PDA

View Full Version : писна ми от тези некадърници



twin spark
29-01-2004, 22:52
вдигат двойно ДДС-то на старите коли.

знам че всеки предпочита да кара нова кола, обаче новите коли се купуват с пари, обаче българина засега купува стари коли и не защото не иска, а защото не може да си го позволи.

нека спешно да се съберем заедно с другите клубове
в неделя има среща на БМВ (ще поканя и други кубове), мисля да отида и ще е много добре, ако има повече Алфи. простично да им кажем на самозабравилите се управници, че така повече не може.

alfamilano
30-01-2004, 12:26
Да бе по тяхната логика,сега при средна заплата от 200лв това са стари коли,а ако заплатата беше 500лв трябва да караме само ГТВ-та :lol: Ебати глупаците!!!И сега кво една155 ако до сега беше около 4500лв сега ще е 7500лв :x

ALFA CORSE
30-01-2004, 13:13
Като си купиш ALFA 155 за 1500 евро и ще трябва да платиш още 1500 евро на скапаната ни държава. Не искам да си представя какво ще стане ако влезем в ЕС.

WhitePower
30-01-2004, 14:09
tova ne e normalno
prosto tija sa maloumni , kato sme v evro sauza kolite trjabva da sa bez pari
a tuka stava obratnoto edna stara kola struva prekaleno skupo
i kakvo pak sa napravili vrutka s vnositelite na novi avtomobili v BG
deba podkupnite hora , na chuzd grub lesno se zivee

Hristo_156
30-01-2004, 14:22
Пичове алфисти, тея ненормалници в парламента направо ни е.... мамта, особено на мен дето си я чакам любимата 156-ца. Вчера само дето несе разревах :oops:
А днес, без да се майтапя, писах по имеила гневно писмо на президента на РБ да наложи вето на това тъпо решение.
Крайно време е да започнат да събират данъците на мафиотите и да спрат да увеличават нашите данъци.

WhitePower
30-01-2004, 14:25
нека спешно да се съберем заедно с другите клубове
в неделя има среща на БМВ (ще поканя и други кубове), мисля да отида и ще е много добре, ако има повече Алфи. простично да им кажем на самозабравилите се управници, че така повече не може.

kade i koga se sabirae s BMW

twin spark
30-01-2004, 15:10
неделя 15:00 бензиностанцията на екопетролиум на бул. българия по посока към ндк. ще съм 14:30 пред зала фесивална, ако някой ще идва нека първо там да се съберем

BBRC
30-01-2004, 18:15
Тея ми е**** мамата направо :evil: !!!!!
не са нормални ААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

KGB
31-01-2004, 02:56
WhitePower,

И врътката с вносителите на нови коли е...???

Иначе за правителството :evil: :twisted:

Би било нормално да забранят вноса на коли над 5 години, или пък да увеличът митото за тези над 5 години много и да го намалят драстично за тези до 5г....нали все говореха предишните правителства за обновяване на автопарка...Само че тия на тоя от който и собствено му семейство се е отказало им дреме на...те пълнят куфарите и ке бегат наделеко...

Нищо сега митото вдигат, догодина КАРНЕТКИ И ПЛАТЕНИ "магистрали" за горивата да не говорим...само си припомнета изказването на оня комлепксар велчев, че трябвало да стигнем минималните цени на горивото за Европейския С. С МАЛКО ПОДРОБНОСТ ЧЕ ТАКОВО ЖИВОТНО НЕМА<НЕМА>нема...даеба мамаму в Гърция бензина вече е по ефтин от нас или колко при нас...ама поне е истински...а не некви лайна...БДС от 72година...Това нема ли да променят...или всичката помия на ЛукКурОил ще им сърбаме....

Аз ако мога ще дойда в 14:30 зад фестивална, въпреки че е малко вероятно, ще съм зает....

п.с;Между другото дайте да седнем да се разберем (скоро) какво ще правим с клуба, или и ние като правителството...

twin spark
04-02-2004, 17:16
Идеята да се съди решението на правителството вече има подкрепата на 4 от фен клубовете.
Някак си ми се ще да се трогнат повече хора, защото празните приказки са едно, а действията са друго нещо.
Както писах в бмв форума търсят се добри юристи!

П.С За регистрацията на Алфа клуба ще трябват около 200лв. до 2 дни ще публикувам дарителска сметка

alfamilano
04-02-2004, 21:09
Искренно ви желая успех но с държавата е трудно да се бориш! :(

KGB
05-02-2004, 00:50
Twin Spark,

Не мислиш ли, че е редно да обсъдим регистрацията на клуба в друга тема??? :evil:

Относно съденето на държавата....и да ги осъдим, ще вкарат в сила екотакси на конска сила...