PDA

View Full Version : проблем със седалки от алфа брера



nipema
26-05-2011, 13:25
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT5VlzaKTPGVZTXUs5Cg8Wh4MhVw2Ufw cjrL_SmCj2yjNOBICgm
взех си такива седалки и искам да ги монтирам на друга кола / не на алфа/ , но имам поблем . казаха ми ,че тъй като били с памет , трябвало да има и модул за паметта. къде стои този модул в автомобила и може ли без него да се захранят копчетата за да действат. нека ако някой има информация - да каже . може и на мобилния да ми прати смс , а аз ще се свържа за да ми обясни. ето номера :0888850210 или 0895604632 ники

Mury
28-05-2011, 12:38
Модула за управление е или в боди компа,или в конфорт модула/който обаче незнам къде седи/.

DJraceman
28-05-2011, 12:53
И за добавка мога да кажа, че освен с памет на седалката (предна лява) другата само електрическа без памет при нагласа на преднат лява седалка тя запомня и позициите на огледалата а като включиш на задна скорост и поставиш копюето за регулиране на огледалата да регулира дясното то се променя и ти показва различна позиция за паркиране...с две думи е по-сложно отколкото изглежда с тоя модул.

Mury
28-05-2011, 13:05
И за добавка мога да кажа, че освен с памет на седалката (предна лява) другата само електрическа без памет при нагласа на преднат лява седалка тя запомня и позициите на огледалата а като включиш на задна скорост и поставиш копюето за регулиране на огледалата да регулира дясното то се променя и ти показва различна позиция за паркиране...с две думи е по-сложно отколкото изглежда с тоя модул.

То тва е ясно,че няма да стане хич лесно8-)8-)8-)

Stoyan Georgiev
28-05-2011, 13:13
на каква кола ще ги слагаш, ако не е тайна?

nipema
29-05-2011, 01:09
ще ги слагам на голф-3 ГТИ . аз съм ги сложил и много добре станаха . проблема е да ги вържем , иначе си работят всичките мотори . много красиви седалки . ако някой може да ми даде линк за схема на платката на такива седалки , ще е много добре :)

Mury
29-05-2011, 10:22
ще ги слагам на голф-3 ГТИ . аз съм ги сложил и много добре станаха . проблема е да ги вържем , иначе си работят всичките мотори . много красиви седалки . ако някой може да ми даде линк за схема на платката на такива седалки , ще е много добре :)

Лошото е че колата е все още нова,и разни схеми и менюъли почти няма в нета:flirt::flirt::flirt::flirt:

nipema
29-05-2011, 11:48
и аз рових из нета , но немога да намеря схема на платката с бутоните на седалките

cassillas
11-06-2011, 00:26
Дай една снимка да видим голф с такива седалки