вече познава всички майстори в сервиза на Ауди по малко име :wink: ГТБ-то е мойта кола и ще се изстрелям в една така в най-скоро време. малко се притеснявам защото сум 200+ сантиметра и ще е странно докато свикна но съм го решил.

leshoiad
09-09-2006, 09:30
Нема се косиш, аз съм 185 см и не съм я дръпнал седалката докрая, остават още около 2 зъба 8) . Важното е да си турбогъзар!!!! :devil:

proper
09-09-2006, 09:34
Нема се косиш, аз съм 185 см и не съм я дръпнал седалката докрая, остават още около 2 зъба 8) . Важното е да си турбогъзар!!!! :devil:

същото е и при мене. Е при мене ако си 200см малко ще ти подухва с висока скорост ако си свалиш гюрука.... но при 185-186см е ок. Така че не смятам да имаш проблем такъв точно.

bouncer
09-09-2006, 14:24
пичове очакайте в най-скоро време във вашите редици да се вклини и батко ви bouncer защото срещнах любовта на живота ми тя е невероятно ГТЖ цвят бордо. с най-голямо удоволствие и гордост ще я покажа на следващото събиране. надявам се до 3-4 дни да финализирам сделката и да я подкарам!!!! стискайте палци!!!

leshoiad
09-09-2006, 15:14
Аве боунсер те с мойта да не са бличначки бе :lol: , от една майка ше да са!

bouncer
09-09-2006, 16:15
значи сме баджанаци бе братле :wink:
трябва да ги запознаем наште красавици :D

leshoiad
09-09-2006, 23:28
Немаш грижи пич, кажи къде и ког а, ама да е по заплатено врме :lol:
Идруги колеги могат да се присъединят! :rosso_spider:

bouncer
10-09-2006, 01:57
ами смятам че италфеста ще е една прекрасна възможност да се срещнем всички собственици на ГТВ а и ще е съвсем скоро :lol:
до тогава ще я постегна защото има какво да се пипне по нея и ще я представя в пълния и блясък мойта красавица

crazy_
13-09-2006, 19:06
само така боиане , стиагаи красавицата и отиди на субираниата на клуба , чЕ аз така и не успиаx да отида докато beshe моиа собственост!!! все пак престоите ми в бг са дооста кратки за sujalenie !!

bouncer
13-09-2006, 21:32
много ясно! вече мога да се похваля че зверчето се оборудва със спортен филтър K&N и сега диша мнооого по-дълбоко :twisted: направо нямам търпение да я докарам на някоя от сбирките.

leshoiad
14-09-2006, 23:36
Колко пари ти стъпа филтъра и от къде го взе ако не е тайна?

leshoiad
14-09-2006, 23:41
Bouncer късно видях обявата в другата тема, ясно ми е вече за филтъра. :)