PDA

View Full Version : Аудио Босе - Цени



Kovalski
17-06-2011, 19:59
Някой може ли да ми даде информация относно цените на аудиосистемите Босе. Нови, на старо, колко ще струва поставянето, изобщо всичко свързано с това... препоръки за други марки аудио също са добре дошли.

zombiran
17-06-2011, 20:16
В ebay има оферта за 190 лири втора употреба. Но предполагам че в България може да се намери и малко по евтино. А за поставянето му, мисля че и сам ще можеш стига да имаш прекаран кабел с букси до местата, където трябва да ги сложиш. За каква кола все пак става дума ? 147,156,ГТ ?

Mury
17-06-2011, 20:35
В ebay има оферта за 190 лири втора употреба. Но предполагам че в България може да се намери и малко по евтино. А за поставянето му, мисля че и сам ще можеш стига да имаш прекаран кабел с букси до местата, където трябва да ги сложиш. За каква кола все пак става дума ? 147,156,ГТ ?

При 147/ГТ е ясна работата,но при 156 не са толкова лесни нещата,трябва доста преправяне,инае става и при 3-те но цената за монтаж ще е различна.

П.С.Иначе преди 3 месеца,продадох навигацията заедно с цялото Босе от 147-та за 350 лв.:evil::evil::evil:много хора се кумиха,и ми звъняха поне 10 човека след като я продадох:butt::butt::butt: