PDA

View Full Version : Морга в Горна Баня



Dexer
13-11-2004, 18:36
Казаха ми, че имало някаква морга за части в горна баня, някой да е чувал нещо или пък да има координати и телефони????


благодаря

Boxer
13-11-2004, 19:46
za znam edna morga tam ..... telefon niamam ama 6te se opitam da ti obiasnia kude e.....
ta zna4i kato patuva6 po okolovrusnoto ot Ov4a Kupel 2 kum Lulin vednaga sled rzklona za OK ima edna avtoku6ta MAK i sled tova ima edin most pod koito minava vlaka vednaga sled tozi most ima edna priaka ako idva6 ot OK priakata ti e ot liavo (pravi6 po4ti obraten zavoi) ulitsata e s paveta , kara6 na pravo okolo 4oo metra i 6te ia vidi6 tsialata e s lamarinena ograda i se pada ot liavata strana


taia znam az moje da ima i druga az sum ot OK i mi e na edna minuta ako iska6 kaji kakvo tursi6 i az 6te ti proveria v ponedelnik

hf hpe
14-11-2004, 10:35
да има таква морга и е точно там където е обяснил колегата
но там се предлагат повече части за нови модели на мерцедес бмв и ауди
ДАНИ авточасти който се намира на симеон(вальо да каже номера) е нещо като разклонение на тази морга и продава части за италянки от там

valjo
14-11-2004, 10:56
да има таква морга и е точно там където е обяснил колегата
но там се предлагат повече части за нови модели на мерцедес бмв и ауди
ДАНИ авточасти който се намира на симеон(вальо да каже номера) е нещо като разклонение на тази морга и продава части за италянки от там

165A, тел 0888 414 137

virusalfa
14-11-2004, 19:52
tam njama 4asti za alfa-tova e na Joro morgata javno :roll: