PDA

View Full Version : Въпрос към по знаещите



DJraceman
29-06-2011, 12:08
Бихтели миказали тези черни капаци в близост до фаровете оградени с син цвят защо са там и следвали да бъдат махнати с цел по-добро навлизане на въздух?

Много лесно се махат държат се на три щипки.

http://img268.imageshack.us/img268/9681/45982285.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/268/45982285.jpg/)

bager
29-06-2011, 12:21
Аз там капаци нямам. Виждат се радиаторите.

Satanism
29-06-2011, 17:29
Глей ся, аз не карам 159ка, ма мутрата ми е криво-ляво същата.Аз там имам капаци, но те са на дупчици....лично не бих си махнал капаците, за да не навлезе някое врабче вътре, вместо въздух, или ако си късметлия нещо по-голямшко, че после ще правиш радиатори....

Jivko7777
29-06-2011, 17:35
При 530-ката ми е така, но са клапи, които като ги натиснеш с пръст и се отварят, хитро е направено да може само при висока скорост да се отварят от въздушния поток и да се охлажда иначе така като запалиш и си караш кротко ще си загрява по бързо колата!

boian
29-06-2011, 17:38
И аз там нямам капаци. Btw: за врабчето- ударих едно и го намерих вътре над кората до маркуча за въздуха, беше ми счупило решетката на бронята.

Mury
30-06-2011, 21:39
Бихтели миказали тези черни капаци в близост до фаровете оградени с син цвят защо са там и следвали да бъдат махнати с цел по-добро навлизане на въздух?

Много лесно се махат държат се на три щипки.

http://img268.imageshack.us/img268/9681/45982285.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/268/45982285.jpg/)

Ивчо явно новите са така,защото и мойта няма:mobile::mobile::mobile:Може да ги махнеш сега за лятото,пък зимата пак да си ги сложиш

me_to_u
30-06-2011, 22:01
Моята има от споменатите капаци. Аз също не открих информация за тях. Възможно е да се монтират само за определени държави, знам ли...:question:
П.С. Червената е немска, черната английска. А може и да е съвпадък.

dilian alfa gtv
30-06-2011, 22:22
Заинтригувах се ,сега слизам във гаража да погледна.:new_Eyecrazy::?:

Tsetso Milanov
30-06-2011, 22:46
Явно са само на по-новите модели - и при мен ги няма...

dilian alfa gtv
30-06-2011, 22:48
Погледнах мойта също няма,да не би само бензиновите да ги имат тези пластмаси,но на Боян също няма,не виждам да има и общо с така наречения кит за студени страни,който мисля единствено при дизела го има като екстра:?::?::?:

Bobo
05-07-2011, 13:34
Моята има от споменатите капаци. Аз също не открих информация за тях. Възможно е да се монтират само за определени държави, знам ли...:question:
П.С. Червената е немска, черната английска. А може и да е съвпадък.

Ето тук се крие верният отговор ;)

ne0
05-07-2011, 21:46
Tова с логиката при монтиране на такива атрибути не съществува.

От опит знаем много коли, на които от нови им липсват детайли, които иначе по рама си им излизат в е-пера и си има място за тях :).

Аз му викам казуса за сините детелини....

Bobo
06-07-2011, 15:48
Tова с логиката при монтиране на такива атрибути не съществува.

От опит знаем много коли, на които от нови им липсват детайли, които иначе по рама си им излизат в е-пера и си има място за тях :).

Аз му викам казуса за сините детелини....

Има си логика по простата причина че колите са с различни капаци на тези места и няма липсващи детайли! Незнанието не ни дава право да обвиняваме завода в грешки ;)

Guzzi
06-07-2011, 18:22
...

ne0
06-07-2011, 18:27
Има си логика по простата причина че колите са с различни капаци на тези места и няма липсващи детайли! Незнанието не ни дава право да обвиняваме завода в грешки ;)

не ща да обръщам темата на спор ама ей така за да ти докажа искаш ли да хванем бас за 2 лева и ще ти дам пример и после да си кажеш АЗ ЗНАМ, ЧЕ НЕ МОГА ДА ЗНАМ ВСИЧКО!

п.с. не пиши у форума кат са видим ша та изненадам

Bobo
08-07-2011, 18:41
не ща да обръщам темата на спор ама ей така за да ти докажа искаш ли да хванем бас за 2 лева и ще ти дам пример и после да си кажеш АЗ ЗНАМ, ЧЕ НЕ МОГА ДА ЗНАМ ВСИЧКО!

п.с. не пиши у форума кат са видим ша та изненадам

Младеж никога не забравяй че там от където идвам ти се опитваш да отидеш ;) Немож ме изненада никогаш ;)

За разлика от теб и обкръжението ти знам кое ми е ясно а това което не ми е си казвам;)

Ела в сервиза да ти покажа две с пакет "лошо време" и една без ;)

Всъщност за пореден път установявам че се хабя да пиша на теб за тоя дет духа хаха

Mury
09-07-2011, 10:42
Младеж никога не забравяй че там от където идвам ти се опитваш да отидеш ;) Немож ме изненада никогаш ;)

За разлика от теб и обкръжението ти знам кое ми е ясно а това което не ми е си казвам;)

Ела в сервиза да ти покажа две с пакет "лошо време" и една без ;)

Всъщност за пореден път установявам че се хабя да пиша на теб за тоя дет духа хаха

А на Венци колата кат има "зимен пакет" и "лошо време" що ги няма тогава.:calc::calc::calc::calc:Бобо и ние сме виждали 159-ки,недей така 8-)8-)8-)8-)Да не забравяме че все пак,може да е разлика м/у 2 и 3 серия.Снимките коите е постнал колегата не се знае на какви коли са.

Bobo
09-07-2011, 16:37
А на Венци колата кат има "зимен пакет" и "лошо време" що ги няма тогава.:calc::calc::calc::calc:Бобо и ние сме виждали 159-ки,недей така 8-)8-)8-)8-)Да не забравяме че все пак,може да е разлика м/у 2 и 3 серия.Снимките коите е постнал колегата не се знае на какви коли са.

Ми много е просто бе Мурджев ма ми писна да ви махам кифтетата от очите ;) запитайте се навремето тия 159-ки защо идваха в БГ с грешно хидравлично масло ;)

Mury
10-07-2011, 18:50
Ми много е просто бе Мурджев ма ми писна да ви махам кифтетата от очите ;) запитайте се навремето тия 159-ки защо идваха в БГ с грешно хидравлично масло ;)

........

digitalundgrd
10-07-2011, 19:31
...

Stoyan Georgiev
10-07-2011, 19:46
междусервизните ви отношения вече не са интересно четиво.

Mury
10-07-2011, 20:09
междусервизните ви отношения вече не са интересно четиво.

Прав си,няма смисъл да се пада ниско :headbang::headbang::headbang::headbang:аз приключвам в темата,и без тва Бобо е отговорил пръв както винаги :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown: