PDA

View Full Version : Коментари (въпроси и отговори) относно ИталФест2006.



gigi
11-09-2006, 15:38
да се стегнеме и малко да разясниме ситуацията относно Италфест 2006г. :roll: :roll:

BatVas
11-09-2006, 16:48
Ами най важното е , че трябва да потвърдят датата за пистата - Петко щеше да ходи- мисля и Пламен искаше да огледа пистата - мисля тази седмица ще ходят и трябва според уговорката от миналото събрание да се съберем тази седмица в четвъртък или петък.

Kuku
11-09-2006, 16:49
Щяхме да се виждаме МИНАЛАТА седмица в четвъртък... :roll:
Петко не беше в София и отложихме срещата :roll:
Аз тази нощ заминавам за Германия и пак ако го няма Петко в София, кой друг ще работи с парите (сметката) :?: :!: - Да не назаднем съвсем :oops: и без друго сме до никъде :!:

BatVas
11-09-2006, 16:54
Абе така стана - ама собственика на пистата не потвърди датата и предпочита да се срещнат. Мисля и затова беше излишно да се събъраме миналата седмица - а това че сме назаднали си е така.

Kuku
11-09-2006, 16:59
Смятайте, че до неделя, ако Петко не е в София и мен ме няма, не знам кой и по-важното, с какво ще плаща, за каквото и да е :roll: а ако тази седмица не се знае нищо, после от 17 септември да се започне всичко за двадесет дена - най-много да си накривим байраците, вместо да организираме ИТАЛФЕСТ 2006 :(

gigi
11-09-2006, 17:02
Ами аз затуй пуснах тая тема може се пропромени заглавието малко. Петко каза че утре май ще ходи до пистата - дано, че иначе нищо няма да свършиме, щото всеки има работа и тая година много закъсняваме :evil:

Kuku
11-09-2006, 17:05
Ами аз затуй пуснах тая тема може се пропромени заглавието малко. Петко каза че утре май ще ходи до пистата - дано, че иначе нищо няма да свършиме, щото всеки има работа и тая година много закъсняваме :evil:Абе, че ше го направиме - ше го направиме, ама да не стане през пръсти работата, щото вдигнахме доста летвата с миналогодишния ИТАЛФЕСТ :roll:

valjo
11-09-2006, 17:07
за миналогодишното ниво според мен и дума не може да става дори да го стигнем....

просто тогава такъв беше момента, сега не е

но поне приемлив ....

Kuku
11-09-2006, 17:10
за миналогодишното ниво според мен и дума не може да става дори да го стигнем....

просто тогава такъв беше момента, сега не е

но поне приемлив ....И аз мисля, че ще се върнем малко назад, ама дано да е само малко :oops:

EvgeniiM
11-09-2006, 17:11
Поне се радвам че съм хванал най-доброто :clapping:

Kuku
11-09-2006, 17:13
Поне се радвам че съм хванал най-доброто :clapping:Човек се учи от грешките си :roll: :oops:

ZoE23
11-09-2006, 23:31
По-добре или по-Зле ще преценим след ФЕСТА, ако няма кой да отиде до пистата и аЗ мога да отскоча :wink: :idea2: Няма да е Зле да Затегнете редиците...

Bobo
11-09-2006, 23:37
Ми да стегнеме редиците ма главнокомандващия си е разкопчал колана и вее байрак некъде :evil:

KGB
12-09-2006, 01:38
Утре в 12:30 сме на пистата с Пламен и Светльо.

Ако някой иска да помага да ми се обади или да дойде на събранието ОК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......от препоръки и добри пожелания малко ми е дошло до гуша....и аз мога да седя отсрани и да давам ъкал....

@Куку от твойте 1200 телефона на кой да те намеря бре????????????

Dexer
12-09-2006, 19:38
Има накои неща, които трябва да се разяснят покрай феста.

Първо, не можем да оставиме почти цялата опганизация на един или двама души, защото е непосилно дори и човек само с това да се занимава.
Второ, трябва да си разделиме нещата, които има да се съвршат, за да стане.

Какво ни трябва за един фест:

1. Място – в случая искаме писта Дракон.
2. Място за спане и хранене на хората - хотели с паркинги за колите, на разумна цена, но не и мизерни!
3. Фирма за осигуряване на храна на пистата по време на феста – с минимум 2 павилиона.
4. Химически тоалетни – мисля, че 3-4 ще са достатъчни
5. Полиция, пожарна кола и линейка – за това не знам дали от пистаат се наемат да го осигурят или е наша работа.
6. Разгласяване в медиите за феста – там аз не знам как става, но знам, че има хора от нашия и Ланча клуба, които знаят.
7. Листовки и/или постери – повече от 1000 листовки според мен не са нужни, защото от миналата година много останаха нераздадени. За тях ни трябва някой да ги изготви като дизайн и някъде да ги напечатаме.
8. Озвучаване и водещ за феста - ако Дефо се съгласи и тая година супер, ако не, ще търсим друг.
9. Да съставиме програма за събитието – кога ще се съберам в Пловдив, кога се настаняваме , кога почва фестау в него какво ще има, после за вечерята и така...

Преди тези условия е най-важното – да имаме потвърдена дата за пистата.

Знам, че нещата горе далеч не покриват всичко, но според мен са най-значимите, а ако пропускам нещо, вие го добавете.

Тук има информация от БМВ клуба и тяхната организация за събора им от пролетта.

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=31320

Аз лично бих се наел да органзирам спането на хората в хотел/и и вечерята, на която е хубаво да се съберем. Ако имаме проблеми с Диджея, ще проуча какво можем да осигурим .

Очаквам и вашите предложения по организирането в тая тема.

valjo
12-09-2006, 21:16
Днес Петко и Пламен са били в Пловдив, и доколкот разбрах датата 7ми е потвърдена, дай Боже да е така

те ще си кажат

за листовките дизайна все мисля че Пух ще го направи, печат и аз мога да помогна, и Светльо мисля че имат печатница

очакваме новините от петко де

KGB
12-09-2006, 21:28
Датата 7 Октомври е потвърдане, ако не падне небето това е датата.

Повече инфо в нова тема...

ivo
12-09-2006, 23:08
Малко места за спане около и в Хисаря:

http://hisar.cbbbg.com/tourism.html
http://bgoutdoor.com/content/view/444/57/ или http://www.galia-online.com/ecat/profile.php?go=856
http://www.hissar.org/?%D0%9D%D0%B0%D1% ... 0%BB%D0%B8 (http://www.hissar.org/?%D0%9D%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE:%D0%9D%D0%B0 %D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE:%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5% D0%BB%D0%B8)
http://www.hotelbg.com/?menu=byplace&la ... sar&page=1 (http://www.hotelbg.com/?menu=byplace&lang=bg&pr=Hissar&page=1)
http://www.hotelbg.com/?menu=byplace&la ... sar&page=2 (http://www.hotelbg.com/?menu=byplace&lang=bg&pr=Hissar&page=2)

п.п. Говорих преди 10-на днии със собственика на: "Воден камък" ( http://bgoutdoor.com/content/view/444/57/ или http://www.galia-online.com/ecat/profile.php?go=856 ) - човека каза има места за спане за 55-60 човека условиия прилични. Легло 10лв. Ресторант 60-70 човека. Но трябва да се говори серииозно ако ще се запазва целия хотел.

BatVas
13-09-2006, 11:20
Има накои неща, които трябва да се разяснят покрай феста.

Първо, не можем да оставиме почти цялата опганизация на един или двама души, защото е непосилно дори и човек само с това да се занимава.
Второ, трябва да си разделиме нещата, които има да се съвршат, за да стане.

Какво ни трябва за един фест:

1. Място – в случая искаме писта Дракон.
2. Място за спане и хранене на хората - хотели с паркинги за колите, на разумна цена, но не и мизерни!
3. Фирма за осигуряване на храна на пистата по време на феста – с минимум 2 павилиона.
4. Химически тоалетни – мисля, че 3-4 ще са достатъчни
5. Полиция, пожарна кола и линейка – за това не знам дали от пистаат се наемат да го осигурят или е наша работа.
6. Разгласяване в медиите за феста – там аз не знам как става, но знам, че има хора от нашия и Ланча клуба, които знаят.
7. Листовки и/или постери – повече от 1000 листовки според мен не са нужни, защото от миналата година много останаха нераздадени. За тях ни трябва някой да ги изготви като дизайн и някъде да ги напечатаме.
8. Озвучаване и водещ за феста - ако Дефо се съгласи и тая година супер, ако не, ще търсим друг.
9. Да съставиме програма за събитието – кога ще се съберам в Пловдив, кога се настаняваме , кога почва фестау в него какво ще има, после за вечерята и така...

Преди тези условия е най-важното – да имаме потвърдена дата за пистата.

Знам, че нещата горе далеч не покриват всичко, но според мен са най-значимите, а ако пропускам нещо, вие го добавете.

Тук има информация от БМВ клуба и тяхната организация за събора им от пролетта.

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=31320

Аз лично бих се наел да органзирам спането на хората в хотел/и и вечерята, на която е хубаво да се съберем. Ако имаме проблеми с Диджея, ще проуча какво можем да осигурим .

Очаквам и вашите предложения по организирането в тая тема.

1. Място – в случая искаме писта Дракон.- 7 октомври - Вчера Петко и Светльо са били там.

2. Място за спане и хранене на хората - хотели с паркинги за колите, на разумна цена, но не и мизерни! - ????????
3. Фирма за осигуряване на храна на пистата по време на феста – с минимум 2 павилиона.- На пистата има
4. Химически тоалетни – мисля, че 3-4 ще са достатъчни - Има на пистата5. Полиция, пожарна кола и линейка – за това не знам дали от пистаат се наемат да го осигурят или е наша работа. - ИМА от пистата
6. Разгласяване в медиите за феста – там аз не знам как става, но знам, че има хора от нашия и Ланча клуба, които знаят. - тук мисля се разбраха на събранието7. Листовки и/или постери – повече от 1000 листовки според мен не са нужни, защото от миналата година много останаха нераздадени. За тях ни трябва някой да ги изготви като дизайн и някъде да ги напечатаме. - Тук имаше някакво решение - само да се уточни - това което Пропър каза или Светльо-дизайн Пух8. Озвучаване и водещ за феста - ако Дефо се съгласи и тая година супер, ако не, ще търсим друг. - Водещ - Петко каза че той - Дисжей - мисля същия9. Да съставиме програма за събитието - това трябва да се подреди - може да разгледаме тази на БМВ от линка даден горе.

KGB
13-09-2006, 11:27
Листовките като бройка най-вероятно пак ще са 5 000...

valjo
13-09-2006, 13:59
за хотел има предложение за Аугуста - Хисаря който може да ни събере всички и има голям ресторант
конкретна оферта се надявам да има доверчера

BatVas
13-09-2006, 14:10
за хотел има предложение за Аугуста - Хисаря който може да ни събере всички и има голям ресторант
конкретна оферта се надявам да има доверчера

Дано не е 120 лв на човек за две нощувки. Щото гледам в един сайт за тоя хотел 64лв нощувката :shock:

valjo
13-09-2006, 14:16
еми аз чух за половината от тая сума, но очаквам конкретна оферта довечера и ше ви кажа:)

споко...
в краен случай спонсора ще плаща нощувките хихи

BatVas
13-09-2006, 14:22
Е, ако е нещо нормално около 35 кинта - става. Щото хотела изглеждаше много добре - има басейнчета с топла вода за препилите :wink:

pent
13-09-2006, 14:29
аз бях преди 1 година там.... за Хисар си е ОК хотела, от скъпите е, но ако ги натиснем дават отсъпка за бройка!

valjo
13-09-2006, 15:08
за хотел има предложение за Аугуста - Хисаря който може да ни събере всички и има голям ресторант
конкретна оферта се надявам да има доверчера

Дано не е 120 лв на човек за две нощувки. Щото гледам в един сайт за тоя хотел 64лв нощувката :shock:

тука има цени (http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=383&title=%D1%EF%E0+%D5%EE%F2%E5%EB+%C0%F3%E3%F3%F1%F2 %E0+-+%D5%E8%F1%E0%F0)

извиняяй ама са 64 ама за двама !! което си е бих казал приемливо ?

gigi
14-09-2006, 00:15
В членове на клуба Тиното е писал за Аугуста а и Киро каза че може да провери за някакви отстъпки май :roll: :roll:

valjo
14-09-2006, 00:16
В членове на клуба Тиното е писал за Аугуста а и Киро каза че може да провери за някакви отстъпки май :roll: :roll:
то секи ше може, ако знае бройка хора....
а това в момента е доста мрачна работа, а опита от предните фестове сочи че ще имаме проблеми ....

beer
14-09-2006, 00:18
Тъй като това е най актуалната тема за италфеста,тук задавам въпроса си!
Пред вид деликатната ситуация :roll: Може ли някой от организаторите да каже,какъв е статута на хората с фиатчетата ?На тоя италфест!Официялно поканени,официялно непоканени,който иска да идва,никой да не идва и тн.
Официялния клуб поканен ли е?Или те си организират оттделно?
На две на три ако може някой да драсне два реда!

Дано не съм нахален с въпросите си:roll:

valjo
14-09-2006, 00:20
Всеки притежател и приятел на италианските автомобили
е добре дошъл

това винаги е било така, и не е променено


"деликатността" на ситуацията идва само от организационна гледна точка, никаква друга.

в момента в който сме готови с предложенията за спане примерно - ще са отворени за всеки който пожелае, на самия фест....просто се идва ?!:)))

е ся май не толкоз просто ше има вход 2лв, но няма как ...

като направим листовките ше ги слагаме на всякакви италиански коли ....
са мазерати като си нямат клуб, да не мислиш че ще ги върнем ;))))

Bobo
14-09-2006, 00:22
Ми някой ако има достъп до форума на митко да покани всички :!:

Аз по незнайни причини съм с БАН там. Сигурен съм че нямам нито едно лошо мнение у оня форум ма пак имам бан. Човешката злоба е безкрайна :lol: Като немах БАН там форума не работеше :idea:

75 2.0 turbo
14-09-2006, 00:23
а хем имаш 2 фиата у вас дееба смятаи аз ко се регна там сигур и 5 минути не моа изкарам 8)

valjo
14-09-2006, 00:24
Ми някой ако има достъп до форума на митко да покани всички :!:

Аз по незнайни причини съм с БАН там. Сигурен съм че нямам нито едно лошо мнение у оня форум ма пак имам бан. Човешката злоба е безкрайна :lol: Като немах БАН там форума не работеше :idea:
е тоя дето ше покани, ще бъде баннат до 3 минути, фюрера е на пост там къ мислиш ти:)))))

аз не см баннед де, направо се чувствам депресиран
ходих да чета там, то малко бавно зарежда де, 2-3 минути на рефреш, ама не е като "вие сте изгонен" хихик

beer
14-09-2006, 00:33
Е то тема има,ама е междудругото!Те някой от по новите потребители дори не знаят за ко става въпрос :?

На мен ми стана ясно :!: Казахте достатъчно.Мноу е тъпо това :? Нищо.......

KGB
14-09-2006, 01:54
Аз понеже бях първия с БАН от фюрера...за което се чуствам поласкан 8) няма как да напиша каквато и да било информация там.


Между другото на новите които не са запознати с история на трите клуба, мога само да ви каза, че всички които са създали тези клубове, срещи и т.н. са с БАН в Фиат-форума, които също бе създаден от хора които имат Бан там.

Та моля да ни извините, че няма официална покана за хората от "Фиат" форума....чисто и просто няма как да я пуснем, защото сме БАНати от "вас".

Относно Феста и "Фиат" форума...

За съжеление ще има някои новорегистрирали се потребители които няма да знаят за какво става на въпрос относно ИталФеста, тоест тези хора ще изпуснат тръпката от цялата забава...благодарение единствено на болните амбиции на един човек (митко)....но разковничето в цялата история се крие в един друг човек....е въпросни ми момко доволен ли си какво изцадие създаде и колко хора ще останат прецакани???

Пс; между другото ще ви помоля повече да не занимавате хората с въпросния Митко и неговия форум.

svetlion
14-09-2006, 05:30
Ако нямате нищо напротив и аз мисля да се "дотъркалям" с малкото фиатче на феста http://svetlion.data.bg/svetlion/000816953.jpg

ZoE23
17-09-2006, 23:41
Заповядай :waving:

grale
21-09-2006, 18:47
Искам да питам на 7ми в колко часа ще почне феста

kiler_4o
23-09-2006, 03:21
Искам да питам на 7ми в колко часа ще почне феста
И мен ме интересува, понеже евентуално може да долетим с чинкуечентото да видим дали няма да се намери някой по-слаб противник :)
Svetlion ти си свидетел как пича с многото полски фиатчета (ех, значи все му забравям ника) каза, че неговото полско фиатче (126) ще бие моето полско фиатче (cinquecento) ... Което много, ама МНОГО ме съмнява ... както и да е, много офтопик...
Та, кажете наистина час, за да знаем кога да тръгваме, за да имаме повече време на разположение ... (все пак и Бургас не е много близо ...)

ICI
24-09-2006, 02:55
Здравейте колеги :D . Кажете нещо повече за италианското преследване, че не остана много време. Например изискване за каски ? И други такива, като класове, знам ли и аз :wink:

net_scooter
27-09-2006, 16:07
има ли вече готови листовки за италфеста, и ако има откъде да ги получим ???

KGB
27-09-2006, 18:41
Най-вероятно ще ги пуснем за печат в петък и след това ще има нова тема за листовките.

martzaro
27-09-2006, 22:15
Кога ще има резултат изразен в цифри и часове колеги за да стане ясно къде ще се събираме, кога и евентуално ако е във възможностите на някой да даде точната програма на събитието на годината. Няма да е лошо да се съберем колкото се може повече хора в Пловдив и да извиеме дълга дълга опашка до Калояново всички заедно както си пише по книгите. Мисля че няма всекидневник в страната който да не започне със снимка на такъв рейд.....или съм непоправим ентусиаст. :bounce8:

ZoE23
02-10-2006, 22:31
Здравейте колеги :D . Кажете нещо повече за италианското преследване, че не остана много време. Например изискване за каски ? И други такива, като класове, знам ли и аз :wink:
Ako имаш каска вЗеми си я, ако ли не ще ти баде дадена от там но поне си носи боне :wink: Поне на първото италианко беше така.

ICI
03-10-2006, 00:07
Здравейте колеги :D . Кажете нещо повече за италианското преследване, че не остана много време. Например изискване за каски ? И други такива, като класове, знам ли и аз :wink:
Ako имаш каска вЗеми си я, ако ли не ще ти баде дадена от там но поне си носи боне :wink: Поне на първото италианко беше така.
Мерси за отговора, почваме да си търсим.